pattycica 2006 febr. 10. - 08:11:37
(16/2636)
Csak 1 egyetemista lány, aki az évad elején jön rá, hogy boszi és elkezd démonokat irtani. Közben Paige állandó jelleggel 'csilingelést' hall a fejében, így találkozik Billie-vel - aki tudat alatt segítséget kért tõle.. a 13.rész végén Phoebe kiköltözik a házból, és Billie becuccol a szobájába
pattycica 2006 febr. 04. - 22:54:17
(15/2636)
itt jön némi SPOILER a 8.évadhoz, aki nem akarja tudni, az NE OLVASSON TOVÁBB..

S

P

O

I

L

E

R

***

Szóval: az új boszi Billie, az erejét igazából nem lehet behatárolni, mint mondjuk fagyasztás vagy tárgymozgatás, legalábbis én nem tudnám sehova belõni..
Vicának, szintén 8.évad: Paige EGYEDÜL meggyógyítja a pasit, akit szeret
Amúgy szerintem az évek múlásával egyre szebbek a lányok, a 8.ban Phoebe a legszebb.. (viszont Piper haja tök szuper..)

Ha van még kérdés, jöhet. Eddig 13 rész ment le a 8.évadból, láttam õket. Ami szerintem negatívum: eléggé Billie-re fókuszálnak.. az elsõ 5 rész nagyon király volt, azóta kicsit laposodik, de hát a remény hal meg utoljára, nem? :)
eszti 2006 jan. 29. - 14:51:25
(14/2636)
"Mi király?" Ezt, hogy érted?

Vica 2006 jan. 27. - 10:16:36
(13/2636)
Szerintem azért rossz egy kicsit,hogy újrakezdték,mert megint megszokjuk Prue-t,és az õ erejét,hamarosan viszont megint jön Paige,és egy kicsit nehéz lesz visszaszokni rá.
Olvastátok már a Charmed.hu-n a sztorikat,amiket a rajongók írtak?Nagyon érdekes mindegyik,és jó a cselekmény is.
Charmed-könyvekkel hogy álltok?Nemsokára remélem eljutok,és megveszem mindet,ami nincs meg.
Vica 2006 jan. 26. - 09:37:16
(12/2636)
Most a sátános rész fog következni?
eszti 2006 jan. 22. - 11:02:47
(11/2636)
KIRÁLY!!!!!!!
Vica 2006 jan. 20. - 20:21:19
(10/2636)
Igen,ez már kicsit tényleg túlzás,amit velük tesznek.Három kiló smink,meg menõbbnél menõbb rucik.Nekem jobban tetszettek az elején,mert akkor nem a divat volt a fõ,hanem a bosziság.Pipiernek meg kitalálhatnának valami más frizut,nem igazán áll jól neki ez a haj.A loknisított haj szerintem sokkal jobban néz ki.Lsd az Utazás a jövõbe c.részben.
Charmed 2006 jan. 19. - 13:13:14
(9/2636)
Helló!Aha ez teszi velük az a röpke 8 év!!!!! Amúgy Phoebenek az ereje nem is o.yan rossz.Elvégre láétomást lát és még levitálni is tud.A honlapmat bezártam de attól függtelenül imádom a boszikat.Na most mek!!De úgy várom már a nyolcadik évadot!!!
Vica 2006 jan. 17. - 20:06:20
(8/2636)
Az nagy szemétség,hogy mindig Phoebe kapja a leggyengébb erõket.A nyolcadik évadban lesz egy új boszi.Kíváncsi vagyok,hogy van-e aktív ereje,és ha van,akkor mi az.-Szegény Phoebe,elégették a máglyán.Olyan szomorú volt,mikor csak álltak ott a nõvérei,és sírtak...!Tök jó lenne átmenni a tárgyakon,vagy robbantani.Hú,de megszívatnék egy-két szemét tanárt.A kövi rész is nagyon tetszik nekem.A festményes.
Vica 2006 jan. 16. - 21:20:28
(7/2636)
Nekem is Piper a kedvencem miádom a fagyasztást,de a látomás sem rossz erõ.Elég gyenge ugyan,de hasznos.Egyik lánynak láthatatlanná kéne válnia.Mondjuk Phoebe-nek,mert mindig övé a leggyengébb erõ.Paige tud egy másik fényõr segítségével gyógyítani???Ezt nem tudom eldönteni.Valaki írja meg!Köszi.
Charmed 2006 jan. 14. - 10:29:39
(6/2636)
<a target=blank href="http://www.charmedvarazslat.gportal.hu" title="www.charmedvarazslat.gportal.hu">www.charmedvarazslat.gportal.hu...</a>
Charmed 2006 jan. 14. - 10:28:44
(5/2636)
<a target=blank href="http://www.charmedvarazslat.gportal.hu
sosem" title="www.charmedvarazslat.gportal.hu
sosem">www.charmedvarazslat.gportal.hu...</a> tom jól leírni mert gyorsan írok
Charmed 2006 jan. 14. - 10:26:07
(4/2636)
Helló!Nekem Phoebe a kedvencem.Olyan szókimondó.A kedcenc erõm a fagyasztás.Néha jól jönne ha dogát írunk.Amúgy A teleportálás is tök jó.Az is jól jönne ha itthonhagynám a cuccomat.Csak efy perc és nálam is van.Vagy ha pl:nyaralni mennénk.Vagy a nagyinkhozelmenni.
Sajnos semmit nem tudok a 8. évadról.De szerintem ha Amerikába végig lejátszották akkor 1 vagy 2 hónapot várnak aztán leszinkronizálják itthon és utána leadják.De az lehet hogy több hónap.Én sejtésem szerint nyárra lesz meg nálunk is a 8. évad.
Tök jó hogy legalább ismétlik a boszikat.Bár jobb lenne ha minden nap lenne: az argenín sorik helyett, vagy szombaton dupla rész lenne.
Nézzétek meg a honlapomat:<a target=blank href="http://www.charmedvarazsalt.gportal.hu" title="www.charmedvarazsalt.gportal.hu">www.charmedvarazsalt.gportal.hu...</a> tök jó oldal!
Most nézzük a Charmedet és aztán beszélgetünk.
UI:Ez a rész a kedvencem.Tök jól meg van csinálva.Szerintem.
Vica 2006 jan. 13. - 16:55:55
(3/2636)
Hali,valaki jelentkezzen!Mi a kedvenc erõd,és ki a kedvenc boszid?Nekem a kedvenc erõm a látomás,és a kedvenc boszim Piper.Bírom Paige-t is,csak már néha fárasztóan viselkedik az örökös lázadásaival.
Vica 2006 jan. 09. - 19:19:13
(2/2636)
Szia!Én is imádom a boszikat!Az egyik kedvenc sorozatom!Puszi minden Bûbájos-rajongónak.
Charmed 2006 jan. 08. - 09:59:07
(1/2636)
Helló!Ti is szeretitek a boszikt??Mert Én imádom!Van egy honlapom is:www.charmedvarazslat.gportal.hu
Nézzétek meg!