Téma: Bûvölet

malvinkicska 2015 nov. 04. - 06:59:01
(862/922)
Megtöröm a csendet, annyira jó ez a sztori, nem nyújtják, hanem lényegre törõ, tudtam okos nõ Giovanna, és fényt derített ki akarja a férjét tönkre tenni az a piros lámpás Cora, lefekszik fûvel, fával, meg a nagy fával, valami undorító nõ az biztos. Catarina, hogy lett ilyen naiv hiszékeny hirtelen ez a Pál fordulat nála, a vén kujonnak, mindent hisz, De Biase itt egy igazi féreg, remélem hamarosan lebukik, mint Massimo jótevõinek hit zsarolók.
suxel 2015 okt. 30. - 22:11:48 Előzmény borzi84
(861/922)
Szia Borzi!

Nem tudsz véletlenül linket adni a youtuben, hogy megleljem feltöltve az egyes évadok nyitányait? Jó keresõ vagyok szerintem, de sajnos ez nem megy. Tudom, hogy változnak az intrók. A 4-5 egyáltalán nincs meg, a 6-ra nem emlékszem, a 7 a hegedûs annyira nem tetszett, de a 8 az Alma Maneras az nagyon jó, s tetszett a 9-10 is.
malvinkicska 2015 okt. 30. - 10:48:56
(860/922)
Igen aranyosak együtt, az elsõ pofont megkapta az a szemét Di Biase, nagyon lapított a boncolási jegyzõkönyv tartalma miatt. Giovanna okos nõ az ki fogja nyomoztatni kivan Diego ellen, mert ugye rangra vágyik, Cora meg biztatja Dit, mint egy kiskutyát a gazda fogd meg a hátulját, vannak nõk akik úgy ragadnak, mint a járvány , meg ette azt már a fene, ha így kell teperni egy férfi kegyeiért, hol itt a nõi méltóság. A neten utána néztem nagyon hosszú eza sorozat 10 évad, ha le akarják adni akkor szerintem 2 rész kellene naponta. A másik nem ezzel függ össze a Brazil Feketén Fehéren nagyon jó kis sztori fordulatosak nem lovagolnak valamin hetekig, a színészi alakítás nálam elsõdleges , de ragyogó, sok szép színész van benne, a szinkron is jó meghallgattam, az eredeti hangot, hogy legyen viszonyítási alapom, elnézést hosszúra sikeredett, mindjárt egy litánia.
suxel 2015 okt. 30. - 10:31:14
(859/922)
A tegnapi reszben nagyon tetszett amilyen szepen tudott egymassal beszelgetni Caterina es Marco 2 jelenetben is, amig ra nem terelodott a szo De Biasera. Viszont Caterina vegre visszaszolt De Biasenak amikor Marcot ostorozta szavakkal, es vegre elõször nem De Biase igy, nem De Biase ugy.
Cora meg egy nagyon kigyo noszemely, sehogy sem akarja feladni az Olivares elleni harcot, nagyon veszelyes.
Ritanak meg jobb lenne belemennie a valasba, amit Marco felemlitett megint neki, mert rossz nezni azt a kapcsolatot, amiben vannak, hat meg benne lenni.
Tillynek komoly lecke lehetett a Duccios kapcsolat, de az aranyos es jo emberek is megtevednek neha.
malvinkicska 2015 okt. 28. - 21:44:41
(858/922)
