8/10
suxel 2013 máj. 12. - 18:53:40 8/10
(904/1024)
Épp ez az, hogy nemcsak szópárbaj lesz ott hétfõn! Eljárnak a kezek! :D :D
Rohadt jól tartja magát a nõ egy hónap múlva lesz 47 éves Sabine Moussier. Eredetileg úgy írták a karakterénél, hogy traumatizálja a születendõ gyermeke halála és ezt nem tudja kiheverni. Onnantól kezdve bolond.
Amúgy nagyon hasonló karaktere lenne a Mi Pecado címû sorozatban is, csak ott éppen nem öl, de megátalkodott gonosz, dilis nõ, és nagy r*banc ott is. Kb. azt mondanám Victoria Ruffot meglelik a sírós anya szerepek, Sabinet meg ezek a nagyon õrültek. Biztos azért, mert mind a kettõ nagyon jól csinálja.
sorozatkedvelõ 2013 máj. 12. - 17:52:23
(903/1024)
Elisa és Carmina szópárbaja .Carmina nem szenved önbizalomhiányban 40 év körüliként felveszi a versenyt a 20-on éves Elisaval? Az a karakter beteg.
10/10
kazsagx 2013 máj. 12. - 17:48:59 10/10
(902/1024)
Hat figyu,engem annyira nen zavart,hogy hosszabb lett a sztori,max.akkor annyira nem keltette fel a figyelmemet,de ilyennek is kell lenni.
Na az en hetem,akkor nem fogok unatkozni ugy erzem... :D
Kicsit szivas Elisanak a Dam.-Carminas dolog,de legalabb rajön majd remelem,hogy Damiant nem akarja elvesziteni es biztos alapokra kellene a kapcsolatukat allitani,helyezni! :)
Most nezem jobban A mostoha cimü sorozatot,(mert ugye mar mondtam is,hogy annak csak a veget lattam)...szoval ott is amit alakitanak Casadossal hat nagyon jo!
Nagyon illenek egymashoz. :)
8/10
suxel 2013 máj. 12. - 16:41:08 8/10
(901/1024)
Lolita is jó pofa volt, egybõl elmondta Carminanak hova ment el Elisa. A mocskos sz*ka meg, hogy odament, rögtön kibújt a ruhájából, és hátulról a víz alatt, mint valami ragadozó cápa megragadta Damiant, akinek rögtön elment a kedve, amikor kinyitott a szemét.
Damian meg magyarázkodhat majd Elisanak, hogy mi volt ez a jelenet a kis tónál + még Alfi is elcsöppenette Elisanak, hogy már volt egy csók az istállónál is. Jól megszívta vele.

Spoilereket majd holnap írok, egyelõre arra most nincs idõm.

Csak azért, hogy várassam veletek az epizódot, kaptok egy jelenetképet!
sorozatkedvelõ 2013 máj. 12. - 15:51:27
(900/1024)
Végre láttam minden részt.Ez a Carmina akció nekem sem igazán tetszett,de majd jön a bünti!
8/10
suxel 2013 máj. 12. - 14:26:14 8/10
(899/1024)
A sorozat eredetileg 125 részesnek indult, majd bejelentették a hosszabbítást 150-re, majd végül még 10 résszel megtoldották így lett 160 + a finálé. Erõs a gyanúm, hogyha megmarad 150 részesnek, akkor Lupe atya sem halt volna meg, illetve Gaelbõl sem lett volna egy ekkora ökör a végére. Meg így szinte minden részben van valami visszaemlékezéses jelenet, ami korábban nem volt jellemzõ. :P
Kazsagx most fog jönni a te heted: érkezik a nagy titoknak a leleplezése. Viszont ezek a részek már pörögnek rendesen, lesz ám akciózás. Carminat meg ne hagyjátok ki, szerintem szenzációs lesz a nõ, fõleg pénteken!
10/10
kazsagx 2013 máj. 12. - 12:47:45 10/10 Előzmény malvinkicska
(898/1024)
Ez is egy velemeny,de ha mar Carmina megkapja a legelejen a bünteteset,akkor nem lenne mit neznünk.
Azert a sorozat vegen biztosan megkapja majd melto bünteteset hidd el! A szinesznö szerintem nagyon jol hozza a karaktert...
