Téma: #Bochkor

Zilahi László szept. 29. 18:58:33
(28/28)
Bocsi meglepően jól tartja kézben a dolgokat.Pont amennyire kell. Csak a Hajdú lóg ki a sorból. Trollkodik, saját poénok nélkül. Inkább,szétzúzza más sztoriját,csak,hogy a végén ő mondjon valami gyengét. Ripacs tempó.
vino-et-veritas júl. 22. 21:41:43
(27/28)
A műsort vélhetően nem ő, hanem a csatorna (Hajdú?) tartja életben.
Az legutóbbi hozzászólók nagyjából leírták, mi a gond.
Hozzátéve, hogy elvétve tévedtem oda néha, mivel különösebben nem érdekel...
Gollam24 júl. 22. 10:51:58 Előzmény janóka
(26/28)
Szerintem inkább a probléma ott van, hogy sokszor hívnak meg ebbe a műsorba unalmas és/vagy humorral nem rendelkező embereket, ezektől biztosan nem lesz jobb, élvezhetőbb a show.
janóka júl. 22. 09:49:29
(25/28)
Szeretem ezt a műsort, jópofák a meghívott vendégek többsége. Szóakoztatóak az őszinte beszólások. Elhatároztam azonban, hogy amikor Gnxsta vendég lesz, nem fogom nézni a műsort. Nem tudom elviselni a buta, bugyuta beszólásait, a kényszermozgásait. Ezt persze tetőzi, hogy Ő még meg sem szólal, a közönség már visít, röhög, ami nagyon zavaró. Bocsinak jobban kordában kéne tartani a vendégeit, mert bizony sokszor érteni sem lehet, hogy ki mit mond.
V12345 jún. 16. 13:47:23 Előzmény ponca
(24/28)
Egyetértek. Visszavehetnének a közönség röhögéséből, női sikongatásokból. A szereplőknek pedig célszerű lenne felhívni a figyelmét arra, hogy felvételen vannak nem kellene a másik szavaiba bekiabálni, mert így sem az éppen beszélőt, sem őt nem érti senki a TV előtt. Ezen a szereplőknek, de legfőképpen a rendezőnek kellene változtatni a felvétel során. A TVnézők nem a röhögésre kiváncsiak, hanem a poénokra, jópofa beszólásokra, vagy éppen a találó hozzászólásokra. Nem ártana kicsit felfrissítani a műsort az új évadra.

2/10
kovaka05 máj. 20. 07:42:17 2/10
(23/28)
A hozzászólás moderálva lett.
1/10
ponca máj. 19. 19:36:17 1/10
(22/28)
Van mikor tetszik a műsor és van, hogy kevésbé.
Ami viszont állandóan zavar, hogy sok mindent nem lehet megérteni, mert egymás szavába vágnak, belevisítanak a szereplők és a közönség is túlzottan hangosra van véve.
Jó lenne, ha a műsor készítői egy adást otthon TV előtt megnéznének és rájönnének, hogy sokszor élvezhetetlen a műsor a hangzavar miatt.
Amúgy Kabátot én korábban nem ismertem, de kifejezetten szimpatikus, jól játssza a tudatlant.
Ábel Anita túltolja magát, kicsit visszavehetne, mert sokszor miatta nem lehet a többiek szavát érteni annyira nyerít és beleszól a többiek mondandójába. A kevesebb néha több!
10/10
Vídia. máj. 05. 21:09:53 10/10 Előzmény vajk zsuzsa
(21/28)
lazulj el..jó lesz az
csak könnyedén
vasárnap este van..
nagyon be lehetsz feszülve
1/10
vajk zsuzsa ápr. 28. 08:39:31 1/10
(20/28)
SZÖRNYÜ !!!
tortura ápr. 21. 18:13:38 Előzmény Vídia.
(19/28)
?????
10/10
Vídia. ápr. 14. 19:38:44 10/10 Előzmény tortura
(18/28)
fogjon egy fényképet és nézegesse bocsit, ha annyira jól esik..
én a műsort nézem, mert rém idióta..
szétröhögöm magam azon a kedves kabáton, zoleen és a lányok megbotránkozásain..
tortura márc. 17. 16:31:08 Előzmény Koren Tamásné
(17/28)
Semmi gond, minden rendben. Én ma is nézni fogom Bocsit, remélem, Ön is.
Koren Tamásné márc. 16. 13:43:16 Előzmény tortura
(16/28)
Bocsi, 4 kérdőjel tette oda magát a végére, én egy virág hangulatjelet nyomtam meg, ez sikerült
Koren Tamásné márc. 16. 13:39:42 Előzmény tortura
(15/28)
OK, ezt nagyjából én is tudom, de a gagmanek megtehetnék, hogy 3 sivalkodó helyett csak 2-t ültetnek be. Szóval már rá több szót ejteni, csak azért ragadtam tabletet, mert kíváncsi vagyok, hogy hol van Tort, aminek Ön az ura? Szép napot????
tortura febr. 17. 18:55:58 Előzmény Koren Tamásné
(14/28)
Van egy rossz hírem. Nem akarok okoskodónak tűnni, de ezek irányított dolgok. Direkt vannak nyerítő, sivalkodó "nézők" a nézőtéren, akiket gegmanek irányítanak, hogy mikor nevessenek, mikor tapsoljanak, stb. A legtöbb műsor így készül. Ettől persze még nem kell kötelezően rossznak lennie.
Szerintem a műsor nem olyan rossz, nem kell tőle sokat várni. Amikor leül az ember, tudja, hogy itt nem agysebészetről lesz szó, hanem könnyed, laza bulvár az egész. A hangos nyerítés meg az egymás szavába vágás egyébként engem is irritál.
Koren Tamásné febr. 17. 12:00:16
(13/28)
A műsor néha jó, néha kevésbé jó, ami nagyon zavar, hogy a vendégek egymás szavába vágnak, egyszerre beszélnék, és ezt még tetézi a nézők között helyet foglaló 1-2 személy,akik a velőtrázó sikoltozásukkal akarják magukra felhívni a figyelmet. A szerkesztőknek a közönséget is megfelelően kellene válogatni és a nézőtérre engedni, szóval néha csak hangzavar, sivalkodást, kellemetlen rönögést lehet hallani. Nem tudom, hogy az itt leírt vélemények eljutnak-e az érdekeltekhez, kivéve az utàlkozó, személyeskedő, szerintem igaztalan, bunkó írásokat.
1/10
E-gon febr. 15. 17:27:50 1/10
(12/28)
Bocskornak nem kéne már kamerák előtt szerepelni. Nem humoros. Inkább egy nyögvenyelős valami az egész műsor. A háttérben nyerítő "közönséggel" együtt.
A legalja ez a műsor.
seberla jan. 20. 14:54:08
(11/28)
A "Ganxszta-Hajdúpárost" ki kellene hagyni a műsorból. Amit ezek ketten művelnek vérlázító! Szinte senki el nem tud mondani úgy egy mondatot, hogy ezek ketten bele ne pofáznának. Baromi uncsi! Állítsa már le valaki ezt a két furkót!
10/10
Qksika jan. 13. 18:47:45 10/10
(10/28)
Kimaradt a Bochkor után a műsorból a Hajdú. Valaki már odafigyelhetne a szerkesztőségben erre a kupira amit kunkrítottak itt a port.hu oldalon az utóbbi hónapokban.
10/10
Qksika jan. 06. 12:45:04 10/10
(9/28)
Sőt ha Sváby jól beletrafál, akkor felolvassa a Napló végén ez előző heti vendégek névsorát. Szólhatna neki már valaki, hogy ne erőlködjön.
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás