Facing.the.Plastic 2006 dec. 02. - 17:19:14
(16/236)
akarom írni..... SZÁLLODA :)))))
Facing.the.Plastic 2006 dec. 02. - 17:18:11
(15/236)
nem tudom mit is gondoljak, elég veygesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban...kicsit amatör kicsit semmitmondó, kicsit öncélú...

kétségkívül megtalálható benne az amerikai társadalom kritikája is, de ez nem jön át elég erõsen és tisztán, de ugyan úgy kap kritikát az összes elmaradott, nevezzük "balkáni"nak vagy "volt SZU tagállamoknak", ország is...

a szálódás jelent nagyon gusztustalan és ronda, és mégcsak nem is humoros...

egy szép üzenetet, akár konklúzióként is levonhatjuk, hordoz a film, "sokszor az igazi szépséget észre sem vesszük, pedig ott van elöttünk" :)))))

ez a film nem az :) (mármint igazi szépség) kevés benne az igazán jó humor :(
Joy 2006 nov. 26. - 10:40:26
(14/236)
Én láttam már nem egy, és nem két filmet. És persze rengeteg vígjátékot (vagy annak szánt valamit...). De ennyire vicceset még soha életemben!
Nem akarok megbántani senkit, de szerintem mindenki jól szórakozik egy ilyen filmen, aki nem veszi komolyan a világot, és legfõképpen nem veszi túl komolyan saját magát.
Ha mindenki nevetni tudna Boraton, akkor ez egy szebb világ lenne. :)
joesua 2006 nov. 24. - 08:54:13
(13/236)
Én szintén úgy gondolom, hogy poénokkal van tele a film. Attól függ kinek mi a vicces. Akinek nem teccik az azért van mert a társadalomkritikában talán önmagára ismer vagy azért mert sajnálatot érez a gúnyt ûzött emberekbõl. De szerintem el kell gondolkodni azon, hogy a valóságban ki ûz gúnyt kibõl. Borat a saját személyisége által, elõhozza az emberek valódi énjét. Akkor kérdezem én, ki ebben az esetben a hibás?

Akinek meg teccett az valószínüleg túl lépett az apróságokon vagy a filmet a saját szemén és nem a társadalom által belénk nevelt elõítéleteken keresztül elemezte a filmet!
pusza
Miau 2006 nov. 23. - 16:20:50
(12/236)
szerintem is borzalmas:)
reméltem, hogy nem valami "reszkessetek betörõk" típusú vígjátékot látok aznap este, de sajnos sokkal rosszabbat kaptam. komolyan mondom, az egyik legislegszarabb film, amit valaha láttam. egy igazi jó poén sem volt benne (talán az a kakasos-táskás odavágás amit vki említett), de igazából egy erõltetett szar az egész:)
úgy elcseszte az egész estémet, hogy ennyire egyszerû poénokat akarnak velünk megetetni, meg, hogy erre kiadtunk 2000 ft-ot....
Ati1 2006 nov. 23. - 12:05:29
(11/236)
Egyetértek. Miért nem lehetett egy képzeletbeli országot megnevezni, vagy ha már nagyon akarja Izrael-t, hiszen Cohen ugyebár zsidó...ja hogy azt nem merte bevállalni? :P
kriterra 2006 nov. 23. - 09:39:56
(10/236)
Sajnálom, hogy nem jöttem ki a film közben a moziból.
RachelGreen 2006 nov. 22. - 22:13:46
(9/236)
Szerintem egyszer nézhetõ film ugyan, de tényleg akadtak benne klassz poénok :))) A moziból hazajövet végigröhögtünk a felidézett muris részeken :)) ( centinéger, a pingpong-jelenet, a kakas a tatyóban, liftben kipakolás, stb :))) )
Ennyire ne ítéjétek el a filmet :))
Redfield 2006 nov. 18. - 07:10:07
(8/236)
Én mindenfajta humorra vevõ vagyok. :) Van amelyikre kevésbé, van amelyikre inkább... erre kevésbé, de azért magukat a szituációkat, és a "félreértéseket". gyakran viccesnek találtam. Kövezz meg, én így gondolom. Ráadásul az amerikaiaknak feltûnhet, hogy valamilyen színten saját magukon röhögnek. De ez talán nem is zavarja majd õket.
Redfield 2006 nov. 16. - 08:19:22 Előzmény DKD
(7/236)
Valóban sokkoló erejû film, de az amcsik már csak ilyenek, és a szórakoztatás a mániájuk. :) ebbõl a filmbõl kiderül mennyire a szívükön viselik ezt a "feladatot". Volt benne sok jó poén, de alapvetõen nem erre számítottam. Trey Parker-hez, és Matt Stone-hoz hasonlóan csinálnak hülyét az amerikai helyzetbõl, és egész Kazahsztán-ból, meg legfõképpen magukból. :) de még inkább tabuk nélkül. Aki nem szereti a gusztustalan, idióta humort, az ne nézze meg. Aki jót röhög ezeken, annak kötelezõ. :)
filmtekercs 2006 nov. 06. - 21:09:59
(6/236)
DKD 2006 nov. 06. - 06:46:00
(5/236)
lehet hogy prûd vagyok... :( de számomra nem vicces hogy egy hömpölygõ testû szõrõs "kazah" rámaszturbál egy baywatch-lány fotójára, majd minden önkontroll vagy egy kósza gondolatfoszlány nélkül nekiáll egy néhánycsillagos szálloda liftjében és halljában meztelenül rohangászni....
mindenesetre egy idõre elvette a kedvem a mozizástól. Ráadásul bár 16-os karikás film volt, a közönség java épphogy elérte ezt a kort. szánalmas. :( a bemutató alapján tényleg humoros is lehetett volna. és voltak is benne humoros elemek, amelyeket természetesen a túlmûvelt publikum észre sem vett..... tehát céltalanul eltûntek a vászon és a nézõk közötti térben.... :( nagyon elszomorodtam, na. ennyi.
Anteris 2006 nov. 04. - 12:09:06 Előzmény DKD
(4/236)
én nem láttam. Min akadtál ki?
kakosz 2006 nov. 04. - 09:20:55
(3/236)
Nagyon jó film, rég nevettem ennyit a moziban.... :-)
DKD 2006 nov. 03. - 09:20:25 Előzmény Zsótti ecsém
(2/236)
Én is vártam. Megnéztem. Soha többet......
Ami mulatságos lehetett volna benne, azt elnyomta a gusztustalanság... UNDORÍTÓ VOLT!
Bánom már, hogy rászántam az a borzasztó hosszú másfél órát.
Zsótti ecsém 2006 okt. 16. - 15:28:09
(1/236)
Már nagyon várom ezt az állatságot!!Az elõzetes már önmagában fájt!! :)))