Téma: Bûbáj

blaze86 2007 dec. 24. - 13:13:48
(24/224)
Csatlakozni tudok az elõttem szólókhoz. Elragadó kis mese ez. Ha bármi pici kis hibát is vesz észre benne az ember, elfelejti a következõ pillanatban. És hát Walt Disney-minõség... A zene egyszerûen zseniális (S. Schwarz, A. Menken!), a szinkronhangok tökéletesek, persze azért, mert Amerikában válogatták ki õket, és nem a magyar szinkr. producer nagybátyjának az öccsének a szomszédjai.. KARÁCSONYI KÖTELEZÕ!! :)
10/10
Mese92 2007 dec. 23. - 21:29:58 10/10
(23/224)
Sziasztok! A múlt héten néztem meg a barátnõimmel. Gondolom a sok negatív kritika miatt lehetett, hogy csak mi ültünk be. Szerintem nagyon jó film lett, a szereplõket remekül eltalálták és a történet is helytállt. Persze, a folytatása biztos bukás lenne és nem fogom meg venni dvd-n, de ezektõl függetlenül, remek kikapcsolódás volt!
10/10
hadri 2007 dec. 21. - 19:45:07 10/10
(22/224)
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett, pedig elvileg :) már kinõttem a mesékbõl.
Így utólag örülök, hogy az elõre elolvasott negatív hozzászolások nem tántorítottak el attól, hogy megnézzem. Hiszen a lényeg: ízlések és pofonok!
Valakinek tetszik, valakinek nem. Ez így van.
Giada 2007 dec. 21. - 15:48:17
(21/224)
én még nem ítélkezek, nem láttam, de majd ha jön a HDTV...
a csillagpor viszont tényleg az egyik legkirályabb film szerintem, és egyetértek azzal, hogy üti az utolsó két karibot, ha a másodikat nem is a harmadikat 100%-ig...
bûbáj, bûbáj, hát igazándiból arra volnék kiváncsi, hogy Mr. Dempsey-t mibe rángatták bele... vagyis, mit játszott el, hiszen a szubjektív véleményekbõl inkább nem próbálom megállapítani a milyenségét, bár ezekbõl a képekbõl, videókból, amiket láttam, az az álláspontom, hogy ilyen egyszer-max-megnézhetõ mese lesz... a szeretetrõl meg annyit, hogy ha nincsen, nem ezzel fognak csalni a világba... az emberek már nagyrészt kiölték a szeretetet egymásból, akinek igazi, nagy szeretõ családja van becsülje meg... jó is az, mikor mondjuk nincs veszekedés...
na, ennyit a sszeretetrõl... az egyéni véleményemet pedig majd kinyilvánítom a HDTV (--reményeim szerint --AXXO-- változat után--)
10/10
.Zsó. 2007 dec. 20. - 18:35:22 10/10
(20/224)
Szerintem nagyon ari film!És felnõttek is nézhetik(mondom én a 13 évemmel!)
9,5/10
6/10
kobax 2007 dec. 14. - 22:56:47 6/10
(19/224)
Aranyos, egyszer nézhetõ.
Semmi extra, néhány jópofa poén.
Összességében alig üti meg a lécet, tizenkettõ egy tucat.
Otthonra biztos nem fogom megvenni DVD-n.

Én a magam részérõl (fõleg az éneklõs részeknél) már néztem az órámat, hogy mikor lesz vége...
A páromnak nagyon tetszett.
Összességében 5,5/10 pont. (De annyit nem lehet adni, úgyhogy 6/10.)
cherry baby 2007 dec. 14. - 07:27:02
(18/224)
Taljesen más a 2 mûfaj. az egyik mese, a másik kalandfilm. ne hasónlítsuk már össze. ennyi erõvel, nekem a Horthy film jobban tetszett :DDDDDDD
baratfule 2007 dec. 13. - 21:15:50 Előzmény bigee
(17/224)
Giselle magyar hangja Vágó Bernadett. Õ is énekel.
Szerntem is nagyon kedves film. Remekül szórakoztam:)
5/10
Zsütz 2007 dec. 13. - 20:33:00 5/10 Előzmény cherry baby
(16/224)
Akkor nem láttad a Csillagport. Mondjuk úgy, hogy ez a film a H.P. a Gyûrûk Urához képest. Komolyságban legalábbis. Ez nálam a Csillp után csak 5/10. Elõször ezt láttam, és tetszett is, aztán megnéztem az anyád lehetnéket, ami nem volt abszolúte nagy durranás, aztán ma acsillagport, és az SZENZÁCIÓS, sztem. Bár kicsit gyors. Persze lazulásnak a Bûbáj sem rossz. Aranyos.
cherry baby 2007 dec. 10. - 07:01:22
(15/224)
vasárnap a mézengúzt néztük meg. aranyos volt. úgy meg kivánta a mézet film közbe :DDDDD
cherry baby 2007 dec. 10. - 06:59:18
(14/224)
Szombaton megnéztük. Kár lett volna kihagyni. Hatalmas mese film. Rég röhögtem ennyit mozifilmen :DDDDD
dark_angel 2007 dec. 10. - 00:12:55
(13/224)
én még nem láttam de biztos vagyok benne hogy tetszeni fog:D
a herceg meg Küklopsz az X-menbõl:)
lzprince 2007 dec. 09. - 23:09:22
(12/224)
Elfelejtetted Zsofybaby, hogy szerinted király. A Karib elsõ része nagyon jó volt, második túlbonyolított csakúgy mint a vontatott harmadik.. Ha valamit mondasz, az szubjektív vélemény, ne állítsd be tényként. Szerintem a Csillagpor simán üti mindkét utolsó karibot, szól úgy gyerekeknek mint felnõtteknek, mozgalmas.
Vadrenalin 2007 dec. 09. - 00:24:05 Előzmény guruzone
(11/224)
Úgy látszik egyedül maradok a véleményemmel, de gyorsan leírom mielõtt valaki ugyanannyira átverve érzi magát, mint én.

