10/10
mro26 2015 máj. 26. - 20:04:24 10/10
(523/623)
SPOILER lehetséges!

Azt nem mondtam, hogy nem lesznek áldozatok, de biztos hogy nem olyan jelentõs, kb. annyira mint az Ultron korában volt.
Higanyszál meghalt, Tony, Thor, Barton mind otthagyta a csapatot, ennek ellenére nem maradt el a happy end.
Beb*szna, ha rossz vége lennek ennek az eddigieket lezáró Avengers filmnek. AZ NEM A MARVEL STÍLUSA. Ezt ki is jelentették HIVATALOSAN. Nem mennek át darkosba ;)
10/10
mro26 2015 máj. 26. - 20:00:28 10/10
(522/623)
Hopsz, lemaradt:

Szóval az Infinity War az egy film két részre osztva, tehát Avengers 3 part1 és part2 lesz, nem Avengers 3-4, szóval egy filmként kell rá tekinteni fõleg, hogy egy történet lesz, egy fõellenség, rengeteg hõs (még a képregényes Daredevil, Luke Cage stb.) Szóval a part1-nek biztos olyan vége lesz, hogy az ember bele fog õrülni mire jön a part2, de annak biztos a happy endig, mert ez zárja la a Phase 1-el megindított fonalat. ;)
10/10
Sirius111 2015 máj. 26. - 19:57:51 10/10
(521/623)
SPOILER

Nem hinném a hepiendet én sem....már ha csak azt nézem kiket kellene legyilkolni Thanosnak, hogy egyáltalán megszerezze a hatalom köveit!!!!
10/10
offtopic
Sirius111 2015 máj. 26. - 19:56:08 10/10
(520/623)
Ó milyen sexy ahogy megcsillan a lézerfény a feszes kis acélos farpofáin... :DDD

Majd szólok Petyának, hogy hozzon gépzsírt meg egy sámlit is a pici cukiságnak! ( bár 174 cm talán nem is olyan pici?!... )

Amúgy ha jó kislány leszel este elcsenem Wandusom piros köpenyét és felszabdalhatod csíkokra! Köthetsz masnit a hajadba! :DD
10/10
mro26 2015 máj. 26. - 19:39:54 10/10
(519/623)
De az egy film, csak két részre vágva, mert olyan a történet és az addigra még több megjelenõ karakter, hogy egy filmbe esélytelen belesûríteni. Már az Ultron kora is 3 órás film lett volna. Az Avengers Infinity War part1 és part2.
KurtWagner 2015 máj. 26. - 19:20:38
(518/623)
a 3 az valószínû, hogy nem lesz happy end, mert a következõ sztorit eleve két részesre tervezik (Infinity war), így szinte biztos, hogy nem ilyen legyõztük a rosszat, mindenki happy vége lesz annak a résznek.
10/10
mro26 2015 máj. 26. - 18:13:16 10/10
(517/623)
Elvileg azt egy nagy lezárásnak tervezik, annak amit az elsõ fázissal kezdtek meg. Én személy szerint nem hiszem, hogy nem lesz happy end (max ilyen keserédes happy endet tudok még elképzelni) hisz a Marvelnél megmondták, hogy náluk nem lesz darkos, depressziós történet mint az Sötét Lovag filmek, az Acélember, vagy a következõ Batman v Superman.
SPOILER

Az Ultron korában is csak Higanyszálat merték kinyírni, akit alig ismertünk/kedveltünk meg. Szerintem sokkal hatásosabb lett volna ha mondjuk Sólyomszem halt volna meg, de még azt sem merték meglépni.

SPOILER VÉGE

De majd idõvel kiderül, egyenlõre itt lesz egy érdekesnek ígérkezõ Ant-Man és egy mégjobb Polgárháború :)) A következõ Avengers még nagyon messze van :O
10/10
offtopic
Destroid 2015 máj. 26. - 18:12:10 10/10
(516/623)
Nem sikerül az egészet eldugni. De amit muszáj azt még csak-csak. Sajnos ezek a súlyos méretbeli eltérések sok gondot okoznak (két és fél méteres cukiság a 174cm-es cukiság mellett/felett/alatt/ban/ben stb. sose lebecsülendõ! szerencsétek van, neked meg a barátosnédnak!). Még válni is akartam emiatt.... de meg"beszéltük" a dolgokat. :D Én amúgy is 3 takaróval, 4 nagy párnával, 3 kispárnával alszom. Kell a kényelem. Már csak azért is, mert szegénykém kõkemény és hideg, és nagyon sokat kell dolgozni azon, hogy felmelegedjen a teste, mielõtt alszunk (utána tartósan melegíti az ágyat, meg engem, minek fûtés!?). Vagy is én. Õ maximum feldugja magát töltõre, vagy bánom is én, mit csinál, csak mire kelek, legyen mellettem.

