10/10
kazsagx 2013 máj. 23. - 17:29:59 10/10
(964/1024)
A bombas reszt picit tulzasnak ereztem,meg csak pislogtam,mert mindenre szamitottam,csak Mission Impossible-re nem. :D Dam lefött,mint a kacsa! :)
8/10
suxel 2013 máj. 23. - 15:07:42 8/10
(963/1024)
Damiant leültette egy székre a Cielo Abierton, aztán ott nyalta-falta, vízzel locsolta, simizte, majd csilivel smároltak (gondolom nem volt igazi a paprika, vagy ha az, hát akkor aztán brutál csípõs jelenet lehetett), és a végén Dam olyan szépen lefejelte, öröm volt nézni, ahogy kidõlt Carmina. Aztán el akart menekülni, de Gabino jött és feltartotta a macsetével, betuszkolták egy kocsi csomagtartójába, elvitték az Arango üzembe, ahol bombát erõsítettek rá, itt aztán volt minden, mint a mesékben. :D :D
Damian élete is veszélybe keveredett a végére, mint akárcsak elõtte az Elisáé. De vajon Carminaval mi lett a balesetet követõen? :D :D Hát annyit megsúgok, elég durva!!
10/10
kazsagx 2013 máj. 23. - 14:59:27 10/10
(962/1024)
Igy keretes lett a törtenet,ahogy kezdödött,hasonloan is fejezödött be! :)
Ugy latszik Carmina sose tudja mar elhagyni a falut es gazdag se lesz. :D
Azert Damiant megtette volna Rosendo2.-nek.
Nekem nagyon tetszett meg,Gael-Alfi kapcsolatanak az alakulasa,es föleg az,hogy nem volt nagy ömlenges Alfi reszeröl,csak öszinten elismerte es belatta a hibait! :)
8/10
suxel 2013 máj. 23. - 13:17:03 8/10
(961/1024)
Na akkor még a levél tartalma megmaradt mára, amit elégetett Alfi. Amúgy az tetszett, hogy Carminaék arra a sorsra jutottak, mint Rosendoék. A szakadó esõben borultak az autóval, ha nem akkor elsodorják Ramonat az esõben szekerestõl. Csak Gabino innen börtönbe megy, Carmina meg kórházban van. Ma az is kiderül, mi lett Carminaval a balesetet követõen, és ugye jön még a nagy boldogság, a happy ending. És itt a vége fuss el véle.
Gael megbékélt a testvérével véglegesen: most kimutatta a testvériségét, ha felrobban Damian, akkor velerobbant volna õ is. Nem hagyta magára. Életveszélyes volt a móka, de hatástalanították. Damian jól lefõtt, amíg leszerelték a robbanócuccot róla.
Hosszú volt, de nem volt rossz. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 22. - 23:08:47 10/10 Előzmény suxel
(960/1024)
Damian-Eli csokolozasa es Gael-Alfi karöltve tavozasa volt a vege. :)
Gabino a vegere olyan lett,mint egy kutya,Carmina reakciojara leszek meg kivancsi,Dam.jol lefejelte Carminat hehe :D
8/10
suxel 2013 máj. 22. - 21:51:34 8/10
(959/1024)
Na hol szakították ketté a finálé részt? Pontosan mivel lett vége? Itt nem tudom, mert az utolsó két részt kinn egyben vetítették. Oh, a csilis részt, de bírtam. Alfi meg hozzájutott a repjegyekhez, így kézzel fogható bizonyítéka is van Carmina bûnösségére, Ingridet meg ideje volt kiásni.