A mai esti részben sok mindenre fény derült Gabriella karambolozott aligha éli túl az értékek nagyon rosszak voltak, de valahol ezt õ kereste sajnos magának. Caterinat most egy kicsit kezdem nem szeretni ahogy viselkedik. Az új nõvér elmondta hogyan történhetett a csere, mert az a barom égve hagyta a villanyt is. Arra is fény derült a prof régi szeretõje akar bosszút állni amiért elhagyta õt Giovanna miatt. Caterina olyan naiv lett, most hisz ennek Guilionak, de remélem rá fog jönni, milyen szemét egy alak. Azt is jól láttam G sokkal idõsebb, mint Marco, mert G 1952-es születésû míg M 1966-os. A csaj meg C 1976-os, szinte az apja lehetne tudom itt nem sokat számít és van ilyen a napjainkban. Tilly egy aranyos karakter volt eddig, most elvette az a fiatal ügyvéd z eszét, most rájött az anyját látja benne, szét tépte a holmit amit tõle kapott. Nagyon várom a következõ részeket, hogyan alakulnak a dolgok hogyan bukik meg Guilio.
8/10
borzi84 2015 okt. 28. - 20:12:17 8/10
(857/922)
Szia! SPOILER! De Biase "professzornak" nem ez lesz az egyetlen aljas tette, de nyugi! Ahogy mondani szokás: Lesz még a kutyára dér! :-) Annak rendje s módja szerint lebukik, s szépen megtanul repülni! :) SPOILER!
Én is elcsodálkoztam Gabriella naivitásán! Valahogy nem életszerû, hisz nem kispályás!
Tudnia kellene, hogyan mennek ezek a dolgok!
Bevallom, kicsit megsajnáltam, mert most valóban változtatni akart az életén!
SPOILER! Sajnos ezután már nem lesz megállás a lejtõn, s a tragédia elkerülhetetlen! SPOILER!
Az is igaz, hogy az egészet nagyrészt magának köszönheti!
Túl sokáig folytatta az önpusztító életmódot, innen nagyon nehéz visszakapaszkodni!
Tillyvel kapcsolatban: No comment! Furcsa, hogy belehabarodott egy olyan fiatalemberbe, aki a fia lehetne!
SPOILER! Hamarosan nagy csalódás éri majd ezzel kapcsolatban. Azt hiszem, ennyi leckét õ is megérdemel! SPOILER!
suxel 2015 okt. 28. - 19:35:32
(856/922)
Gusztustalan az a ven kejenc De Biase, amit muvelt a leletekkel is. Viszont a villanyt felkapcsolva hagyta es a muszakos nover furcsallotta is. Remelem o esznel lesz majd, mert rajta kivul Marconak nem sok remenye lehet.
Gondoltam, hogy Tilly es Duccio elobb-utobb lebuknak. Hat nem csodalkozom, hogy Massimo kibukott rajtuk.
Gabriella meg komolyan mondom kattant, hogy lehet egy mar ismert drogdilertol elfogadni vakon kihangsulyozattan egy speci narancslevet. Annyi ralatasanak kellene lennie, hogyan is mukodik ilyen korokben az ilyesmi.
malvinkicska 2015 okt. 28. - 11:18:52
(855/922)
Nekem ez jobban tetszik, mint az a sok Mexikói átdolgozás, olyan sok butaságot írnak bele az valami borzalom, legalább is nekem. Aztán majd nem mindnek egy a mondanivalója ha már van. Marcos a fõszereplõ egy plasztiki sebész, és Caterinaval voltak együtt eddig mivela felesége megcsalta és nem tudta neki meg bocsátani, most fordult a kocka, mert ugye Marcost valamiért a saját rokonsága zsarolja nagy pénz összegekrõl van szó, a volt feleség már sok mindnt kiderített, és ezért megverték, és most megsajnálta férj ,és nem hagyja magára, Caterina ezt nem vette jó néven, és elmaradtak. A klinikán elõ bukkant ez az új prof Guilio de Biase, és elkezdett udvarolni C-nak perszs mindenütt betart, Marconak, most egy leletet hamisított meg, hogy bajba keritse, eddig még sikerült, az új profon csak Marco lát át a többiek hisznek a szemét ládának. Nekem fordulatos jó kis sztori.
