Téma: Bugra Gülsoy

Jasszus 2016 aug. 17. - 22:04:30
(680/760)
ÓÓ Vural Namli! :)) Akkor megoldódott a rejtély :D
( Érdekes, mert én még a sztori elején Vural családját "csak" egy középkategóriás gazdagnak képzeltem. Vagyis vagyonilag mindenféleképpen jóval a Yasaran család alatt. De szerintem valami, üzleti kapocs lehet a két család között. (Vagyis hát ezt a gonosz burzsoáziát úgyis csak a pénz, a haszon köti össze:))
Jasszus 2016 aug. 17. - 21:59:15
(679/760)
ÓÓ köszönöm! :) be is írtam az ellenõrzõmbe ;))

Ezzel az original Fatmagül filmmel kapcsolatban én is hasonló érzéseket tápláltam. Így is csak néhány jelenetbe néztem bele (így is sok volt), valamint az utolsó "filmkocka" nálam annyira kiverte a biztosítékot, hogy öntudatlanul is elõbukkant, rejtett feminista énem, hogy "mégis kimerte filmre venni ezt az oltári nagy taplóságot" ?! ...

Fatmagül esetében nyugodt szívvel nyugtázhatom, azt hogy egyre acélosabb, önmagáért kiállni képes nõvé érik/erõsödik.Annyira jó, hogy itt abszolút nem a nézõk "sajnálatára" játszottak, hogy Fatmagül szerethetõ karakterré váljon (bár alapjáraton szerintem minden normál ember Fatmagül párti), hanem egy olyan fejlõdõképes karaktert teremtettek, akire büszke vagyok nõként ránézni, ill. aki akár erõt, példát is adhat hasonló helyzetben élõ lányoknak.

A 3 szemétláda közül, még mindig Vuralt figyelem a legnagyobb érdeklõdéssel. Õ direkte minden mocskos dologban benne van, hogy utána csak még jobban meggyûlölhesse önmagát. Komolyan szerintem ez a srác mazochista és emberfeletti erõvel keresi a helyzeteket, hogy még jobban lealjasítsa magát a saját szemében. Nem is fél õ holmi Mustafáktól, maximum a saját démonjaitól.
Erdogan valóban egy perverz... de minden téren! Rajta azt érzem, hogy egyenesen keresi, sõt örömmel él azokkal a helyzetekkel amik a a múltban történt undorító tettel kapcsolatosak vagy bármivel amivel Fatmagül kapcsolatban áll, ezzel is statuálva hatalmát az "elnyomottak" felett. Minta emberségbeli szegénységét, ezzel az erõfitogtatással kompenzálná. Ezért is olyan félelmetes jellem számomra.
Selim az egyetlen akin azt érzem, hogy a leghamarabb elakarja felejteni az egész ügyet. Lezárni az egészet és élni tovább kényelmes, lump életét. Ezért is fél annyira Mustafától (szerintem õ a legjobban), mert csak az esetleges fizikai következményektõl tart (börtön, megszégyenülés), de lelkileg egyébként egy üres karakter.

Vural nevét én se értem :))) Annyi családnév közöl, hogy miért nem tudtak rá aggatni valamit??? Nem is értem, az erõszak esetén is annyira furcsa mikor a Yasaran fiúkat emlegetik, mint elkövetõket, pedig hahóó ott van Vural is.
maryriddle 2016 aug. 17. - 21:46:53
(678/760)
Engin Öztürkös sori: Az angol oldalon már fent van 2 rész: https://www.facebook.com/YuksekSosyeteforEnglishSpeakers
A magyaron aug 20-ától kezdik: https://www.facebook.com/YuksekSosyeteMagasTarsadalom

Vuralt egyszer le Vural Güneyezték, néztem is egy nagyot, aztán valamiért megváltoztatták a nevét és mostanában Vural Namliként említik. Szerintem nincs több köze a Yasaran familihez mint hogy a két kis szarházi haverja ill. hogy a szüleik is barátok.

El is felejtettem, Kerim szemei stipi-stopi.

