Téma: Bújócska

csancsy 2008 ápr. 01. - 14:02:21
(31/151)
köszönöm:)
amúgy én is az ilyet szeretem, plusz az is tetszett, hogy nem volt egyértelmû a vége, a nézõk fantáziájára bízzák.

SPOILER
Amúgy én se az apára gyanakodtam, sõt álmomban se gondoltam volna, hogy esetleg õ az, én a nõre gondoltam (mármint akit kilökött az ablakon), de azt is tudtam, hogy nem a kislány, túl egyszerû lett volna:). amúgy sztem nyugodtan mondhatod, legfeljebb kiírod a spoilert.
SPOILER VÉGE

Amúgy nagyon jó a kislány, nagyon sok színésszal szerepelt, kevin bacon, charlize stheron, denzel washington (amúgy denzel nem akarta elvállalni a filmet, de a felesége megkérte, mert látni akarta a kislányt dolgozni), és orlando bloom karjában is megfordult (díjkiosztón nem érte el a mikrofont, és orlando bloom felemelte:). Amúgy nagyon aranyos, és csak reménykedhetünk, hogy tinédzserkorban nem lázadó, és nem lesz az alkohol, vagy a drog rabja, és nem szívja el a média.
buenas noches 2008 ápr. 01. - 13:16:30
(30/151)
Abszolúte igazad van.
Más:
A film vége tényleg meglepõ. Az ilyen filmeket szeretem, ahol nem látod elõre az elkövetkezõ eseményeket.
Teljesen félrevezettek :)
Nem írom le kire gondoltam, ki a gyilkos, mert akkor megköveznek:)

És, mellesleg, ez a kislány igazi profi. Micsoda gyerekkora van, hogy ilyen színészekkel játszhat együtt. Mi lesz késõbb? :) Vele lesz élmény együtt játszani...
csancsy 2008 ápr. 01. - 08:42:48
(29/151)
csajok, ne plebet hibáztatsátok.
1. odaírta a szöveg elé, hogy spoiler
2. a filmnek a fóruma, azért van, hogy kibeszéljük a filmet, és aki még nem látta, az kockáztat, hogy megtudja.
nem sértésbõl mondom, tényleg, nem bántani akarok senkit!!!
ez csak azért mondom, mert én is voltam, úgy, hogy még nem láttam filmet, és olvastam hogy spoiler, és nem olvastam tovább. akkor hibázott volna pleb, ha nem írta volna ki, hogy spoiler, de így nem haragudhattok rá:)
csancsy 2008 ápr. 01. - 08:29:22
(28/151)
Nagyon jó film, de csak úgy nézzétek, hogy még nincs lelõve a poén, ez az izgalmas benne. sztem a lány és az apa is nagyot alakít:) a vége is nagyon nagyon jó, és rejtélyes a lány rajza, még most is gondolkozom rajta, de sztem sejtem, hogy mi lehet. én azt következtettem ki a rajzból, hogy most nem fogok lelõni a poént, az érti, aki látta, hogy a kislány is olyan mint az apja, nem?
nyelvecske 2008 ápr. 01. - 04:23:00 Előzmény pleb
(27/151)
meg akartam nézni a filmet, de most hogy leírtad a végét, már nem

