Téma: Bosszú

Norcsisze 2014 szept. 04. - 23:23:54
(359/419)
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segitseget, a 3. Évad záró epizódját nem láttam, mert nyaralni voktam, és nem találom sehol. :( Tudtok segiteni nekem, hogyan tudom megnézni???? Jó lenne, ha szinkronos lenne, nagyon szeretném.... :)
Köszönöm...
Nóra
Érsekvári 2014 szept. 01. - 20:03:06
(358/419)
Még annyit fûznék a témához ez a videó amit küldtél a FB-Bosszú oldalon látható már , magyar felirattal .
Azt írja a 4.évad elsõ 5 része magyar felirattal nézhetõ lesz hamarosan .
Írja a 1- 5 .rész címeit is .
Figyelni kell majd a FB oldalát .
10/10
taymom 2014 szept. 01. - 15:59:11 10/10 Előzmény Érsekvári
(357/419)
Szia!
a sorozat hivatalos oldalán és a facebook oldalon is kint van, emellett egy trailer is megjelent már, szóval 100%-ig biztos vagyok benne! :) https://www.youtube.com/watch?v=7MsDyxr-jnM
Érsekvári 2014 aug. 31. - 21:17:07
(356/419)
Szia ! Nagyon örülnék , ha valóban így lenne.
Nem haragszol ,hogy megkérdezem mennyire biztos , illetve honnan tudsz a sorozat folytatásáról és mennyire hiteles a hír ?
Nem benned kételkedem , de nem lenne jó csalódni !
Köszönöm , ha válaszolsz .
10/10
taymom 2014 aug. 31. - 10:34:50 10/10 Előzmény zsazs7993
(355/419)
A sorozat szeptember 28-án tér vissza a 4.évaddal :)
10/10
zsazs7993 2014 aug. 26. - 13:48:50 10/10 Előzmény Kennyke93
(354/419)
Elõre is köszönöm szépen az értesítést - mert én is nagyon várom a folytatást.
Kennyke93 2014 aug. 12. - 08:28:44
(353/419)
Szólni fogok, ha megtudok valamit. :)
Érsekvári 2014 aug. 11. - 19:19:26
(352/419)
Gratula ! Kitartásod eredményes lett .
Ha megtudsz valamit a 4. évadról mikor láthatjuk a folytatást légyszives informálj minket .
Elõre is köszi .
Kennyke93 2014 aug. 11. - 18:25:38 Előzmény Érsekvári
(351/419)
Sikerült kiderítenem a szinkronhangokat. David Clarke - Czvetkó Sándor, Margaux LeMarchal - Gáspár Kata
Kennyke93 2014 aug. 11. - 07:13:06
(350/419)
Igen, több helyet is végignéztem. Gondolom késõbb majd az õ hangjukat is kiírják, ha elindul a 4. évad szinkronosan, (spoiler)mert abban már fõszereplõk lesznek.(spoiler vége)
7/10
napraforgó 2014 aug. 10. - 18:59:55 7/10
(349/419)
Ott van még Daniel, õ is méltó utóda apucinak, anyucinak. Hogy Charlotte-ból mit csinálnak, azt nem tudom, lehet még áldozat, vagy akár gonosz is.
Aztán megjelent Gideon is, hogy harcoljon Daniellel, de õ sem piskóta, ahogy kinyírta az a prostit.... Szóval itt két gonosz fog összecsapni.
És úgy látom, valamelyest Nolan is kompromittálódott, azáltal, hogy a nem épp tisztakezû Gideont támogatja.
Aztán ott a fickó, aki vagy David Clarke, vagy sem.
És ha minden ötlet kifúj, hát megint elõkapnak vadonatúj szereplõket, csakhogy ne legyen vége.

Én roppantul szeretnék már egy hamleti megoldást, vagyis ne maradjon élõ ember a színen.... (lehet, hogy rosszmájú vagyok?)