Iyi geceler!
9/10
hanga45 2016 aug. 17. - 20:34:06 9/10
(677/760)
Pálinkás jóestét minden kedves és kedvetlen ablámnak! :)

22-es bölümöt nézem éppen (gondoltam jelentek egy helyzetet). Annyira és annyira élvezem ezt a kezdõdõ kibontakozást! Fatmagül a hajával is jelzi: kibontotta, ami nagyon jól áll neki! Kerimünk is olvadozik tõle rendesen. ;) Nagyon édesek mindketten. Kerimnek a szemében az összes szíve. Ezennel kijelentem, hogy török pélyafutásom óta számomra ezidáig õ a leszimpatikusabb férfi karakter. Nagyon fel kell majd kötni a gatyáját annak, aki õt überelni akarja. :)
És hát Fatmagüüüüül!!! Mekkora volt ez a Mustafa-leosztás!!! Minden szava betalált és nagyon büszke voltam rá, hogy nem gyengült el (pedig volt egy ilyen félelmem).
Ha már Mustafa: Kerim is nagyon klasszul beolvasott neki. És nagyon tetszett, hogy végül nem bántotta. Én ezt úgy értelmeztem, hogy belátta, hogy igaza van az én kis Tarzanomnak és valószínûleg azt is, hogy Kerim sokkal jobban szereti Fatmagült, mint õ valaha is szerette.
Végül, de nem utolsó sorban: igazságtalan lennék Mustafával, ha nem állapítanám meg, hogy az öltöny határozottan jól áll neki és sokat javít a kinézetén.

Élvezettel figyelem, ahogy a két Yasaran srácnak egyre jobban tele a gatyája a félelemtõl. Vuralon nem látok ilyesmit. Viszont hatalmas fekete pont neki, hogy ott volt és végignézte az autóból, ahogy Kerimet ütik, mint a lovat. Ezt én személy szerint nagyon zokon vettem tõle.
Amúgy Vuralnak nincs vezetékneve? Feltûnt, hogy amíg a másik kettõt a teljes nevükön mutatták be, õ egyszerûen csak "Vural" volt. És még mindig nem tudom, milyen kapcsolatban áll a Yasaran családdal, azon kívül, hogy a két ostoba kis szarházi barátja.

Megyek tovább mozizni! :)

UI: mindenkinek utólagosan is köszönöm a háttérinfókat Kivancmajmoló Engin Öztürkrõl! :) Elkezdték már a másik sorozatának fordítását?
maryriddle 2016 aug. 17. - 12:40:38
(676/760)
Végignézni nem kíséreltem meg, de áttekertem és.... nem semmi a "fõhõs", iszákos, szorongatja, földhöz csapkodja a lányt, és még szexuális is zaklatja (52:30), mindezek ellenére megbocsát neki!!! A vígjáték illetve horror zenét meg nem sikerült értelmeznem... Kb. csak a 80-as évek török filmjeinek feelingjéért érdemes belenézni, ha nem tudom olyan 50-es 60-as évekre tippeltem volna képminõség alapján.

Fatmagül 35: "Muko" yengében nem csalódtam :-)))
Jasszus 2016 aug. 15. - 23:01:02
(675/760)
Iyi geceler, abláim!! :) Sajnos valószínûleg megróvásban részesülök házi feladatom elhanyagolásáért ugyanis már 2 napja nem tudtam Fatmagülözni, 23 bölüm befejezéséig jutottam :(( és már komoly "Kerim elvonási" tüneteim alakultak ki.. de hát mit tegyek?? ha Engin öztürk meghódította a gyõri éjszakát..;))) Kivo "fakóbb" kiadása, enginem szemébõl hianyzik az a különös, megközelíthetetlen ragyogás, mint amit Kivo szemében látok. Viszont az orrukat mintha papírral másolták volna át olyan egyforma! (nahhbjó nincs "orr fétisem", bár az tény Baris Arduc felsõteste felõlem aztán lehet dús vagy csupasz, de ilyen pisze, semmilyen, nõcis orral negáldott férfiember felsõtestét inkább meg se nézem, olyan kisugárzása meg nincs, hogy ezt kompenzálná:)) Mukaddes meg a tánc :))))) meg a szilveszteres résznél még azt is úgy bírtam Mukaddes kapcsán, amikor Meryem ablától kapott egy garbót!!!! ez a szexuál állat nõ egy zárt ruhadarabot!!!!:)))) és hogy nehezményezte mért nem "v" kivágású, mert így szegény megfullad :)) egyébként én is utálom ezt a nulla empátiával megáldott, szemèt, hátsószándékú, "kaki-mixert". Ám azt el kell ismerni, török viszonylatban nem semmi liberális eszményû nõci. Pl. az említett szilveszternél is úgy ivott, mint 5 férfi, míg szegény Fatmagül egy pohárkával se volt hajlandó lehörpinteni, mert Allah biztos megharagszik ha nõt lát inni :)) (jó persze Fatmagül esete kicsit komplikáltább de akkor is.:) szóval egy élvezet, Rahmi meg mintha részrõl részre egyre "sutább" lenne. Kerim azért már nagyon sahane férfiúvá nõtte ki magát, ha nem lenne az a kezdeti nálam megbocsájthatlan bûne, ez az ipse hófehér lenne, fekete hajzuhatag ide vagy oda. Persze imádom õt és ehhez rátesz Engin játéka, hogy nem érzem egy percig se mûmájernek ezt a karaktert. Kicsit nyomoztam, bár valószínûleg nektek nem újdonság,hogy a fatmagül egy film adaptáció, a Kösemben szereplõ sanda kék szemû szultánával fõszerepben. Abban a verzióban (azt hiszem 80-as években forgatták) Kerim is erõszakoló volt!! azért mennyit változik a világ, hogy így már nem lehet egy fõhõst eladni ebben a mûfajban. (ezen a téren talán nem is baj)
maryriddle 2016 aug. 15. - 22:51:15
(674/760)
Ja igen a hajtépés, belenéztem késõbbi részekbe láttam az még elõ fog jönni a sorozatban :-)))