Gael valoban buta sokszor,de biztos hogy ö is normalizalodni fog!
Mas sorozatokra is ez a jellemzö,hogy a vegen van a csattano!
Valoban voltak benne olyan reszek,föleg a vegen amelyek nem voltak olyan lenyegesek,de ettöl eltekintve szerintem,eleg kis ütös sorozatra sikeredett. :)
malvinkicska 2013 máj. 11. - 17:28:37
(897/1024)
Ez a CArmina aljaskodott már eleget csak ismételem a véleményem szegényes volt a fantáziája az irónak.A vic határát surulja ,hogy neki minden sikerûl, valahogy ki szenvedem azt a pár részt ami még hátra van.Az elkövetkezõ idõkben amibe ez akigyó szerepel soha nem nézem.Alfi is egy gonosz de õ egy egyéniség.Nagyon sajnálom , hogy Lupe atya is igy végezte.A sorozatból ha több rész lenne avégére nem maradna szinész Carmina mindet el tenné láb alól,szerintem ez röhej, nem akartam már hozzá szólni de ez ki kivánkozott belõlem.Gaelrõl sem változott a véleményem együgyû.
10/10
kazsagx 2013 máj. 10. - 22:37:32 10/10
(896/1024)
En azert biztam Damianban hehe!
Szegeny Eli azert köpni-nyelni nem tudott,szamara azert gazos a dolog,föleg az utolso smarnal,mert tudtan kivül Dam.partner volt a szituban!
Carminanak mindegy,Rosendo,Lupe,Damian csaladban marad...! :D
Enrique es Flor viszont edesek voltak,vegre mar...örültem nekik.
Horacio ahhh de örült,birtam a mai alakitasat a palinak.... :)
8/10
suxel 2013 máj. 10. - 21:18:43 8/10
(895/1024)
Tegnap megpróbáltam rászedni az olvasóközönséget a képpel, de ma kiderült, hogy mi is volt. Kétszeri rácsimpaszkodás.
10/10
kazsagx 2013 máj. 10. - 16:37:04 10/10
(894/1024)
Ismerös a Vipera,de nem emlekszek ra sajna!
Köszi a tajekoztatast,nekem is ez remlett,csak biztosra akartsm menni... :)
Hat az Alfi,Gabino,Carmina,de meg az Ingrid karaktereket sem fogom elfelejteni az tuti biztos!
8/10
suxel 2013 máj. 10. - 15:02:58 8/10
(893/1024)
Blanca Guerra szerepelt az itthon vetített A vipera címû sorozatban is, ott pozitív karakter volt érdekesmód semmi emlékem sincs róla. Szerepelt a Villa Acapulcoban, abból alig láttam egy pár részt, de a fõgonosz volt, és egybõl beugrik az alakítása. Érdekes. Alfonsina sem egy felejthetõ karakter. :)
Rosendo tényleg nem tudta, hogy Gael a fia. Lupe is onnan tudta meg, hogy Alfi bevallotta neki gyónási titokként. Alfi anno pénzt adott Ingridnek, hogy takarodjon el a faluból. Rosendo ha megtudta volna, hogy fia van képes lett volna otthagyni Alfit és Ingriddel tartani. Nagyon kellett neki egy utód. Rosendo nem volt rossz ember csak egy nagy nõfaló, ha tudja, hogy Gael a fia, akkor magához vette volna. A végrendeletben nem az szerepelt, hogy Damianra és Gaelra hagy mindent, nem voltak megnevezve. Úgy rendelkezett, hogy az utódai kapnak mindent, nevesítés nélkül. Tehát ha most még érkezne egy harmadik Arango, akkor õ is ugyanúgy örökölne. Lupe is mondta Damiannak, hogy az apja Gaelrõl nem tudott. De Lupe tudta, s meg azt is, hogy Rosendo jólelkû ember, és miért ne segítene a kisfiún, aki Damian legjobb barátja. Ross így tudtán kívül a saját fiának az oktatásában segédkezett.
