tanhu 2013 febr. 10. - 18:46:59 Előzmény Kovács kolléga
(21/81)
csak annyira agyatlan az egész mint az vagyis számukra revelációs gyönyör...
9/10
Alexa5 2013 febr. 10. - 11:27:45 9/10
(20/81)
Nagyon tetszett a film. Kiváló színészi alakítások, kerek történet, nagyon jó szövegkörnyezet. Csak ajánlani tudom, de kizárólag csak 16 éven felülieknek. Az értékelésem: 9/10.
7/10
lszabolcs1220 2013 febr. 09. - 23:38:37 7/10
(19/81)
Minden nagyon profi, minden nagyon kiszámított, látványos, jók a színészek, mégsem mûködik. Valahogy steril az egész.
Kovács kolléga 2013 febr. 09. - 21:54:01
(18/81)
Kíváncsi vagyok arra, hogy egy Alkonyat-rajongó miért élvezne el egy olyan filmen, ami inkább a Machetére hasonlít (romantika nuku, vér és erõszak annál inkább)?
Egyébként nem volt rossz, nyolcast adok neki.
tanhu 2013 febr. 09. - 17:03:31
(17/81)
12 év felett csak saját felelõsségre!Bárgyú,ostoba,logikátlan szemét,ragyogó kosztümökkel,maszkmesteri remeklésekkel jó színészekkel sótlan félelmetesen fûrészporízû szerepben.Pedig minden megvolt benne,hogy nagyot üssön!Alkonyatosoknak orgazmusuk lesz közben.Aki azonban valami Farkasok Szövetsége szintû kalandfilmre számít,kiváló poénokkal,mondjuk Álmosvölgy Legendája színvonalon Csillagpori szellemben azoknak ezt nem ajánlom.Horrornak harmatos,mesének pocsék,akciónak röhejes,filmnek meg altató.10-bõl 3 mérhetetlen jóindulattal...
10/10
King Diamond 2013 febr. 09. - 15:50:09 10/10
(16/81)
Egyetértek Bigpapával, remek kis akciódús, boszis kalandfilm ez! Elolvastam a kritikusok véleményét, ezeknek nem szabadna ilyen filmeket nézni. Mert minek, ha nem tudnak rajta kikapcsolódni, csak arra várnak, hogy mikor, és hol kössenek bele. Majmok az ilyen emberek, ezért aztán nagyon megéri filmkritikusnak lenni...
Még, hogy semmi értelme sincs a 3D-nek ebben a filmben...az egyik legjobb 3D technika volt ebben, amit ezidáig láttam, és már nem 1-2-t láttam. Nem vagyok egy ijedõs, félõs ember, de egy-kétszer hátrahõköltem a székemben. Nagyon tetszett, hogy elvitték a történetet ebbe a kicsit abszurd köntösbe. Remekül voltak ábrázolva a boszorkányok, a kosztümök tényleg zseniálisak, a látvány nemkülönben, a zene is nagyon jó lett. A szereplõkkel sem volt semmi bajom, szép volt a két csaj nagyon, Jeremy Rennernek is szeretem a filmjeit, bár sokat még nem láttam tõle. Edward nagyon aranyos volt, és Peter Stormare-t is jó volt látni feltûnni. És kiemelném azt is, hogy a magyar hangok is nagyon passzoltak a színészekhez, remekül válogatták össze õket.
Elég erõsen indul ez az év mozi szempontból, tavaly ilyenkor még nem volt egyetlen valamirevaló film sem a mozikban, idén meg már 3 is (A hobbit, Dredd 3D, Boszorkányvadászok 3D). Szóval, aki kikapcsolódásra vágyik, az nézze meg 3D-ben a moziban, mert tökéletesen eleget tesz ennek a film.
9.5/10
kymara 2013 febr. 08. - 18:31:44
(15/81)
Csak 3D-ben vetítik? Feliratosan keresem.
8/10
Sonic8 2013 febr. 08. - 15:05:14 8/10 Előzmény Bigpapa
(14/81)
Kellenek ilyen újítások a történetekben, és ez vagy jól, vagy szarul sül ki.Ebben az esetben jól.
Túl sok mondanivalóm nincs a filmmel kapcsolatban.Szerzett nekem egy jó estét.Bevételileg is jól nyomta szóval no problem.A készítõk elégedettek lehetnek.

10/8
9/10
Bigpapa 2013 febr. 07. - 22:12:59 9/10
(13/81)
Most értem haza a filmrõl. Szerintem egy nézhetõ akció-mese lett, ami elég véres, konkrétan fröcsög a vér, szóval nem matiné :))))