A Meltem karakter egy saját sorozatot megérdemelne, de persze ilyen nem lesz, mert nem szûz:-) Selim kicsapongásainak eltûrését leszámítva õ is erõsíti az erõs nõkarakterek halmazát a soriban, tetszik. VIRÁGNYELVES SPOILER A szerelmi életét nem akarom nagyon elspoilerezni, de Selimen jót röhögtem, nocsak az úrifiúnak se sokkal különb a lereagálása mint egy Musztafának már ami a szájkaratét illeti? Amennyiben Meltem igazat mondott, és az van amire gondolok, kíváncsi leszek mekkora lesz a pofikája ha meglátja az ellenfelet:-))) VIRÁGNYELVES SPOILER VÉGE

Ez valami Hilal-elem lehet amúgy hogy Kerim direkt romlott nyugati inglish bitch-et birizgált házasság elõtt nem tisztességes török leányt? Gusztustalannak az, de Fatmagül Kerimvigyorletörlõs ál-nemféltékenysége nagyon szórakoztató volt:-)
Jaj még eszembe jutott egy érdekes kis jelenet, amire már rég ki akartam térni. Amikor Kerim megvette a laptopot, és kapta az emailt Kristentõl, a kis tisztességes Emrének hogy csillogott már a szeme hogy csalja a Fatmagül yengét? Bezzeg fordított esetben!

Szegény Vural gerincének nem igazán tett jót ez a vízszintes viszony... Jó volt amikor Kadir bey kiejtette a megerõszakolt nõk képeit. Bizony Fatmagül még "örülhet" hogy nem egy radikálisabb török családba született, mert lehet hogy még õt ölték volna meg amiért "piszkos" lett.....

Erika abla, majd rájössz hogy Kerimék háza táján nem úgy mennek a dolgok, abszolút a nõk irányítanak és még Mukkadesz primadonnának kell könyörögni hogy méltóztasson nem elmenni. Bizony Rahmiból tiszta török macsó lett:-))
9/10
hanga45 2016 aug. 15. - 21:29:48 9/10
(673/760)
Mukkadesünk szilveszteri bulis tombolásán szakadtam. :)))) Áhhh, mekkora figura ez a nõ!!! Ilyen karaktereket is csak a törökök tudnak kitalálni (és eljátszani!! Nagyon fontos!!). Mondom ezt úgy, hogy egy szívlapáttal párszor meg tudtam volna küldeni azt a nõt. De tény és való, hogy egyszerûen ZSENIÁLIS.
Mary ablám, a szavaidat iszom, igyekszem kitalálni tapintatos a virágnyelvbõl, hogy mik is történnek még az nagy Isztambul faluban Kerimék háza táján. Csak nem megelégelésre kerül és szûrkitevés esete fog fennforogni a mi kis mellbedobásos yengénknél? :)) És hogy micsodaaa? Rahmi megcsap valakit?? :O

Kerimet imádom. És pont. És már olvad a jég, ami nagyon kedvemre való.

