8/10
suxel 2013 máj. 09. - 20:44:36 8/10
(884/1024)
Hát szõke (gabino) + fekete (Tona), öröklõdjön a dominánsabb (Tonáé), s mivel Braulio is olyan, így fel sem tûnik szinte.
10/10
kazsagx 2013 máj. 09. - 18:21:22 10/10 Előzmény suxel
(883/1024)
Nekem is szimpi az Alfit alakito szineszno,raadasul nagyon jol tartja magat a korahoz kepest,nagyon karakteres is,nem egy tucat az fix! :)
Hat sokkal jobbak ezek a jelenetek,unalmas is lenne mar a sok szenvedes... KisGabinonal viszont erdekes a dolog,mert szerintem ö meg nagyon hasonlit Brauliora,külsöre.
8/10
suxel 2013 máj. 09. - 10:39:54 8/10
(882/1024)
sot vicente meg az oltozkodest is a kiegeszitoket tekintve, hat mar o is neha a kendot a keze kore tekeri, ugy mint az apjanak van.
Na az ilyen jeleneteket sokkal inkabb csipem eli es dam kozott, mint amikor feleslegesen a semmin szenvednek, ugye ugye tengerpart. Eli most ugye kapott egh kagylot damiantol, csak nehogy a szex helyett a vitakra emlekezzen onnan. :D :D
Amugy sorozat kozben keszult kisvideokbol, kulonbozo musorokbol az nagyon lejott, hogy zepeda es guerra jol kijottek egymassal, rengeteget poenkodtak, s a no nagyon kellemes szemelynek, jo tarsasagnak tunik, tok vidam eletkedvtol kirobbano asszony. Nem hasonlit a karakterere, amugy meg rengeteb jelenetet forgattak egyutt, volt ido joban lenni, megismerni a masikat. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 09. - 09:32:23 10/10
(881/1024)
Pont tegnap figyeltem az egyik jelenetben,hogy KisGabinonak meg a jarasa is olyan,mint az apjanak,teljesen atvette minden szemelyes tulajdonsagat!
Egyebkent nagyon hasonlitanak külsöre Alfi es Damian,az eletben siman elhinnem,hogy anya-fia kapcsolat van közöttük... :)
Jo,hogy Palomanak ennyi türelme van buggyant Gaelhez,mert en mar adtam volna egy kokit neki az fix! :D
Eli-Dam. csokolozos jelenet nagy volt,tetszenek a könnyed flörtök,nincs az a görcsös szerelem es siras-rivas! :)
8/10
suxel 2013 máj. 09. - 01:10:03 8/10
(880/1024)
ha mar a parosok nem a legjobban lettek kivalasztva azt megjegyeznem, hogy alfi es dam anya-fia karakterei nagyon hitelesen elo vannak adva. Szeretem annyira, mint az alfi-gabino jeleneteket, nagyon egymasra vannak hangolodva.
Palomat mar rossz nezni, mit meg nem tesz a taho, mert taho uraert, azt a gaelt meg semmi nem erdekli. Fozhet paloma, varhat reggelig is, annyira nem hatja meg. Persze rogvest damianekhoz keveredik, ugyan hol vacsizhatnanak, ok meg folytatjak a szinjatek masodik felvonasaval. Egesz jo, gael meg csak pislakol, majd elhuz, es inkabb belerug egy ajtoba, mintha az tehetne valamirol is.
Alfi persze a sotetben ulve varta a fiat hazafele, jujj de kivancsi.
Gabino bepoccent a hulye fiara, hogy aprankent kellene tonkretenni elisaekat, nem rogton a gepek rongalasaval, meglegyintette a fejet.
Elisaek hazvasarlasi terve veszelybe kerult caritoval, ahogy meglatta carmina oket. Vajon ki tudjak magyarazni?
10/10
kazsagx 2013 máj. 08. - 15:52:27 10/10
(879/1024)
Logikatlan az,hogy Horacio Lupe gyilkosa,mert tenyleg miert ment volna Alfihoz....?!Amit Elisa is pedzegetett... :)
Nekem az is tetszett,hogy Dam. megjegyezte,hogy valakinek rejtegetni kellett Horaciot...ha tudna! :)
Gael meg befejezhetne a feltekenykedest es elfogadhatna,hogy Paloma most mar a csaladja.
Nagyon aljas a kisGabino!
Ha Alfin mulna, Damian soha nem mozdulhatna ki otthonrol!