Érsekvári 2014 aug. 10. - 18:15:35
(348/419)
Nagyon tetszett a befejezõ rész . Elég érdekes fordulatot vett a sorozat , de a folytatásban még inkább kikell rukkolniuk a forgatókönyvíróknak . A teóriád elég érdekes ahogy leírtad , de nem is lehetetlen . Túl egyszerû lenne szerintem is . A nagyjátékos Conrád ilyen simán besétáljon (dalolva) David Clark vagy akárki csapdájába ( késébe ). Elég rendesen összezavarták a nézõket ezzel a váratlan helyzettel. A fõ gonosz távozott ? Igaz ott van még Viktória , aki mégjobban fog valószínû bosszúhadjáratot folytatni. Emilyrõl nem is beszélve , hiszen most csak ideiglenes iktatta ki Viktóriát . Szóval hogyan miképpen lehet fokozni az a folytatásban elválik majd.
Érsekvári 2014 aug. 10. - 17:58:27
(347/419)
Gondolom több lehetõséget végig néztél ez ügyben . Bármilyen módon kerestem nem jutottam célra .
A Wikipédián is az alapszereplõk szinkron listája van meg számos helyen , egyedül Lídia hangja új (nekem is) Orosz Anna . Egyébként nagyon jól eltalálták ebben a sorozatban a magyar hangokat , kivétel nélkül .
Kennyke93 2014 aug. 10. - 15:17:06
(346/419)
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy kik David Clarke és Margaux LeMarchal szinkronhangjai? Elõre is köszi!
kicsimanoci 2014 aug. 10. - 09:30:03
(345/419)
Én is kiteszem a SPOILER-t.
Nekem ez a Konrad dutyuból szökése is olyan nevetséges. Mert ha tegyük fel, sikerül, akkor mi van? Van annyi (most hozzáférhetõ) pénze, hogy le tud lépni vele? De hova, talál olyan országot, ahol nincs kiadatási parancs?
Aki kocsival megállt, én két dologra tudok gondolni, az egyik, hogy arcmaszkos pasi volt, (de akkor ki szervezte oda, vajon Emily ezt is?). A másik, hogy szerintem Konrad nagyon eufórikus állapotban ballagott az úton, nem lehet, hogy volt a fejében valami? Úgy értem, az út közepén ballagott, elhajította a kalapját, dudorászott. Lehet, hogy csak õ látta esetleg úgy, hogy az illetõ David Clark.
Victoriát szerintem is simán ki tudja vinni Daniel a pszichiátriáról.
A másik meg, ha az "öregeket" kiiktatják (Konrad, Victoria, Pascal), nehogy már a fiatalokkal menjen tovább a sorozat, az már tök erõltetett lesz.
7/10
napraforgó 2014 aug. 10. - 05:49:14 7/10 Előzmény Érsekvári
(344/419)
Nos megnéztem tegnap, tényleg elég ütõs lett az évadzáró.
Kiteszem a ****SPOILER-t, ****, mert vannak, akik a már leadott és látott mûsoroknál is igénylik.
Aident kiiktatta Victoria, és elég morbid módon helyezte el Victoria Emily házában. (bár ez, azon kívül, hogy nagyon hatásos, kicsit fura, nem hiszem, hogy az az 50 kg-os nõ cipelte oda annak a 80 kg-os férfinak a hulláját.... Akkor már fölvetõdik, a kik voltak a segítõi kérdés)
De õ is eléggé megjárta a végén, ez a pszichiátria nagyon jó megoldás, a síma gyilkosság kevésbé fájdalmas. Kérdés, valóban benn tartják-e? Én azért nem bíznék abban a doktornõben, aki már kicsi gyerekkorban megpróbálta tönkretenni Emilyt (akkor még Amandát). Meg aztán ott van Daniel is, aki esetleg keresni fogja és a pénzével nyilván meg is találja majd.... Charlotte nem rajong érte, de még nem annyira romlott, mint a többiek, tán még õ is kiszabadíthatná.
