8/10
idõjós1010 2022 jan. 04. - 15:27:08 8/10
(33/53)
Az előző évadban már kezdtem a hitem veszteni a műsor kapcsán, mivel nem voltak a befektetések már olyan következetesek mint az elején. Most a negyedik évad első része eddig mondhatni bíztató. megvalósult projektekről viszont jöhetne több videó is. Annak az egynek örültem.
SPOILER.... A harapohár mint ötlet elsőre nem tűnt rossznak, de ha valóban ront a kávé ízén, akkor halott ügy. A másik dolog meg az, hogy a hölgy nem tudott megnevezni célközönséget erre. Innentől kezdve pedig abban hinni, hogy a környezetbarát megoldás akár dupla áron is lehet kelendő, szerintem balgaság.
Buliaplikációt illetően nem ez volt az első megkeresés a műsorban, és biztosan van abban valahol pénz, de én laikusként nem gondolom hogy egy ilyen cucc fejlesztése milliókat emésztene fel. Meg azt sem, hogy három ember kell hozzá. ....... Savanyított zöldségeknél egyetlen bajom volt.: úgy tűnt, nem visszazárható a tasak. Innentől kezdve köszönöm én szépen, hogy elvan a hátizsákomban, de ha nem eszem meg egyszerre mindet, akkor már visszatenni nem tudom. Inkább zárom légmentes dobozkába, oszt viszek otthonról amennyit gondolok. ....... A pék nagyon szimpatikus volt emberileg, de eleve azért jött hogy terjeszkedni szeretne. Ehhez képest a végén azért utasította vissza az ajánlatot, mert annyira nagyon azért talán mégsem. mert ha igen, akkor az a 20% nem sok.
olahmiki1959 2022 jan. 02. - 18:19:01 Előzmény cruz4
(32/53)
Egészségükre!
10/10
cruz4 2022 jan. 02. - 17:57:42 10/10 Előzmény olahmiki1959
(31/53)
Nem jött be a számításod!:-) Nagyon nem..., már főműsoridőben kezdik ma a 4. évadot...
Veresné Anikó 2021 aug. 17. - 15:20:01
(30/53)
Sajnos elég későn adjàk. Lehet tudni, hogy mikor ismétlik?
Bonitó 2021 ápr. 17. - 14:19:24
(29/53)
Én is kedvelem ezt a műsort! :)
Néztem az előző évadot is. Kedveltem az öt Cápát is. Egyiket azért jobban, másikat kevésbé
(A tavalyi etapból Tomán Szabina, Balogh Levente, Balogh Péter és Moldován András továbbra is keresi a befektetési lehetőségeket, míg Fehér Gyula helyére egy új "ragadozó" érkezett.
 A műsor vadonatúj Cápája Lakatos István, a 25 vállalkozást magába foglaló Bravogroup Holding ügyvezetője.)  Érdekes Fehér Gyula volt a kevésbé szimpi, és aki a helyére érkezett L. István személyével szintén még barátkoznom kell. :)

A mai adásban szereplők között  is volt aki elnyerte tetszésemet, volt aki nem.
- Az 54 éves Tibor (rendőr,avagy diszkós) terméke a csúszásgátló beton amivel nem is értettem először mit is akar bemutatniEzen sokat kell még dolgozni, azért az ilyen befektetéseket nem igen szeretnek a Cápák! :)
- Tamás két dobverővel érkezett, Londonról beszélt, pandémia időszakáról, 20 milliót kért, a licensz dolog kissé zavaros volt. Nem is tudom, hogy egyáltalán rendezett-e, avagy sem, de kapott ajánlatot a "dobszoba" ötletére. No, de mi lesz a pandémia után?!
 - Adrienn 183  cm magas nincs a méretére ruha, kád, cipő, esetleg bugyingó?!
Node még a  tükör is alacsony helyen van, blablabla. Lényeg, webshopot akar. Azt mondja, biztos, hogy az összes magas nő nála fog vásárolni?! Ezer éve vannak ilyen magasságú nők, és ruhákban jártak! :)
- Gergely csilit termeszt, ő az utolsó vendég és nekem a legszimpatikusabb.  Már eladott eddig . 5  ezer üveggel 10 millióért. A Cápák megkóstolták, ízlett  nekik. Levente sokáig hezitált, de végül kilépett a buliból ő is. Vajon mekkora lehet a magyar csili-piac?! Szerintem Gergely családi vállalkozásban szépen meg fog élni ezután is, még így is, mert olyan szeretettel és lelkesedéssel csinálja amit eltervezett, hogy ez csak jól sülhet el.
A mai műsor kicsit gyengécskére sikerült. Szerintem.
Sebaj, majd jövő pénteken jobb lesz, nem igaz?! :)
10/10
marisál 2021 ápr. 16. - 22:37:15 10/10
(28/53)
Nagyon szeretem a Cápákat, egytől-egyig profik, már bizonyítottak, és nem utolsó sorban szimpatikus, kellemes, megnyerő személyiségek, kivéve az új cápát, őt nem bírom, kilóg a sorból, és úgy látom, a többiek sem fogadták még be.