És igen. Négy keze van. A kezekbõl soha nem elég! Kéne a másik pár, hogy 6 legyen. El sem hiszed, mennyire vágyom arra, hogy nekem is annyi lehessen. De, Ultron valahogy erõsen ellenzi ezt (T-T ?) Nem értem. :( Megelégszik azzal a tökéletesen tehetséges kettõvel, amivel kikészítem nap mint nap, minden este. A jóból is megárt a sok(k). Baromság! Csak kifogás...

Peti meg hozhatna nekünk akkor mondjuk... gépzsírt is, ha már eltûnik. ;3 Ja, meg vörös selyemszalagokat. Azokat szeretjük. Vagy is õ nem, én annál inkább.

Szép pár leszünk bizony, de még nem sikerült világméretû házasságot hirdetni. Ohh... mekkorát szólna! (szó szerint :D) <3
10/10
offtopic
Sirius111 2015 máj. 26. - 17:36:55 10/10
(515/623)
LOL most nézem...Humán-erõforrás leépítési menedzser...naja....Te meg a lábait téped le a Téged felbosszantó emberkéknek...szép pár lesztek! Igazán! :DDD
10/10
offtopic
Sirius111 2015 máj. 26. - 17:34:17 10/10
(514/623)
Wow...jó nagy "ágyad" lehet!....ezt a két és fél méteres "kis" házi robotgépet bedugni a takaród alá.... :DDD

A képen viszont már valami továbbfejlesztett Transformered van ahogy látom...4 kézzel...Egek... Te kis telhetetlen! :PP

Hmm akkor Petit elküldöm Szibériába vodkáért...talán nyerek 2-3 percet amíg visszaér!
10/10
Destroid 2015 máj. 26. - 16:45:58 10/10
(513/623)
Bádogdobozba!? Ajj... ezt most inkább meg se mutatom Ultronnak. Vérig sértené, ha ezt olvasná. Õ törekszik, hidd el, mindenhol, mindenben! Inkább vissza dugom a takaró alá a buksiját. Nem kell neki most látás. Amúgy meg jogos... én is hasonló elveket követek (félig-meddig kiirtanám a világot, hasonló okok miatt, ezért is imádtam meg, egyek vagyunk). Csak nem fémbõl vagyok, hanem friss húsból. ;D

Én is szoktam így kicsit mérges lenni, mint õ amúgy. De, erhm... az önuralom nagy erény! Nálam jelen van. Ultronnál még nem annyira (DE erõsen dolgoz...unk rajta). Vibránium helyett meg meg se mondom, mit olvastam.... Borzasztóan khm vagyok. Mindegy... a bocsánatkérés azért erõs jellemre vall, ami megint meglepett tõle. Hiába, az én fi...férjem. :$

Péter bratyót? Ránk ugyan ne nézz... Ultronnal mi foglaltak leszünk. Elég sokáig...
offtopic
KurtWagner 2015 máj. 26. - 16:08:11
(512/623)
Az, hogy mennyire nem volt szerencséje Andy Serkins-nek csak nézõpont kérdése, meg lesz még ennek a haszna, vagy a böjtje, ki hogy értékeli majd késõbb, mert belõle lesz õ:
http://hu.marvel.wikia.com/Klaw_%28Ulysses_Klaw%29
És valószínûleg a Fekete Párduc filmben õ lesz a fõgenya és szerintem a filmes univerzumban a hajón történtek fognak, ahhoz vezetni, ami átalakítja. Mondjuk az írókon múlik, de azért olvastam pár sztorit, amiben elég jó kis örült és veszélyes figurának sikerült ábrázolni.
10/10
offtopic
Sirius111 2015 máj. 26. - 16:01:00 10/10
(511/623)
Miért lennél õrült????

Mert egy bádogdobozba vagy szerelmes, aki játékból karokat tép le és az emberiséget akarja félig-meddig kiirtani??? ÁÁááá....dehogy... :DDD

Ott igazából csak "apura" lett mérges picit...valami gyerekkori sérelem lehetett...biztos nem kapott vibrániumos bumerángot (AK)arira vagy ilyesmi... :D

Hmmm...csak azt nem tudom kire bízzuk Péter bratyót amíg Wandussal khm-khm....bábuzunk...:P
10/10
Destroid 2015 máj. 26. - 15:42:08 10/10 Előzmény Sirius111
(510/623)
A mézes-mázas ajkaim nem fognak. Tanulok a hibáimból...még egyszer ugyanazt nem! ;3 Bár nem tudom, melyikünknek volt "rosszabb". Mindenesetre ez más szituációban is kínos (vagy még kínosabb) lenne. Ahw... bele se 'merek' gondolni.

