Téma: Bosszú

Érsekvári 2014 aug. 03. - 15:08:46
(339/419)
Remélem nem veszítek rossz néven , ha elkotyogok dolgokat , elfelejtettem az elõbb .
SPOILER
Valami nagy balhé lesz Emily és Viktória között -Temetõbe lapáttal püfölik egymást , aztán annyit tudok a végérõl , hogy Viktóriát a pszihiátriára juttatja - bedugja Emily . Vannak hiányosságaim , így várom a 22 részt nagyon . Conradot sem tudom mi lesz vele végül is ott az országúton , mi a végkifejlet.
SPOILER vége
Érsekvári 2014 aug. 03. - 14:58:44 Előzmény napraforgó
(338/419)
Jó ez a sorozat , de a heti 1 adás miatt nagyon vontatott és elfelejtem esküszöm mi és kik voltak benne.
A sok új szereplörõl nem is beszélve , akik az elözõ 1-2 évadban voltak , majd megjelennek újra.
Szerintem (lehet tévedek ) a gyûrûtnem a magánnyomozó tette oda a faházba, hanem az ott volt. Õ Viktoria megbízásából követte Charlottet (benézett az ablakon ) Jack találta meg az íróasztalon a gyûrût , amit végül elvitt magával . A tegnapi részben odaadta Emilynek , aki megerõsítette az apjáé volt.
SPOILER
Az utolsó részben Conrád kikerül "segítséggel " a börtönbõl és éjjel az országuton autot vezetve valamiért kiszál és David Clark Emily apja áll vele szemben . Tehát nem halt meg ! Csak azt nem tudom , hogy még a lánya sem és senki nem tudott róla eddig ? Hol volt idáig ? Remélem választ kapunk az utolsó részben . Nekem is akkor lesz világos és teljes a befejezés.
SPOILER vége
Ezek után mit lehet még a 4 évadban folytatni . Olyan érzésem van a Jackkel jön össze végén . Szerintetek ?
Nolent nagyon bírom kár , hogy meleget alakít , de azt is jól.
kicsimanoci 2014 aug. 03. - 12:53:36
(337/419)
Ezzel így vagyok én is. Nem annyira X évadot várnék még, hanem a végkifejletet.
Daniel szerintem egy sz...r alak lett (az elején még nagyon szimpi volt pedig).
Vajon Viktória abból a DNS vizsgálatból azt is kikövetkeztette, hogy ha Carl anyja az "ál Amanda" volt, akkor Emily az igazi Amanda? (Mert abból valójában csak az derült ki számára, hogy Charlotte és Carl nem rokonai egymásnak). Egybõl kilogikázta így, hogy akkor ki Emily valójában?
kicsimanoci 2014 aug. 03. - 12:49:20
(336/419)
Köszi, akkor legalább ezt tudom már, hogy magánnyomozó. (Olyan egy rossz arcú pasi.)
7/10
napraforgó 2014 aug. 03. - 04:09:46 7/10
(335/419)
Ha magánnyomozó a pasi, miért van nála David Clarke pecsétgyûrûje?

Conrad most rács mögé került, de annyi pénzzel, hatalom al és jó ügyvédekkel talán hamar szabadlábra kerül. (óvadék, miegymás) Victoria meg most már rájött Emily személyazonosságára, vajon mit fog tenni? Megpróbál menekülni elõle, vagy víz alá nyomni õt is, hogy ne derüljön ki az igazság?

Az egész Grayson család egy katasztrófa, mindenki gyilkol mindenkit, habár néha összetartanak minden ellentét ellenére. Daniel éppúgy kompromittálódott, mint a szülei és hát Charlotte sem az a hamvas leányka.

Õszintén szólva én már alig várom a végkifejletet, és nem újabb évadokat. Tartok tõle, hogy ebbe a fene nagy bosszúállásba Emily is belebukik, néhány haverjával együtt. Már unalmas, hogy egyre újabb szereplõk keverednek a buliba, olyanok, akikrõl Emily - az évekig tartó felderítõ munkája ellenére - még csak nem is hallott.

