lady 2006 jún. 21. - 01:16:48
(13/33)
Még mindig nem hiszem el, hogy valaki 14 évesen képes ilyen szinten ûzni a humort!!!
Soha nem röhögtem még ennyit egyik fórumon sem:

"Mondjuk tõled ezt nem várom el...aki Bújj, bújj szellemet néz....attól minden kitelik................ " :))))))))))))))
stb....stb...

újra és újra elolvasom és még mindig fulldoklok.
Biztos, hogy 14 vagy? Mindenesetre maradj ilyen!

De archan se semmi....
saco 2006 jún. 19. - 23:09:21
(12/33)
<a target="_blank" href="http://www.fangoria.hu/kritika/dvd/24.htm" title="http://www.fangoria.hu/kritika/dvd/24.htm">www.fangoria.hu</a>

-------&gt;&gt;ez az igaz beszéd, olvassátok!!
saco 2006 jún. 19. - 22:48:05
(11/33)
Még mindig totál kivagyok...Egyáltalán kitalálta ki azt, hogy Bújj, bújj szellem??? milyen szellem elõl kéne bújkálni, vagy félni?? hiszen egy rendeset sem smárolnak benne...!!
Kik ezek a színészel?? ki ez a Petrik Szvézi hasonmás?? Mi ez a bújjbújjszellem imádat??
mi az, hogy ez egy thriller??
mi az, hogy ezt leadja a tévé?????
hogy hogy ennek van hivatalos oldala????
mostmár ha egyáltalán elkezdenék keresni pasit a neten felkéne tüntetnem a Bújjbújjszellem rajongók kíméljenek...!!!
REMÉLEM NEMSOKÁRA JÖN KRÉG ÉS JÓL MEGMÛNT TITKET!!!
saco 2006 jún. 19. - 22:40:21
(10/33)
Még mindig nem sikerült túllendülnöm azon, h egyesek ezt a filmnek nevezett nem filmet...a kedvenc filmüknek titulájják!!!!!!!!
ez annyira..pfúú....bizarrr, remélem egyikõtökkel sem találkozom soha, és remélem sosem találkozok egy olyan emberrel aki szereti ezt a filmet...a teteje csak az lenne a dolognak: Egy Ossian pólós faszi, Csegevárás kitüzõvel, Dávincsi kóddal a kezében, Bújj, bújj szellemes hátizsákkal...Bújj, bújj szellem kettõt akarunk karszalaggal.......bazz...akkor kikészülnék, h ilyen ember van....áhhj,.....horrorisztikus éjszakám lesz:S:S
archan 2006 jún. 19. - 22:23:32
(9/33)
Emberek!Ez a legrosszabb film volt amit életemben láttam!!! De amúgy én tévedtem,ti nem is vagytok emberek,mert ember nem bírja ezt a marhaságot,azt a bugyuta fostengert végignézni.Ahelyett h errõl a filmrõl meg köcsög fõszereplõröl beszélgettek,inkább menjetek orvoshoz,mert kezelésre szorultok!
Komolyan,teljesen ledöbbentem h ez bárkinek is tetszik!!Ez egy pocsék,undorító,idegesítõ színes hányás.ennyi
Ian Snyder 2006 jún. 04. - 20:46:23
(8/33)
ezt én is megnézem, mert imádom ezt a csávót!!!!
Dorothy 2006 máj. 31. - 14:13:01
(7/33)
a startlap.hu oldalon beirod h:Jake Richardson és a startlap-ot átállitod google-ra és a web mellett a kép-re kattintassz ott van rola sexisebbnél sexisebb kép.szerelmes vok belé!!!
pumukli 2006 máj. 28. - 20:17:01 Előzmény jakerichardson4ever
(6/33)
xia...nem tudod, hogy van- e olyan oldal ahol van róla sok kép mert én alíg találtam róla :'( nekem még a chrystal is a kedvencem ...
pumukli 2006 máj. 28. - 20:11:59 Előzmény jakerichardson4ever
(5/33)
xia, felvettelek ha egy wancsidson.... az én lexek
jakerichardson4ever 2006 máj. 28. - 13:34:45
(4/33)
cia!

nekem ez a kedvenc filmem, és nekem a kedvenc szereplõm jake richardson, mert tök cuki meg helyes is szóval én is leveleznék veled errõl a filmrõl
msn cimem: lp13@citromail.hu
pumukli 2006 máj. 27. - 16:32:29
(3/33)
aki xereti, azzal xivesen leveleznék!!
címem: cverolis@freemail.hu léci írjatok bármit
pumukli 2006 máj. 27. - 16:26:24
(2/33)
xiaxtok, vki megtudja mondani, h Magyarorxágon lehet kapni a DVDt?? és ha igen hol??és mennyi??? Jake Richardson a kedvencem, de az egéx film úgy jó ahogy van!!! :))
Ila 2006 máj. 27. - 09:21:15
(1/33)
Hy!
Jake Richardson