8/10
suxel 2013 máj. 17. - 02:54:23 8/10
(924/1024)
Még1:

Kétségkívül ez egy mexikói telenovella! (jobb alsó sarok)
Gael: És mégis honnan tudtad, hogy ez a telenovella mexikói?
Damian: Florencia az álterhességével; Tona elhitette Braulioval, hogy a fia tõle van; Paloma terhes, és egy másik férfinak tulajdonítja a gyereket, és most ez a képtelenség a te megszállottságod Elisa iránt beteszi a kiskaput!
8/10
suxel 2013 máj. 17. - 02:46:12 8/10
(923/1024)
Összemixeltem ide gyorsan a lentebb említett fejeket! :)
8/10
suxel 2013 máj. 17. - 01:52:06 8/10
(922/1024)
Ez így nézett volna ki helyesen szerintem: nagybetûkkel jelöltem a javítást: ez alatt az idõ alatt visszaadoM nekeD az összes részvényedet, amit most átveszek tõled és te cserébe visszaadod nekem szó nélkül, kifogások nélkül a szabadságomat... Még a végére kellett ez a ferdítés bele.

Na, de ha most megvolt az esküvõ, akkor mi marad a végére? Damian azért még rendezett egy kisfiús hisztit elõtte, s az esküvõ majdnem miatta maradt félbe végül. De azok a fejek megint: elõször Damian, Paloma, Alfi, Lucio és Maru, amikor is lovon hozta Gael a menyasszonyt. Ez amúgy egy jókora ökörség, hogy mondta Lolita a 156-ban Lucionak, hogy Elisanak meghozná a kedvet a házassághoz Estefania menyasszonyi ruhája. Úgy utáltam, amúgy hogy már megint ott picsogott a szereplõk elmondása szerint napot a szobájában 3 napig, inkább lenne boldog.
Carminát jól átverte Gael, amikor az esküvõre szállította el Elisat, ahelyett hogy elrabolta volna. Öröm volt nézni megint, ahogy Carminat gyötrik a szellemek, most Lupe atya jelent meg a lakásában, de tényleg holnap lesz az igaz. Aztán még jól be is piált a nõ, majd megjelent az esküvõi partin, ahol mindenki (Ramona, Edmundo, Elisa, Alfi, Damian és Lucio) elmondták, amit tudtak, így már kétség sem férhet hozzá, hogy az igazi bûnös mindvégig Carmina Bouvier volt. De hát tagadta a tagadhatatlant is még mindig, és még fenyegetõzött, hogy mind meglakolnak.
10/10
kazsagx 2013 máj. 17. - 00:53:37 10/10 Előzmény suxel
(921/1024)
Ez valoban ertelmetlen mondat,mivel igy csak Damian ad mindent...
Egyebkent ez az "üzleti hazassag" egy marhasag,csak Elisa huzta vele Damian agyat,szerelmes mint örült ez teny.
Jo volt vegre,hogy Gael kezd eszbe kapni. :)
Carmina agya kezd megbomlani! Egyertelmü,hogy ö volt Rosendo agyasa,mar kar tagadnia! Nem is ertettem...
8/10
suxel 2013 máj. 16. - 22:45:44 8/10
(920/1024)
Ha ma Carmina nem megy el gyászolni a partira, akkor lehet le sem bukott volna még most, de ki mit keres megtalálja. Belerohant a sorsába díszközönség elõtt.
8/10
suxel 2013 máj. 16. - 19:54:40 8/10
(919/1024)
A házassági feltételekrõl volt szó:
Elisa --> Damian: ...ez alatt az idõ alatt visszaadod nekem az összes részvényedet, amit most átveszek tõled és te cserébe visszaadod nekem szó nélkül, kifogások nélkül a szabadságomat...

