PokFun21 2007 dec. 18. - 23:16:27
(10/110)
Nekem is tetszett a film, Mucsi Zolit imádom. A Nekem lámpást adott az Úr a kezembe Pesten c. film óta.
Élvezetes ez a Buhera mátrix! :-)
10/10
NADAL14 2007 nov. 30. - 21:53:57 10/10 Előzmény Semprini
(9/110)
vauu! király ez a film.szerintem mindenki nagyot alakitott a filmben, a barátnõ karaktere is jó volt,de vizes és az oktato n.1.kár hogy nem volt hosszabb mert elnéztem volna még. a moszkva tér óta talán a legjobb vigjáték nem kin poénokkal van teli az elejétõl a végéig király. 10-es.
8/10
Semprini 2007 okt. 02. - 22:24:03 8/10
(8/110)
Nekem is nagyon bejött, régen röhögtem ennyit (magyar) filmen!
A fõszereplõ mintha Jáksó László kisöccse volna, erõsen rá emlékeztet; tökéletes lúzer-karakter volt, nem tudom, az ismert színészek közül ki játszotta volna el jobban... Tóth Orsi a barátnõ szerepében viszont übergyenge, nála sótlanabb nõi szereplõt már rég láttam vígjátékban, abszolút kilógoitt a filmbõl. A többiek viszont a frenetikus és a falrengetõ között ingadoznak - élükön természetesen Mucsi Zoltán vízvezetékszerelõjével, akitõl szabályosan viszketni kezd(ene) az ember tenyere - mármnint ha a valóságban ilyennel találkozna... De a többi melékszereplõ is a helyén van. A fõcímdal szövege pedig egyszerûen zseniális!...

Ennyi jó poént és helyzetkomikumot és mulatságos karaktert ilyen rövid filmbe belezsúfolni utoljára talán az Indul a bakterház-ban láttam - és most nem túlzok!

A DVD-n látható werkfilmrõl is érdemes pár szót szólni, amely tkp. egy "ál-werkfilm", szerintem az is majdnem olyan poénos, mint maga a film! Csányi Sándor (természetesen elõre megírt, de spontánnak ható) szövege volt a legjobb...
A filmet és a werkfilmet egyaránt ajánlom mindenkinek, akibõl még nem veszett ki teljesen a humorérzék, igazi térdcsapkodós móka!...XD
DRusza 2007 szept. 21. - 17:54:30
(7/110)
Valóban van néhány óriási, könnyesre röhögõs poén benne, a többi meg jópofa korrajz a 80-as évekrõl, a semmihez sem értõ, de azt jól elõadó gáz- és vízvezetékszerelõ szakikról, meg a levajazott autósiskolákról. A Játék nem játék! Én Kovács Béla õrnagy fogadom... ja mintha magamat láttam volna a szemüveges csajommal az oldalamon...

Mellesleg van benne egy ordító hiba is, mégpedig, hogy vajon hogyan hallgatnak Republic-ot a táborban a skacok, amikor a zenekar 1990-ben alakult, az Indul a Mandula! meg 1991-ben jelent meg? Az 1976-ban született srác akkor már javában gimnazista lett volna és nem kezdõ úttörõ...Na mind1! Mai 30-asok, nézzétek meg!
fenyes 2007 ápr. 11. - 23:16:46 Előzmény Aikidoka
(6/110)
szerintem korszakaltotó magyar filmalkotás. jopofa poénok, rég volt h könnyesre röhögtem magam magyar filmen. mindenkinek ajánlom
Aikidoka 2007 ápr. 07. - 15:08:13 Előzmény kharon1
(5/110)
Én ezt minden magyar film után megfogadom ... :) De ezt semmiképpen nem nézem meg, erre a hónapra elég volt a Hasutasok ! :) ( inkább erre az évre... )
reald 2007 ápr. 06. - 22:00:04
(4/110)
persze, márc. 29-tõl adják, én meg premier elõtt néztem meg:P :)
kharon1 2007 ápr. 04. - 15:40:02
(3/110)
zoli te hülye vagy?Ha te azt mondod hogy ez jó film tuti nem nézem meg. A hasutasokon meg fogadtam hogy több magyar filmet nem nézek...
reald 2007 ápr. 03. - 23:43:03
(2/110)
Ahhoz képest hogy magyar film, egész jó:) vannak benne jó poénok, egyszer mindenképp meg kell nézni! tipikus magyar poénok:)
graniti 2007 ápr. 01. - 20:35:56
(1/110)
Egy újabb gagyi , vagy végre egy jó kis magyar vígjáték?