8/10
suxel 2013 máj. 08. - 15:32:56 8/10
(878/1024)
akkor ez nem is annyira veszes, a 149 lesz a virasztasos-temeteses, szomoru egy resz, de szerintem nezendo, 150 meg a tegnapi, legalabb 2-3 jelenetet majd erdemes belole, de lehet az emlitetteket ki is fogom irasban fejteni, ha mar wordben elkeszitettem.

Na majd akkor meglatom, honnan eresztek meg egy kis emlekeztetot, szerintem akkor mar csak a 149-tol, ha azokat nem lattad.
sorozatkedvelõ 2013 máj. 08. - 15:15:15
(877/1024)
Most 148 rész van fenn,most ezt megnézem,mármint a 148.-részt.
8/10
suxel 2013 máj. 08. - 09:45:27 8/10
(876/1024)
uhujj, az gaz! Na akkor mondjuk a 144.resztol csinalok neked egy kis osszefoglalot 151ig, hogy mi volt, s hogy tortent, aztan szerintem pentektol majd irok a reszek utan egyet-egyet mindig. Ezt a visszatekintest a napokban megprobalom itt kozzetenni majd.

Azt azert megnezned nekem mi az utolso feltoltott resz, kivancsi vagyok, hol ragadtak le a feltoltok. Amugy en is mindig igy jarok, amikor elutazom, es mire visszaternek, meg mindig akkor szakadtak meg a feltoltessel. A pont org vegzodesu online lehetosegen nezd meg legyszives, mert azon van fenn mindig a legtovabb. Nem bannam, ha toltogetnek felfele, mert van amire kivancsi lennek magyarul is.
sorozatkedvelõ 2013 máj. 08. - 08:22:37
(875/1024)
Teljesen le vagyok maradva.Csak a fórumból és az elõzetesekbõl tájékozódom, ugyanis a feltöltés most sokat csúszott.
Elõre is köszönöm!
8/10
suxel 2013 máj. 08. - 00:42:11 8/10
(874/1024)
az a bolond horacio, hogy kiutotte mar lolitat, a csaj kiterult a kanapera hosszaban.
Dam-eli etkezdes talalkozoja is tetszett, foleg paloma es gael erkezeset kovetoen. Tok viccesek voltak, es milyen finom jelzesek a masiknak,
Es a vegen alfi es damian beszelgetese, nem jott ossze a zsarolas alfinak, pedig hogy odadorgolozott mar a fiahoz, jogy ra van szuksege.

Sorozatkedvelo: nem tudom mennyire koveted online, de mondjuk, ha nem es szeretned, errol a ket jelenetrol vezettem wordbe ilyen pillantasrol pillantasra cuccot, s ha kell, hogy el tudd kepzelni, ha ismet gepkozelben leszekmobil helyett, beilleszthetem. 3 oldal wordot nem szivesen potyognek itt.
10/10
kazsagx 2013 máj. 07. - 21:27:26 10/10
(873/1024)
Okok raer! ;)
8/10
suxel 2013 máj. 07. - 20:46:08 8/10
(872/1024)
nem garantalom, hogy a heten megirom, lehet hogy csak ha vege a sorinak, mert elkepzelheto hogy vannak benne olyan jelentek, amik csak meg ezutan kovetkeznek.
10/10
kazsagx 2013 máj. 07. - 17:31:14 10/10
(871/1024)
Oksa,majd varom,hogy belinkeld a cuccost,engem etdekel,föleg azert is,hogy az en kedvenceim közte vannak e. :)
A Papra is ramozdult es Gaelt vag Damiant is megkaparintana,ha azok engednek neki!
Gondolom melto büntetest kapnak a gonoszok,bar eleg sokat gyilkoltak a törtenetben...
Nem tudom,hogy eleg lesz e a megtorlashoz.
8/10
suxel 2013 máj. 07. - 12:51:22 8/10
(870/1024)
ha kitudodott volna carmina bune augustonal, kb mar ott rolot lehetett volna huzni a sorozatnak, ez a titokaz, ami vegigovezi az egeszet, na de mar nem sokvan hatra, jovo heten minden kiderul.
Gaelt az elso pillanattol, az atalakulasnal igy kellett volna rendbe szedni, de az orult jeleneteihez jobban ment a loboncos, hosszabb haj. Viszont a fuggese csak nem mulik el elisa iranyaba. A virrasztasnal az egesz falu nepe hoz egy szal gyertyat is tetszett.