Amúgy hová lett az anyucija? Minek tûnt fel egyáltalán, ha aztán meg nyom nélkül el is tûnt?
Érsekvári 2014 aug. 02. - 21:48:49 Előzmény kicsimanoci
(334/419)
Eddig nem voltam 100% biztos , de a mai részben megint feltünt a fószer akit kérdeztél . Viktória felbérelte egy magánnyomozó a pasas .Talán nem sok jelentõsége van , mivel ennek az évadnak utolsó része lesz a jövõ héten .
7/10
Thorstein222 2014 júl. 30. - 02:58:08 7/10
(333/419)
Én a 2. évad közepe felé járok. Az évad elején majdnem feladtam, annyira ellaposodott a történet. Azt a pár részt túl kellett élni. Most megint izgalmas. Összességében jó kis sorozat, szerencsére nem egy nyáltenger. Leginkább lányoknak ajánlanám. 7/10
kicsimanoci 2014 júl. 27. - 19:01:31
(332/419)
Sziasztok!
Légyszi valaki írja meg, hogy az erdészházban ki volt az a fószer? (Aki belépett, miután Jack és Charlotte elmentek).
Köszönöm elõre is.
Érsekvári 2014 júl. 24. - 22:37:11 Előzmény bigfilmfan
(331/419)
Ez már bíztató. Szerinted nálunk mikor adják le , ha az elõzö 3. évadot vesszük , mert már nem emlékszem az évadok között mennyi idö telt el . Köszi az infót !
7/10
bigfilmfan 2014 júl. 23. - 17:55:04 7/10 Előzmény Érsekvári
(330/419)
Szeptember 28-án kezdik adni Amerikában a 4. évadot.
7/10
napraforgó 2014 júl. 13. - 07:07:12 7/10
(329/419)
Én is kezdem már únni ezt a sok bonyodalmat. Egyre újabb szereplõk tûnnek fel, elõbb Patrick, Victoria legidõsebb fia (milyen érdekes, hogy Patrice nevét kapta, angolosan...), az apja, akit hip-hop el is tettek láb alól, Margaux, aztán az apja, Patrice, meg Stevie, Conrad elsõ felesége, akik eddig sehol se voltak. Most Aiden anyja, az apjáról meg kiderült, hogy õ robbantotta föl anno a repülõt (amivel David Clarke-ot vádolták meg).
Egyre zagyvább az ügy, én már nem bánnám, ha találnának egy megnyugtató befejezést.
És igen, ez a bosszúhadjárat Emilyt is rendesen beszennyezi, lassan eléri victoria színvonalát.
Érsekvári 2014 júl. 12. - 22:23:06
(328/419)
Ennek az évadnak még 4 része van hátra . Victoria egy álnok kígyó , de ami késik az nem múlik ....
Állitólag lesz 4 évad , tudtok róla valami konkrétabbat , esetleg hozzánk mikor juthat el ?
Nem lenne jó , ha túl nagy kihagyás lenne.
kicsimanoci 2014 jún. 29. - 14:56:42
(327/419)
Ez az egész sorozat már tényleg egyre fárasztóbb, és nekem Daniel egyre ellenszenvesebb már. (De mondjuk már Emily is).
De most már végignézem, mert kíváncsi vagyok, bár ahogy láttam, lesz 4. évad is...
kicsimanoci 2014 jún. 29. - 14:54:49
(326/419)
Köszi!
rockqueen 2014 jún. 28. - 20:14:17 Előzmény kicsimanoci
(325/419)
Amikor Jack anyja Conrad felesége volt, akkor viszonya volt Jack apjával. Úgy ismerkedtek meg, hogy a nõ mindig odajárt inni, ahol Jack apja dolgozott. Aztán elment 'elvonóra', de igazából megszülte Jack-et. Declannek nem õ az anyja.
kicsimanoci 2014 jún. 15. - 13:36:14
(324/419)
Ez a Jack anyja dolog érdekes fordulat.
De akkor Jack öccsének is ez a nõ az anyja vajon?
Elõbb lett Jack, és utána lett a nõ Conrad felesége? Szóval az alsó középosztálybeli asszonykát lenyúlta magának Conrad?
(Csak úgy agyalok rajta amúgy, biztosan megtudjuk majd.)
7/10
napraforgó 2014 jún. 15. - 12:43:16 7/10
(323/419)
Érdekesek Emily emlékezetkiesései, most megemlítették az anyját, akit elmegyógyintézetbe zártak valami defekt miatt. de legutóbb Emily anyját akkor láttuk viszont, amkor eltûnt a fehér hajú fickó - aki egyébként a férje volt - megölése uán. Nekem akkor eléggé épelméjûnek tûnt.... Azóta se tudjuk, hol lehet.

Mondjuk nekem az sem tiszta, hogy miért is akart mindenáron Daniel felesége lenni. Még azt sem lehet mondani, hogy belülrõl akarta bomlasztani a Grayson családot. Most meg mit akar elérni a válással, az is rejtély.
sorozatkedvelõ 2014 jún. 15. - 11:58:23
(322/419)
Érdekes fordulat Jack Porter édesanyja elõkerült!? Viktoria manipulál mindenkit,de leginkább az esõszülött fiát.Még 8 rész van ebbõl az évadból ,vajon milyen titkokra derül még fény?
Nagyné Bartus Judit 2014 jún. 11. - 09:15:16
(321/419)
x
7/10
napraforgó 2014 jún. 11. - 05:13:36 7/10
(320/419)
Ha csak 5 hozzászólást elolvatál volna, most tudnád, hogy az M2-n folytatják szombatonként 20.00 órától. 7-én, szombaton le is ment a következõ rész, legközelebb újra szombaton, és az M2-n láthatod.