olahmiki1959 2014 júl. 02. - 01:25:56
(7/7)
Ez egy akkora állatság, hogy párját ritkítja.
1/10
opalzoltan 2014 máj. 01. - 15:20:38 1/10 Előzmény keysme
(6/7)
Ritka rossz film,pocsék befejezéssel.
Már ne haragudj,de szerintem nem ugyanazt a filmet néztük,vagy nem tudom...
Én adtam is egy gyenge 1-est...bocsi :)
10/10
keysme 2014 febr. 23. - 02:23:29 10/10
(5/7)
Nem értem, hogy porton miért kapott ilyen alacsony pontszámot ez a film. Itt vagyunk öten hozzászólók, és mind jó értékelést adtunk... erre, mikor idejöttem 4,9 volt. Csak azért adtam 10-et, hogy minél jobban felhúzzam, mert egy erõs 7-est érdemel ez a film. A mûfajban nem rossz, egyáltalán nem ZS kategóriás, mint amit az itteni értékelése sugall.

Egy kifejezetten jó filmrõl van szó. Az utolsó 20 percnek érdekes a lecsengése, de ez sem róható fel negatívként. Vannak ennél sokkal, de sokkal rosszabb filmek hasonló témában, szóval tessék felhúzni legalább 7-re, aki megteheti.
7/10
Rahar 2012 ápr. 12. - 14:43:48 7/10
(4/7)
Nekem tetszik a film, átlagos filmkezdés, izgalmas cselekményvezetés, jó színészi munka és kiváló képi megvalósítás jellemzi. Én nem sorolnám a horrorfilmek közé, bár azért tartalmaz ilyen beütést. Nekem kifejezetten az tetszik a filmben, hogy a szereplõk nem hõsök, nem jó és rossz emberek, hanem inkább az adott kor átlagemberei. Valahogy így sokkal hihetõbbé válik a történet.
10/10
Keba 2011 júl. 12. - 22:00:35 10/10
(3/7)
Sikerült megnézni. Szerintem jól sikerült film, de kemény horrornak én nem mondanám azért... nem is emlékszem olyan igazán brutál jelentre amit premierplánban mutattak volna, szóval nem vészes. Az, hogy a vadnyugaton játszódik, számomra egészen egyedivé teszi a filmet, nem láttam még ezt a korszakot ilyen monsteres kategóriában. Aki tud még ilyet az írja már meg legyen szíves, tényleg kiváncsi vagyok, van-e még ilyen stílusú. Már alig várom a Cowboys and Aliens filmet, igaz az más kategória, ám az egyedi téma párosítás ott még briliánsabb ötletnek tûnik.
A film vége kifejezetten tetszett, nem igazán erre számítottam, teljesen átérezhetõ és nyomasztó a fõhõs helyzete, már-már kissé burleszk:) A zenéket is teljesen jól eltalálták mindenhol.
Nem igazán szoktam horror filmeket nézni, ezen is csak megakadt a szemem, megnéztem és tetszett. Számomra abszolút hozta az elvárt színvonalat, csakis ajánlani tudom a mûfaj kedvelõinek!
(de persze másoknak is..:)
8/10
contrap 2011 jún. 27. - 14:50:35 8/10 Előzmény Keba
(2/7)
Nem. Ez egy kemény horror, és egyéb kínzás és brutalitás. Én 18+ -ba sorolnám be. Amúgy vannak benne hangulatos részek. És töltelék-jelenetekkel nem húzzák-halasztják a játékidõt :)
10/10
Keba 2011 ápr. 19. - 14:51:08 10/10
(1/7)
Western thrillernek néz ki inkább, de ilyesmi filmet se láttam még. Kíváncsi vagyok :)