Egyebkent ki milyen veget szanna a gazembereknek, a ket fo-fonek gabinonak es carminanak?
Ujabban gabino nagyon rakapott a szepszemuzesre, sokat hasznalja carminara.
Innentol kezdve tenyleg ajanlokminden reszt, de legjobban a pentekijott be nekem a hetiek kozul.
Majd ha ismet lesz normalis netem, akkor megprobalom elokeresni, hogy a mexikoiqk mit tartottak a 15 legemlekezetesebb jelenetnek, az tudom, hogy a papa-atya temetese nincsen kozte. Nem ertetettem miert nincs ott.
Carmina hoditasait tekintve, megvolt rosendo, augusto, edmundo, paolo, gabino neki, erdekes, hogy pont a fiatalok maradtak ki a szorasbol, de azert az durva is lett volna, ha damiant, gaelt vagy mondjuk enriquet megszediti.
10/10
kazsagx 2013 máj. 07. - 00:01:53 10/10
(869/1024)
Mar tenyleg jo lenne,ha kiderülne ki volt Rosendo igazi agyasa,engem ez mozgat... :D
Eli kezdi kapisgalni a dolgokat,de Carminanak mindig szerencseje van.Most Horacio is kapora jött neki.
En meg azon csodalkozom,hogy Gabino ennyire kitart mellette...
Nekem is tetszett,hogy mindenki feher ruhaban volt. :) Es tenyleg szep volt a temetes,illetve az is,hogy nem volt az a nagy jajveszekeles(ami elöfordul sok sorozatban).
Gael igy a vegere mar rendesen jol nez ki... Azert ma jo lett volna latni,hogy Damiannal egy rendes testverpart alkotnak,de Gael sertettsege meg nem csillapodot!
8/10
suxel 2013 máj. 06. - 23:46:24 8/10 Előzmény kazsagx
(868/1024)
sot, szerintem a legszomorubb resz volt az egesz sorozat alatt, ami tenyleg eljutott a nezokig. Nagyon igenyesen megoldottak a virrasztast es a temetest is. Az egyik meghatarozo karakteret vesztette el a sorozat, mar csak 12 resz van hatra, szerencsere nem a kozepen kellettneki bucsut inteni.
Kicsit elszamoltam magam,vmiert en ugy emlkeztem penteken volt a lupe-ramona jelenet, amikor lupe atadja a missziojat ramonanak.
Tok jo volt az a jelenet is, amikor gael erkezik, es sorban bevillannak a gyerekkori emlekek. Gaelnem hazudtolta mg magat, eloszor elisahoz fordult paloma helyett, ki a szomoru pillanatan meginkabb megrokonyodott. Dam-gael parbeszed is nagyon ott volt, valmint alfi is rendes volt gaellel, a fajdalma tukrozodott rendesen, s ramonaval o is eszmet cserelt. minden egyes szereplo tenyleg odatette magat.

Carmina mar nagyon zizi, nem birja elviselni a castanon rezidenciat, s vegre horacio is felfedte magat lolita elott.
10/10
kazsagx 2013 máj. 06. - 20:55:57 10/10
(867/1024)
Egyik legszomorubb resz volt,hianyozni fog a Papa-atya! Megsirattam Lupet.
Szegeny Damiant rendesen megsajnaltam a Gaellel folytatott parbeszed alatt.
Ütött A Ramona-Lupe talalkozas is! :)
malvinkicska 2013 máj. 06. - 18:58:14
(866/1024)
MINDEKINEK AJÁNLOM A KETTÕS JÁTSZMÁT ABBAN IGAZI DAVID ZEPEDA OTT JÓL ALAKIT NEM BESSZÉLVE A TÖBBIEK IS RAGYOGÓAK. NAGYON TETSZETT VÉGIG.A BÖNÖS VÁGYAK HOSSZABÍTÁSA RÉSZEMRE MESE HABBAL, IGAZ MÁR ANNYIAN LEIRTUK AKI IRTA ANNAK A HIBÁJA, DE EZ MÁR ILYEN. IDÕ POCSÉKOLÁS VELE FOGLAKOZNI.
sorozatkedvelõ 2013 máj. 06. - 18:08:30
(865/1024)
off.Már láttam,de ma az elsõ részt újra megnéztem.Nekem nagyon tetszett,mert,ahogy írtad,pörögnek az események és nem hosszú.Azt hiszem belenézek újra.off.