6/10
bulletproof90 2012 aug. 31. - 16:59:55 6/10
(70/90)
Nicolas Cage-re mondják, hogy a karrierje olyan mint a hullámvasút: egyszer fent, egyszer lent. Ez most lent volt.. 6/10
9/10
Voorhees24 2012 máj. 24. - 22:06:37 9/10
(69/90)
Elég jó volt, tipikus dark fantasy. Igazából egyszer nézhetõs. A címe mondjuk tényleg lehetett volna más, mert így a démonra semmi nem utal. Az eleje jó volt, de nehezen indult be utána. Szerintem Nicholas Cage meg Ron Pearlman alakítása is jó volt, de azért nem ment élményszámba. Cage nálam a Szellemlovas 2-vel adta nagyon a szint alá, ez a film annál lényegesen jobb
Jodie Mclood 2012 máj. 24. - 17:03:11
(68/90)
Nem szoktam lehúzni semmit.... de ez nagyon rossz volt!!!!
10/10
kisssmary 2012 máj. 01. - 15:38:43 10/10
(67/90)
Hát, a vége tényleg gagyi lett, de javarészt tetszett.
motivator 2011 okt. 24. - 18:40:56 Előzmény cor
(66/90)
Egyetértek.!!!SPOILER!!!:annyira értelmetlen a vége,hogy az hihetelen...egy démon,aki befolyásolni tudja az embereket,irényítani a farkasokat,stb,mért nem tudott magától odamenni a kolostorba és megsemmisíteni a könyveket.mért kellett végigzötykölõdnie egy utat egy ketrecben?a másik kérdés,hogy mért pont 1233ban jutott eszébe ez az egész...a harmadik pedig,hogy mitõl Boszorkányvadászat a film címe...a démon grafikájáról már említést se teszek...!!!SPOILER vége !!!
cor 2011 okt. 19. - 12:42:43 Előzmény Hodori33
(65/90)
hát srácok, bocsánat elõre is ha megbántok valakit, de ez a film ratyivolt. Én jobbra számítottam.. SPOILER- az amikor az elején benyögi a két katona, hogy tied a jobb 300 enyém a bal 300, az nagyon kész..nagyon gáz duma, az hogy a srác miért úgy járkál a kardjával hogy bárki belefuthasson az a másik idióta dolog, a grafika csapni való, az meg hogy a katona srác(nicholas cage) csak azt tartja durvának amikor leszúrja a csajt, azt nem hogy elõtte hány embert és fegyvertelen embert gyilkolt le csak azért mert nem abban a dologban hisznek mint õk...hitbõl megölni egy másik embert? aki ezt meggyõzõdésbõl teszi az részemrõl beteg. Régen szerintem kényszerbõl vonultak hadba a katonák, (persze biztos volt köztük fanatizmusból bevonuló is)...-elkanyarodtam egy picit, bocsánat. - SPOILER VÉGE Lényeg a lényeg, én örülök h letöltöttem, és nem kiadtam rá a mozijegyet...egyszer max kétszer nézhetõ film.
7/10
Hodori33 2011 okt. 18. - 12:58:20 7/10
(64/90)
Ha abból indulok ki Nicolas Cage- nak az utóbbi idõben mennyire rossz filmjei voltak akkor ezt az alkotást briliánsnak lehet nevezni.

Ha viszont nem Nicolas Caga elmúlt 5 évben készült filmjeit vesszük alapul akkor csak egy közepesnél valamivel jobb jelzõt lehet rá mondani

6,5/10
10/10
avsk 2011 okt. 14. - 18:29:10 10/10 Előzmény EllaMiso
(63/90)
Én is Így vagyok vele.Már láttam már jópár Cage filmet de ez is az eggyik kedvenceim közé tartozik.Már vagy 4-szer láttam de még mindig nem unom.És igaz a mozikban feliratosan ment de a DVD-n megjelent szinkronhangok is kifejezetten jók lettek.
6/10
Ze74 2011 szept. 18. - 13:49:36 6/10
(62/90)
Egyszer-kétszer nézhetõ,de nem tudom miért kellett bele Cage,mert nem lett volna nélküle se rosszabb.
10/10
tmd2 2011 aug. 30. - 17:24:00 10/10 Előzmény Rahar
(61/90)
Szerintem igencsak jó film és többet ér 4 pontnál. Az a helyzet hogy nemtudjátok beleélni magatokat a filmbe. Csak nézitek de nem élvezitek. Én pl mindig megpróbálom beleélni magamat a fõhõs szerepébe és nem pedig azt nézem hogy kin milyen smink van vagy hogy milyen régimódi trükköket használnak...
7/10
EllaMiso 2011 aug. 02. - 13:15:30 7/10
(60/90)
Egész jó kis film - ahhoz képest, hogy nálunk forgatták és a fél stáb magyar, szuper :) a vége nagyon látványos.
Én speciel rosszabbra számítottam.
4/10
Rahar 2011 júl. 31. - 14:35:17 4/10 Előzmény csibu
(59/90)
Ez egy nagyon szép és lényegre törõ hozzáírás és én mélységesen egyetértek vele. A film nekem sem tetszik, de azért nem értékelem 1 pontra, mert szép tájakon, jó színészi játékkal egy egyszerû, de kerek történet kerül bemutatásra. Nekem alapvetõen az utolsó 20 perc nem tetszik, onnét a harci jelenetek annyira valótlanok, amennyire egy amerikai produkcióban csak lehet. Összességében 4 pontra értékeltem.
xzibit2010 2011 júl. 21. - 17:37:53
(58/90)
egyetértek.