Milyen megható érzés lehet, amikor a kedvesünk értünk hullajtott könnye az arcunkra csöppen... çok romantik, çok, çok! (Asse érdekel, ha nem így kell írni. Én ÍGY írom!) :))
maryriddle 2016 aug. 15. - 18:25:59
(672/760)
Köszike.:-) Hú, hát elég sok változás történt, konkrétan melyikre gondolsz? A Kristenes részek amúgy nagyon jók és viccesek voltak. Na meg hogy Rahmi abit valaha verekedni látom, arra nem számítottam. :-)
Még amin nagyon jót röhögtem, Kerim apjának levele, "a mindenem a tiéd" résznél ahogy felcsillant Mukkadesz yenge szeme, tényleg zseniális ez a nõ:-)))

Elvileg 2013-ban esküdtek, tehát már 3 éves házasok, szerintem ennyi idõ után már nem jár évfordulós ajándék Tekinogluéknál:-))))
9/10
hanga45 2016 aug. 14. - 20:16:19 9/10 Előzmény Timea Hakmen
(671/760)
Stipi-stopi Engin (Kerim!!!) szája! :P Egy picit mintha össze lennének kócolódva a fogai, azt is bírom. ;)
9/10
hanga45 2016 aug. 14. - 20:12:42 9/10
(670/760)
Köszönöm az ötöst és a pecsétet! :)) Majd alkalomadtán elpostázom az ellenõrzõmet is, hogy beírhasd/benyomdázhasd. :) (Kisiskolás koromban még róka és nyuszi pecsét volt a divat.)
Az amúgy mennyire normális, hogy strandon voltunk ma és untam és alig vártam, hogy hazaérjek Fatmagült nézni? *-*
Na, futok vissza lobogós hajú Kerimemhez, mert ma nem lehetek fent sokáig, ugyanis holnaptól kezdõdik a hajnali kelés. :(( (Lejárt a nyári szabim...) :((
Timea Hakmen 2016 aug. 14. - 19:18:39
(669/760)
Köszi a Kadir dizit, az elsõ bölüm Kadir-jeleneteit végignéztem és ennyibõl nem értem, mi bajuk volt a törököknek ezzel a sorozattal! Pedig minden benne van, ami elvárható egy tipikus török romantikus mûtõl, ráadásul mindez gyönyörû környezetbe ágyazva és egy szemetgyönyörködtetõ fehér pacival kiegészülve. Kadirról nem is tudtam, hogy ilyen jól karbantartott gyerek, a kosztümök alatt ez nem látszott, viszont bevallom, nekem török férfi azért szakállal az orijnal:)

Bulut: Hát khhmm, az ilyen ellentmondások, kétszínûségek egész sok mindenben megjelennek, nem csak a törököknél, ezért nem is idegesítem én már magam ilyesmin... Elhálatlan házasság nélkül lehet, nem is létezik vérbeli török sorozat, de az érdekes, hogy Mustafa bármilyen rosszat képes megtenni szegény lánnyal, csak azt nem??? (A Dogrulukban meg pont fordítva volt, az erõszakolt belefért, a nõverés nem.) A család is simán eltûri, hogy agyonverje (az após-nagybácsi még partner is ebben), láncraverje, de a szexbe már beleszólnak? De rendesek.

Az Engin Akyürek stoppolós játékban, mivel a haja úgy gondolom közkincs, én a hosszú kezeire csapnék le. Bár Mustafára szerencsére egyáltalán nem tudok férfiként tekinteni, de a zongorista ujjaira akkor sem tudtam nem felfigyelni (de legalább nem asszonyverés közben, hanem amikor dobolt velük az asztalon a börtönben :D)
9/10
hanga45 2016 aug. 14. - 18:33:00 9/10
(668/760)
Csak egy gyors villámlátogatás keretében jelentem: most kezdem a 16. bölümöt. :))
maryriddle 2016 aug. 14. - 16:02:18
(667/760)
Tanárnõnek tisztelettel jelentem, hogy a Fatmagül sucu ne címû sorozatban a 33. bölümnél tartok!

