Téma: Bumeráng

1/10
sawyerx 2022 nov. 12. - 14:01:02 1/10
(52/52)
Az első Eddie Murphy film, amit kinyomtam. Egyszerűen nem szól semmiről, nincs értelme a jeleneteknek, nem is vicces.
1/10
7/10
Ildikó Nóra 2022 aug. 05. - 22:08:44 7/10
(51/52)
A filmet egyszer meg lehet megnézni, kikapcsolódásnak jó. Tetszett a filmzene, a ruhák, a kiegészítők, a frizurák, a sminkek is, ezek ma is divatosak, megállják a helyüket. Eddie M-nek jól állt a szerep. A film kicsit hosszú, 2 órás. A női szereplők magyar hangjai nem tetszettek, nem álltak jól a színésznőknek.
4/10
Révész István 2021 dec. 30. - 00:08:41 4/10
(50/52)
Másnak nem tűnt fel, hogy ebben a filmben gyakorlatilag csak négerek játszottak minden szerepet? És a fehér bolti eladó meg rasszista volt szegény niggerekkel az elegáns boltban, nahát, nahát. A billiárd játékról is kiderül, hogy rasszista :)) A film eleje jó, de aztán a végére kifogytak az ötletből, a vége már unalmas, vontatott. Túl sok a 2 óra, simán kivághattak volna belőle pár fölösleges részt. És persze a történet is olyan sablonos... olyan amerikai híg f...
7/10
nikato 2017 okt. 09. - 17:25:28 7/10
(49/52)
A szinkron nem tetszett, fõleg Halle Berry, Martin Lawrence és Eddie Murphy esetében. De alapjában véve jó film!
Csekély értelmû medvebocs 2012 dec. 31. - 14:28:22
(48/52)
2013 elsõ filmje a TV2-õn.
offtopic
Mermaid. 2012 máj. 01. - 07:26:56
(47/52)
Jajj horas....Te nem itélsz elfogultság nélkül kicsit se. :) Ha csak ebben az egy filmben látnánk Halle Berry-t akkor szerintem a legtöbb pasi azt mondaná szürke és bizony nincs jó teste, mindenki a a másik csajt választaná. Nem láttam a többi filmben, csak mostanság egy két félmesztelen képen és bizony még más is (aki hozzáértõ) megmondta hogy azok a csecsek már nem természetességtõl olyanok biza. Szült is x gyereket, szóval minimum volt neki egy mütétje. Szülés után nincs az a mell ami nem nyúlna ki :) Amúgy te az én mellemrõl se mondanád meg hogy nem igaziak tapogatás után se :DDD Meg lehet azt úgy csinálni hidd el. :) A vágásról meg annyit hogy egy filmben azért mindent tökéletesen ki lehet , vagy el lehet maszkirozni, ahogy az életben is. Ha van egyáltalán rá szükség. Nem mondtam hogy nincs jó alakja Halle B.-nek de az biztos hogy rajta is segitett legalább egyszer a plasztika. Nagyon feltünõ ugyanis a Bumerángban levõ teste és mondjuk a mostani (fõleg James Bondban) levõ teste közti égbekiáltó különbség! Fõleg mellesleg :)
9/10
horas 2012 ápr. 30. - 23:33:10 9/10 Előzmény Mermaid.
(46/52)
vagy ott van a nemtudom melyik Bond-film amiben õ a Bond-lány, ott is bprzasztóan jó teste van, szóval, nekem nincs kétségem afelõl, hogy csinosabb mint a Jacqluine-t alakító színésznõ...
9/10
horas 2012 ápr. 30. - 23:26:33 9/10 Előzmény Mermaid.
(45/52)
De egyébként, a Kardhalban van egy jelenet, ahol melltartó nélkül van, ott is látszik, hogy természetesek a mellei...
9/10
horas 2012 ápr. 30. - 23:23:16 9/10 Előzmény Mermaid.
(44/52)
Hát nem tudom. Halle Berry pl a Szörnyek Keringõje címû filmben anyaszült meztelen, és egy késvágás nincs rajta, tökéletes teste van. Az kétségtelen, hogy egy kihívóan öltözködõ, kevésbé csinos csaj jobban feltûnik, mint egy könyvmolynak öltözött csinosabb. Csinos volt a csaj, de azért messze nem annyira mint Halle, nyilván a szerepeket így voltak hitelesebbek, a bájosabb, aranyosabb szerepet Halle jobban hozza, a kicsit közönséges, dögöst meg a másik.
Halle Berry, pl Az utolsó cserkészben, ami ez a film elõtt volt, egy táncoscsajt játszik, a Flinstones-ban ami meg ez után 2 évvel vokt, szintén tûzrõl pattant, bomba testû titkárnõcskét. Egyszerûen a szerepek és a karakterek miatt volt ez a felállás, annyi különbséggel, hogy Hallebõl lehet, kedves, visszafogott szépséget és dögöt is csinálni, a másikból nem.
Mermaid. 2012 jan. 31. - 10:56:27 Előzmény horas
(43/52)
Azért abban biztos vagyok hogy a való életben a legtöbb pasi a Jaquellin féle nõk után fordul meg és álmodozik nem a szürke Angela-félékrõl.:)
Angela hiába volt aranyos, de szerintem nem inditja be a pasikat abszolut, ahogy Marcus se vette észre és igazából másnak sem jött be.
(kivéve a vége felé)az öltözéke sem volt túl nõies. Fehérnemüben sem biztos verte volna a másik csajt,aki azért valljuk be szerintem elég csinos volt, eltekintve most a ráosztott jellemtõl. Elég laposka volt még akkor Halle Berry is, valszeg azóta azért rajta is segitett a plasztika. Simán látszik az egyik ruhában mikor Gerard-al "randiznak", hogy nincs melle. Vagy legalábbis nem túl sok.
10/10
tixtina 2012 jan. 27. - 01:38:25 10/10
(42/52)
Nekem tetszik:)Örülök,hogy ilyen késõi idõpontban is találtam jó filmet:DD
9/10
horas 2012 jan. 27. - 00:19:19 9/10
(41/52)
Aranyos film, volt benne egy két jó poén, amin felröhögtem. Gerard faterján fakadtam az asztalnál...:D
Halle Berryt próbálták egy kis szürke egérnek beállítani a fõszereplõ csaj mellett, de hát sokkal bájosabb volt még így is, alsónemûs jelenetekben meg köröket vert volna Jacqueline-re, minden bizonnyal, ha kapott volna. Érdekes, hogy milyen sokan csináltak karriert, azok közül akik ebben a filmben említhetõen szerepet kaptak, és itt még relative ismeretlenek voltak. Halle Berry, Martin Lawrence, Chris Rock. Jó kis film, tipikus 80-as évek vége, 90-es évek eleje, jók a zenék, tipikus korai Eddie Murphy, és van üzenet, mondanivaló, nem egy klasszikus, de rég láttam már nagyon, és most abszolút lekötött. 8/10
9/10
Kozutas 2012 jan. 26. - 18:46:18 9/10 Előzmény Mermaid.
(40/52)
Abszolút igazad van !!! Tisztelet a kivételnek de régen valahogy tudtak jó filmeket csinálni. Aztán lehet csak azért van mert nem volt még feltöltve a "piac". Mindegy, qv@ jó film, 10p.
gyorgye 2012 jan. 26. - 16:47:38
(39/52)
Mi történt a tv 2 tõvel hogy mostanában már filmeket is ad.Nem csinált ilyet már évek óta.
8/10
greghouse 2012 jan. 26. - 14:34:42 8/10
(38/52)
Istenem, bár Murphy megmaradt volna az ilyen filmeknél, meg a Beverly Hills-i zsarunál, és nem a Bölcsek Kövére baromságaival járatta volna le késõbb magát...(oké, tudom hogy másnak meg az tetszik, ízlések és pofonok.) És H.Berry bombázó. Jó film.
Mermaid. 2011 szept. 13. - 13:25:17
(37/52)
Nagyon szeretem ezt a filmet, pont most néztem meg.:) A mai generáció nem is tudja mit hagyott ki az ilyen számokkal mint a PM DAWN-I'd Die without You. Régi szép idõk.......
Csekély értelmû medvebocs 2011 júl. 09. - 17:46:30
(36/52)
Ég a kaja

