Mollime 2016 dec. 28. - 14:44:27
(52/112)
Közelébe sem ér az elsõ résznek. Csalódás volt, sajnos.
6/10
matezinho 2016 dec. 21. - 10:49:02 6/10
(51/112)
Nagy csalódás volt. Minden szellemesség, báj, ötlet, ami az elsõt olyan szerethetõvé tette, hiányzott belõle.
magicvoice 2016 nov. 19. - 15:53:17
(50/112)
Valószínûleg láttam annak idején, de már nem nagyon emlékszem rájuk. Ebben viszont mellbevágóan túltolt és többnyire erõltetett volt a propaganda.
magicvoice 2016 nov. 11. - 16:46:40
(49/112)
Szórakoztató film, remek romantikus komédia lehetett volna, ha nincs tele feminista ideológiával és homoszexuális propagandával, mintha az kötelezõ lenne.
8/10
adrkati 2016 nov. 05. - 09:37:30 8/10
(48/112)
Alapvetõen jó kis film volt, szórakoztató, humoros. Viszont ami levesz az értékébõl, az a mostanában számos filmben, így ebben is szinte kötelezõen megnyilvánuló buzipropaganda. Miért kell a szépséges esküvõ végére bevágni két csókolózó öregurat, könyörgöm? Kifordult a belem..
k.a.moziban 2016 nov. 04. - 23:33:39
(47/112)
Nem gondoltam, hogy ebbõl a butuska sztoriból ilyen jó kis filmet csinálnak, pedig pontosan ez történt! Nem nagy elvárásokkal ültem be a moziba, úgy voltam vele, hogy megnézem, addig is telik az idõ. Nagyon pozitívat csalódtam, tényleg király volt a ilm, még az elsõnél is jobb. Tetszett, hogy halad a korral és ez a poénokban is megmutatkozik (spoiler: a videótelefonálós anyuka :D), nagyon tetszettek a zenék, és az egész film izgis volt. Bridget helyében én mindkét pasit megtartottam volna. Mark az Mark, de Jack is megér néhány ajtócsapkodást :))) Ami viszont zavaró volt, hogy mindegyik szereplõ borzalmasan megöregedett. Renée-nek rettenetesen elcseszték az arcát, alig hasonlított az egykori önmagára. És igen, értem, hogy a filmben idõsebbek a szereplõk, de Bridget az elsõ filmben 32-33 éves volt és max. annyinak vagy inkább kevesebbnek nézett ki, most viszont 42 volt, de inkább 62-nek tûnt. Mark is eléggé megöregedett, de Patrick Dempsey nagyon dögös volt :) Emma Thompsont is nagyon kedvelem és szuper jól játszott.
Még egy spoiler: a végén az a "Daniel Cleaver mégis életben van" jelenet erõteljesen azt az érzést keltettebennem, hogy lesz még itt folytatás, de ha a köv. ilmben 3 pasi og küzdeni Bridgetért, hát akkor én lemegyek hídba!
10/10
Roxer 2016 nov. 03. - 15:51:12 10/10 Előzmény BigBlueI
(46/112)
SPOLIER! De kiderült ,mert Mark mondta Jacknek,hogy mit csinálsz a fiammal?
Magdi 2016 okt. 23. - 08:11:54 Előzmény BigBlueI
(45/112)
SPOILER

"A végén meg szerintem nem derült ki egyértelmûen, hogy ki az apa" - de igen, szerintem kiderült, amikor mondták a baba nevét!

(Nagyon tetszett a film.)
10/10
hozzászólás 2016 okt. 22. - 19:33:56 10/10
(44/112)
Kellemes csalódás volt ez a 3. rész. Kellemes szórakozás. Nekem semmi bajom Renée Z. arcával. Pont azt tetszett, hogy látszik rajta a saját kora. Ugyanígy M.Darcy. Ötvenesen is dögös. Egyszerûen jól éreztem magam az egész film alatt. Egyébként nekem is Emma T. figurája jött be a legjobban. Nem bántam meg, hogy megnéztem. Sõt :)
9/10
BigBlueI 2016 okt. 19. - 14:23:32 9/10
(43/112)
Az elsõ rész nagyon jó volt tizenöt éve, könnyesre vihogtam magam.
A másodikra nem emlékszem, szerintem igen gyatra volt (valami börtön dolog rémlik fel, de lehet, hogy az csak a könyvben volt, a filmben nem).
A harmadik szerintem ûbereli az elsõt is. A nézõtéren kb. 3 pasi volt (az egyik mellettem ült, de az is röhögött), a többi nõ. Igenis az elejétõl a végéig röhögtem, biztosan a remek angol humor profi magyar fordítása miatt is. És az egész nézõtér jól érezte magát.
Ha szórakozni akarok, akkor ilyesmi filmet szeretek/szeretnék megnézni, mert a szétlövömazagyát típusú baromságok nekem nem jönnek be.
Nem voltak jók B.J. gesztusai? Szerintem pont olyanok voltak, mint az elsõ részben, és mint amivel megszerettük. Én is, meg Mr. Darcy is - úgy, ahogy van.
Hogy nem kellett volna megcsinálni a filmet, mert megöregedtek? Baromság. Én is 42 voltam, mikor a legkisebb gyerekem született, és bizony már nem az ifjonti hamvasság volt a jellemzõ rám. :D Pont annyi idõsnek néztek ki, mint amennyi voltak a film szerint.
Hogy túl sok volt benne a feminizmus, meg a másság elfogadása? És? Errõl szól ma minden.
Szerintem a film teljesen update volt a mai világgal.