Aki valami mély mondanivalót vár a filmtõl, az ne üljön be rá, de aki csak szórakozni akar, néha jókat röhögni és élvezni egy pörgõs filmet, annak erõsen ajánlott!
A film végig jól felépített. A bemutatóban is látható elsõ banyagyilok még gyerek korban le is zárná a Jancsi és Juliska mesét, de innen jön a boszivadász tesópáros frappáns története, ami szerintem jól sikerült. Sokan hasonlították itt össze a Hófehér és a vadásszal....azt is láttam, de ez ezerszer jobb.
Jeremy Rennert nagyon bírom, kicsit Daniel Craig utánérzésem van vele :)) Gemma most annyira nem néz ki jól,mint a Perzsia hercegében, de azért nem rossz ;) Aki nekem itt vitte a pálmát az a kis vöri lány, Pihla Viitala, de a csúcs még mindig Famke Janssen. Ez a nõ egyre szebb, ahogy idõsebb lesz. Jó választás volt.
Sajnáltam, hogy Peter Stormare (bíró) kevesebb mozgásteret kapott ebben a filmben, hiszen a Szökésben nagyon jó és játszott a Grimmben, így a "mese" nem állna messze tõle.Fõleg a Grimm mesék nem :))))
Maga a sztori fogyasztható, ha van gyilok, az iszonyat véres. Amikor van poén, az jó, nem erõltetett egyáltalán. Az akciók látványosak, de semmi értelme nem volt a 3D-nek. Igazi meglepetés nincs a filmben, mivel nem egy kandidátusi szintfelmérõ, így könnyen ki lehet találni, ki kivel van, nincs igazán meglepõ csavar, de pont ezzel együtt szórakoztató a film.
SPOILER
Amikor Jancsi szexjakuzzizik a tóban Pihla Viitala-val a kis vöri boszival, iszonyat irigyeltem :)))) de ahogy néztem a mozi férfi nézõinek az elismerõ ábrázatát, õk is :)))) Nem vagyok oda a vörös nõkért, de ennek a lánynak csodaszép, tejföl bõre van. Famke nagyon jól nyomja a gonosz boszit. Ahogy ártatlan arccal áll a megszelídített kutyák mellett az erdõben :) aztán elszabadul a pokol, az jó volt. Jó poén volt a régi facebook könyv a sok összegyûjtött újságcikkel, amit Ben nagy becsben tart :))). Volt benne pár túlzás, fõleg a végén a fehér boszis terminátor 2-es ,géppuskás zúzásával, de ezekkel együtt is élvezhetõ a film.
SPOILER vége
Kíváncsi lennék, mit szólnának ehhez a szál át - és tovább vezetéshez a Grimm tesók, hogy lett Bosziminátor Jancsiból és Juliskából. Szerintem ez még nekik is sok lett volna, bár, ahogy így felnõtt fejjel elolvasok pár Grimm mesét, ezek biztos betegek voltak. Csak azt nem értem, gyerek fejjel ez nekem hogy hogy nem tûnt fel? Ha Grimm tesók ma élnének, ezzel a képzelõerõvel, a mai technikával, a trükkökkel , milyen filmeket nyomatnának már? Vagy aranymálna , vagy Oscar :)))

Magasröptû párbeszédeket, fondorlatos ,csavaros történetvezetést nem kell várni (inkább akkor ne ülj be rá), de egy 88 perces boszizúzást, jó poénokat kapsz, az biztos. Edward milyen jó fej volt :)))))) Annak kifejezetten örültem, hogy õt hozzácsapták a sztorihoz és a belépõje ÓRIÁSI volt :D azon szakadtunk.
A maszkok qrva jók, hiszen a három fõ boszi, Joanna Kulig (vörös boszi) és Ingrid Bolsø Berdal (a boszi szarvval)és a legelsõ (cukros boszi) Monique Ganderton, csodaszép nõk és milyen ocsmány undormányt faragtak belõlük :))))

Kellemesen meglepõ, de nekünk 10/9 a film, kifejezetten jól szórakoztunk.
10/10
Szikra1 2013 febr. 07. - 20:56:31 10/10
(12/81)
Ma néztük meg és nagyon jó volt.Vicces,véres,a 3D-t nagyon jól megcsinálták hozzá,jó a sztori és hangulat (Y)
abisztriczky 2013 febr. 06. - 21:04:12
(11/81)
Magyar nemzetiséggel ruházták fel Õket (Júlia és János névbõl gondolnám!)
Endrev 2013 febr. 06. - 10:59:23 Előzmény Mr. D
(10/81)
De ettõl függetlenül (Mr. D) látszik, hogy megint nincs fantázia Hollywoodban. :D
Mr. D 2013 jan. 23. - 15:43:22
(9/81)
Szerintem ez a film azért lesz sokkal jobb, mint A lány és a farkas vagy a Hófehér és a vadász, mert azokkal ellentétben ennek a filmnek esze ágában sincs komolyan venni magát. :D Az egyik elõzetesben Jancsi azt mondja: "Egyvalamit megtanultam az évek során: Ne edd meg a k*rva cukorkát!" :D Fröcsög benne a vér, vannak rusnya szörnyek, hatásvadász 3D-s trükkök. :D Engem már most megvett. :P A Hófehér és a vadász címû film esetében is jobban tették volna, ha inkább erre a vonalra erõsítenek rá, ahelyett, hogy epikusnak szánt Gyûrûk ura-utánzatot görcsölnek össze.
Roland Katarn 2013 jan. 18. - 00:34:10
(8/81)
Ez egyszerre baromság és epic movie! XDDDD Egyrészt így feldolgozni a Jancsi és Juliskát majd komolyan is venni vagy nagy ökörségre vall, vagy zsenialitásra. Lehet, hogy hülyeség lesz a film, de a trailer alapján szórakoztatónak tûnik. Engem minden esetre érdekel majd meglátjuk milyen lesz! XD
Mr. D 2012 okt. 16. - 14:00:38
(7/81)
Azért remélem a moziba a magyar forgalmazó nem Jancsi és Juliska néven fogja elküldeni õket. :D Milyen kemény lenne már: "A nevem Juliska. Velem nem lehet szarakodni." XDXD
offtopic
ms.AnnaMarvel 2012 okt. 15. - 17:17:06
(6/81)
János és Júlia?! na ne szórakozzatok! maradjon az csak szépen Hansel és Gretel.
claris 2012 szept. 06. - 23:10:28
(5/81)
Ez nagyon jó! :D
Xenor 2012 szept. 06. - 11:35:19
(4/81)
Már várom a zseniális magyar szinkront, mennyire menõ lesz majd: Jancsi és Juliska. :D
ms.AnnaMarvel 2012 szept. 05. - 17:08:25
(3/81)
A film annyira nem érdekel, Jeremy Renner annál inkább =DD
Tebby21 2012 szept. 04. - 22:27:29
(2/81)