Egy frászt a lakás ég
10/10
Agnesmagnes 2011 jan. 01. - 23:34:35 10/10
(35/52)
Abszolút 10-es!Nagyon klassz kis film.

SPOILER

"Levegõt sem kapok nélküled!"-Az egyik kedvenc romantikus jelenetem,amikor Murphy visszakönyörgi magát a végén.Nagyon szép.Sokszor eszembe jut.

SPOILER VÉGE

Jó a történet,szeretem benne a poénokat.BÍrom Murphyt,Berry nagyon szép,bájos,üde fiatal szépség és remekül játszik õ is.Strangé egy élmény..:D Az öregasszony és a szexmániás szülõk is. :)
Láttam már milliószor,de mindig megnézem,ha adják és meg is van kazettán.

Ráadásul az End of the Road is szép dal a Boyz II Men-tõl.
10/10
Ford Mustang 2010 jún. 24. - 23:40:14 10/10
(34/52)
nagyon nagyon jó film, voltak benne poénok is, Eddie Murphy nagyon jó színész, nagyon szeretem. jah és persze Halle Berry is nagyon jó választás volt Angela megformálásáért. nekem simán megér egy 10est.
10/10
Salinas 2010 ápr. 19. - 00:07:58 10/10
(33/52)
Mind1, akit érdekel az album, írjon majd egy privát üzit! :P