SPOILER

A végén meg szerintem nem derült ki egyértelmûen, hogy ki az apa. Simán lehet, hogy Jack-é a gyerek, de Markhoz ment hozzá B.J., mert õt szereti. És ahogy a két pasi "kijött egymással", szerintem ez is egy lehetséges végkifejlet. :) Amúgy meg milyen igazságtalan a sorstól, hogy van, akinek két remek pasi is jut, még ha egymásnak teljesen ellentétes karakterei is, nem? :D

Még egy apróság: Emma Thompson nõgyógyász volt, nem szülésznõ. És remek szerepe volt, amit élvezettel játszott.
1/10
vandorbab 2016 okt. 11. - 19:22:15 1/10
(42/112)
Elõre bocsájtom férfi vagyok, rosszat csináltam és büntetésbõl kellett megnéznem ezt a filmet.
10 perc után megpróbáltam visszatartani a lélegzetemet, hátha meghalok és mártírként még vihetem valamire.
Nem akarom megbántani azokat, akiknek tetszett a film, de nekem mocsári volt.
A fõszereplõ Renée Zellweger-nek egy természetes gesztusa nem volt az egész filmben, pedig az egész filmet ráépítették. Lapos poénok, élvezhetetlen párbeszédek, Benny Hill-manírok.
Az egyetlen élvezhetõ karakter az Emma Thompson által alakított szülésznõ, aki sajnos csak az utolsó öt percben keni el a többiek száját.
Elnézést kérve a Zellweger-rajongóktól, kérdezem: mégis, mi a ménkû történt ennek a szerencsétlen nõnek az arcával?
Nyilvánvalóan átoperálták, de mintha nem döntötték volna el mûtét elõtt, hogy helikoptert vagy libamájat csináljanak belõle.
7/10
agibagi80 2016 okt. 10. - 16:01:26 7/10
(41/112)
A véleményeket, hozzászólásokat olvasva óriási elvárásokkal ültem be a vászon elé. Így sajnos kicsit csalódottan távoztam. Számomra az utolsó fél óra hozta az elsõ rész szintjét. Egyáltalán nem volt számomra sírva nevetõs, térdcsapkodós vígjáték. Túl magas pontszáma van, fõleg az elsõ részhez képest!!! Megéri a mozijegyet, jó kikapcsolódás, de ennyi.
10/10
Roxer 2016 okt. 01. - 20:55:00 10/10
(40/112)
Nagyon tetszett.Igaz még friss az élmény és talán ezért,de jobb,mint az elsõ kettõ. Patrick Dempsey által végre egy méltó ellenfelet kap Colin Firth.Mert a Hugh Grant által játszott figura egy bunkó volt,senki nem gondolta komolyan,hogy szereti Bridgitet.De itt valóban a végéig nem lehetett tudni ki az apa/kit választ Bridget.Mert mindkettõ méltó lett volna rá. Remélem lesz folytatás is,ha ilyen szinten lesz jöhet.
9/10
caomilla 2016 szept. 29. - 09:46:35 9/10
(39/112)
Nagyon tetszett, sokat nevettünk. Bridget nem változott az évek múlása ellenére. :) Nagyon jól megcsinálták a 10 évvel ezelõtti visszaemlékezést mostanáig.Otthon meg kell néznem az elsõ két részt újra. :) 10/9
10/10
phzsuzsi 2016 szept. 27. - 02:34:17 10/10
(38/112)
Tegnap délután láttam a filmet. Régen nevettem ennyit egy vígjátékon. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)
kicsimanoci 2016 szept. 24. - 21:05:26
(37/112)
Ma néztük meg a lányommal. Rég nevettem ennyit, nagyon jó kikapcsolódás volt. Nekem anno nagyon tetszett az elsõ rész, azt ahányszor adják, mindig megnézem. A második rész az (ahogy itt többen is írták), szerintem is gyengére sikeredett (úgy emlékszem, az volt a címe, hogy "Mindjárt megõrülök".
Ez a harmadik rész nagyon-nagyon-nagyon jó volt szerintem. (És ha nem tévedek, a nõdoki Emma Thompson volt, nagyon szuper volt az egész, úgy, ahogy volt.)
botta-melinda 2016 szept. 24. - 20:38:30
(36/112)
Hajjaj, de még milyen jól! A Chicagóban! Nagy tisztelõje voltam, hogyan játszhat el valaki egyszer egy bombanõt, aztán egy kis tramplit, aztán újra ezt, aztán újra azt... Lehet, hogy ez mégsem tett neki jót.
offtopic
Keresztes³ovag 2016 szept. 24. - 16:29:50
(35/112)
nézett õ ki már valaha is jól? Nem éppen sztáralkat. Összeteheti a kezét hogy Hollywoodban még az ilyeneket is foglalkoztatják.
csipi73 2016 szept. 24. - 07:22:44
(34/112)
szuper jó volt! Egyáltalán nem az újabb bõrt húzunk le kategória. Vicces, minden benne van, ami kell a Bridget filmekhez és élethez. Akink tetszettek az elõzõ részek, annak ez is fog. 5 csillagos film
(akinek azok sem, az minek rinyál itt? Én sem szeretem a westernfilmeket, nem ülök be rájuk, és utána nem rinyálok fórumokon, összekeverve a saját ízlésemet a filmmel...A Bridget-filmek egy stílus, ami vagy bejön, vagy nem. De ezt kár a film minõségével keverni)
Muya 2016 szept. 24. - 06:51:15
(33/112)
***SPOILER***

Bridget Jones idióta féltékenykedése a fiatal vékony munkatárs miatt, aki Mar Darcy mellett tevékenykedik, aztán kiderül, hogy leszbikus és Bridgetért van oda. Meg a bénázások, csak béna kivitelben. Nem vicces. pont. :D