1/10
nikato júl. 25. 20:37:11 1/10
(10/10)
Iszonyú, pont mint az 1-2 rész! Meg ez a szinkron...
2/10
Bigpapa júl. 05. 10:49:51 2/10
(9/10)
Tizenévesen jókat nevettem Bill és Ted kalandjain. Bevallom, azóta se láttam a két filmet. Most ennek nekiültem, de 25 perc után kikapcsoltam. Nem bírtam. Keanu ebben úgy néz ki,mint egy öreg néni, annyira több ő már ennél a karakternél, hogy nem szabadott volna ezt elvállalni. Adtam második esélyt a filmben, elindítottam újra,de 10-15 perc után állj! :D Ami nem megy, azt nem kell eröltetni. Borzalom,ahogy van :(
3/10
Hozzászóló János jún. 25. 22:51:01 3/10 Előzmény nefefe
(8/10)
Abból amit írtál, látszik, hogy nem láttad az előzményeket. Azok ismerete dob valamennyit az élvezeti értékén. Anélkül bele sem érdemes kezdeni. Bár még így is, hogy én az eredetit szerettem, azt mondom kár volt megcsinálni a folytatást. Igazából az első két rész is gagyi volt, de mégis lehetett rajtuk szórakozni. És a gagyiságuk ellenére is kult lett belőlük. De ez nem méltó az előzményekhez.
1/10
nefefe jún. 23. 10:39:24 1/10 Előzmény Fetisha
(7/10)
Köszi, nekem ennyi elég volt belőle, kihagyom. Mellesleg az Ace Ventura 1-2-tőt és a Dumb és Dumbert is láttam, azok nézhetőbbek voltak - a maga korában. Manapság már nem biztos, hogy megnézném ezeket a (vagy hasonló) filmeket. A túlzott baromkodást nem szeretem. Ennél az a baj, hogy Keanu-hoz egyáltalán nem illik a szerep. A reakciói ebben a filmben olyanok, mint egy ijedt kisgyereké, aki nem tudja, mi történik vele. Talán azért, mert a Mátrix -és John Wick filmek után nem pont ezt várná tőle a néző. Na mindegy, meghagyom neked az élményt, és én inkább más típusú filmekre szánok időt.
Fetisha jún. 23. 10:21:43 Előzmény nefefe
(6/10)
Hát igen, az eredeti részek is 2 suttyóról szólnak, akik hót buták, és próbálbalnak nem megbukni, és végigbaromkodják az egészet. Ez egy ilyen típusú film, de én nagyon szeretem a maga nemében, és amerikában is nagy kultfilm, mindenki ismeri. Kyanu ezért vállalta el az új részt. Ehhez így kell hozzáállni, és akkor szerintem nem lesz rossz. Olyan, mint az Ace Ventura, vagy a Dumb és Dumber.
3/10
csicso82 jún. 20. 23:20:34 3/10
(5/10)
Fárasztó, nem is tudom, hogy így közel 30 év távlatából mit lehetett volna kihozni jobbat.
1/10
nefefe jún. 20. 20:53:30 1/10 Előzmény Fetisha
(4/10)
Csak ezt láttam (félig), de ha a korábbiak is ilyenek voltak, akkor nem vesztettem semmit. Én a 80-as években szinte csak westernt és akciófilmeket néztem. Na meg a mára már klasszikussá vált horrort és sci-fiket. A többi kategória nem igazán érdekelt.
Fetisha jún. 20. 20:35:06 Előzmény nefefe
(3/10)
Láttad az első két részt a 80-as évekből, és így írtad a véleményt, vagy csak belecsöppentél? Csak kíváncsiságból. Még nem láttam, de az első két rész nagy kedvencem még gyerekkoromból.
1/10
Bruce1496 jún. 20. 09:56:27 1/10
(2/10)
Ez a film akkor lett volna jó, ha nem készítik el. Így egy nagy rakás sz@r.
1/10
nefefe jún. 19. 21:43:11 1/10
(1/10)
Ekkora baromságot már rég láttam! Vagyis nem is olyan rég... az Avenue 5 és a Future Man sorozat kb. hasonló (nagyon finoman fogalmazva sz*r) színvonalú. Hogy Keanu miért vállalta el ezt a marhaságot, nem tudni. Biztos jól megfizették. De a karakter egyáltalán nem illik hozzá, a szinkronja pedig rettenetes. Ez egy tömény zagyvaság, negyed óra után már feszegette az idegeimet. Erőltetett a szöveg, a két főszereplő mit két kamasz, a stílus elviselhetetlen. Lehet, hogy ezt a filmet sci-fi vígjátékként hirdetik, de szerintem inkább tragikomikus. Katasztrófa... ez a jelző inkább illik ide. Lehet, hogy ez a szörnyűség valakinek tetszik, nekem nem jött be. Talán csak néhány zenei betét ér valamit a filmben. Háromnegyed óra után nem bírtam tovább és kikapcsoltam....