10/10
jbaj 2010 jan. 18. - 17:02:18 10/10 Előzmény toshiba321
(21/41)
Én nagyon szeretem Britney-t!
igazi tehetség!

(Ti meg naívak vagytok ha bedõltök a hülyeségeknek!)
(a régi botránypletykák)

Hál' istennek, hogy most már nem találnak ki semmi irígységre hivatkozó cikket.
És hál' istennek, hogy visszatért a POPHERCEGNÕ!!!
Nagyon jók a számai, és õ adja máig a legjobb popturnékat!
Zimány Linda is megmondta: "Mondhat bárki bármit, ez a csajszi még mindíg a showbuesness élén áll!!!!"

Hát csak nézzétek meg a legutóbbi világkörüli turnéját a: The Circus starring:Britney Spears-t amit 2009.májusától egészen 2009.november 29.-ig vitt szerte a világban!!!
Egyszerûen szenzációs! :)
És nem szólva a több 10 éves pályafutásáról amiért megkapta az életmû díjat!!!
Számos klippet,dalt,lemezt és turnét tudhat a háta mögött!
Csak így tovább!!!!!
1/10
toshiba321 2010 jan. 09. - 05:30:17 1/10
(20/41)
mint énekes volt egy- két jó száma azt meg kell hagyni de színészként szerintem elég tehetségtelen
mulao 2009 dec. 12. - 18:41:29
(19/41)
Nem is tudom ide mit kéne írni.Én sose voltam Britney- rajongó, errõl a hajnyírbálós botrányairól meg nehéz eldöntenem, hogy direkt van, píárfogás-e vagy komoly.
10/10
mohikutyus 2009 dec. 12. - 15:03:09 10/10
(18/41)
Britney berobbantotta magát ezzel a számával Baby One More Time ami (1999-évében) õ volt a pop-hercegnõ botrányai is éppoly népszerüvé tették mint 6 évvel ezelött !!!
1/10
zs9302 2009 aug. 23. - 09:41:28 1/10
(17/41)
Színésznõ?
1/10
Semprini 2009 aug. 23. - 09:27:11 1/10
(16/41)
Miss Szállodalánc is próbálkozott "énekléssel" (bár ez indokolatlan eufemizmus ez esetben) kiadott valami lemezt vagy ahhoz hasonlót. De Spears (számomra érthetetlen módon) nagy karriert futott be a popszakmában, így értettem a hasonlóságot.
1/10
zs9302 2009 aug. 23. - 08:24:05 1/10 Előzmény Semprini
(15/41)
Nálam is.
1/10
Semprini 2009 aug. 22. - 18:23:52 1/10
(14/41)
Számomra õ ugyanaz a kategória mint Paris Hilton. Ugyanúgy nincs hangja, õ is pocsék számokat énekel csak kicsit többre vitte.
orsy♫ 2009 aug. 03. - 11:20:35
(13/41)
Nálam épp forditva wan,régen nem tartozott túlságosan a kedvenceim közé,persze meghallgatam egy két jó száma ami volt(sztem).De én mostmár nagyon szeretem,és csodálom is egyben,hogy már a süllyesztõ mélyén wolt,és feljött,most meg itt wan és annyi rajongóval mint a szemet.
Nem sok sztár lenne képes erre.Például az Olsen ikrek is a süllyesztõben vannak már mióta,és nem képesek feljönni.
Drogok,cigi,alkohol..szégyelhetik magukat.
Jó,nem mondom,hogy Britney nem csinált ilyeneket,de itt wan és ez a lényeg.Õk meg ki tudja most is holvannak és mit csinálnak ahelyett hogy a filmes karrierjüket épitgetnék.
Hilaryfan17 2009 ápr. 13. - 08:50:28 Előzmény CukojBojsó:)
(12/41)
sok dologban igazad van!! tesóm baráti társasága is anno imádta és én meg nem tudtam mit esznek benne..

