8/10
suxel 2013 máj. 19. - 16:57:31 8/10
(944/1024)
Én már újabban történet alapján válogatok, na de jó, nálam is leginkább a Televisa dominál, mert a legtöbb kedvenc színészem ott van, meg õket ismerem gyerekkorom óta. Viszont ha jó történettel állnak elõ a többiek is, akkor vevõ vagyok rá még akkor is, ha nem ismerek onnan sok mindenkit. Csak 1-1 példa a többiektõl:
Telemundo: most nézem eredetiben (hellyel-közzel, mert csak így van idõm) a La patrónát. Az nagyon tetszik.
Azteca: Mientras Haya Vida - Amíg tart az élet, ezt is nagyon szerettem
RCN: Rosario Tijeras - Vérvörös szerelem, ezt még le is töltöttem. :)
Venevision: nem hiszem, hogy annyira elvarázsoltak volna akármelyik novellájukkal is eddig, sõt nem is néztem tõlük sokat, de Zepeda miatt az Acorralada kedvenc volt, de 60-70 résszel simán lehetett volna rövidebb egy csomó felesleges szál nélkül.
Az argentinoktól a bohém Kachorrát szerettem nagyon.
A Caracoltól meg nem hiszem, hogy láttam is valamit. :P
10/10
kazsagx 2013 máj. 19. - 14:00:06 10/10
(943/1024)
Nekem a Televisasok jönnek be legjobban! :)
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 19:25:52 8/10
(942/1024)
A Telemundo pedig készíti ezeket a drogbárós sorozatokat: a La Reina del Sur (Dél Királynõje) után megcsinálták a Pablo Escobar - El patrón de mal címû narkónovellát (narconovela), most pedig éppenséggel az El Senor de los Cielos fut az esti 10 órás sávukban. A nézettségük meg kiváló. :)
Jobban szeretem én is egyébként a régebbi klasszikusokat, bár a tavalyi évad viszonylag jó volt a Televisatól 3 novellájukat is néztem, a többi nem érdekelt, de már az jó arány, hogy 3at lelek egy évjáraton belül. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 18. - 18:57:23 10/10
(941/1024)
Igen,ezek még elég jó kis sorozatok voltak, nosztalgiázni fogok azt hiszem! :)
Egyébként ezeket szívesebben megnézegetném újra,mint ezeket az új fajta "drogbárós" sorozatokat, nekem azok nem jöttek be annyira mostanában.
Egyébként már most nekem is necces nézni este a Bûnös vágyakat,mert több a meló itthon,de azért szakítok rá idõt! :)
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 18:19:22 8/10
(940/1024)
Fenn van az org-os végûn már. :) Ott néztem meg, az eleje nagyon, de nagyon jó, ahogy Carminat üldözik a szellemek. :)
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 18:18:38 8/10
(939/1024)
Akkor ment, amikor ált sulis voltam, jajj de régen. Én mondjuk nem vagyok oda ezekért a juvenil darabokért, de ez Emilio Larrosanak a jobb darabjai közül való, mára nem igazán tud életképes novellákat gyártani, de ez még megállja a helyét.

