4/10
Patyo84 2019 máj. 10. - 18:48:18 4/10 Előzmény Sz. Péter
(80/140)
Biztos lenne egy pár jó ötlet persze nem mondom hogy nekem de valakinek tuti :)
Viszont hogy ne menjek messzire, ha minden ugyanígy lenne ahogy csinálták DE amikor azt mondja "Én vagyok Vasember" csettint és ott elvágják vége.
Sokkal nagyobb izgalom lenne meg vita hogy nem zárták le rendesen meg hogy mi ez de személy szerint az jobb lett volna mint így pláne hogy ekkora sorozatot úgysem lehet lezárni rendesen úgyhogy bevetették volna ezt az adut mint az Incepcióban mikor megpörgeti DiCaprio azt a bigyóját és a végén nem tudjuk meg hogy valóság vagy álomban maradt mert levágják az utolsó 5 másodpercet . Azt egy kicsit megmisztifikálták volna hogy lassított felvételek valami történik de nem mutatják meg hogy visszatérnek a halottak és akkor menne a kérdés hogy egyáltalán mit kívánt Tony :)
Sz. Péter 2019 máj. 09. - 20:37:10 Előzmény Patyo84
(79/140)
Te hogyan fejezted volna be a filmet?
Hogyan tetszett volna a lezárás?
4/10
Patyo84 2019 máj. 09. - 20:01:30 4/10
(78/140)
Már nem elsőre szólok hozzá bocsi...
Viszont csak azért lépte túl a bazi nagy bevételt a mozikban mert az előző részből arra gondoltunk hogy jó lesz és a jegyet előre kell megvenni :) A nagy árbevétel nem annak az érdeme hogy ez a rész jó volt :)
Plusz itt 8.1 az átlag de a negatív kritikát írok nem szavaznak... Ha megtennék kb 5 lenne az értéke a filmnek. Nekem nem tetszett. Pedig az előző rész király volt :)
bubo 2019 máj. 07. - 00:14:24 Előzmény Tot
(77/140)

3. Nézd meg akkor újra az Infinity wart, elhangzik benne, hogy csak a népe felével végzett thanos, a többiek gondolom Valkyre, Miek és Korg segítségével elmenekültek, azért nem is láthattad a film elején őket az áldozatok között.
4. Marvel kapitány maga közli, hogy most pár hétig nem lesz elérhető, majd pont nekiállanak keresgélni, hogy hé csessze meg, te is kellesz.
5. Igen pontosan. a filmben is elhangzik abban az idősíkban egy hálózaton osztoznak, még is csak félig meddig egy kiborgról van szó, félig meddig robotaggyal, véletlenül van ilyen.
6. nem tudod, hogy abban az idősíkban mennyi idő telt el és azért elég fejlett a technika, hogy miután megvan a Pym részecske, azért csak megfejtsék a titkát, de azt se feledd, hogy vitték magukkal az űrhajót is kicsinyítve, ahhoz meg kell valami, ami lekicsinyíti, nem mutatták, de gondolom azt is megszerezték


5/10
Tot 2019 máj. 06. - 09:13:14 5/10
(76/140)
Nem szoktam kommentálni, ide főleg, de nálam ez a befejezés lecsapta a biztosítékot. Amennyire tetszett az első rész, annyira elrontották ezt. Persze meg kell nézni, de az az érzésem, hogy kapkodtak, és valami rettenetesen drámai és epikus befejezést akartak. Emellett fittyet hánytak az összes logikai bukfencre. A dolgok, amiken kiakadtam és még egy marvel fimben sem hagyhatom szó nélkül:



Megpróbálom kronológiai sorrendbe leírni.

1: Megy a kesergés, érthető. De 5 évvel később is olyan az egész világ, mintha egy Roland Emmerich katasztrófafilm végjeleneteit láttuk volna. Nem azért, de max 1-2 év alatt teljesen helyre állna az infrastruktúra.

2: Az egész megmentésre azért volt lehetőség, mert egy patkányt rálépett a furgonban az érintő kijelzőre. Még szerencse, hogy abban maradt szufla...

3: Az időutazós rész nem volt rossz, jó ötlet volt a nosztalgiázás, de megint feleslegesen keltették a feszültséget, hogy csak 1x lehet visszamenni, mert nincs több pym részecskénk. Én mondjuk hangyát visszaküldtem volna 6-7 évvel az előttre, hogy még a csettintés előtt ugyan keresse fel Pym-et, hogy adjon már abból a szarból még vagy 100-at. No mindegy, kellett a feszkó...