10/10
Péterrrrrr 2021 márc. 26. - 18:35:53 10/10
(27/53)
Szerintem is nagyon jó műsor.
7/10
nikato 2021 márc. 22. - 14:23:06 7/10
(26/53)
Meglepően jó ez a műsor!
Forsolya1 2021 márc. 21. - 01:31:00
(25/53)
Nagyon szeretem ezt a műsort. Olyan sok jó ötlettel, innovációval találkozik az ember. A Cápákat is imádom, és humorosak is.
Lilut mindig szerettem, de sajnos látjuk, hogy egy bájos, szép nő, hogyan csúfítja el az arcát. Döbbenet, amit emberek magukkal művelnek, tényleg beteg a világ. Sajnálom szegényt.
De a műsor szuper!
Bigpapa 2021 márc. 09. - 12:32:48 Előzmény Péterrrrrr
(24/53)
És te időt szántál erre a válaszra? 😂😂😂😂 Fénykorában sem tetszett Lilu, nem hogy most. De látom , neked bejön.
10/10
Péterrrrrr 2021 márc. 09. - 11:22:20 10/10 Előzmény Bigpapa
(23/53)
Nem akarlak elkeseríteni, de nem miattad csinálta, és ha önmagának tetszik, már az is elég a boldoguláshoz. :-)
Bigpapa 2021 márc. 06. - 09:24:26
(22/53)
Nézem tegnap a tv-t (hang nélkül volt), mondom ki ez a viasz fejű botox rém a tv-ben? Nem jöttem rá. Adok rá hangot, hát a Lilu hangja. Hinnye, ez aztán több kupont is felhasznált a bónuszbrigádnál botoxra? :D A kevesebb több ,drága! :)
10/10
Aknow 2021 febr. 26. - 12:57:42 10/10
(21/53)
Jó volt a 3. évad első része is, igaz hogy kicsit későn van de pár hét múlva elvileg befejeződik a mi kis falunk ismétlése és akkor jóval előbb lesz látható a műsor. :)
10/10
Poothy Bickmann 2021 febr. 26. - 12:05:00 10/10
(20/53)
Szeretem! Nagyon kár, hogy a (egyénként jó, de) bóvlik mögé csúszott a kezdési időpont :( lehet, hogy beférne a kettő közé !? ...a sorozatokat úgyis körbe ismétlik megállás nélkül ;)
8/10
idõjós1010 2021 jan. 16. - 21:40:06 8/10
(19/53)
Én az első évadot imádtam. Tökéletesen átjött, viszonylag elég hamar hogy mik a szempontok, és abban logikai is volt. Következetesek maradtak a cápák végig. kerek volt minden egyes rész. Második évad viszont nem az. Fontos kérdések maradnak ki, olykor hü**eségekbe fektetnek be, míg mások kifogástalan üzleti ajánlatot, és terméket utasítanak vissza. A második évad egy szerencsejáték. Nagyon nem tetszik. Am ennek a műsornak van egy nagyon régi elődje is. Nekem már az is maradandó volt anno.
Tigrismaci 2020 júl. 06. - 23:09:30 Előzmény Benita
(18/53)
Egyetértek az előttem szólóval, teljesen abszurd a péntek hajnali 1.50-kor kezdődő ismétlési időpont. Ki talál ki ilyen lehetetlen időpontot??????
10/10
marisál 2020 jún. 17. - 20:50:54 10/10
(17/53)
Imádom a cápákat, és ezt a műsort!
Benita 2020 jún. 09. - 20:35:29
(16/53)
Én szeretem nézni, sokat lehet tanulni a vállalkozások értékeléséből is... De ki találta ki a hajnali 01.50-es ismétlést????
10/10
Aknow 2020 máj. 20. - 00:06:52 10/10
(15/53)
"A műsort, mely heves érzelmekkel, vitákkal, megrendítő fordulatokkal teli, csak erős idegzetű nézőknek ajánljuk!" Ez még is mi a fene? Úgy hozzák le mint a híradóban mikor mondjuk egy gyilkosságról következik egy riport...
10/10
NHzsolt 2020 máj. 10. - 16:42:04 10/10
(14/53)
Szerintem zseniális műsor, a jelentkezők mikor bele kezdenek a felajánlkozásba, látni lehet a cápák arcán,hogy igen vagy nem. Mégis kulturáltan intelligens módon mondanak nem-et, ha nem tetszik az ötlet nekik,és kíváncsian figyelik, a többiek mit szólnak. Sok embernek ad esélyt egy-egy ilyen bemutató arra, hogy lássa, a fejében megfogalmazott jövőkép életképes-e, vagy megmarad egy saját kis vállalkozásnak. Az irreális elképzelések lepattannak a befektetőkről.
Hiszen a saját pénzük, a saját szemléletük, a saját idejük az, amivel be tudnak szállni, ha látnak fantáziát egy-egy ötletben.
Moldován Andrással beszélgetnék egy órát, szerintem az az egy óra nagyon értékes lenne, mert Ő a leginkább szókimondó és ugyanakkor Neki voltak olyan dolgai, amikkel nemcsak üzletemberként lehet felnézni rá, hanem emberként is.