malvinkicska 2015 okt. 26. - 21:36:34
(854/922)
Azt az élményt és lelki feltöltõdést leírni nem nagyon lehet, amiben részünk volt a Pápai audencia az külön megér egy misét ahogy szokták mondani. A sorozat a ma esti részben nagyon sajnáltam Marcot aza vén ritka fogú kéjenc, kezdi behálózni Caterinat, az ilyen rámenõs pasikat mindig utáltam mikor még olyan korban voltam. A gondolatai csak azon járnak, hogy ártson Marconak.
malvinkicska 2015 okt. 25. - 06:34:36
(853/922)
Egy hete zarándok úton voltam, nagyon sok szép helyen jártunk, de nem vásároltunk, mert akik akartak pl a doktorok, mondták elég magas volt az ár, Velencében a Gondolába is beleülni csillagászati volt a belépõ, ami pénzünkhöz képest.
malvinkicska 2015 okt. 24. - 09:49:45
(852/922)
A 90-es évek elején jártam Olaszban, és azt megjegyeztem a mi pénzünkre át számítva egy ásvány víz 270ft volt, ha emlékeim nem csalnak. A sorozat nagyon tetszik, itt nem csak jók és rosszak, és élezõdik a helyzet, forog a kocka, mint a minden napjainkba, egyszer len utána fen, most Marco a soros Vera lelépett, a mostani orvos elég idõsnek látom Caterinához na de ez film, ez megesik. A drogot is jól szemlélteti a fiatalokkal, milyen nehéz lemondani, mert a sejtek sokáig emlékeznek, és elõbb utóbb vagy meg áll, vagy, újra elkezdi, de nagy akarat kell hozzá, rondább, minta pia.
suxel 2015 okt. 24. - 07:54:20
(851/922)
Guilio de Biase megformaloja Roberto Alpi nagyon jol alakitja a Life uj gaz hoditojat. Nagyon meggyozo a szerepeben, akarcsak a Plazaban volt, ahol Ettore Ferrit, a foszereplot alakitotta szinten negativ vonasokkal. Egyedul Marco lat at a ferfi szandekain, de persze, ahogy a sorozatokban lenni szokott neki nem hisz senki sem. Es ennek meg kell lenni egy tetopontjanak is, ahogy a sorozatokban lenni szokott: az egyetlen szereplo, aki atlat rajta, a negativ szereplo teljesen ellehetetleniti, a pozitivat lattatja masok szemebrn rossznak. Caterinanal es Olivaresnel ez mar szembetuno, Giovanna pedig a 100 millios elolegre figyelmeztette Diegot Marcoval szemben. 100 millio szamunkra hihetetlen osszegnek tunik egy orvosnak elolegkent, de a sorozat jol mutatja az akkor meg hasznalatban levo olasz lira gyengeseget: pl tegnap Diego vett Giovannanak egy szimpla rozsacsokrot 30000 liraert.
malvinkicska 2015 okt. 16. - 17:15:29 Előzmény suxel
(850/922)
Igen Vera nagyon rondán viselkedik annyira nem hisz senkiben valóban beteg, pszichés zavara van szerintem ami már kezelést igényelne, egy szakember, aki megtanítaná neki kezelni a dolgokat, mert üldöztetési tév eszméi vannak Diegot illetõen is, aztán Caterinat sem állja, az anyja is hibás csak õ a tökély, már ez is betegség jelei.
handi99 2015 okt. 15. - 23:50:03
(849/922)
suxel 2015 okt. 15. - 22:54:37
(848/922)
Koszonom a valaszaitokat!