3: Új Ashgard. Nem úgy volt, hogy Ashgard (vagy hogy írják) teljes megmaradt népe azon a hajón utazott, amit Thanos a végtelen háború elején megtámad? Ott mindenkit megölt, majd jól fel is robbantotta. Thor is csak azért élte túl, mert isten, és életben maradt az űrben. Hogy kerültek, akkor ide?

4: Miután sikerült megcsinálni az időgépet, én csak szóltam volna Marvel kapitánynak, hogy gyere te is küldetésezni, mert mégis csak te vagy a legerősebb, ami nem hátrány.

5: A két Nebula egy idő síkon van, és az eredetinek a memóriájába bekerül az újnak az emléke. Ugyan már! Ennyire futotta? Mik ezek? Iphone-ok, és szinkrinizálódnak? Nem is voltak közös wifin... Vagy roamingolt? Na ez nagyon dühített. Ezen dolgozhattak volna még, de kurvára.

6: Áthozták Thanos űrhajóját a régi/gonosz Nebula segítségével. De mivel kicsinyítették le. Én is láttam, hogy fogdossák a pym részecskét, de honnan volt kicsinyítő eszközük? Nebula kezén lévő szart ráforrasztották az űrhajóra? Gondolom így megy ez...

7: Thor az előző rész végén kvázi egymaga szétveri a vihartörővel a 6 kő birtokában lévő Thanost, de egy gyenge, kő nélkülivel nem bírnak 3-an sem... ugyan már! Ennél lehetne jobbat, okosabbat is kitalálni!

8: Marvel kapitány 3 mp alatt szétbasz egy gigantikus űrhajót, de Thanos fegyverét és páncélját már nem tudja átütni. Erre is csak azt tudom írni, hogy: Hülyék vagytok! Ülj le, egyes! Tessék kicsit még gondolkodni...

9: Náluk van a 6 kő egy kesztyűben. Bármit megtehetnek, akár még egy új univerzumot is létrehozhatnának, de azért hagyjuk már meghalni Vasembert, legyen benne dráma is. Azt még elfogadnám, hogy az eredeti Gamorrát és Fekete Őzvegyet a lélek kő miatt nem lehetne visszahozni, de az univerzum urai azért csak megoldanák. Persze akkor nincs dráma, értem. Mi lenne ezen is gondolkodtak volna, és mondjuk minden csettintés után szétszóródnának a kövek? Akkor lenne egy új Dragon Ball Z...

Szerintem még tudnám bővíteni a listát, de ezek kurvára bosszantottak, és képesek voltak teljesen elszúrni a filmet. És nem egy nyavalygó, mindenben csak a rosszat látó megkeseredett ember vagyok, mert az első rész szenzációs volt, de ez. Hagytak volna rá még egy évet, és máshogy is meg lehetett volna oldani a drámát és az epikus harcot.

8/10
B4lukapit4ny 2019 máj. 06. - 07:50:18 8/10
(75/140)
Szép lezárás volt. Főleg Sólyomszem és Tony részei voltak a csúcspontok. Ja és persze Thor Lebowski :'D
Towner 2019 máj. 05. - 23:08:16
(74/140)
Vert a viz az utolso fel oraban annyira kellett h....i A film probalt minel tobb meglepetest okozni, ami sokaknal kiverte a biztositekot. Az irok nehez utat vallasztottak, profik ugy gondolom. Szandekosan irtak bele annyi logikai bukfencet hogy a rajongok (es a sima nezok is) ezeken csamcsogjanak, vitazzanak hetekig-honapokig. Manapsag egyertelmu filmet nem erdemes csinalni (anyagilag legalabbis ugy latszik) A bevetelek oket igazoljak.
Spilberg mondta hogy ebbe a rengeteg szuperhosbe bele fognak unni az emberek. (o mar unja rendesen es en is kezdem...a kovetkezo pokember mar egyaltalan nem erdekel, hetkoznapi hosok fele kene fordulni)
10/10
Pancsi2 2019 máj. 05. - 20:55:43 10/10
(73/140)
Nekem tetszett, 3 óra úgy repült el, hogy egyszer sem néztem az órámra. Odaszegezett, mosdóba sem kellett közben kimennem.
A nézőtéren volt 8-10 éves a családjával, és 70 feletti (pici, ősz, hajlott hátú, botos!!) nénike is a lányával.
A humor és a szomorú hangulat mesterien váltakozott, a karakterek még mindig zseniálisak. A nézőtér egyszerre nevetett, és egyszerre némult el bizonyos jeleneteknél, volt amikor vágni lehetett a döbbent csendet, egy árva nachos-harapást sem lehetett hallani 1-1 jelenet alatt.
Újra meg fogom nézni.
Seemann 2019 máj. 05. - 13:04:10
(72/140)
Nagyon jó mozi, drámai befejezéssel. Az időutazást szuperül megoldották - jobban, mint az eddigi időutazós filmekben. Sokkal konzekvensebb az egész.

