Kit Fisto 2019 júl. 21. - 11:25:54
(9/9)
Én csak a végét láttam,

amikor az ál Cartouche feladta magát majd megegyezett a nagymenő pasassal, hogy ismerje el, ő Cartouche és azzal ő lesz az ász, hogy elfogta. A parókás ráállt, és azt mondta neki, holnap reggel lesz a kerékbetörése. Na most én azt vártam, hogy lesz-e, nem-e, de innentől ezt a vonalat teljesen elfelejtették, nem tudni, hogy akkor kivégezték-e, vagy csak valami trükk volt, és megszökött? Mert ugye nem túl jó ötlet önként kerékbetöretni magad..

Vagy csak nem vettem észre? Mert egyszer elkapcsoltam ezután, de hamar vissza is tértem, nem hiszem, hogy az alatt lerendezték a kerekes bulit. Ez így nagyon hülye dolog, még jó, hogy nem néztem végig ezt a filmet, ha ilyen igénytelen a törénetvezetése.
sziriat 2011 dec. 21. - 19:41:22
(8/9)
Hozzászóló... elnézést a Hozzászólástól...
sziriat 2011 dec. 21. - 19:39:59
(7/9)
A hat hozzászólásból egyik sem látta a filmet, minek utána megnézte, elfelejtett visszaértekezni róla.. Köszike:)))
perry 2011 júl. 15. - 08:15:18 Előzmény oncogito
(6/9)
Ez így is van, mint szokásos ma mondogatni a filmben Cardinale "biodíszletként" jelenik meg, mondjuk ez is a dolga.
Ennek ellenére az õ karaktere is jól formált szerep, szerintem.:)
oncogito 2011 júl. 14. - 21:00:15 Előzmény perry
(5/9)
Attól tartok az a film is inkább csak Belmondó miatt volt jó, de meglátjuk...
Ford Mustang 2011 júl. 14. - 14:50:54 Előzmény feketevipera
(4/9)
Én sem értem ezt...
Kárpáti Éva 2011 júl. 14. - 10:59:50
(3/9)
Én sem szeretem a remake-eket, az eredetit még egyik sem múlta felül. Nekem is a Belmondó-Cardinalés az igazi, amit gyerekként láttam elõször. De Difentalh-t nagyon szeretem, ezért kiváncsi vagyok rá és megnézem!
perry 2011 júl. 14. - 07:58:52 Előzmény feketevipera
(2/9)
Koromtól fogva az 1962 évben gyártott Philippe de Broca Cartouche filmjét favorizálom, igaz akkor még gyerek voltam.
Mondjuk a fõszerepben élete teljében levõ Jean-Paul Belmondo és Claudia Cardinaleval.
feketevipera 2011 ápr. 24. - 20:29:18
(1/9)
Nem igazán értem, miért lett "történelmi film", ez egy kosztümös kalandfilm. Egyébként meg marhára hosszú és vontatott, három óra kicsit sok. Tulajdonképpen semmi eredeti sincs benne, a már megszokott kardpárbajokon és cselvetéseken, vadromantikus fordulatokon túl nem látunk benne semmi különlegeset. A jellemek is fekete-fehérek, ahogyan ezt már jól ismerjük a hasonló filmekbõl. Egyszer éppen meg lehet nézni, ha unatkozunk, de szerintem nem túl jelentõs alkotás.