10/10
kazsagx 2013 máj. 10. - 13:51:49 10/10
(892/1024)
A lapatolasnal annyi volt a reakciom:hogy ez mit csinal? De megis valahogy jo volt,mert annyira örült a ficko,hogy ez is illett ide... :)
Jo kis retro kep,köszi! A homloka szokott rancos lenni,föleg ha grimaszol,eleg karakteres egy teremtes.
Amugy tök fura ujra nezni,picit valtozott egy ket ember. Carmina a haja miatt kicsit fiatalabbnak tünik,meg Alfi is.
Apropo! Most akkor Rosendo tenyleg nem tudta,hogy Gael a fia? vagy csak ugy segitett tanittatni?
10/10
Bözsemama 2013 máj. 10. - 13:43:46 10/10
(891/1024)
Damian nem hódol be, de a forgatókönyv írói adnak egy kóstolgatási lehetõséget Moussiernek.
8/10
suxel 2013 máj. 10. - 13:11:19 8/10
(890/1024)
Most megy a 3. rész a Prizmán, és Dona Blanca Estefania helyett Estaniat mondott, úgy felröhögtem. Ha rendesen nézném állandóan tuti vaskos kis bakigyûjteményem lenne.
8/10
suxel 2013 máj. 10. - 03:00:28 8/10
(889/1024)
Blanca Guerra valaha nézett ki így is, ez aztán a frizura: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601975_326238554168793_1917098456_n.jpg
8/10
suxel 2013 máj. 10. - 02:57:19 8/10
(888/1024)
HM.... A photoshophoz még nem értek, csak kivagdostam a jeleneteket, majd összeillesztettem. Vajon tényleg Damian is behódol Carminanak? Mondjuk eddig nem volt erre semmilyen utaló jel, de a képek, na azok meg magukért beszélnek. :D :D Az azért nagy csalódás lenne a nézõknek, de hát ha úgy gondolták íz írók, hogy nesze Arangók, hódoljatok be.
Igazából akkor látszott azért, hogy vannak ráncok is Alfi arcán, amikor leütötte Gabino meg Ingrid, és utána feküdt az ágyon. De tényleg jól tartja magát a nõ, s mégha botoxolt is túlzásokba nem esett.4
Horacionak szerintem sose volt ki a négy kereke, hát tud érdekes tüneteket produkálni, az fix. Néha vannak megnyilvánulásai, fõleg, amikor dühkitörése van, nagyon egy labilis személyiség. Alfihoz is csuromvéresen beállított Lupe halála után. Le sem mosdott, semmi. Na majd ma is alakít egy szépet. De mikor meglátták Carmináék Horaciot, az micsoda kiugrás volt már az ágyból, hát nevettem rajta rendesen.
De az az ásás, amilyen erõvel lapátolt, na ott is szakadtam a röhögéstõl, a földet Horacio 10 méterekre elhajította. Úgy lapátolt, mint egy óvodás.
10/10
kazsagx 2013 máj. 09. - 23:15:01 10/10
(887/1024)
Hat WTF-k kemenyen! :D
Remelem azert ez valami rossz vicc akar lenni Jesszus,lassan mindenki meglesz Carmina elvtarsnak... :D
Nem latszik Alfin a botox,de meg mindig jobb ez mint a sok full szilikonos szinesznö.
Ez a Horacio egy örült,en is megszeppenek töle a sötetben. Azert Braulio ex neje kapva kap az alkalmon,hogy eltavolitsa Lolitat...
Nagy komotosan vegig allta a Carmina-Gabino aktust Horacio, a kis perverz! :D
Azert Ingrid keze befigyelt rendesen!
8/10
suxel 2013 máj. 09. - 21:27:00 8/10
(886/1024)
Képi elõzetes következik: ez vajon mi??????? WTF? :D :D Mondjuk, én tudom. :) :)
8/10
suxel 2013 máj. 09. - 20:47:20 8/10
(885/1024)
Hát tudtommal az Alfit alakító színésznõ is igénybe vett a külseje fenntartásához botoxot, egyik novellaelemzõ oldalakon, csak úgy emlegették folyamatosan (tudni kell, mindenkinek adnak valami nevet, senkit se a rendesen neveznek általában) botoxqueen, azaz botoxkirálynõ, de õszintén szólva nem mutatkozik meg rajta csúnyán, mint más sztárokon.