Téma: Borotvaélen

6/10
stomachh 2012 máj. 24. - 12:15:33 6/10
(39/99)
Izgalmas-csavaros film akar lenni, de sajnos túl korán lelövik a poént, amúgy az alapötlet egyszerû, nincs ez a film túlspilázva. A színészek korrektül játszottak, igaz egyik szerep sem volt túl csillogó, nincsenek olyan nagy formátumú karakterek benne, amiben igazán nagyont tudnának játszani a színészek. A fõszereplõ volt talán számomra a gyengébb, kulcsszerepe ellenére valahogy nem éreztette velem a feszültséget.
De mint mondtam a film egyszeri megnézésre korrekt, de alulmúlta a várakozásaimat. 6-7 pont körül van, de kerekítsünk ez alkalommal lefelé.
9/10
Soldier47 2012 máj. 16. - 03:57:58 9/10 Előzmény sevendevil
(38/99)
Egyetértek! Én is kellemesen csalodtam. A végére elég pörgõs és izgalmas lett, ezért is thriller! Csak ajanlani tudom. 9/10
8/10
sevendevil 2012 ápr. 27. - 22:29:17 8/10
(37/99)
Kellemesen csalódtam a filmben,nem vártam tõle ennyit.Tetszett nagyon,remek kis kikapcsolódást nyújtott.Az utóbbi években kevés a jó film,de ez megüti a határt.
Ja és a gyémánt rablás közti párbeszédeken nagyon jókat nevettem. :D
Bejövõs film. 8/10.
Csonger 2012 ápr. 19. - 23:13:41 Előzmény beo71
(36/99)
"Csonger barátom"? Ez kedves. :)
Egyetértek, hogy a humornak mindenütt van helye, de ez esetben a csaj meg a srác párbeszéde nem humor volt, hanem erõltetett gagyi.. Számomra legalábbis. Mindegy, túl van tárgyalva.
7/10
beo71 2012 ápr. 17. - 15:54:48 7/10
(35/99)
Úgy kellett nekem ez a film,mint egy falat kenyér.
Alkonyat:Hányáshasadás és Mókusok a vérzivataros szigeten stb.szösszenetek után egy egyszerû,normál történet,hagyományosan elmesélve,színészekkel,fanyar humorral(Csonger barátom a humorban az a jó,hogy nem helyhez,korhoz,idõhöz kötött,nyugodtan lehet rablás közben is szexrõl dumálni"fõleg,ha társad úgy néz ki,ahogy Genesis kisasszony"szóval a lágerekben is vicceltek,a humor néha a túlélést jelenti:Az élet szép,csak vér kell hozzá)korrekt rendezéssel egy kellemes élményt nyújtott ez a mozi.7/10.
Nem borítja fel a mozit,de csalódás kizárva,mûfajmeghatározás egyes,véletlenül sem thriller,ez egy jó krimi.
Pont ez a film,amit nem kell darabjaira cincálni,csak leülni elé és elõítéletek nélkül szórakozni.
7/10
mr.nobody 2012 ápr. 14. - 01:47:37 7/10 Előzmény Csonger
(34/99)
Teljesen egyetértek veled abban amit írtál! Én is néztem,hogy ez mi :). Oké,kuva jó csaj meg minden,de télleg nem ezt kéne nyomtani ahogy te is írtad. Ja és ilyen komoly helyzetben meg azok a párbeszédek szakadtam rajta épp rabolni készülnek és közben ilyenekrõl dumálni hát mondom oké :). A filmrõl annyit,hogy azért egyszer meg lehet nézni kikapcsolódás képpen. Sam Worthington jól nyomta,Ed Harris is hozta amit kell, a többi színész sztem átlagos volt és William Sadler emelte a film színvonalát. A film sztem 6,6/10. PEACE
Aniko0915 2012 ápr. 11. - 12:34:43
(33/99)
Csonger, szerintem ez azért lehet, mert ha jól tudom, Amerikában nincsen 13. emelet. Meg 13-as szobaszám stb. Félelmetes, hogy milyen hülyék az emberek.:)
Csonger 2012 márc. 23. - 16:05:56
(32/99)
Viszont amit nem értek: a filmben mindig a 21. emeletet emlegetik, míg a feliratozásban konzekvensen 20. emelet szerepelt. Ez csak valami tévedés, vagy amerikában a földszint is emeletnek számít, és a fordítók még erre is odafigyeltek?
Csonger 2012 márc. 23. - 15:51:09
(31/99)
Szeretem a telt keblû, mély dekoltázsú, feszes popsijú leánykákat, de egy film ne ezzel akarjon jó lenni! Egy komolynak induló filmhez ez nem illik. Pláne azok a párbeszédek közben.. Kivel volt a legjobb szex az életedben meg hasonló témák.. Döntsük már el, hogy tinifilmet akarunk-e csinálni vagy thrillert!

A logikai bukfencekrõl nem is szólva. Nyilvánvaló, hogy a terv végrehajtásához 2 ember kellett, hiszen az öcsikének valakit le kellett lógatnia kötélen a páncélterembe (ami nem túl eredeti ötlet a mission impossible óta). Mégis az elején azt mondja a csajnak, hogy most még kiszállhat. Ezt hogy gondolta? Akkor kit lógat le? Saját magát??