KÖSZI!!!!!!
Tökipompos 2008 márc. 31. - 23:06:25 Előzmény pleb
(26/151)
köszi szépen...igaz h ma akartam megnézni de így már valahogy nem si lesz olyan izgalmas..habár talán nem fogod tudni elvenni a kedvem tõle!!:P
pleb 2008 márc. 25. - 21:24:08
(25/151)
Sztem, nagyon jó film. SPOILER: Foggalmam sem volt arról, hogy a képzeletbeléi barát mindvégig az apa másik énje volt, aki skizofrémiában szenved. És, hogy õ ölte meg a feleségét.
jazznyul 2008 márc. 10. - 13:58:24
(24/151)
hat sztem egyszernezheto max. ketszer. nemrossz de tenyleg sablonos es ezen tenyleg nemvaltoztat a remek szineszgarda.
ati0102 2008 febr. 29. - 14:59:25 Előzmény Endus
(23/151)
Szerintem is nagyon jó film. De Niro az egyik kedvenc színészem, a kislány is nagyot alakít benne. Nekem a végéig fogalmam nem volt ki lehet a "barát". Csak ajánlani tudom.
10/10
Endus 2008 febr. 05. - 19:07:00 10/10 Előzmény ShinyLicious
(22/151)
Nekem is iszonyuen tetszett. Sztem ez egy remek film volt. Énis mindig csak azt lestem hogy ki a gyilkos meg hogy "énmár tudom te meg neem" közbe meg énis rosszul tudtam. és számomra ez egy olyan film amit 1000* is megtudok nézni akkor is tuti hogy találok benne vmi ujjat:)
10/10
meyna 2007 dec. 29. - 10:49:10 10/10
(21/151)
Miért, neked melyik film üti meg a 3-at? A pokemon?$$ Nem értem, hogy egy ilyen fenomenális filmnek hogy lehet 2-t adni. Egyszerûen ki vagyok akadva. Mit vártál, malacok fognak bújócskázni az erdõben aztán jön a kaszás és levágja õket? Vagy "Kinek a csontváza van a szekrényben? A tavalyi bújócskagyõzteséé!" típusú filmet vártál? -.-
Visszatérve a filmre, még mindig el vagyok ájulva Dakotától. Ennyi idõsen ilyet eljátszani...zseniális...
annita 2007 dec. 02. - 18:54:14
(20/151)
Nekem nagyon tetszett ez a film, nem az a tipikus mai horror (ha egyáltalán az a mûfaja, annyira nem mélyedtem bele), na szóval nem mászkálnak megfojtott japán kisgyerekek, meg TV-bõl kijövõ gonosz, kócos, hálóinges vízihullák. Skizo filmek eddig elkerültek engem, én elkerültem õket, szóval ezért is volt vmilyen szinten "új", amúgy gondolom, h az alaptörténet, meg a probléma megoldása nem új dolog, de nekem speciel az volt. Azért kicsit megborzongtam aznap éjjel, amikor véletlen 2:06-kor ránéztem az órámra... :)
ShinyLicious 2007 szept. 29. - 19:41:31 Előzmény Snoopyzit
(19/151)
Dakota szerintem is nagyon ól játszik!!!!Eszméletlen jó film,nem tehetek róla,de nagyon megfogott!Fogalmam se volt róla végig hogy mi az igazság,ki lehet a tettes,akárhányszor azt hittem már tudom h ki a gyilkos azt mondtam h fenébe ez is csak olyan film mint a többi,és ikor kiderült az igazság csak ámultam és bámultam!!! :O
Snoopyzit 2007 szept. 08. - 12:18:46
(18/151)
Szerintem az a legjobb az egészben, amikor a De Niro a szeme elé rakja a kezét és elkezd számolni,a hátamon futkosostt a hideg. Szigorúan eredeti hanggal kell megnézni, a szinkron a közelébe se ér. Dakota már most gyermekként jobban ott van a szeren, mint sok felnõtt színésznõ. A félõs jelenete a pincében valami zseniális. Nemhiába hasonlitják már most Jodie Fosterhez. Errõl a kislányról még nagyon sokat fogunk hallani. Szerintem a Világok harcában és a Nevem:Sam-ban is jó volt.
Snoopyzit 2007 szept. 08. - 12:18:02
(17/151)
Szerintem az a legjobb az egészben, amikor a De Niro a szeme elé rakja a kezét és elkezd számolni,a hátamon futkosostt a hideg. Szigorúan eredeti hanggal kell megnézni, a szinkron a közelébe se ér. Dakota már most gyermekként jobban ott van a szeren, mint sok felnõtt színésznõ. A félõs jelenete a pincében valami zseniális. Nemhiába hasonlitják már most Jodie Fosterhez. Errõl a kislányról még nagyon sokat fogunk hallani. Szerintem a Világok harcában és a Nevem:Sam-ban is jó volt.
Brambilla 2007 szept. 08. - 01:54:31 Előzmény nikbertakem
(16/151)
Pont azért lehet tudni, hogy semmilyen természetfeletti erõ nem jöhet szóba, mert De Niro játszik benne. Õ soha nem vállalna el valami szellemekkel és élõholtakkal teli filmet, nem az õ stílusa, annál sokkal reálisabb szerepei vannak.
Sammie 2007 aug. 30. - 00:48:28
(15/151)
Szerintem nagyon jó film volt bár valóban kicsit sok az olyan film amit erre építenek és kezd kicsit uncsi lenni. Ugyanakkor nagyon jó volt
M.Shadows 2007 aug. 28. - 20:35:30
(14/151)
eltom képzelni rettegek a neve hallatán isXD
Bloody Angel 2007 aug. 28. - 12:38:06
(13/151)
Nem rossz film. Teccet, de kissé unalmasnak találtam. Végülis a kedvenc filmem-hez képest (Gonosz halott) ez estimese ovisoknak... Mondjuk nem véletlen lett világszerte betiltva, hiszen a Gonosz halott vetítésén rengetegen szívrohamot kaptak. És az a dúrva benne, hogy kb. 35 éves film, mégis dúrvább mint egy mai horror... XD
rodaniel 2007 aug. 27. - 11:55:37
(12/151)
te mekkora gyökér vagy Shadow, gondolom nem az elsõ hasonló hsz-ed volt, hozzájárulsz az oldal nézettségének csökkenéséhez
csá