Illetve husky puppy rajongóknak jelentem, hogy Onur Tuna új sorozattal jelentkezik: https://www.youtube.com/watch?v=xNrbJiXfJrs
Timea Hakmen 2016 aug. 13. - 15:40:50
(666/760)
Szegény Kadir Dogulum jól lecsökkentette az elvárásait a krími trónhoz képest ezzel a szappanoperával... lehet, hogy elárulta párszor az uralkodói családot, de ezt a sorsot azért nem érdemelte :( No, majd ha valami izzig-vérig eredeti török telenovellára vágyom... :))

Igen, azt olvastam, hogy elég termékeny fiú volt ez a szexõrült Ahmed, csak Kösemtõl 9 gyereke született, és 27 éves korára 23!!!! gyermekes népességrobbanást csinált a Topkapi szerájban. De a sorozatban ebbõl csak 10 gyerek szerepel, és még nem nõttek fel, csak van 2 idõsebb herceg is, (akik az idõugrás szerint amúgy 11-12 évesek lennének, de 17 és 30 éves színészek alakítják a õket. :)))
Legutóbb azt olvastam, hogy az évad feléig, az újabb idõugrásig Beren marad, aztán jön a paramparcás színésznõ, de még semmi nem biztos. És lehet, hogy lesz harmadik évad is!

Répa: A város répatermesztéssel foglalkozik (Törökország répáinak 60%-át itt termelik), és úgy tûnik, erre nagyon-nagyon büszkék is :))

Erika, Engin Öztürk olyannyira majmolja Kivancot, hogy ha jól tudom, Kivo egyik exe az õ mostani asszonya. (Rákerestem a nõre, és miért nem vagyok meglepve, hogy neki is volt köze Arda Turanhoz? :D)

Bulut: Tegnapi kérdésem tekintsétek tárgytalannak, a 3. bölümbõl megtudtam, hogy nincs bigámia, mert az elsõ asszonyt még csak nem is törvényesen tartja láncraverve...
9/10
hanga45 2016 aug. 13. - 11:41:35 9/10
(665/760)
Óh, Mary, te "sötét" kis boszorka! :))) Tény és való, hogy imádnivaló a srác és van benne valami megejtõen kedves és ártatlan és szelid ésésés... (Erika!!! Nem elfelejteni, hogy ez az ártatlan és tiszta tekintetû, lobogó hosszú hajú, (Jasszus! Valóban csodaszép orrú!) srác, aki a kiskölökkel való focizás közben abban a fehér ingben olyan különösen szemrajtafelejtõsen nézett ki, egy cserbenhagyó, aki nem akadályozott meg egy nemi erõszakot!!!!)

... de sajnos az a baj, hogy ezt egyre gyakrabban elfelejtem ... :))

Próbálom kitalálni, mit csinálhattak vele, amikor Tek-et alakította a Bi kücük eylül meselesi-ben. Valamit torzítottak rajta, az tuti, mert ott is így néz ki, de mégsem. Talán az orrát? Nézzétek ezt a képet: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1501154_703703656316831_545626147_o.jpg
Amúgy én ezidáig csak ebben a filmben láttam, de ott is nagyon jó szerepe volt.
Rágugliztam kicsit az éjjel, és azt kellett megállapítanom, hogy õ csak ezzel a hajszerkezettel nyerõ nálam. Szerintem a rövidebb frizura és szakáll sokat ront rajta. Persze ezt most csak a külsõségek alapján mondom egy-egy fotóból kiindulva. Lehet, ha ilyen fizimiskával egy filmben látnám, megint mást mondanék.

A Güney, alias Vural karakter érdekes és kedvemre való átalakuláson megy keresztül. Sikerült elérnie, hogy már-már sajnálom.

Mukkadesz: annyi spoilert áruljatok már el, hogy ez a nõ megússza szájbaverés nélkül mind a 80 bölümöt? Húúú, bakker, még Mehmet Say beynél sem viszketett ennyire a tenyerem, mint nála.

Mary kedves, szándékosan nem írtam sem Mehmetet, sem Halilt. A Gümüsben még szinte annyira fiatal, mint a fiam, és öreg nénik kisfiúkat nem bámulnak bûnös gondolatokkal, mert az pedofília. ;) Viccet félretéve nekem az érettebb Kivanc jön be. Gümüst egyébként kb. a 20. magyar részig láttam. Utána abba is hagytam, mert nem tetszett.