Nekem is hiányozni fog a Bûnös vágyak, de örülök, hogy nyár elõtt véget ér, mert a nyár az nekem majdnem színtiszta sorozatmentes idõszak szinte mindig. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 18. - 18:08:44 10/10
(938/1024)
Ez a Szeretõk és riválisok mikor ment még kislány voltam! :D:D:D
De csütörtökön lesz vége a Bûnös vágyaknak! (Hiányozni is fog :)
sorozatkedvelõ 2013 máj. 18. - 17:22:28
(937/1024)
A 158.-kat,mert még nincs feltöltve
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 16:51:28 8/10
(936/1024)
Ha tudok, akkor szívesen segítek. :) Miért tartalékoljam magamnak az infót, ha tudom, hogy érdekel valakit? :)
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 16:50:31 8/10
(935/1024)
Nem csütörtökön lesz vége?
Hát Carmina kívánta Elisa halálát, hogy mikor gyerek volt a vízbe fojthatta volna, akkor lett volna a legkönnyebb, milyen kár, hogy nem tette meg. És akkor Gabino közölte, ha szeretné akkor elintézi, és akkor se neki nem lesz az útjában Elisa, és akkor Damian is elveszíti az élete szerelmét.
sorozatkedvelõ 2013 máj. 18. - 16:24:34
(934/1024)
Már nagyon várom a pénteki részt! lassan minden a helyére kerül,ez a kígyós dolog már a vége fele miért kellett?
sorozatkedvelõ 2013 máj. 18. - 16:23:01
(933/1024)
Off.Nagyon köszönöm a részletes ismertetõt. Te vagy a legsegítõkészebb fórumozó és aki nagyon ismeri a telenovellák világát! Off.
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 15:56:50 8/10
(932/1024)
Végre lerendezett Damian és Elisa minden félreértést, most már csak Elisa életét kellene megmenteni, valamint Carminat és Gabinot elintézni, meg Vicentével valamit kezdeni, mert már nagyon idegesítõ a taknyos kölyök.
8/10
suxel 2013 máj. 18. - 15:54:02 8/10
(931/1024)
OFF

185 részes sorozat, nálunk egyszer vetítette a TV2 a délelõtti idõsávban, én akkor szerintem még általános suliba jártam, így sokat nem láttam belõle csak nyáron. Ha szeretted a Sonadorast, akkor ezt is fogod, ez is 4 fiatal lánynak mutatja be az életét, de õk már nem középiskolások azon túl vannak, de nagyon fiatalok. A Sonadorasból 2 lány meg is jelenik benne az ottani Lucia a csúnya lány, itt Lauraként. A másik, aki megjelenik onnan Julieta itt Nayeliként. A harmadik fõszereplõ lány, a Bûnös Vágyak beli Estefania azaz Ludwika Paleta. A negyedik pedig Adamari Lopez. Fiúk közül az egyik fõszereplõ Arath de la Torre, akit szintén csak a Sonadorasból ismerhetsz Betoként, és itt is Beto a neve. Az õ apja lesz a történetben az itteni don Lucio azaz Eric del Castillo. De majd becsatlakozik a történetbe Gabriel Soto is. A Sonadorasban ugye Michelle Vieth volt a csúnya lány Luciaként, itt csúnya fiú lesz Gabriel Sotoból. Központi elemét fogja képezni a sorozatnak a drogozás is. A sok hasonlóság ellenére mégsem a Sonadoras remake-jérõl van szó, hanem a Sonadoras rendezõjének nagyon feküdt ez a fiatalos mûfaj, s a Sonadoras után két évre 2001-ben alkotott egy hasonló témával foglalkozó darabot, ugye 4 lány- 4 fiú. :)
Itt van a fõcíme és a végefõcíme: https://www.youtube.com/watch?v=QdwCWssbAhY

Röviden 4 lányról szól.
1, Laura (Michelle Vieth): szorgalmas, érzékeny, komoly lány egy középosztálybeli családból. Magánegyetemen tanul ösztöndíjasként, akinek majd döntenie kell, hogy kit választ szerelméül: Don Roberto de la O-t (Eric del Castillo) vagy a fiát Betot (Arath de la Torre), mert vonzódni fog mindkettõjükhöz. Úgy ismerkedik meg velük, hogy Don Roberto cégéhez kerül alkalmazottként. /Tudom kicsit perverz az Eric del Castillo - Michelle Vieth kombó/

2, Jimena (Ludwika Paleta): Don Roberto de la O lánya és Beto testvére. Tipikus gazdag lány, elkényeztetett, felelõtlen, züllött lány, akinek a szex csak szórakozást jelent. A történet során késõbb egy Sebastian nevû drogdílerrel is fog élni, aki drogot ad cserébe, hogy pasikat fogadjon a házában. Tehát prosti is lesz belõle.

3, Ofelia (Adamari Lopez): Ofelia Jimena legjobb barátnõje. Õ is gazdag lány, tivornyázó életmódot folytat. Az élete azonban megváltozik, amikor kiderül hogy AIDS-es.