ez is egy tipikusan olyan film, hogy valakinek nem tetszik, valakinek meg igen! :P

Nekem nagyon is bejött.
10/10
tamast2 2011 júl. 21. - 15:44:59 10/10
(57/90)
Jo ez, mit akartok. Fasza kis film volt. A vege nekem sem tetszett annyira, de azert meg kis csattano is volt a film vege fele, amellett meg jo kis kalandfilm volt nehany fasza beszolassal! Mi kell meg? Persze hogy nem muveszfilm, de a maga kategoriajaban jo!
Rhaegar 2011 júl. 18. - 22:46:15
(56/90)
Nagyon Háliwúúdi..

A Sean Bean féle "Fekete halál" hasonló témát dolgoz fel, csak magasabb színvonalon illetve komolyabban, reálisabban.

Ez a film erõs túlzással történelmi (témájú) filmnek indult aztán átment valamiféle elcseszett misztikus horrorba. Csak a 20 liter ketchup hiányzott meg néhány leszakadt testrész.

Cagenek nem is nagyon állnak jól ezek a kosztümös szerepek.

Egyszer nézõs. 10/4
5/10
csibu 2011 júl. 18. - 16:52:19 5/10
(55/90)
1. Jó lenne ha nem azután értékelnénk egy filmet, hogy "7 perc alatt végigkattintjuk". Én is szoktam ilyet, de olyan esetben nem értékelem nyilvánosan. Ha pedig már a végigkattintásról van szó: vannak filmek, amiknek úgy ülök neki, hogy közben csinálok mást is. Elkezdem nézni, és mikor kattintanék tovább, egyszerûen nem megy. A film magával ragad és végignézem, csak a filmre figyelve. Az ilyen filmek az igazán jók! Ez a film nem ilyen, könnyen áttekerhetjük, ha csak a történetre vagyunk kíváncsiak. Ha érdekel minket a középkor, a pestis, a boszorkányüldözés, a keresztes háborúk, akkor érdemes megnézni - természetesen (nagyon) erõs misztikus vonásokra kell számítani!
2. Zavar (bár nem tudok vele mit csinálni), hogy szinte mindenki végletekben gondolkozik (tisztelet a kivételnek), azaz ha tetszik egy film, akkor rögtön 10-es, ha nem tetszik, rögtön 1-es. Ez nem értékelés! Nem "Tetszik-mérõ" a pontozás, hanem Értékelõ! Ez a film nekem nem tetszett. De kerek egész a története, nincs benne logikátlan dolog (a mai filmeknél gyakori ez a hiba, hiszen sokkal gyorsabban kell elkészíteni a mûveket). Az "effektek" rendben vannak. Vannak szimpatikus/unszimpatikus szereplõk és nem kiszámítható az események egymás utánisága! Természetesen az értékelésben benne van (nem is lehet kizárni) a személyes érzelmeket a film iránt, de jó lenne, ha valóban Értékelés lenne az, ahogyan pontozunk és az amit írunk (az, hogy: "kafa film", vagy az, hogy "ezt ne nézze meg senki", az nem értékelés és nem lesz tõle elõbb senki, kvázi szinte értelmetlen, hogy ezt valaki beírja, hiszen attól hogy 10 embernek nem tetszett egy film, nekem még tetszhet - pont így jártam a Skyline sci-fivel is, nekem tetszik).

A misztikus filmeket fõleg csak kíváncsiságból nézem meg, ill. ezt konkrétan Cage miatt. Azonban fõhõsünk helyett bárki más is eljátszhatta volna ugyanezt. Szóval nem volt nagy színvonalú - de azért rossz sem volt. Mivel a történeti szál rendben volt és a logikai következetlenségek is elkerülték, aki szereti az ilyen misztikus stílusú filmeket, nagyon fog tetszeni. A többieknek azonban más filmet ajánlok (jelenlegi kedvencem: A következõ három nap; mely történetét tekintve újabb Hollywood-i tucatfilm, de nagyon érdemes megtekintésre!).
5/10
Kpeab 2011 júl. 17. - 23:40:43 5/10 Előzmény mecsoka
(54/90)
Ha nagyon nincsen más otthon egyszer nézhetõ, de ne várjatok tõle meglepõ fordulatokat. Mennek-1 meghal-mennek-1 meghal-odaérnek-szinte mindenki meghal típusú film, semmi több.
8/10
mecsoka 2011 júl. 05. - 18:14:36 8/10
(53/90)
Jo volt ez. En is lättam mär jobbat is, de ettöl függetlenül teljesen korrekt volt. 8/10
pálesz96 2011 júl. 04. - 15:12:41
(52/90)
Egész jó film volt nekem tetszett!
10/8
6/10
Laseo 2011 júl. 04. - 02:18:23 6/10
(51/90)
Nekem bejött a film. Nem ilyenre számítottam az elõzetes alapján, de tetszett.