Téma: Bújócska

10/10
BabyBaba07 2009 aug. 14. - 15:32:51 10/10 Előzmény anett007
(71/151)
Nekem tetszett a film, imádom Robert DeNirot!!!!!!!!!!!!!!
anett007 2009 ápr. 10. - 23:55:17 Előzmény Ony
(70/151)
ma nnéztem meg a barátaimmal, az elején nehezen indul be a lényeg de szerintem abszolút jó film a végén jó kis csattanóval.mindenképp ajánlom.
offtopic
Ony 2009 jan. 24. - 16:17:28 Előzmény Newcastle United
(69/151)
Rendben köszi :)
6/10
Newcastle United 2009 jan. 24. - 00:11:14 6/10 Előzmény Ony
(68/151)
Atlagos pszichothriller, kicsit sok hasonlo keszult mar, ezert nem tul eredeti, nehol kiszamithato is, de ha szereted a mufajt, akkor nagyot csalodni nem fogsz.
MeanGirl:) 2009 jan. 23. - 22:57:36
(67/151)
egyik legjobb film ... :)
offtopic
Ony 2009 jan. 17. - 16:16:01
(66/151)
hahó,
sokat látom kiírva enneka filmnek a címét, de még nem láttam. érdemes megnézni? vagy nem? aki látta segíthetne.:D
Nonó88 2008 szept. 03. - 09:24:15
(65/151)
Egyébként nem tudom hogy egyeseknek milyen alapon jött az a lehetõség hogy van bármi természetfölötti ebben a filmben. Azért mert a gyereknek van egy (elvileg) képzelt barátja annak nem kell egybõl valami szellemnek lennie...Én egybõl azt kerestem hogy ki lehet az a képzelt barát. Abban biztos voltam hogy valóban létezõ személy.
SPOILER
Szerintem az a rész volt a legkeményebb amikor az apa elkezdi átkutatni a becsomagolt cuccait és megtalálja a fejhallgatót meg a füzetet, és tudatosult benne, hogy õ csak azt hitte, hogy írkál azokba a füzetbe. Tudatosult benne, hogy õ maga Charlie, de innentõl már teljesen elborult. Nagyon tetszett.
SPOILER VÉGE

És ez sajnos a valóságban is így szokott lenni. Ha valaki mégis valamilyen úton módon, bizonyíték miatt rájön hogy beteg és õ követett el borzalmas dolgokat, általában a ténytõl teljesen elborul.
Nonó88 2008 szept. 03. - 09:06:49
(64/151)
Sziasztok! Csak a kételyek eloszlatása végett. A filmben szereplõ betegség tulajdonképpen tekinthetõ skizofréniának is illetõleg disszociatív személyiségzavarnak is(többszemélyûség). Vagy a filmesek keverték a kettõt (ami persze a való életben is elõfordulhat. Ugyanis a skizofrénia jellemzõ tünete (fõként a paranoid skizofréniáé) a realitásérzékelés teljes elvesztése, illetve hallucinációk, a betegnek vonatkoztatási és érzékelési téveszméi vannak, és ami nagyon fontos gyakori az agresszió, dühkitörések illetve az ön és közveszélyes viselkedés.
Na most a többszemélyûségnél nincs kiemelve az agresszióra való hajlam, de ott egyértelmûen megvan az, hogy adott kettõ, vagy akár több különálló személyiség amelyek akár teljesen különbözõ adottságokkal rendelkeznek akár intelligencia, akár viselkedés terén.
Szóval döntse el ki-ki hogy szerinte a filmben vajon mi történt.