4, Nayeli (Angelica Vale): szegény lány, aki Don Robertoéknél dolgozik szobalányként. Az õ álma az, hogy egyszer híres színésznõ legyen belõle, a példaképe Salma Hayek. Az álom kezdetét veszi, amikor illegálisan az USA-ba szökik, azonban ez rossz tapasztalatokhoz is vezet nála. Majd itt találkozik álmai pasijával is Johnny Trinidaddal (Johnny Lozada), a boxolóval is.

Ennyit tudtam róla neked mondani, a döntés innentõl kezdve rajtad áll. Jah még a neten leltem egy kis vágott jelenetet, Gabriel Soto jeleneteivel a 125. részbõl magyar nyelvvel, nézz bele ha gondolod: https://www.youtube.com/watch?v=GT8W2a30Tn4
sorozatkedvelõ 2013 máj. 18. - 15:09:31 Előzmény suxel
(930/1024)
Off. Azt olvastam,hogy a Sorozat+-on adják a Szeretõk és riválisok c. sorozatot,állítólag már adták ,akkor nem láttam,most sem fogom,mert nincs az adóm,azt szeretném tudni,hogy ismered-e ezt a sorozatot ,ha valahova feltöltik érdemes-e megnézni? Off.
8/10
suxel 2013 máj. 17. - 21:44:56 8/10
(929/1024)
Ramona, amikor megpillantja Carminat! Ezt a képet kimetszettem. :) Tetszett.
Gabino sem kispályás beszerzett egy korallkígyót a piknikes táskába, amire már nem gyártanak ellenszérumot állítólag. Persze a kígyó megmarta Elisát.
http://www.hazipatika.com/napi_egeszseg/orvosnal/cikkek/nem_keszul_tobb_ellenanyag_korallkigyo_ellen/20100703000203
10/10
kazsagx 2013 máj. 17. - 20:56:00 10/10
(928/1024)
Nagyon joooooo volt:)
Imadom Ramona higgadtsagat!
Carmina rajött,hogy Ramona kepben van hehe :)
Carmina meg Gabino küzdenek a vegsökig! Mi lesz itt meg?! :)
8/10
suxel 2013 máj. 17. - 20:21:18 8/10
(927/1024)
Remélem mindenkinek tetszett Carmina 4 perces küszködése a szellemekkel, szerintem csúcs volt! :D :D
8/10
suxel 2013 máj. 17. - 13:49:35 8/10
(926/1024)
Azért az nálam már kiverte volna a biztosítékot, ha Gael elrabolja 5 résszel a vége elõtt Elisat, hát akkor õ átment volna rendesen negatív karakterbe, amit meg nem lehet.
Carminanak Elisa a nagy baja, így ellene tervez majd valamit. Csak az a kérdés, hogy holtan akarja látni, vagy éppen azt akarja, hogy szenvedjen. Mert a szenvedést máson keresztül is elérheti, nemcsak rajta.
Gabino szerintem fõzni sem tud, az hogy a növényeket összekotyvassza az neki nagy feladat lenne.
Ma az elsõ 4,5 perc nagyon kemény lesz, de szerintem tetszeni fog nektek.
Az utolsó 4 napra nem írok semmifajta elõzetest, hogy mik lesznek. Azok már nagyon az utolsó napok! :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 17. - 12:39:30 10/10
(925/1024)
Jok a kepek! :)
Nem is Elisa lenne,ha 3napig vagy naponta nem picsogna! Hidd el,engem is zavart... :)
Inkabb örülne...
Egyebkent egy pillanatra en is azt hittem,hogy Gael elrabolja siman kineztem volna a fiubol!
Azert meg nagyon kivancsi vagyok,hogy Carmina hogy tetezi majd megint a gonoszsagat.
Damian se vedte meg magat,hogy a Nagynened maszott ram... ez erdekes volt.
Gabino meg hogy mit kotyvaszt majd arra is befizetek,mert erösek a növenyek es az összetevök se mindegy hogy milyenek.
Felcsigaztal,hogy ma mi lesz,nem olvasok elözetest igy türelmesen varok,de mar az utolso reszeknel leragom a körmöm,annyit elarulok! :)