Muffhlon 2019 ápr. 28. - 20:06:54 Előzmény Luigi87
(40/140)

Ide írd a spoileres tartalmat



értelek téged de nem értek veled egyet. Stark ruhája elég volt, hogy kibírja a kövek erejét. Új ruha egy új hősre, kövek -> csettintés és történjen az amiben mindenki megegyezik. Natasha egyértelmű, hogy nem jöhet vissza, bár ezt se vagyok hajlandó elfogadni, mert a lelket-lélekért szabály csak egyetlen kő "akadálya". Az összes kő birtoklója az egész univerzum ura. Az univerzum ura pedig bármit, bármikor képes megcsinálni, halottat feltámasztani, világokat teremteni. Ez a lényege.
Luigi87 2019 ápr. 28. - 19:52:36 Előzmény Muffhlon
(39/140)

Igen ám, csak Tonyt pont a kövek ölték meg és igen Thanosék visszatértek volna ha használják a köveket. Az univerzum felét is ugye csak úgy tudták visszahozni, hogy Hulk csettintett. A csettintésével csak azok tértek vissza akik elporladtak a 3. részben. Tonyt max az időkővel tudták volna visszahozni, de akkor a csettintése elé mennek és akkor Thanosékat is visszahozzák. Ha meg újra csettint valaki mert Tonyt vissza akarja hozni akkor Thanosékat hozza vissza, mert ők elporladtak de Tony nem úgy halt meg. Hiába a végtelen erő ha a használójának is túl kell élnie, ezért csettintett Hulk mert ő a gamma sugárzást is túlélte. Natashát se tudják visszahozni, mert a lelkét adta a lélekkőért.

mizu12 2019 ápr. 28. - 19:43:00
(38/140)
Tényleg elég nehéz elhinni, hogy emberek százmilliói rajonganak klisékkel telehányt, kiszámítható, erőltetett, bárgyú, semmitmondó, ZS-kategóriás mesékért.
Muffhlon 2019 ápr. 28. - 19:31:45
(37/140)
Luigi87:

szerintem nem támadt volna fel Thanos ha Hulkék vissza akarták volna hozni Starkot mert aki biortokolja az összes követ az mindennek parancsolhat az egész világegyetemben. Na mind1.

spoler!
Luigi87 2019 ápr. 28. - 19:28:01 Előzmény Muffhlon
(36/140)
Legközelebb írd ki, hogy Spoiler mert sokan nem látták még a filmet....Meg sok kérdés maradt meg benned, akkor ebből látszik, hogy nem értetted a filmet.
Akkor ez neked is szól ami a Spoilerben lesz ha nem értetted.

Mindenki visszatért igen, de az Hulk/Banner csettintésének köszönhető, nem tudják Tonyt visszahozni, mert akkor Thanosék is visszatérnek. Dr. Strange pont emiatt adta oda a követ Thanosnak a Végtelen háborúban, mert ugye Tony volt az aki megvéd mindenkit és legyőzi Thanost, csak ez ugye az életébe kerül. Mi az amit még nem értettél?


Barbara87 2019 ápr. 28. - 18:37:00 Előzmény Muffhlon
(35/140)
ÍRD KI, HOGY SPOILER!!!!!! KÖSZÖNÖM!!!
Muffhlon 2019 ápr. 28. - 16:48:55
(34/140)
Nem volt rossz a film. Bár Tony halála picit meglepett a film végén, főleg úgy, hogy rajta kívül mindenki visszatért és Thanos ismeghalt :/ Sok kérdőjel maradt bennem.. 10/6
bubo 2019 ápr. 28. - 13:04:34 Előzmény avsk
(33/140)
SPOILER
Loki, miért élne. Az a fősodorban ugyanúgy halott, mint eddig. Élni maximum valamelyik multiverzumban élhet, de még az se biztos.