De mára már én (is) megszerettem, mert az utolsó 2 CD-jérõl a számok nagyon is jók!!!
CukojBojsó:) 2009 ápr. 12. - 13:55:56
(11/41)
álltalában minden kamasz lány oda volt érte, még anno...én nem tartoztam közéjük, nem is igen hallgattam a zenéit. valahogy nem érdekelt. így idõvel viszont igenis, vannak, voltak jó zenéi. nem mind, de voltak. és, h ennyire kisiklott az élete, nem csodálom. nem véletlenûl hallani SZINTE minden sztárról ugyan azt...alkohol problémák, drog függõség, esztelen bulizások...bárki bármit mondjon, k*rva nehéz lehet így élni. a rengeteg pozitív dolog mellett. gondoljunk csak bele a mi életünkbe...álltalánosságban dolgozunk 8-12-15 órákban. mellette háztartást vezetünk, vagy éppen gyereket nevelünk. és nincs olyan ember aki ne sokalna be. mindenki borzasztóan nehéznek érzi az életét. pedíg nincs olyan pörgés, mint nekik. persze...rengeteg pénzzel rendelkeznek, megszámlálhatatlannal. van közülük, akik épp ebbe bolondulnak bele. vegyük britney-t, mert hát nála írok...11évesen már szinte ezt csinálta. az anyja úgymond "gyötörte". mint éppen az olsen ikreknél( és bár nem botrányosak, de kegyetlenûl leszakadtak...igénytelenek, nem foglalkoznak magukkal. és ez kevésbe elfogadható, mint Britney.) õ valljuk be, megkattant. lehet, ha így élem át a gyerekkorom, ill a többit, ugyan oda jutok. abszolút megértem. de ne feledjük el, vissza tért...sikerûlt valamennyire helyre hoznia az életét. és be kellvalljam, a mostani zenéi, kifejezetten jóra sikerültek. itt már nem az a nyavajgós, nyálas zenéi mennek. és ez így jó!!!
Hilaryfan17 2009 ápr. 06. - 12:19:17 Előzmény monnci
(10/41)
emellett van még pár 100, ami jó!!!
offtopic
monnci 2009 ápr. 04. - 20:33:54
(9/41)
Hilaryfan17 2009 márc. 24. - 19:57:31
(8/41)
imádom ezt a csajt!!!! Nagyon örülök, hogy újra a régi fényében tündököl!!!!! csak így tovább!!!! S kíváncsi lennék még rá film(ek)ben is!!!!!
Petrapetrus 2008 aug. 22. - 10:50:08
(7/41)
De ez is!!! Ismertitek? Jobb, mint az eredeti... :-P : http://www.youtube.com/watch?v=bcE1kVKoyks
(a félreértések elkerülése végett nem szeretem Britney-t)
Csillaqua 2008 márc. 03. - 21:34:26
(6/41)
Szeretem Britneyt, fõleg a zenéje miatt, de régebben számomra nagyon szimpatikus és aranyos lány volt, ja és remek koncerteket adott, még ha nem is élõben nyomta...de sajnos mára olyan mély gödörbe került, ahonnan irtó nehéz lesz kimásznia. mondjuk én kitartok mellette, a botrányai miatt nem szeretem kevésbé, csak rendkívül szánom õt.
csaysee 2007 jún. 16. - 09:57:16
(5/41)
En olvastam amiket irtatok es szerintem az h britney bedilizett azt nem azert csinalta h felhivja magara a sajto velemenyet. Abban viszont igazat adok ha valaki pl szereti britney zenejet de ki nem allhatja ah. el, viselkedik, s nem hallgathatod csak a zenejet me mindenutt rola olvasol. tehat nem lehet nagyon kulon valasztani a maganeletet a zenetol.
Redfield 2007 márc. 08. - 19:14:26
(4/41)
Nem is az az oka, ami most történik vele, hanem a zenei stílusa, és a szánalmast is a happy napjaira értem. Ez, amin most megy keresztül szerintem még jó hatással is lehet rá, mert talán nincs kibékülve az életével, és változtathat rajta, ha sikerül kikeverednie ebbõl az egészbõl. De azért nem kell alábecsülni a sztárságot sem. Britney nagyon meggondolatlanul élt, nem csoda, hogy eljutott egy olyan pontra, ahol már kikészült. De hogy õszinte legyek, sajnos nem tartom valószínûnek az észhez térését. Ugyanolyan lesz, mint volt. Mert talpra áll, és visszatér a megszokott kerékvágásba, maximum sok sok rajongói veszteséggel.
Emesee 2007 márc. 08. - 19:08:13
(3/41)
mi az, hoyg nem is akar menekülni a nyilvánosság elõl????
te hülye vagy? annyira senki se vágyik a nyillvánosságra, és a paparazzikra hogy ilyet tegyen magával. én is tudok azokrol amiket csinált, de ez inkább szomorú és annál kevésbé vicces. ha nem szereted, akkor ne szeresd Britney-t ,d e ennek ne az legyen az oka ami most történik vele, hanem az hogy nem tetszik a zenei stilusa
Redfield 2007 márc. 08. - 18:43:01
(2/41)
Én nem gyûlölöm õt, csak végtelenül szánalmasnak tartom, és röhögök rajta. Most ha jól hallom úgy néz ki, mint Ripley az Alien 3-ban, és a sátáni szövegeket kántálva próbál meg végezni magával. Hát nem látok a fejébe, meg a lelkébe, de nem vagyok oda érte, az is biztos. Akár csak mûsor, akár valóság... ha nem tetszik neki az élete, akkor változtasson rajta. Menekülni már nem fog nagyon tudni a nyílvánosság elõl, de van egy olyan érzésem, hogy nem is akar.