Tényleg nem értem ezt a mondatot.
8/10
suxel 2013 máj. 16. - 18:20:24 8/10
(918/1024)
Kikeresem és leírom a mondatot, mert én nem láttam értelmét. :) :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 16. - 17:49:50 10/10
(917/1024)
Ideje is volt mar,hogy Alfi belassa a dolgokat,mar rajött,hogy igazsagtalanul ocsarolta Estefaniat es Elisat is!
10/10
kazsagx 2013 máj. 16. - 17:47:18 10/10
(916/1024)
Milyen baki? Lehet tudnek segiteni...csak most nem ugrik be mire gondolsz.
malvinkicska 2013 máj. 16. - 17:26:24
(915/1024)
A szemét Carminanak nagyon jó volt , hogy lelki terort kapott büntetésképen, a kis kölyök is éppen olyan hüje mint Gabino.A sorozat végére még jobban meg galydulnak, mint gondoltam. Amit az a Gael is követ az már sok.Az nagyon tetszik, hogy Alfi így leadta és meg kérte Elisat.
8/10
suxel 2013 máj. 16. - 01:55:49 8/10
(914/1024)
A péntek szerintem ettõl még durvább lesz, az lesz még a csemege. Gondolom, most volt a Vicente fegyvert fog Ramonáékra jelenet. Mindjárt itt a vég megjöhetne már az esze.
Amúgy a 155-ösben Alfi kikészítette Gabinot vele, hogy nem vette be részvényesnek: Gabino meg: vérben fog úszni a képed! :D :D De barbár egy ember. :)
Majd visszakeresem, de volt valami szövegbaki, vagy csak én vagyok hülye és nem értettem valami, Damian és Elisa állítólagos üzleténél. :P :P
10/10
kazsagx 2013 máj. 16. - 00:02:35 10/10
(913/1024)
A sok halott megjelenese uhhh de kemeny volt! :)
Carmina durvan keni a dolgokat,Vicente meg mar csak alapjaraton hülye!
10/10
kazsagx 2013 máj. 14. - 13:05:28 10/10
(912/1024)
Mindig kell egy bolond! Atköltöm a muzsikat. :D
Jah es ne felejtsük ki a sorbol Enriquet se,de legalabb mar Florral rendezödtek! :)
Meg csodalom,hogy Paloma birja ezt a ridegseget!
Meg mi köze van Gaelnek ahhoz is,hogy Eli Dammal üzletel,vesziteni nem fog,erös a ket feldolgozo,üzletben nem a maganeletet kellene neznie! :)
8/10
suxel 2013 máj. 14. - 01:34:26 8/10
(911/1024)
Egyszer már kapott egy pofont Carmina, amikor rajtakapta Paoloval az apja halála után Elisa, de akkor pont nem volt hibás. Több pofont is megérdemelt volna Carmina a sorozat alatt.
Gael egy vadbarom, de amúgy már tényleg rossz nézni, ami szerencsétlen felesége semmibevételével csinál. Így kell valakibõl tökéletes idiótát csinálni. Elõször Damian ezzel a ki volt az elsõ az életedben dologgal, aztán amikor kikupálódik, akkorra kell egy másik bolondot csinálni, mert bolond nélkül nincs sorozat. :D
Szerintem már Elisa is látja, hogy ebben azért Dam nem lenne résztvevõ, inkább a nénikéje intrikájáról van szó, bár õ nem látta, hogy Dam nem látta a tóban, hogy kit csókolgat. Azért ez már tényleg beteges dolog.
Megéltük azt is, hogy a nagysasszony belemenne a házasságba Elisa és Damian között. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 14. - 00:11:45 10/10
(910/1024)
Hat bekemenyitett Eli a vegere rendesen,illö volt mar azert lassuk be!
Gael nyomulasa,mar tenyleg kibirhatatlan szamomra!
Alfi mar puhul megfele...Lucio is kioktatta ma. :D
Köszi az elözeteseket amugy!
Jah egyebkent annak külön örültem,hogy ma nem picsogott Eli Damianra a smar miatt... :)
8/10
suxel 2013 máj. 13. - 23:15:12 8/10
(909/1024)
Ha tudná Gabino, hogy a szex közben Carmina Damianra gondol és nem rá. :D :D Azért Moussier Zerboni és Mayer után kapott még egy kicsike ágy/hempergés jelenetet Zepedával is a végére. :D
Elisa rendesen leápolta a nénikéjét 2 pofon, és eg öklös, amivel betörte az orrát.
Alfi, hogy megenyhült Elisa irányába. A hamis jegyek után már rájöhetett, hogy nem Estafania volt valószínûleg a férje szeretõje, mert ha õ lett volna, akkor nem kell hamisítani.
10/10
kazsagx 2013 máj. 13. - 22:32:07 10/10
(908/1024)
Rendesen beteg Carmina,hogy Damianrol fantazial,de Gabino se kutya,hogy Rosendot eleveniti meg sex közben.... !
8/10
suxel 2013 máj. 13. - 19:50:11 8/10
(907/1024)
Folytatás a SPOILEREKNEK! Úgy jártam, mint a múltkor félben küldtem el!