SPOILER vége
8/10
Gabó28 2019 ápr. 28. - 10:53:49 8/10
(32/140)
Méltó lezárása lett a sorozatnak!
eddyanna 2019 ápr. 28. - 07:00:30 Előzmény Attila Cs.
(31/140)
Dettó, jobb lett volna el sem készíteni és csak az előzőt méltón lezárni .
6/10
Attila Cs. 2019 ápr. 27. - 22:33:26 Előzmény sorozatneked.hu
(30/140)
Szite szóról szóra ugyanezt gondolom, nagyon nagy csalódás a film. Valaki írta itt korábban, higy csak a végén nézett az órára, én már 30 percnél....Addig ugyanis nem történik semmi, csak fárasztó, drámai dialógusok. Thor piás, slampos karakterét túltolták. Hulk olyan lett, mint Shrek. Új Asgard egy vicc. A Deadpooltól lopott jóseggezést már elsütötték ott. Erőltetett poénok,a végén összecsapott CGI orgia csatajelenet. Egyszóval jobbat vártam, és én is a Disney negatív hatását érzem....
1/10
avsk 2019 ápr. 27. - 22:30:14 1/10
(29/140)
Na megnéztem és azt kell hogy mondjam, egy kicsit - vagy talán egy kicsit jobban - csalódtam a filmben.

SPOILER

Egy dologtól féltem és sajnos az beigazolódott, hogy időutazást csinálnak az egészből. Nem hogy pár karakter már nem is ismeri egymást még ha olyan jól elvoltak is a csettintés előtt de még Thanosz is a kövek újbóli megszerzése céljából a lehető legkényelmesebb verziót használta ( bár tény, hogy ez okos húzás volt de akkor is túl kényelmes). Loki már megint él ( nem volt semmi bajom a karakterrel de ez elveszi az összes drámaiságát az előző filmnek). Igaz, hogy majdnem minden szálat elvarrtak, hogy ne alakuljon ki pillangóhatás, de így is olyan érzés kerülget engem, mintha sok karakter felvezetése mostantól teljesen elölről kezdődik...áh ezt nem így kellet volna megoldani. Egy filmben az idővel való manipulálása és problémák megoldása a legkényelmesebb és egyben a legrizikósabb vállalkozás a forgatókönyvíróktól.
Hááááááááál Istennek, hogy az idegesítő túltápolt Marvel kapitány alig szerepelt benne. Viszont egy kérdés. Mivel oly kényelmes megoldást találtak, hogy időutazás lett a vége, mi lett Lokival és Amerika kapitánnyal amikor végleg visszament a múltba csajozni? Mit csinált a "klónjával"? Kinyírta ?

Spoiler

A vége csata viszont nagyon epic volt az eleje egy kicsit unalmas de felvezetés az kell.
Összességében egyáltalán nem volt rossz mozi, de meg sem közelíti a végtelen háborút
2/10
sorozatneked.hu 2019 ápr. 27. - 14:40:35 2/10
(28/140)
2/10

Az elmúlt 15 év legnagyobb csalódása volt számomra ez a film tegnap sajnos. Nagyon mérgesen jöttem ki a moziból, legszívesebben visszakövetelném a film árát Disneytől. Ez a film az elmúlt 20 marveles film és Stan Lee szembeköpése volt. Sikerült alulmúlni a DC-t is, pedig az nem könnyű feladat. :(

SPOILER

Akció szinte nuku, feszültség semmi, kaptunk egy Vissza a jövőbe koppintásos hallmarkos családi drámát néhány humoros jelenettel. Ha szomorkodni akarok, akkor megnézek egy drámát, ha nevetni akarok akkor vígjátékra ülök be, Marvelre azért megyünk, hogy epikus összecsapásokat lássunk. Erre mi volt? Első 30 perc semmi. Mondom ok, hosszú film ez, majd kibontakozik. 1 óra: semmi. 2 óra: semmi. Az utolsó félórába beraktak egy 20 perces akciójelenetet, de bár ne tették volna. Mintha a rendezők a végén rájöttek volna, hogy jaj eddig csináltunk 2,5 óra filmet, de kifelejtettük belőle az akciót, gyorsan kapkodva rakjuk bele valamit. És egy nagy katyvasz lett az egész. Behoztak egyszerre 49 "főszereplőt", akik átlagban 3,5 másodpercet szerepeltek. A végén megjelenik Marvel kapitány is, de jelenléte elég jelentéktelenre sikerült, a felvezető filmje után azt hittem, hogy nagyobb szerepet fog kapni. Thor pókhasa az elején vicces volt, utána már inkább kínos. Nem vagyunk kíváncsiak egy depressziós, szorongós, alkesz, hisztis, meghízott istenségre. Sajnos ezzel a résszel a Disney azt érte el a Marvellel, amit a Star Warssal is. Egy szép sorozatot tett tönkre. Az előző résznél kellett volna abbahagyni, mert az Infinity War volt a csúcs...ez meg a mélypont. :( Azt kétszer néztem meg a mozikban és még kétszer itthon...ezt egy jó darabig nem akarom viszontlátni az tuti. Ha elmúlik a haragom, akkor sem fogok rá többet adni 4 pontnál. :( Hiába zárta le a történetet a maga módján, hiába voltak benne vicces jelenetek, egy óriási nagy csalódás volt a film. És ahogy halottam kifelé jövet, a többi nézőnek is.
Thomas62 2019 ápr. 27. - 00:03:01
(27/140)
szerintem van egy komoly hiba a filmben