Viszont nagyon remélem, hogy az LMBTQ propagandát mellőzni fogják a marvel filmekben, mivel egyrészt olyan filmekről beszélünk, amelyekre bevisznek kisgyermekeket is, másrészt halálosan idegesítő, hogy aktuális politikai-ideológiai divatokat erőltetnek bele jó értelemben egyszerű "mesékbe."
Sz. Péter 2019 máj. 05. - 08:04:56 Előzmény Balta
(71/140)
"Minden korábbi rekordot megdöntött 1,2 milliárd dolláros globális bevétellel első hétvégéjén a Bosszúállók: Végjáték"

Ja, jól kiherélte.
5/10
Balta 2019 máj. 04. - 21:03:49 5/10
(70/140)
Hát..., jobban el tudtam volna fogadni azt, ha az előző résznél vége a történetnek, mint ezt a katyvaszos, túldrámázott, kissé unalmasra és logikai bukfenceket halmozó filmet.
Egy biztos; A dizni minden aranytojást tojó tyúkot ki tud herélni... :(
1/10
Trevor Belmont 2019 máj. 04. - 16:22:13 1/10 Előzmény Bendi101
(69/140)
Nekem az előző része tetszett! Ott kellett volna az egészet lezárni! A galaxis végre rendezett lett volna, erre összehordtak ebben mindenféle hülyeséget. Isten óvja az összes nézőt, aki szerette eddig a Marvel filmeket! Ez volt a legbugyutább és siralmasabb mind közül.
1/10
Bendi101 2019 máj. 04. - 12:18:26 1/10
(68/140)
Húú de unalmas volt. 3 óra felesleges időtöltés. Mondom én akinek eddig mindegyik tetszett. 1 pont
1/10
Trevor Belmont 2019 máj. 04. - 11:11:07 1/10 Előzmény fausto68@freemail.hu
(67/140)
Mintha csak én mondtam volna! Még mindig visszaemlegetem, mekkora egy trágya film volt ez és másnap mentem dolgozni, erre majdnem 11-ig benn voltam (4:50-kor meg fel kellett kelnem, hogy elkészüljek a szokásos időre). 3 órát elvesztegettem az életemből!!!!!!
fausto68@freemail.hu 2019 máj. 04. - 10:40:18
(66/140)
Igazi,hamisítatlan primitív szar.Sajnálni tudom azokat az embereket,akik a filmben elhangzó "poénokon" akár mosolyogni is tudnak.Katasztrófális zagyvaság.
3/10
Droida174 2019 máj. 02. - 20:05:32 3/10
(65/140)
Egy szánalom volt! Annyira vártam a folytatást mint amekkorát csalódtam! Majdnem kijöttem a moziból már az elején! Amióta láttam olvasgatom a véleményeket, kritikákat, magyarázatokat és egyre jobban nem értem! Persze ez csak egy mese de sokkal jobbat vártam!
Sz. Péter 2019 máj. 02. - 18:55:22 Előzmény Obihun
(64/140)
Ne is haragudj de nagyon nem vagy képben a sztorival.

Natashát azért nem lehetett visszahozni, mert őt nem Thanos ölte meg (mikor csettintett). Tony csak azokat a halottakat tudta visszahozni.
Gamora-t senki nem hozta vissza, ő a másik idősíkból jött át az ottani Thanos-szal. Utána le is lépett, mivel a galaxis őrzőit értelemszerűen nem is ismerte.


10/10
Bbee 2019 máj. 02. - 16:55:27 10/10
(63/140)
Imádtam, és még mosdóba se kellett kimenni :D
Nem is értem a sok negatív hozzászólást! :(
1/10
Obihun 2019 máj. 02. - 14:50:46 1/10
(62/140)
Egy hulladék volt sajnos, kb minden Marvel filmet megnéztem minimum 3x, na ezt nem fogom. Végjáték helyett nyugodtan kaphatta volna a "Vígjáték" címet.
Végíg olvastam az összes hozzászólást, és csak annyi jött le, hogy mindenki megpróbálja belemagyarázni az ő kis elképzelését, hogy miről is szólt a történet.

Amúgy érdekelne hogy a Natashát nem lehetett visszahozni, akkor a Gamorát, hogy sikerült?


10/10
PepeRDR2 2019 máj. 02. - 09:00:00 10/10 Előzmény thomas1983
(61/140)

Nem mondanam Thanos lefejezeset sikertortenetnek a 8. percben. Gondolom Strange a sikeres (elporladtak visszahozatala)gyozelemeket szamolta.