Az addig oke, hogy Vera bevallja Marconak, hogy o nala az intrikussag csak egy szerep, s valojaban belul nem ilyen. A mostani gyilkossagi kiserletevel Diego ellen azonban mar túl messzire ment, annyira beleeli magat ebbe a szerepkorbe, hogy szerintem már kezeltetni kellene.

Azt annyira szerettem a mai reszben, hogy Caterina nek vagott le egy feltekenysegi hisztit, mikor meglatta Marcot es Ritat, amknt megolelik egymast. Pedig 10bol 9 sorozatban ez tortent volna.

Tudom, hogy annak visszafordithatatlan kovetkezmenyei lesznek, hogy Tilly nem szólt Massimonak arrol, hogy Gabriella ketsegbeesve telefonált az ejszaka kellos kozepen, hogy segitsegre van szuksege. Megsem tudom elitelni, nem tettem volna maskepp a helyeben. Massimonak is van mobiltelefonja, Gabriella akar kereshette volna azon is, nem pont az "anyosat" kellett volna felcsorgetnie, hogy S.O.S
malvinkicska 2015 okt. 15. - 12:12:21
(847/922)
A kérdésed a másik fórum társ megválaszolta a felesége teljesen odáig van Marcoért, már azt is kiderítette , hogy az unoka tesója zsarolja, sok mindenre képes lenne, ha még egyszer megbocsátana neki Marco, a nõ már azt is mondta Caterinanak mindent elnéz de a õ hajthatatlan e téren, nem tudja megbocsátani, hogy megcsalta. Valentina Chico magasságát illetõen több helyen néztem de csak születés év végzettség ez található, biztos tudod 1976-os születésû.
8/10
borzi84 2015 okt. 14. - 23:43:46 8/10
(846/922)
Szia! Ez az évad nekem is az egyik kedvencem!
Annak idején néztem a sorozatot, örülök, hogy újra képernyõre kerültek az elsõ évadok is!
Marco és Rita házassága amiatt ment tönkre, mert Rita megcsalta a férjét, s Marco ezt nem volt képes megbocsátani!
Rita ugyan mindent megpróbál, de Marco hajthatatlan, s ez nem is változik!
SPOILER! Rita a végén Jean - Pierre-rel jön össze, s gyermeket is vár majd tõle. SPOILER!

Természetesen Caterina tud Ritáról!
Egyébként Rita tényleg minden eszközt bevet: Az elején azzal próbálkozott, hogy befeküdt a klinikára, s orrplasztikát csináltatott! :-)
suxel 2015 okt. 14. - 22:50:37 Előzmény malvinkicska
(845/922)
Ma vegre kiderult Lorenzo es Caterina kapcsolatara. Csak azt tudom mondani, amit nagyon ritkan. Ennek a Francesco Masinak jobb lesz a tulvilagon, egy igazi szornyeteg volt. És mar akar rendezodhetne is Caterina es Marco szerelmi elete, viszont Marco titka es zsaroloi jelen vannak, es a zsarolok most kezdenek igazabol bedurvulni.
Szeretem ezt az evadot, minden benne van, aminek lennie kell, es szerintem lehengerlo az alakitas minden teren. Verat is szeretem, igazi negativ karakter, aki nem gyilkol, vagy tesz visszafordithatatlan dolgokat, melyek megpecsetelnek a sorsat, de olyan kigyo tud lenni a fondorlataival, hogy az ember meg tudna fojtani. Viszont a lebukas mar nagyon erik neki, es az ugyeszno is sejti. Guiseppevel nem tudott elmenni Innsbruckba, Marconak Caterina kell, es most a bunreszessege is kitudodni latszik. Akinél most nagyobb a csend az Gabriella, már vagy 2 része, hogy nem kavart be, viszont helyette Rita jut fontosabb szerephez. Azt lehet tudni, hogy Rita es Marco miert mentek szet, mitol doglott be a hazassaguk? Gondolom Caterina azert tud a felesegrol, aki mar nem szamit a dokinak, nem? Azert kerdezem, mert az harmadik evad elso par részét nem lattam, es nagyon fiatal voltam, amikor tvben kovettem. Annyira jo ujraneznem most, hogy majd ezt az evadot szerintem le fogom tolteni a gepemre is.

Egyebkent a Caterinat jatszo szineszno Valentina Chico nagyon magas. Lapos talpuban is neha magasabbnak tunik Marconal, Gentilli ugyved urnal meg egyertelmuen. A neten van valami adat a magassagarol?
malvinkicska 2015 okt. 10. - 14:51:41
(844/922)
A tegnap este volt és az apáca kimondta Caterina kisfia, nagyot nézett a prof is mikor aza szemét Vera elmondta otthon, mivel az neki akkor az unokája, jelenben még Caterina nem tud az apjáról csak az anyjáról.
suxel 2015 okt. 09. - 22:27:52
(843/922)
Arra konkretan emlekszik valaki, hogy Lorenzo, a down-szindromas kisfiu valoban kicsodaja is Caterinanak?