A cigarettás ujjlenyomat-vétel teljesen megjósolható volt, egyáltalán nem okozott meglepetést. Ahogy a londíner kiléte sem. Amikor megkapta a gyémántot, már tudtam, hogy ki is õ valójában.

A vicces, hogy a hipergazdag üzletember biztonsági fõnöke egy egyszerû telefonos bemondásra elhiszi, hogy a rendõrfõnök hívja, és kinyitja neki az ékszerboltot. Engem ha valaki felhívna azzal, hogy õ a rendõrfõkapitány, és mostantól csináljak azt, amit mond, én kiröhögném, és letenném a telefont.

A néger csávó szerepe kicsit zavaros számomra, mint ahogy néhány egyéb momentum is.

A sok ember elõtti nyilvános leánykérést már el kéne felejteni a filmkészítõknek.

És végül: én nem szeretem azokat a filmeket, amiben a gonosz ráfogja a fegyverét a sebesült, kiszolgáltatott jófiúra, el is dörren egy lövés, de kiderül, hogy valójában a gonoszt lõtte le az utolsó pillanatban a nõ.
Komolyan, ezt még hány filmben fogják elsütni? Annyira szánalmas...

Az egész filmben 2 jó dolog volt:
- a szõke csaj pusztán a nézésével sokkal dögösebb tudott lenni, mint az idomait mutogató latin baba (legalábbis számomra)
- érdekes volt a die hard 2 fõgonoszát öreg londínerként viszontlátni
greeen 2012 márc. 16. - 00:11:34
(30/99)
Jó kis film.A vége valóban ellett cukrozva kicsit,de mindenképpen nézõs kategória!Nem fog csalódást okozni!
10/10
sorrund 2012 febr. 25. - 21:01:31 10/10
(29/99)
Feliratos, de nyugodtan nézd meg, rég láttam ilyen jó krimit, vagy talán sosem... :) 10/10
Anonym 2012 febr. 25. - 11:51:18
(28/99)
Sziasztok! Tudom, kicsit fura kérdés, de ez a film feliratos vagy szinkronizált? Mert itt az elõbbi van kiírva, de több feliratosnak írt filmrõl kiderült már, hogy szinkronizált. :) Ha mégis feliratos a film, szerintetek várható a szinkronizálása? :)
10/10
Kendy 2012 febr. 24. - 23:23:04 10/10
(27/99)
Most néztem meg a filmet!
:)
Nekem nagyon tetszett!
:)

Igazán izgalmas és szórakoztató!
Esti kikapcsolódásnak tökéletes!
10/10
kovacsheni 2012 febr. 21. - 14:35:03 10/10
(26/99)
Iszonyat jó és izgalmas film, csak ajánlani tudom! Nekem 10/10!
10/10
bercesnagy 2012 febr. 15. - 15:22:51 10/10
(25/99)
Nagyon szuper kis film, meglepõen jó, pedig erõs fenntartásokkal ültem be rá. Mindenkinek csak ajánlani tudom. 10/10
lippije 2012 febr. 10. - 16:19:24
(24/99)
Ha az utolsó 2,5 percet nem forgatták volna le, és nem folyna le több tonna nyálas szirup a vászonról, még kellemesebb szájízzel álltam volna fel a film végén, de azért így is egy korrekt, egyszer nézhetõ alkotást kapunk. Mr. Leth, a kezdés nem volt rossz, hajrá! Kritikám a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/02/borotvaelen-man-on-a-ledge/
7/10
sheepworld 2012 febr. 07. - 08:04:50 7/10
(23/99)
Izgalmas volt, de felejthetõ alkotás.egyszer érdemes megnézni.
soltib 2012 febr. 06. - 11:08:04
(22/99)
vasárnap du láttuk sima nagytermes moziban (nem vip:) és szerintem baromi jó volt. Picit kiszámítható, de ilyen filmeknél ez nem gond szerintem...
Szóval tudom ajánlani.
(vip mozit inkább hosszú filmekhéz ajánlanék a bõrfotel miatt, de enni nem lehet annyit, hogy megérje...)
10/10
ghost_rider 2012 febr. 05. - 12:31:15 10/10
(21/99)
Igaz, ehhez mozihatás kell.:)
James Pond 2012 febr. 05. - 12:25:26
(20/99)
Én is tegnap láttam a filmet. A Corvinban és sajnos a hó miatt /remélem/ csak 14 voltunk a Karádyban, pedig ez a film jó. Rendszeresen járok moziba és azt mondom hogy igazatok van ez a film ott van a 10-es közelében. Sokszor ökölbe szorult a gyomrom olyan jó az operatõri munka. A Pesti Estben van egy rövid cikk a felvételek módjáról és valóban nagyon hatásosan megcsinálták. A sztori is pörgös volt. Mindenkinek ajánlom nem kell sajnálni rá a pénzt és nem érdemes mindenféle letöltött sz--rt nézni. Ehhez moziba kell menni.