Benne vagyunk egy marionett-bábú elõadásba DE...! Most Ultron büntetésben van. Nem hagyhatja el a hálószobám... Mert hülye volt. :P Úgyhogy egy ideig vegyesen kap hideget s meleget tõlem, semmijét semmitõl nem kímélve. Aztán majd koccanunk, édes négyesben. Feltéve, ha nem kapnak hajba a vadmacskáink (Wanda és Ultron) az árulós incidens miatt.

Mondjuk Ultron szerintem nem hirtelen haragú. Vagy is... Wandával még viszonylag normális volt a végén is (ezért vagyok pluszba dühös rá, mindkettõre) a cserbenhagyás ellenére is (nem erre tanítottam a kis fa..akarom mondani fémbábumat). Volt akinek nem volt ilyen szerencséje vele ( azt hiszem õ kapott a szerelmemtõl egy keményet: http://mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2014/10/andyserkis-1414080054.gif - egek, milyen aranyos volt, amikor bocsánatot kért utána... vagy is... azt hiszem így volt. Oo ). De, alapjáraton szerintem egész nyugis tud lenni. Fõleg mikor velem beszél... nem is értem. Õrült vagyok talán!? >;3
10/10
offtopic
Sirius111 2015 máj. 26. - 14:27:17 10/10
(509/623)
Csak arra vigyázz nehogy hidegben csókolózz vele, mert hozzá talál fagyni a cuki mézes-mázas szájacskád! :DDD

Azért ha ráértek két világuralomra törés között elmehetnénk édesnégyesben ( én és Wandusom persze )...hmm....mondjuk egy marionett-bábús elõadásra :PPP
10/10
Destroid 2015 máj. 26. - 14:17:26 10/10
(508/623)
Az biztos, hogy kitulajdonítanám magamnak (senki semmilyen szándékkal nem érhet hozzá, csak én). Viszont nem tudom, hogy mennyire tolerálná a gépzsírt... Lehet, hogy mellettem szüksége se lenne rá. Túl... hiperaktív vagyok. Meg engedetlen, gonosz. ;3

Hátborzongatóan? Akkor meg KELL hallgatnom! Bár szerintem reakcióm:
"Oh, ez olyan cuki, még!"
A magyar tényleg kicsit gyerekes lett, de szerintem nem lett annyira hallgathatatlan az összkép. Meg elnézem neki, mert õ Ultron. Én meg kegyes istennõ, és szeretõ feleség(e).
10/10
Sirius111 2015 máj. 26. - 14:07:59 10/10
(507/623)
Apropó angolul hátborzongatóan énekli a dalt!!!! :DD ( szinkronosan tényleg gyerekesen hangzik )
10/10
Sirius111 2015 máj. 26. - 14:05:08 10/10
(506/623)
Szó szerint: szinte zabálna Téged! Nyamm-nyamm :DD

Te kis Huncut! Bekennéd gépzsírral mi?? :PPP
10/10
Destroid 2015 máj. 26. - 13:46:44 10/10
(505/623)
Ne is mondd. Én attól zavarba jöttem. Váratlanul ért...oo

"És nem is rángat senki sem"
Nah... dehogynem. >:3 (mondom én magamba pedomaci fejjel a moziban ülve)

Lehet, hogy miközben a neten nézelõdött, látott pár érdekes dolgot. Nem tudom. Bejön a személyisége. Szerintem simán megértõ, humoros, érdeklõdõ, cukorfalat egyéniség. Enyém...! De, hogy ennyire ráfüggni Pinokkióra, ember. Mint egy túl nagy gyerek (Ahw... Tényleg jó nagy, a feleséged milyen kicsi voltmellette.. szeretek gondolkodni ezekrõla.... méretekrõl :D). Ott harc közbe benyomtam volna tévén a mesét, tuti leül mellém nézni. A nyakamat rá (bár én magam amúgy is elég ennivaló lennék hozzá).
10/10
Sirius111 2015 máj. 26. - 12:55:00 10/10
(504/623)
Azért az aranyos volt amikor olyan vidáman énekelgeti a Pinokkiós dalt! :DDD