10/10
kazsagx 2013 máj. 22. - 12:45:25 10/10
(958/1024)
Még annyi,hogy én elõször a gyerekek leveleire gondoltam,de az több levél lett volna,szóval az is kilõve,mint lehetõség! :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 22. - 12:41:24 10/10
(957/1024)
Ugye ugye...akkor nem kérdeztem rosszat,hehe! :D
Szerintem azért sem lehetne Gabino Rosendo gyereke,mivel most Alfi azt mondta Gabinónak,hogy Rosendo azért vette a gyárba,mert õ is a törvénytelen fia volt,ergo azt sugalta,hogy Rosendo is tudott volna a történtekrõl,akkor viszont ha ez igaz lett volna,szerintem Rosendo nem úgy bánt volna a "fiával",mert emlékezzünk vissza,azért Don Lucio-ra szívesebben bízta az ügyeket, a gyár vezetését,mint Gabinóra... szóval szerintem sem a gyereke, csak annyira hihetõen adta elõ Alfi,hogy már én is kezdtem elhinni,ráadásul tényleg nem derült ki,hogy mi is volt az a papír. :P
Kiderülhetne,mert ezen fogok kattogni! :D
Én egy percig azt hittem tegnap,hogy elsül a fegyver véletlenül vagy Horaciora vagy Luciora szegezvén...-mondom ismét egy hallott,na neeee!- de szerencsére nem így történt! :DDD
Gabinon tegnap szakadtam,hogy ez még ilyenkor is kufircolna,megáll az ész,azt a pasit ki kellene találni.... :D
8/10
suxel 2013 máj. 22. - 00:47:25 8/10
(956/1024)
Vicente bocsánatkérési jelenete nagyon bejött Brauliótól, és most tényleg õszinte volt. Ráébredt, ha most nincs Braulio, akkor lehet mind a ketten halottak lennének Palomával. Gabinot egy kicsit sem érdekelte, hogy terhes a lánya vagy sem.
Horacio jelenete is a temetõben Don Lucioval, aki magának szegeztette a fegyvert, hogy ölje meg hadd menjen Blanca után a sírba.
Na de vajon Carmina mit akar Damiannal, hová vitte el? Mert ugye le nem lõtte, hanem betessékelte a kocsiba. Vajon mit akar vele az az állat nõszemély?
Gabino, hogy lehet-e Arango? Valami papírt bizony elégetett Alfi, de az sosem derült, ki hogy mit. Egy biztos, hogy nem Rosendo végrendeletét. Itt zavaros az egész, mert Gabino (Zerboni 33 éves) kora bezavarhat. Paloma, aki legyen 25 éves tõle mondjuk 18-al idõsebb Gabino, akkor az már van 43 is. Elvileg beszugerálható, hogy õ legyen egy 3. Arango fiú, de annak következtében, amit a holnapi vagy a holnaputáni résszel kapcsolatban tudok, számtanilag nem lehet. De ha mégis Arango fiú, akkor brutál nagy baj van, mert akkor Paloma az egyik nagybátyjához ment feleségül. Ekkor ugyanis Gael az apjának a féltestvére, s neki készül gyereket szülni. Na aki ezt itt kitalálta, az állítom nem volt tiszta fialás becsavarodott a végére a történettel együtt, mivel nyomonkövethetetlen, hogyis lett volna ez a múltban. Az viszont teljességgel elképzelhetõ, hogy Alfi csak azért hazudta ezt neki, mert Gabino mindig erre vágyott, s szabadulnia kellett a fogságából, hisz Gabino megfektette volna a nagyságos asszonyt. De akkor mégis mit égetett el Alfi, na ez egy jó kérdés? :D :D
10/10
kazsagx 2013 máj. 21. - 21:42:05 10/10 Előzmény suxel
(955/1024)
Lenne egy kerdesem:
Lehet,hogy en vagyok figyelmetlen,de az mar kiderült,hogy mit egetett el Alfi anno? Vagy ez a Gabinos dolog igaz? Mert nen hinnem,hogy tenyleg ö is Arango lenne...
Hala az Urnak,hogy Vicente eszbe kapott,ideje volt. :)
Alfi-Gabino jelenet nagyon brutal volt,Carminatol en is befostam volna a sötetben. :D
8/10
suxel 2013 máj. 21. - 15:28:48 8/10
(954/1024)
Ingridnél tetszett az is, hogy az eredetivel összehasonlítva, pontosan abban a hangsúlyban, hajlítással ejtette ki Carmina nevét, ahogy a színésznõ is tette. :)
Õszintén szólva nem emlékszem, hogy lett volna olyan valaha is, hogy valaki szerepelt egy adott sorozatban és közben még visszatért vendégszerepelni, miközben máshol forgatott. Vagyis mégis 1 ilyen példát tudok: William Levy átszegõdött a Televisához a Pasiónra, de felbukkant a Venevisionös Acorralada (Sarokba szorítva) utolsó 2 részében, de gondolom ott kötelezte rá valami szerzõdés is. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 21. - 12:30:41 10/10
(953/1024)
Köszi a felsorolast,en mar pl.Keniat es Guidot el is felejtettem teljesen...
Azert ugy lett volna az igazi,ha mindenki megjelenik egyszerre,igaz tudom hogy volt aki mar mashol forgatott,amit te is emlitettel...
