7/10
Ariel01 2023 okt. 29. - 23:45:30 7/10
(56/56)
Nagyon jó. Spoiler: Nem számítottam rá, hogy ilyen vígjátékszerű lesz ez külön meglepett. A vége nekem kissé össze lett csapva emiatt csak 7 pont, de végig lekötött.
8/10
andiey69 2023 febr. 01. - 09:08:15 8/10
(55/56)
Szeretem ezeket a "csak leülök és nézem" filmeket. Szimpatikus szereplő gárda, aranyos sztori.
6/10
Dörflinger 2022 dec. 18. - 15:59:03 6/10
(54/56)
Ha csak úgy nézi az ember kikapcsolódás gyanánt, akkor simán nézhető film, de ha valaki gondolkodik is közben rajta, akkor elsírja magát, a sok logikai bukfenc miatt. Ne gondolkodjatok rajta, csak nézzétek! :) 6/10
buncow 2022 jan. 26. - 22:56:00
(53/56)
Nem tudom mire számítottam, de kellemesen csalódtam :D Voltak benne jó poénok, tetszett az Idétlen időkig említése, a vége pedig legalábbis számomra meglepő volt, bár fél szemmel néztem csak a filmet. Nem tűnt különösebben erőltetettnek, amolyan laza tinihorror vígjáték, annak pedig teljesen jó.
4/10
Crashdown 2022 jan. 22. - 12:30:29 4/10
(52/56)
Mikor először láttam, akkor tetszett, de másodszorra már nagyon gagyi. Olyan, mint egy kolis tini vígjáték, hellyel közzel izgalmakkal. A sok idétlen jelenet miatt nehéz komolyan venni, emiatt az egész hitelét veszti. Az esemenyekre semmi magyarázatot nem kapunk. A végen volt egy értékelhető fordulat, bár az is túlerőltetett és túl kötelező jellegű. Az egyetlen pozitívuma a filmnek az a gondolat, hogy ha egy napot újraélhetnénk, mennyivel másképp csinálnánk bizonyos dolgokat, másképp reagálnánk adott helyzetben és viselkednénk masokkal.
7/10
Holly19. 2022 jan. 21. - 21:35:39 7/10
(51/56)
Elolvastam jó pár hozzászólást, és úgy döntöttem, ha már ennyire megosztó ez a film (nem soknál tapasztalok ilyen eltérő véleményeket) akkor megnézem, végül is mi bajom lehet? :)
Vessetek rám követ (már a fanyalgók) de nekem tetszett. :D Nem azt mondom, hogy újranézős, netán többször nézős, de egynek bőven elment. Az egy dolog, hogy már az elején úgy éreztem, hogy az lesz a hunyó, akiről a végén kiderült, nem tudom miből gondoltam, de bejött. Kíváncsian várom a 2. részt. Lehet csalódok majd, de az egy másik film :)
Arra én sem jöttem rá, hogy mi a magyarázat a filmben történtekre, de fogjuk fel rendezői/írói szabadságnak, és élvezzük :)))
A főszereplő szuper, amennyire ellenszenves az elején, a végére pont olyan szimpi :D
8/10
nefefe 2022 jan. 20. - 15:54:47 8/10
(50/56)
Olvastam a sok magasztaló kommentet, pedig a koncepció nem új. A film közben két másik jutott eszembe. A holnap határa (Tom Cruise, Emily Blunt)) és az 50 első randi (Adam Sandler, Drew Barrymore). Természetesen más-más témában, de a történet mindkét esetben hasonló. --- Spoileres --- Ebben a filmben adott egy önimádó csaj, aki mindenki mást magasról lesz*r. Valamilyen úton-módon ismétlődik a szülinapja - ha jól számoltam kb. 17-szer. A részletekbe nem megyek bele, de a lényeg, hogy hogyan alakul át hárpiából normális fiatal nővé, miközben azt kutatja, hogy miért történik vele ez az egész. Na, itt a bökkenő... Ugyanis a végéig sem magyarázzák el, hogy mi is - illetve hogyan - történt vele az egész. Tudniillik ez nem egy sci-fi, hogy időhurokkal meg lehetne magyarázni. Ezért ezt a részt én nagyon hézagosnak ítéltem. Persze Jessica jól játszotta a szerepét, meg a többi szereplő is. Voltak benne izgalmas részek, meg poénok is. De a lényeget nem magyarázták meg (vagy csak én nem értettem meg...) Még valami: szerintem a filmben folyton megjelenő gyilkos férfi volt, mert az alkata és mozgása is arra vallott. És persze a végére kiderült, hogy mégsem. Mindenesetre egyszer nézhető, várom, mit fognak kitalálni a folytatásra. Remélem abban magyarázatot is kapunk...
10/10
UncleSam 2021 aug. 08. - 18:00:04 10/10
(49/56)
10/10.
A főszereplő tökéletes választás.
Annyira sűrű a történet, hogy a felénél már azt hittem mindjárt vége.
A fingós poénért meg jár a pont :)
9/10
Ildikó Nóra 2021 jan. 31. - 20:06:00 9/10
(48/56)
A film tetszett, kellemes meglepetés volt, érdemes megnézni. Jó a története, a szereposztás, a zenéje, a szinkron is, és még vicces is a film olykor-olykor. Jessica R-nak jól állt a szerep és jól is játszott.
10/10
BReal85 2020 febr. 11. - 00:30:46 10/10
(47/56)
Remek film, ami a folytatásban is nagyjából tartotta a szintet (azt egy kicsivel gyengébbnek tartom). A film egyértelműen legzseniálisabb része az, ahogy elkezdi összeszedni a lehetséges gyilkosokat. Ezek során leplezi le, hogy a csóka meleg (az a fej, amit vág a csaj, valami zseniális) és ahogy "elereszti" magát és pucéran kimegy a koleszból.