amikor 2012-ben el akarják vinni a 2 követ, Loki lelép a tesarak kővel amit utána egy másik idősíkból tudnak csak megszerezni, és ezzel belebabráltak a 2012-es idősíkba, a film szerint mindenféle következmény nélkül, tehát ezt a paradoxont minimum arra fel lehetett volna használni, hogy Lokit is visszahozzák az élők közé, ezért kár volt szerintem


10/10
Bionika 2019 ápr. 26. - 23:37:07 10/10
(26/140)
Ez hihetetlen jó volt. És méltó lezárása ennek a 20 filmnek. Volt benne 1-2 apróság, de nem tudok rá 10-nél kevesebbet adni.
9/10
Steel Peter 2019 ápr. 26. - 23:07:05 9/10 Előzmény elemes
(25/140)
Ebben a formában ezekkel a színészekkel ezzel a történettel igen. Ez nem azt jelenti, hogy nem lesz több marvel film de egy korszak lezárult.
elemes 2019 ápr. 26. - 20:32:10 Előzmény Steel Peter
(24/140)
"20 filmes sorozat utolsó része"

pár hét alatt termel egymilliárd dollárt -- gondolod abbahagyják...?
7/10
mimzy 2019 ápr. 26. - 19:32:22 7/10
(23/140)
Ezt a filmet nem lehet utálni, ha szeretted bármelyik ezt megelőző filmet.
De eléggé biztos vagyok benne, hogy egy nagy hülyeség az egész, és nincs semmi értelme/logikája.
+Marvel kapitányt kihagyhatták volna, mert túl erős! Amikor a film végén felbukkant, az az érzésem volt , a francba :O ez ugye egy vicc?! Ebben a filmben vannak istenek, mutánsok, az a varázsló fickó... és az a nő az egészet komolytalanná teszi egy pillanat alatt(T-T).

Én sírtam egy kicsit néhány jelenetnél.
10/10
Pietro20 2019 ápr. 26. - 18:57:27 10/10
(22/140)
Méltó befejezése az MCU-nak. Megható, szórakoztató, zseniális!
9/10
Steel Peter 2019 ápr. 26. - 18:41:21 9/10
(21/140)
Általában kritikusan állok a Marvel filmekhez de az Infinity War és az Endgame minőségében is felnőtt a franchise-t övező hypehoz. A maga látványfilm-akciófilm kategóriájában egészen kiváló lett. Utólag azt mondom, hogy jó húzás volt Thor és Hulk karakterének könnyebbre vétele mert amúgy is nehezen lehet komolyan venni egy zöld szörny és egy skandináv isten karakterdrámáját.
Az időutazós logikába ugyan bőven belelehet kötni talán ez vérzett leginkább a történetben,de ezt próbáltam megbocsátani mert rengeteg hasonló sztori szenved ugyanazoktól a hibáktól.


Ha le kéne osztályoznom akkor önmagában ez egy 7-es 8-as darab ami azt jelenti hogy önmagában is szórakoztató de így hogy ez egy 20 filmes sorozat utolsó része így minden nagy momentum felértékelődött, adott egy nosztalgikus hangulatot és még a hatásvadász jeleneteket is élvezni tudtam. Végre készítettek egy Marvel filmet aminek van tétje. Úgyhogy 9/10 még többször megfogom nézni, hozzáteszem eredeti nyelven láttam nem tudom milyen a magyar szinkron.