Estefania es Paolo szellemesdije tetszett kifejezetten,de Ingrid az intrikus hahotazasaval se volt semmi. :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 21. - 09:56:14 10/10
(952/1024)
Az valoban undorito volt ahogyan Gabino hozza simult a lanyahoz..mar-mar beteges,mintha vonzodna hozza...
Mondjuk Gabino többször is megjegyezte,hogy emlekezteti az anyjara.
A korral sem lett volna ott problema,ha Gabinot elöregitettek volna...peldaul most neztem a Prizman, a doki az elsö reszekben tök fiatalos par resszel kesöbb pedig ösz a haja.
Vicentere pedig mar szavak sincsenek,nem ertem hogy mi a jo ebben a lelkivilaganak..
Carmina meg,hogy mit akar meg azzal a fegyverrel...
8/10
suxel 2013 máj. 21. - 02:11:44 8/10
(951/1024)
Bár azt mondtam már nem írok, de aki akar annak itt van egy kis részlet a holnapi részbõl, ha a linken lejjebb görgettek, ott a videó.

SPOILER SPOILER SPOILER

Itt látható még egy kis elõzetes a holnapi részhez, vagyis a maihoz a keddihez: tömören a lényege! http://clubmarktacher.blogspot.hu/2012/08/avance-de-abismo-de-pasion-capitulo-160.html


Elisa szembesíti Carminat a múltjával, közli, hogy milyen jó, hogy végre kiderült mindent, s készüljön, mert az õ kálváriája még csak most kezdõdik el. Alfi azt kérdezi Gabinotól, hogy miért olyan biztos benne, hogy a rendõrséget nem érdekelné, mit tettek közösen Carminával. Viszont Gabino a falnak nyomja Alfit és közli, hogy õ még nem fejezte be a beszélgetést. Carmina közli Elisaval, hogy sokkal rosszabb dolog vár rá, mint a halál, egyedül magányosan kell majd élnie élete szerelme nélkül, mint ahogy õ. És leüti a fegyverrel a lányt. Majd rászól a kocsinál várakozó Damianra és elsüti a fegyverét. Elisa pedig hallja bentrõl a lövést.
8/10
suxel 2013 máj. 21. - 01:50:12 8/10
(950/1024)
És még az anyja Tona sem bánta, hogy kapott egy nagy maflást Braulio öklétõl a fia, aki persze megint csak kigúnyolta õket, de megérdemelte már, hogy így bemossanak a kis k*csög képének.
Gabino elõre ivott a medve bõrére, hogy Elisa meghalt. Carmina hogy a nyakába borult, de még túl korán.
Damianék kisírták a két szemüket Elisa betegágya mellett, ahol Ed sem bíztatta õket sok reménnyel, de Alfi megoldotta a helyzetet, elment a javasasszonyért Ramonáért, Damianék meg kiszöktették Elisát a kórházból, és láss csodát Ramona megmentette Elisat, míg az orvosok nem tudták volna. Azért ezt a jelenetet szerettem, amikor Ed kiveri a dilit, hogy tehették ezt, Damian cívódik az orvossal, hogy mit kellett volna, ha egyszer nem hatnak a gyógyszerek, Gael próbálja nyugtatni a két felhevült férfit, s egyszer csak megszólal Alfi, és jön Elisa Ramona mellett a szobából, Dam gyorsan odarohan megöleli, Elisa valamit súgdos a fülébe, van, aki sír örömében, van aki értetlenül áll elõtte, s vagy ott van Alfi aki mosolyog, hogy Elisa meggyógyult.
Horaciot meg elkapta és megkötözte Alfi nyomozója.
Paloma és Vicente meg végighallgathatták Carmina és Gabino bûnlajstromát, Vicentének most már megváltozhat a kialakított apaképe. Paloma ugyanolyan heves maradt mint volt, kiöntötte az összes elkészített fõzetet Gabinótól, aki mint egy kutya vetette utána magát a földre, és próbálta összeszedni. Mindegy lett volna, ha felnyalja. De az idióta kölyök még akkor is az apjához fele bújt, nem hogy menekült volna Palomával el felé a kis kék házból, de kapott még Gabinótól is egy orrosat. Az csúnya volt, amikor Gabinó a hajánál fogva elkapta Palomát és húzta vissza a házba. Olyan undorító volt amúgy, jól megszorongatta a lányát, hozzádörgölõzött, majd közölte õ az apja. Paloma el sem akarta hinni, de egyébként jó hogy el nem nevették magukat a színészek e jelenet közben, hiszen ekkor tájt alkottak egy párt Livia Brito a színésszel a valóságban.