Engin Öztürkben a "bejövõsség" kimerül a csibészes mivoltában. :) És igen, tudom már, mire írtam, hogy láttam már valahol. Egyszer nem is olyan régen belinkeltetek képeket róla, párhuzamot vonva vele és a szerelmemmel. Már egyébként akkor is akartam tiltakozni, hogy NEM, nyomába sem léphet Kivonak. Tény és való, hogy elég sok fotón szinte a megszólalásig hasonló a beállítás, a szerkó, de ennyi. Kicsit olyan érzésem is volt, mintha majmolni akarná Kivancot, pedig a lába nyomába sem érhet sem kinézetre, sem tehetségre. :)

Tímea, én pedig a Szulejmán never ending storyból való kiábrándulásom kapcsán nem kezdtem bele a Kösembe. Attól féltem, hogy ez a sorozat is olyasmi lesz. :) De mivel annyi jót hallok róla, erre is sort fogok keríteni.
Ezek a drága törökök életem végéig ellátnak néznivalóval. :))
Dirilis számomra egy kis felüdülés volt a sok szerelmi tipródásos sori után. Amúgy a képminõség az elsõ pár rész óta szuper, és a fordítás is igazán minõségi. A történet is jó és kis középiskolai földrajztanárunk nagyon szerethetõ figura. Olyan IGAZI hõs. Seref/Erdogan itt is egy kicsit furcsa, idõnként hamiskás, úgy érzem az õ karaktere is tartogat még meglepetést.
Jasszus 2016 aug. 13. - 07:35:41
(664/760)
Eveeet! Bingó! :))))) Hát ez micsoda egy zagyva (és én még csak nem is ezt a fragmanit láttam), tuti siker lesz ;)) de nálam már az esküvõi ruhában futkorászunk az erdei tanösvényen résznél ment a süllyesztõbe, pacik ide vagy oda :DD

Kerim drágát, nem is a testéért szeretjük ;)) azok a meleg barna szemek kompenzálják ezt a hiányosságát. Jah és az én egyéni perverzióm, az orra! *-* cok güzel cok güzel...

Kösem - kicsit belelestem ( de csak nagyon felületesen) aztahétszázát itt mennyi gyermek szereplõ van :OO (fõleg fiú gyermekek, bele is keveredtem) és ahogy látom, õket is váltotta (gondolom jövõbe ugrással) egy felnõtt szereplõ. Ahogy figyelgetem, Kösemben lassan több szereplõ megfordul, mint Barátok köztben. Arról van valami hír, hogy most Beren marad-e a szultána???

jahh és az a répa!!! meg kell említenem, mert én még ennyit nem röhögtem egy répán :)) Nem tudom, milyen "zöldségeket" gondolhattak akik ezt a remekmûvet felállították vagy helyesebben termesztették, de egészségükre ;))
maryriddle 2016 aug. 12. - 23:55:18
(663/760)
Mondom DE! :-) Kerimet nem érdekli, hogy te mit szeretnél, és hogy hány vasat tartasz a tûzben (egyébként a Gümüsös Mehmet gyerekkel mi van?), akkor is magába fog szerelmesíteni a lobogó hajával, mulya nézésével és testtartásával, az pedig hogy ilyen bõrfecskében szökkenõs, hajlobogtatós fantáziáid vannak róla az bizony szerelem elsõ jele!
(Egyébként láttam félmeztelen, és nincs valami Tarzan alkata:-))
Timea Hakmen 2016 aug. 12. - 23:29:37
(662/760)
Amúgy nem, de ebben a sorozatban tényleg olyan kis tanárbácsis: http://media.sinematurk.com/film/e/85/d566407e8ca4/23919_4.jpg És még a kockás ing is meg van. :D Sajnos nem nézem, belenéztem és vaciláltam közte és a Kösem között, de elsõsorban felszínes okok (mint pl. szebb képminõség, díszlet, fényképezés, kevesebb arcszõrzet és morcos tekintet, illetve ránézésbõl higiénikusabb szereplõk - a Kösem idealizált világában janicsárok is olyan kis rendezettek, ápoltak, itt viszont minden harcosnak össze-vissza áll mindene :D) miatt végül a sorozatgyilkos szultána mellett döntöttem. De ha végleg annyi a Kösemnek, valószínûleg a Dirilis is sorra kerül nálam.
9/10
hanga45 2016 aug. 12. - 22:12:14 9/10
(661/760)
"De garantálom hogy bele fogsz szeretni a karakterbe!"
NEM és NEM és NEMMM! Határozottan nem szeretnék beleszeretni MÉG EGY karakterbe! Éppen elég nekem Kuzey és Eminof hadnagy és copfos Behlül. Így is oda a nyugalmam ezektõl. Ráadásul hamarosan jön még ezekhez egy Ferhat, aki tökmindegy lesz, hogy néz majd ki, mert máris imádom. :)))