Téma: Bosszú

virgonca 2012 nov. 14. - 20:36:15 Előzmény OneTreeHill
(79/419)
Szia,

hol lehet online nézni? Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot, de sajnos sokszor elõfordul, hgy nem tudom megnézni. Most tudnám, de meccs van....

Köszi szépen.
10/10
Bogyi007 2012 nov. 14. - 18:40:22 10/10
(78/419)
Mi lenne ha nem utalgatnál állandóan a második évadra? Hiába van a neten már fönt én most mradnék a hagyományos módinál és többedmagammal egyetemben az m1-en néznénk a sorozatot.

Akit érdekelnének a korábbi részek a sorozatbarat.hu oldalon megtalálhatják. Direkt linket nem teszek ki mert az új részek is megtalálhatóak ott és nem akarok spilerezni.

Egyébként hatalmas kár hogy ma nincs új rész a meccs miatt - mondom anak ellenére hogy szeretem a focit...
offtopic
ildimix 2012 nov. 12. - 15:48:03
(77/419)
Sziasztok!

Sajnálom, hogy ezen a héten elmarad a sorozat a közvetítés miatt. Kár, hogy nem tették a filmet keddre, vagy 1 olyan napra ami nekik jó.

Nagyon várom a folytatást!

Üdv: Ildimix
OneTreeHill 2012 nov. 11. - 22:33:42
(76/419)
Szerintem fantasztikus ez a sorozat. Én csak online tudom nézni. de minden részben leszakad az állam.
Nem tudhatjuk, hogy egy ilyen életút mennyi erõt ad a Bosszúhoz, szóval ne ítélkezzen, aki ítélkezik, és akinek nem tesztik a sorozat ne nézze :)
Nem bírtam ki és a 15. résznél tartok. pedig szinkronosan jobban szeretem. szóval a lényeg, hogy fantasztikus sorozat.
7/10
Karter 2012 nov. 08. - 09:45:26 7/10
(75/419)
az a baj ezzel a sorozattal, hogy semmi nehézséget nem jelent a fõhõsnek az emberek kiiktatása.....miért nem lehetett megszorongatni néha, vagy hogy ne olyan olajozottan menjen a dolog?
Másrészt, a gonoszt alakító oldalnak nem jut eszébe visszanyomozni a kiscsaj életútját..? ha jól emlékszem elkezdték nyomozni, majd volt pár év kiesés, és egyszerûen ebbe belenyugodtak?

Továbbra se hihetõ, hogy ez a törékeny csaj alapból így elbán mindenkivel, rossz a fõszereplõ választás...amikor keményen próbál nézni, minig röhögök....legutóbb akkor, amikor a lõvészeten keménykedett és persze tökéletesen lõ....

Ez a nõ tökéletesen nõ, harcol, iq fighter, szép is stb-stb....mese mese meskete....

Nekem nagyon leesett a szintje ennek a filmnek...sajnos...
7/10
Karter 2012 nov. 07. - 20:55:48 7/10
(74/419)
vicc ez a film, az íróhoz hogy tudott bemenni csak úgy???? semmi riasztó???? túl egyszerû a cselekmény már, soha semmi botlás, nehézség....szánalmasan gyenge lett ez a sorozat....pedig jól indult....
offtopic
ildimix 2012 nov. 03. - 20:34:34
(73/419)
Sziasztok!

Az utolsó rész izgalmas volt, még jó, hogy megjelent annak az idegbetegnek az orvos testvére. Remélem bezárják a fiút a diliházba és 1 ideig nem zavarja a családot.

Várom a folytatást!

Üdv: Ildimix
roni102 2012 nov. 02. - 10:59:51
(72/419)
Szeirntem mindegyik nagyon jó karakter, bár jajj nem jut eszembe a neve, amelyik szervezi a bulikat, van benne valami ez a kétszínûség...
roni102 2012 okt. 26. - 23:10:09
(71/419)
Így kell kiiktatni az ál "Amanada Clarkot" ráuszítja a rettegõ Victoriát, elmés :P
Jó sorozat, bár én a Emily miatt kezdtem el nézni, és msot sem csalódtam :)
10/10
Sumomo 2012 okt. 26. - 20:03:21 10/10
(70/419)
pl. hogy mindenki magából indul ki:)
10/10
Sumomo 2012 okt. 25. - 15:23:17 10/10 Előzmény Karter
(69/419)
dehogynem
elsõ perctõl kezdve gyanús Victoriának (gondolom rá értetted a fõgonoszt)
7/10
Karter 2012 okt. 25. - 13:37:59 7/10
(68/419)
a fõszereplõ csak mikor játsza a terminátort sírhatnék a röhögéstõl....elfújná az elsõ erõsebb széllökés, õ meg karatézik, keménykedik, erõsködik és persze könnyedén mindenkit félreállít az útból....
9/10
A76 2012 okt. 24. - 20:53:39 9/10 Előzmény j_gipsz
(67/419)
Hát szerintem se ugassa el senki a 2.évad tartalmát, csakazért mert már látta onlájn...
Mi és a társaink inkább atVben szeretnénk +nézni szinkronosan, úgyh. POFA BE!!!!!!
lanczos1 2012 okt. 21. - 10:26:50
(66/419)
Köszönöm, de nem lettem okosabb.
j_gipsz 2012 okt. 20. - 19:48:27
(65/419)
7x említetted, a második évadot, ez is nagyon uncsi.Játszod itt az okostojást, rengeteg dolgot kikotyogsz az epizódok eseményével kapcsolatban.
Én is láttam az elsõ évadot, sõt nézem a másodikat is. Ha kérhetnélek kicsit vegyél vissza, hadd legyen öröme a többieknek is
7/10
Karter 2012 okt. 20. - 10:32:37 7/10
(64/419)
miért, ide csak a Bosszú dicsérõi jöhetnek??éppen annyi jogom van ide írnom mint neked....
Ha minden egyes filmhez csak az õt dicsérõk jöhetnének, akkor minden film 10/10es lenne...hú de reális lenne az....Az meg, hogy szerinted egy negatív vélemény csak arogáns lehet a te bajod, lehet benned lesz a baj ember...
lanczos1 2012 okt. 20. - 08:41:24
(63/419)
Valaki megtudná mondani ki alakítja Amandát? Annyira ismerõs, valahol már láttam és nem jövök rá, hogy hol. Elõre is köszönöm!
7/10
Karter 2012 okt. 19. - 14:05:43 7/10
(62/419)
hagyjuk már az Ezelt....annál egy elnyújtott sorozat talán csak a Szomszédok volt...Tök jól indult, de amikor már elkezdték oda-vissza csavargatni, meg amikor azt se tudta az emberki-ki elllen van, na akkor adtam fel....