Amúgy szerintem ez a film egy mestermû. Teljesen megvezeti az embert, és az utolsó negyed órában képedbe vágja hogy baromira nem az van amit gondoltál. Nekem 10-bõl 10-es a film:)
Vikke 2008 aug. 02. - 15:20:35 Előzmény Petranova
(63/151)
Mi volt az a rajz a végén mert nem láttam rendesen??
10/10
ceia 2008 júl. 30. - 22:08:17 10/10
(62/151)
Nem értem, hogy akik lehúzzák ezt a filmet, azoknak mégis mi lenne jó?
(Van Damme? :D -EZ unalmas? Miféle "sztorit" szeretnének? Nem kell, hogy minden film mély filozófiai tartalmat közvetítsen. Ugyanis ez is mmûvészet, és pont az a lényege, hogy szabad legyen, ne korlátok közé szorított.
Szerintem zseniális alkotás, az egyik legjobb film, amit valaha láttam! Higgyétek el, nem nézek meg akármit, többnyire a net mellett szoktam odanézegetni a tv-re, de ennél még a gépet is lenyomtam..
Niro mellett Fanning egyenrangú szereplõ volt, "két fõszereplõs" a film.
Ma az USA-ban õt tartják az egyik legnagyobb tehetségnek a fiatal színészek közül. Jodie Foster-hez hasonlítják, mert hozzá hasonlóan, már kislányként lenyûgözõ alakításokat láthatunk tõle. Robert De Niro is nagyot alakított, nekem a Taxisofõr után ebben a szerepben tetszett a legjobban.
Ez a film talán nem mond sokat, de a képernyõ elé szögez, mert izgalmas. Elõször azt hisszük, átlátjuk a dolgokat, de a film végéig érnek még meglepetések. Az ilyen típusú filmek már alapban bejönnek nekem, de ezzel a sötét hangulattal, és az elsõ osztályú színészi játékkal, igazi remekmû.
Én a "Más világ" címû filmhez hasonlítanám, az is sötét, rejtélyes, a végén meglepetéssel - és szintén remek alakításokkal.
Petranova 2008 júl. 24. - 15:44:16
(61/151)
Zseniális film lett! A kedvenceim közé tartozik a Magasfeszültséggel az élen!
OrRo 2008 júl. 21. - 09:03:19 Előzmény kazsagx
(60/151)
Ez általában minden filmre mondhato:)
10/10
kazsagx 2008 júl. 21. - 00:30:53 10/10
(59/151)
Szerintem egy nagyon jó film! Nekem legalább is bejött,akinek meg nem tetszik az ne nézze ! Ennyi! =)
Miki1900 2008 júl. 11. - 20:51:09
(58/151)
Uwe Boll
Miki1900 2008 júl. 11. - 20:39:14
(57/151)
ja meg hát: több verziót forgattak a végébõl, aztán meg a tesztközönségre bízzák a filmvég eldöntését. hamburger "filmremek".
mit jelent ez?
a rendezõ egy nímand.

(akárki is legyen az, nem tudom, nem néztem.

talán Udo Bool)
Miki1900 2008 júl. 11. - 20:35:43
(56/151)
Jaj,ez egy nagyon durva film! SZörnyen pocsék! Nagyon visszaejteti Niro karrierjét. Az a kislány meg egy bénaság.

Nagyon divatosak ezek a semmit nem mondó, semmilyen forgatókönyvû misztikus filmnek nevezett förmedvények. Robert De Niro még nem szerepelt ilyenekben - mondták a pénzes producerek - hát akkor uccú neki!
Pénzük van, de eszük, meg tehetségük, no meg ízlésük az nincs.

Már a fülemen jönnek ki ezek a skizofrénok (akiket nem is így hívnak, mondta a pszichológia tanárom. skizofrén az mentális beteget jelent), hasadt szemékyiségek, amiket -szerintem legalábbis - egy-két határozott pszichológusra alapozva Hálivud feldobott, mint a homoszexuálisokat.

Divatos, értéktelen, sablonos.
Katlee 2008 júl. 09. - 11:07:46 Előzmény OrRo
(55/151)
Ha már a skizosoknál járunk ajánlom a Legbelsõ Félelem címû filmet Edward Nortonnal!! Nagyon durva!!!! Kb. olyan jó, mint ez!
Bia 2008 júl. 07. - 14:54:36
(54/151)
Szerintem fantasztikusak ezek a filmek! Jól mondtad a Hatodik érzék az egyik fõ filmje ennek a katagóriának! Az az a film amit egyszer mindenféleképpen meg kell nézni! Én, személy szerint nagyon szeretem azt ha az utolsó pár percben derül ki minden, és összeáll a kép! Mindenkinek nagyon ajánlom ezt a filmet!!!
OrRo 2008 júl. 05. - 20:53:03
(53/151)
Nagyon jó szerintem aki szereti azokat a filmeket mint pl hatodik érzek ajánlom ezt is . Szerintem fantasztikus és ami a végén van
hapci06 2008 júl. 05. - 20:42:04
(52/151)
sziasztok. nekem nagyon tetszett, szeretem az ilyen filmeket. elolvastam, mikor írtatok ide, de nem nagyon figyeltem, mert közvbe a filmet néztem. csak az maradt meg bennem, h vlki skizo...én meg végig azt hittem hogy a kiscsaj, így hiába tudtam a poént, meglepett a vége:)) ennyit errõl:) többet nem olvasom el elõre, vagy jobban figyelek:))) amúgy nagyon jó volt, remélem lesznek még iyen filmek:)