Conrad szökése bebizonyította, hogy a pénz beszél... nem számít, ha valaki terrorista, tömeggyilkos, velejéig romlott, vagy akármi, a pénz még a börtön rácsait is kinyitja.
A vége elég meglepõ volt számomra, hogy David Clarke jött autóval érte és minden teketória nélkül leszúrta. Már, ha David Clarke volt az illetõ. Conrad ugyan ráismert, de... Mi van, ha az illetõ valami arcmaszkort viselt? (Fantomas, vagyy Mission Inpossible). És Conrad valóban meghalt? Láttuk, hogy folyik a vére az úttesten, na de igazán meghalt?
Gondolom ezek a 4. évadban derülnek ki.
Mi lesz Jackel? Charlotte felismerte benne az egyik elrablóját - holott a valóságban épp Jack engedte el. Mondjuk nem igazán tudom, hogy vehette észre a lány az autó üléshuzatának sérüléseit bekötött szemmel, összekötözött, ill. megbilincselt kézzel? Ha Jacket faggatják, felmerült bennem, hogy szegény halott Aidenre lehet kenni az emberrablást, neki már nem számít alapon, de talán így is eljutnak Emilyhez, hiszen Aiden a barátja és kedvese volt... Szóval Jack ügye is megoldásra vár.
Amúgy Charlotte sem gondolta teljesen végig a feljelentését, mert még ha Jack lett volna is az elrablója, azt látnia kellene, hogy a vér szerinti apja, David Clarke érdekében történt az akció. Hogy Conrad Grayson leleplezõdjön. Végül is ennek köszönhetõen mentették föl DC-ot (kissé furcsán hirtelenül, seperc alatt). Nem beszélve arról, hogy Jack a barátja is volt. Hát ennyit a barátságról. Talán azért megkérdezhette volna elõbb, mielõtt elviteti a zsarukkal.
Nekem az sem tetszik, hogy egyre újabb szereplõk jelennek meg, Margaux után most itt az öccse, Gideon, aki talán még az apjánál is romlottabb.
Aztán ott van David Clarke. Ha valóban életben maradt és bújkált valahol, miért csak most kapcsolódott be? És miért hagyta, hogy az imádott kislányát tönkretegyék éveken keresztül? Miért nem jelentkeztett nála már hamarabb? Pl. Nolanen keresztül? Miért hagyta, hogy a lánya küzdje meg helyette az õ harcát? Áááá, szóval nekem ez nem tiszta így.

Még szerencse, hogy az egész csak kitaláció. Belegondolni is rossz, hogy esetleg vannak ilyen történetek a valóságban is, magasan a fejünk felett....
jazzzy 2014 aug. 09. - 22:26:59
(343/419)
Az ABC bejelentette és más források is megírták, hogy szeptember 28-án lesz a 4. évad amerikai premierje. Szóval biztos.:)
neptun1 2014 aug. 09. - 21:27:29 Előzmény napraforgó
(342/419)
Valóban lesz 4. évad? Sehol nem találok róla pontos infót!
7/10
napraforgó 2014 aug. 04. - 17:34:32 7/10 Előzmény kicsimanoci
(341/419)
Igen, pont ez történt. Mivel Karl nem az unokaöccse Charlotte-nak, a DNs vizsgálat kimutatta, hogy nem rokonok, így rögtön rájött, hogy akkor Emily az igazi Amanda Clarke.
Érsekvári 2014 aug. 03. - 19:02:02 Előzmény napraforgó
(340/419)
Ha szeretnéd elõbb tudni az évadzárót itt megtudod nézni :
NÉZZSOROZATOKAT.INFO REVENGE 3 évad 22.resz
22. Execution Angol szinkron
Most néztem meg , huu nem semmi , készülj föl rá . Majd írj véleményt légyszives .