8/10
suxel 2013 máj. 21. - 01:22:28 8/10
(949/1024)
Gabinoval csak annyi, hogy a kor a kor, de az biztos, hogy nagyon jól elõadta a gonosz intézõ szerepét, és kiváló színész. Negatív karaktereket simán viszi a hátán. Amúgy, ha megfigyeltétek a legtöbb ilyen vidéki novellában, ahol van intézõ az egyben negatív is. Gondolok a Riválisokban Rosendóra, vagy éppenséggel megint csak Rosendora, de most a Julietaból. Anno utána számoltam a haláleseteket tekintve: az mondható el, hogy kb. minden 20 részre jutott egy-egy, sõt kevesebbre. :)
1, Rosendo-Estefania (6)
2, Dona Blanca (30)
3, Kenia (71)
4, Augusto (88)
5, Dona Eduviges (96)
6, Guido (112)
7, Ingrid (128)
8, Paolo, (134)
9 Lupe atya (148)
10/10
kazsagx 2013 máj. 20. - 20:56:46 10/10
(948/1024)
Braulio öklöse mindent vitt,kijart mar Vicentenek,de ez sem volt eleg! :D
Ahhh a ket teso felismerese nagyon ott volt.
Fuu csudi izgalmasak mar ezek a reszek... :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 20. - 00:35:33 10/10 Előzmény suxel
(947/1024)
Regen nem szerettem a negativ szereplöket,de mostanaban (föleg itt) nagyon is tetszik az alakitasuk.
A negativ szereplökkel törtenik a legtöbb esemeny es szerves reszei a sorozatnak,arrol nem is beszelve,hogy jo es erdekes megnezni,latni hogy hogyan valositjak meg ezt a szineszek...szoval Suxel egyetertek veled.
Carmina,Gabino szerepere nem is talalhattak volna jobbat.
Az mar mas teszta,hogy az eletben(ha lennenek ilyen emberek) messzire elkerülnem öket! :D
Pont filoztam,hogy jo sok embert kinyirtak vagy közben jartak a halalukhoz...
8/10
suxel 2013 máj. 19. - 21:31:15 8/10
(946/1024)
Akkor én csúszópárti vagyok, bár mondjuk nekem a kedvenc karaktereim a negatív személyek. :) Annyira bírom, amikor valami balul sül el és pofára esnek jó nagyot, de elõtte izgalmat visznek a gaztetteikkel a történetbe.
Nekem tetszett, hogy a kiírt szereplõket (Lupe atya, Augusto, Ingrid, Paolo, Dona Blanca) a végére így visszahozták, akinek köze volt Carminahoz valamiféleképpen. Keniat és Rosendot azért nem láttuk személyesen is, csak visszaemlékezés és hang formájában, mert elõbbi a Cachito del cielo sorozatban forgatott már Maite Perroni ellenlábasaként, utóbbi pedig az Amor Bravioban alakította a már felejthetetlen Dionisio Ferrert.
malvinkicska 2013 máj. 19. - 20:31:45
(945/1024)
Nem régen vagyok szappan opera rajongó, õszintém most kezdek bele tanulni eddig nem értem rá olyan volt a munkám . Az érzéseim vegyesek, mert a Televizától is láttam csapni valót a Telemundótól az utóbi idõben sok jót láttam,Zárt ajtók mögött, Szalamandra,Elisa nyomában, aBosszú álarca stb.A véleményem hogy ez elõtt evekkel le játszott novellákat át írnak kisebb nagyobb sikerrel sok blabla van bennük így nyujtják , mint a rétes tésztát a vizások, szerintük minden titkok tudója a pap, a sok amnézia gyerek rablás nem akarom sorolni tovább az érveimet, mert nagyon sok hely kellene neki.A sok rajongó közül csak egy vagyok mindenkinek más és más a véleménye el fogadom , mert nem vagyunk egyformák.A török sorozatok verhetetlenek amit nálunk meg vettek mindet megnéztem nem csalódtam.A Bünös vágyakat a pár kedvencemért néztem de egyáltalán nem fog hiányozni Carmina szem forgatásai és Gabinó ûvöltözése, egy igazi szép részre sem emlékszem az atya temetésén kivül. A csuszók mindbe bele rondítottak.