-Kicsivel késõbb Elisa is Alfi szemére hányja az elkövetett dolgokat, s össze van zavarodva, mert nem igazán tud hinni az anyósának.
-Elisa nem a legboldogabb az esküvõ elõtti napokban, mert Damian még mindig azt hiszi, hogy szereti Gaelt, hiába mondogatja, hogy Elisa a legfontosabb neki, viszont õ már kétszer is látta eddig másik nõvel, míg õt nem lehetett más férfival. Don Lucio vigasztalja a lányt.
-Vicente elviszi Gabino fegyverét, és Dona Ramonára fogja, hogy megöli, ha nem készít az apjának teát a fejfájására. Ramonát azonban nem hatja meg a fiú fenyegetõzése.
-Carmina Estefania esküvõi ruhájával Elisat a kis kék házba csalja, aki érte is megy, nem sejtvén, hogy ez is egy csapda a nénikéje részérõl.
-Damian már törölni akarja az esküvõt Elisaval, de az utolsó pillanatban Gael a lován berobog vele, viszont Damian nem érti ez mi volt és féltékeny, így az esküvõ elõtt összekapnak Elisaval.
-Vicente és Gabino betörnek Ramona kunyhójába: a fejfájást csillapító szert akarják megtalálni
-Carmina gyászruhába beállít az esküvõi ünnepélyre, s közli Elisaval, hogy Augusto forog a sírjában, hogy Damian felesége lett.
-Carmina becsmérelni kezdi Elisáékat, s nem érti, hogy engedhette meg Alfi az esküvõt, de Ramona és Edmundo a visszájára fordítják a dolgot, s Elisa követeli a nagy násznép elõtt, hogy vallja be õ volt Rosendo szeretõje.
-Carmina teljesen becsavarodik, a halottak, akikhez köze volt egyszerûen kikészítik, rettenetes szenvedést okoznak a halucinációi.
-Carmina felkeresi Ramonat a kunyhójában, hogy eljött az ideje, hogy szemtõl szembe kerüljön a vén boszorkánnyal, akinek köszönhetõen leleplezõdött.
-Gabino egy korálkígyót vásárol, és úgy intézi, hogy Elisáék piknikeskosárjába kerüljön a hüllõ.
-Paloma megtalálja az iratot, amit Lupe adott Gaelnek, beleolvasva rájön, hogy Rosendo végrendelete, és odaadja a férjének, aki rögvest elviszi Don Lucionak, hogy nézesse meg egy ügyvéddel mit lehet tenni, mert birtokolni akarja, ami jogosan az övé.
8/10
offtopic
suxel 2013 máj. 13. - 19:07:32 8/10
(906/1024)
SPOILERHÍRADÓ! :D :D

-Horacio fegyverrel ront be a Castanón rezidenciára, s követeli, hogy Gabino, hogy engedje el Lolitát, ne bántsa.
-Damian hazatérve Alfit vádolja meg azzal, hogy õ küldte rá Carminat, hogy elcsábítsa. Alfi hiába mondja, hogy nem õ volt.
-Damian pont akkor érkezik a Castanón birtokra, amikor Gael erõvel magához húzza Elisat és meg akarja csókolni.
-Carmina nem adja fel a tervét, hogy meghódítsa Damiant, egyre inkább csak a fiú jár az eszében. Már az ágyban is õt látja Gabino helyett.
-Palomának és Elisanak nem telik fényesen az estéjük: Elisa megtudja, hogy Horacio volt a keresztanyja gyilkosa; Paloma pedig boldogtalan a házasságában, Gael nem megy haza éjjelre.
-Carmina bemegy a falu éttermébe, amikor látja, hogy Carito bemegy, s nekiáll a nõnek, amiért Elisaval átverték a házeladással, de Edmundo megvédi a nõt Carminával szemben.
-Gabinot annyira heves fejfájások gyötrik, hogy megfordul az öngyilkosság gondolata a fejében, s elõveszi a stukkerét.
-Damian közli Gaellel, hogy szombaton megházasodnak Elisaval. Gael követeli, hogy magyarázza meg mivel vette rá, mi az, amivel kötelezi Elisat az esküvõre, nem hiszi, hogy a lány önszántából tenné.
-Az eljegyzési partin Gael felszólítja Alfit, hogy ne színészkedjen, hogy megbocsátott Elisának, mert ez biztosan csak egy színjáték, El
10/10
kazsagx 2013 máj. 13. - 12:33:58 10/10
(905/1024)
Ha jol latom Carmina arcan,akkor itt csaj bunyo lesz! :D