Elõször is imádom a meséket, a Csillagpor nekem is 10 pont, ez a film viszont nálam max 1-et ér. Értem én, hogy felnõttes poénnak szánták, hogy kifiguráznak egy-két klasszikus Disney mesét, de az eredmény szerintem mégis bárgyúbb lett, mint bármelyik eredeti, pedig már azoknál is falra másztam, amikor elkezdtek énekelni.

Ami pl. a Shrek-nél remekül mûködött (persze nálam az is 10 pont), hogy kikacsintanak a szülõkre is, addig úgy éreztem, itt maximum az 5 éves célközönség 7 éves testvérére sikerült kacsintani, akiket a szirupos eredetivel már tényleg nem lehet megetetni.

Persze a szülõk vigyék csak el 8 év alatti gyerekeiket rá, õk élvezni fogják, de idõsebbeknek kínzás. Az viszont már a forgalmazó átverése, hogy este 8 után is vetítik a filmet, amitõl a késõi közönségben nem csak én akadtam ki.
10/10
duplapa 2007 dec. 08. - 22:34:10 10/10 Előzmény guruzone
(10/224)
Tisztelt olvasók :-)

Ez a film ez FILM ! de a javából. Szerintem az is el fog rajta érzékenyülni aki hidegvérû sorozatgyilkos :-) (Dexter is biztosan sírt picikét) Én mondjuk romantikus féle vagyok sírtam a Titanicon is, de itt az a boldogság és szeretnivalóság ha van ilyen szó ami árad a csajsziból ez leírhatatlan. Kedves humorral fûszerezett igazi vígjáték.
Most írom le amit még soha, olyan sikerre számíthat a film, ami már régen látott volt. Megkockáztatom, hogy magas jegybevételi rekord lesz, pl. én is a bnõmmel holnap is megnézzük, mert olyan hatással volt ránk. Kissé máshogyan szemléli az ember ezután a világot( legalábbis pár napig tuttti )Nem hiába, Disney az mindig Disney marad.
Tehát 10 bõl 10 es egyszerüen hibátlan alkotás !!! Csodálatos színészi teljesítménnyel.

Nagggggyon ajánlom mindenkinek !
Éljen a haza
bigee 2007 dec. 08. - 20:39:12
(9/224)
meg tudja nekem mondani vki h ki Giselle magyar hangja? elõre is köszi
10/10
guruzone 2007 dec. 07. - 23:45:08 10/10
(8/224)
nagyon jó film, mondom én, aki rengeteg akciószerû pc játékot játszom, szóval a Csillagporhoz hasonlóan EZ IS NAGYON BEJÖTT!!!

Bár a kettõ semmiképp sem hasonlitható össze!

Már alig várom, hogy 2-3 hónp múlva HD minõségben meglegyen, ELKÉPESZTÕ micsoda szinek voltak a filmben, ismétlem ALIG VÁROM!

Addig is december 18-án jön a Csillagpor dvd, illetve bizzunk benne HDTV is.
cherry baby 2007 dec. 07. - 09:48:50
(7/224)
én is nagyon meg akarom nézni. lehet, holnap elcsalom a gyereket :)
sanawad 2007 dec. 06. - 11:35:00 Előzmény Meadow
(6/224)
Megnéztem a képeket, és már ki is rajzolódott elõttem az egész történet. Lehet tudni az elejét, a közepét és a végét, de hát ezért (bû)bájos minden mese:) Bár a férfi fõszereplõ kicsit antipatikus. Mindkettõ.
Meadow 2007 dec. 03. - 11:26:16 Előzmény sipka
(5/224)
Komolyan?Én nem ismertem fel pedig agyaltam egy ideig.Elõször angelica houtonra gondoltam...