10/10
BReal85 2020 febr. 11. - 00:22:28 10/10 Előzmény zsinyi2
(46/56)
Pont ezen változtat a filmben. De úgy látszik, te csak a külsőségekig jutottál... Baromi jó csaj, és Jessica is piszok jól alakít a filmben, ahogy a folytatásban is. Láthatóan lövésed sincs a filmről.
bub1 2019 aug. 21. - 15:45:13
(45/56)
Tipikus amcsi ponyva, ami engem semmilyen módon nem késztet gondolkodásra. 1x megnézed aztán mehet le a wcn. Ettől függetlenül nekem nagyin tetszett. Szinte minden karakter jó benne, fordulatos a történet, kellően humoros . 9-es
8/10
King Diamond 2019 aug. 16. - 20:27:45 8/10
(44/56)
KIS SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Örülök, hogy nem néztem meg annak idején ezt a filmet (moziban sem, meg azóta sem), mindeddig, mert így, a második részével együtt sokkal teljesebbé válik a történet. Felhoznak itt jó néhányan olyan negatívumokat, amiket a második rész teljes mértékben megmagyaráz, és mivel a végéből azért valamelyest lehetett következtetni arra, hogy valószínűleg lesz folytatása, ezeket én nem sorolnám a negatívumok közé. Maga a történet számomra ötletes volt (nem csak egy sablon tinithrillert kapunk), már maga ez a több idősíkos történet is érdekes, igaz, én még nem láttam az Idétlen időkig filmet, viszont a Holnap határát azt igen, ami szintén hasonló cselekményű és az is nagyon tetszett. A színészek szerintem teljesen rendben vannak, Jessica Rothe tökéletes választás volt erre a főszerepre, szép, csinos (habár nem ő az egyetlen, ami szintén pozitívum), igaz, ez az első filmje, amit láttam. Számomra egyáltalán nem volt unalmas, hogy egy ideig ismétlődik a cselekmény, inkább izgalmas. A zenéje és a magyar szinkron pedig szintén rendben volt. A második része pedig szerintem egy kicsit még ennél is jobb lett. Tudom ajánlani azoknak, akik nem egy megszokott, sablon tinithrillert/horrort szeretnének látni, mert ez kevésbé az.
7.5/10
8/10
idõjós1010 2019 aug. 14. - 21:01:37 8/10
(43/56)
Jó lett. Van benne fantázia, és humor, no meg meglepetés. Picit ugyan zavart ez a tipikus Amerikai egyetemista szőke karakter, de be kell látnom, hogy kellett egy ilyen végpont ahhoz, hogy meg tudjon érkezni emberünk egy másikba. Szóval valamilyen formán jellemfejlődést is kaptunk. Nekem bejött amit láttam.
zsinyi2 2019 máj. 19. - 00:27:23
(42/56)
A csaj egy undorító, öntelt csaj, akin semmi szép nincs a vékonyságán és a szőkeségén felül. Ha meg nem lettek volna ezek az időhurkok, ugyanakkora phasz maradt volna, mint eddig.
Nem sajnáltam volna, ha megölik végül.

-10/10
2/10
Corson 2019 febr. 17. - 23:00:36 2/10
(41/56)
ez de gagyi. koncepciótlanul összevágva egy tucatnyi (sokkal jobb) filmből, semmi saját történet, a főszereplő meg csak biodíszlet, annyi tehetséggel, mint egy három napos partra vetett lazac.
1/10
Bodellger 2019 febr. 17. - 01:36:54 1/10
(40/56)
Hulladek film alpari szoveggel, es altesti poenokkal fuszerezve. Most igazabol attol, hogy a vegen megemlitik az Idetlen idokiget (valoban annak az egyebkent szerintem kivalo filmnek a tescos verzioja, hiszen a csaj nem pusztan ujraeli a napot, de ide is betettek a moralis megujulast, a jellemfejlodos passzust, ami konkretan ennel a filmnel valami iszonyat irritalo es kinos volt, szamomra egyaltalan nem mukodott) meg nem lesz jobb az elmeny, vagy korrektebb az alkotas. A vege peldaul kifejezetten eroltetettre sikeredett a gyilkos szemelyet illetoen. 3/10, de az is csak a They Live-es plakat miatt, ami a halveru gyerek szobajaban volt.
7/10
sorozatneked.hu 2019 febr. 14. - 23:37:48 7/10 Előzmény Sunboy
(39/56)
7/10

Nekem pozitív csalódás volt nagyon ez a film. A főszereplő lány kiváló választás volt, bájosan játszotta el a szerepét. Nem újszerű az ötlet és illedelmesen meg is említik ezt a végén, de mégis tudtak egy kis csavart belevinni. Azt hittem, hogy horror lesz, de nem...inkább thriller egy kis humorral keverve. Kíváncsi leszek a második részére is.
10/10
napleon 2019 febr. 14. - 10:25:33 10/10
(38/56)
vicces kis film, vannak benne jó poénok
7/10
User Friendly 2018 dec. 25. - 04:11:34 7/10
(37/56)
A film szerencsére nem veszi komolyan magát, ezért egész jól működik. Aki klasszik horrort vagy thrillert vár, az valószínűleg csalódni fog, mert ugyan megvan benne minden, ami a zsánerre jellemző de egy jó adag iróniával fűszerezve. Mintha az Idétlen időkiget ötvözték volna a Sikollyal. Nem ez az évszázad filmje, de egy estét megér.