Emily karaktere: hát lehet a színésznõ nem passzol a szerephez, de errõl nekem az jut eszembe, hogy jajjj, el ne fújja a szél...namost, ha nekem ez jut eszembe róla, akkor a keménykedõs mondatai nekem röhejesek, szánalmasak, mesterkéltek.

Éveken át dolgozott a bosszún??? na persze, akkor évek alatt nem jött rá arra, hogy egyszer régen egy partin ott volt és felimerhetik, (képes sztory)?

Az meg hogy ez az okos nõ, aki a fõgonoszt alakítja, szóval annak nem fura, hoyg jött egy nõ a semmibõl az ki lehet...na neeeee
10/10
szaszka0520 2012 okt. 18. - 20:30:39 10/10
(61/419)
Végre egy olyan sorozat, ami elejétõl kezdve teljesen leköt, izgalommal tölt el. Egyszerûen zseniális az alapsztori, a történetvezetés, és elsõsorban kiemelném a szereplõket: fõként a Madeleine Stowe által megformált Victoria karaktere - elképesztõen tudja alakítani; pl. amikor fenyegeti az embert és az a mosoly, amit aközben az arcára csal, annyira átjön a képernyõn azaz érzés, amit ezzel a cselekvésével okoz. Emily karaktere azért is különleges, nemcsak mert õ a fõszereplõ, hanem mert megvan benne az a magabiztosság, határozottság, eltökéltség, amely fontos egy ilyen bosszú megtervezéséhez és végrehajtásához. (Lehet másoknak SPOILER!!!) Az elsõ epizód egy Konfuciusz idézettel indított: "Mielõtt bosszút állnál valakin, két sírt áss!" És ettõl érzem még tökéletesebbnek ezt a sorozatot, és külön gratula a készítõknek, mert Emily tetteit úgy alakítják, hogy még ha egy picit is meginog alatta a léc, de jól kijön belõle egy elõre megtervezett fondorlattal. És nem omlik össze mindaz a vár, amit addig felépített. Valaki furcsállta, hogy a sorozatban Emily hiteltelen dolgokkal képes másokat "tönkretenni", és alant valaki megjegyezte, hogy ez azért van, mert éveken át dolgozott a bosszún. Nem találok kifogásolni valót. És szerintem ne is keressünk benne, pláne efféle hibákat, mert ott van, példaként felhozom az Ezel címû török sorozatot, ahol ugyanilyen "elképesztõ" taktikai lépések merültek fel, csak ott már a bosszút esküdt fõszereplõvel babráltak ki elég szépen és számos alkalommal.
A többi karakter is fantasztikus, és valóban vannak azok a "bizonyos" irritáló karakterek, akik mindent elkövetnek, hogy a cselekményt befolyásolni tudják. De hát ettõl igazán élvezetes. Kifejezetten várom a további epizódokat, nem beszélve a fináléról, és miként tudják folytatni a történetet a második évaddal, amirõl azt olvastam, hogy 10 milliós nézettséggel indított - elképesztõ.
10 pontot adtam, ami szerintem érthetõ és nem túlzás, egyértelmû, hogy megérdemli. Manapság kevés olyan sorozat van, amely ekkora úgymond gratulációt vált ki belõlem.
offtopic
ildimix 2012 okt. 17. - 11:31:55 Előzmény Karter
(60/419)
Sziasztok!

Én azért szeretem ezt a filmet, mert számomra ez 1 kikapcsolódást jelent. Engem nem zavar, hogy hihetetlen dolgok vannak benne, hiszen nincs kiírva, hogy igaz történetet látunk. A történet és a szereplõk miatt szeretem a filmet.

Üdv: Ildimix