sandros5000 2008 szept. 21. - 15:51:34 Előzmény E. Dórika14
(51/211)
Örülök hogy ismered, de ennek ellenére tehetségtelen mint színész, a film meg rettenetes, csak azért nem mentem ki róla, mert a sor közepén ültem és nem akartam a többeieket zavarni, azzal hogy lelépek, így Al Bundy-ra gondoltam, mikor ül a cipõboltban és a kezébe temeti az arcát, legszívesebben én is ezt tettem volna...
tom991 2008 szept. 21. - 14:56:04
(50/211)
DVD megjelenés: október 7. után. (1890-1990 Ft) Extrák:
-Elõzetes
-Képgaléria
-Interjú
-Kimaradt jelenetek

1.85:1-es képarány, DD5.1-es magyar hang, felirat nincs.
Kiskacsa1 2008 júl. 18. - 13:36:16
(49/211)
Rettenetes! :-SSS
marteeka 2008 ápr. 29. - 22:37:05
(48/211)
Nekem Szonja tetszett benne egyedül, legalább rajta lehetett derülni, tipikus hülye szõke nõ :D
marteeka 2008 ápr. 29. - 22:35:54
(47/211)
Attól, hogy ismered és szerinted jó színész, a film még ciki... sõt.
E. Dórika14 2008 ápr. 29. - 20:21:59
(46/211)
Nem értem mért fikázza mindenki, ezt a filmet!!!
Szentem KIRÁLY!!!!!
Minden a zenék, a színészek: KIRÁLY!!!
Szerencsére Puskás Petit személyesen is ismerem(hála öcsémnek aki "munkatársa" neki!)!! És remek színész õ is!!! Úgyhogy Ne CIKIZZE SENKI A FILMET!!!!!!
1/10
feeco 2008 ápr. 21. - 00:07:31 1/10 Előzmény wolody
(45/211)
Minden szavaddal egyetértek.. Tegnap este néztem meg a filmet (film egyáltalán??) Nem hittem a szememnek.. Végig azt hittem, hogy ez valami Kész Átverés Show.. Bugyuta dialógusok, nem ülnek az erõltetett poénok, nulla dramaturgia, sz*r vágások, primitív történet.. Lehet, hogy csak tesztelni akarták az "alkotók", hogy hol a nihil-ingerküszöb?? Tesztelték volna az édesanyjukkal!!
cherry baby 2008 márc. 13. - 09:31:41
(44/211)
az élõ sztárcsinálástól is hánynom kell, még filmet is nézzek róla???? egy ember nem szerepel benne, akit egy kicsit is kedvelnék. *moderálva* ibolya meg... no comment. se kinézet se énektudás se semmi.
wolody 2008 márc. 13. - 00:58:52
(43/211)
Ilyen rossz filmet még nem láttam! Nem tudok olyat mondani ami jó benne. Na jó esetleg Reviczky Gábor rövid jelenetei. Megdöbbentem. A Tímáron, Kernen, mindenkin, hogy ezt komolyan gondolták. Minden iszonyatosan erõltetett. fúú, de sz@r volt...
mandina 2008 márc. 09. - 22:57:16
(42/211)
a film tenyleg szar, a tortenete sem olyan, mint amibol egy normalis filmet lehetne csinalni, ibolya miatt neztem csak meg.
benzinkutas2 2008 febr. 16. - 22:12:25
(41/211)
Nagyon rossz.
rockqueen 2008 febr. 14. - 19:08:15
(40/211)
Kár,hogy szinte mindenki fikázza ezt a filmet,pedig egy olyan zseniális ember rendezte,mint Tímár Péter.: (
rapanui 2008 febr. 08. - 18:04:18
(39/211)
Helló:)

Én csak egyet mondanék, lehet nem lesz nagyon elmés vagy frappáns, de ezt éreztem a film alatt: ha valami f*s, akkor az f*s:)

peace

rapanui
fruzsietta 2008 jan. 20. - 17:02:10
(38/211)
Siralmas! A Csinibaba és társai után többet vártam volna. És ezen még Kern sem tudott változtatni... :/
perry 2008 jan. 18. - 16:22:59
(37/211)
Volt szerencsém a helyi premier bemutatón megtekinteni Timárostól, Ibolyástól és a "Hangárosoktól".
Tímár a film üzenetérõl azt mondta, hogy a lehetõségekrõl és az akaratról szól a film, meg arról , hogy szórakoztatni kell az embereket és ezt kevesen vállalják fel. Valamint azért nem Kern
rendezte mert Õ írta játszotta és már rendezni nem volt képes:) Az tény , hogy az Õ karaktere a legjobb és a megoldásban is az. Azt kell mondjam a közönség reakciója elég élénk volt, a jól elhelyezett poénoknál be is jöttek a nevetések. A vágás meg kellõen Timár félére sikeredett amit tõle már néhányszor láttunk.
Nekem végig az volt az érzésem , mivel a TV2 volt a fõ támogató a mozi nem volt más mint egy második bõr lehúzása a Megasztárról. Mint sokan tudjuk a mozi elõször a producernél van meg aztán jönnek az alkotó mûvészek.:)
Ibolya személyisége ebben a filmben nekem úgy tûnt, hogy egyen értékû a személyiségével. Kovács Kati is játszotta több alaklommal önmagát filmen, igaz Õ mívesebb alkotásokban és valódi társadalmi filmdrámákban. Megjegyezem egyszerû és szerintem tehetséges ember, a jövõ dönti el mi az ami még lehet belõle.
A film tényleg nem egy nagy durranás, és kíváncsi leszek a Filmszemlén nyújtott "alakítására". Magam nem itélném el van benne zene, tánc, ének kicsi magyar valóság. Az tény nem mûvészfilm , nem is jó film de a mi filmünk :)/Tanú/
blaze86 2008 jan. 16. - 00:21:33
(36/211)
Seemann-ra és a többiekre reagálva: pont most néztem meg megint a Tanút, hát, fergetegesen jó...

Az Indul a bakterház meg a Valami Amerika azért nem egy idõsíkon vannak..!!

Az jutott eszembe a Tanú közben, hogy akkori politika ide vagy oda, sokkal frappánsabbak voltak akkor a filmek. Sõt, hát ma is foglalkoznak politikával - csak nem ilyen frappánsan!
A '90-es években kiveszett a magyar filmekbõl az élc, az irónia, a szarkazmus, a játszi könnyedség. Amit átvettünk nyugatról, az az erõltetett és ízléstelen geg, ami az amerikai ízléstelen tömegfilmeket jellemzi. Csak azt felejtjük el, hogy nyugaton az igényesebb alkotások azért dolgoznak a fentiekkel is.
1/10
rhino1 2008 jan. 15. - 22:29:23 1/10
(35/211)
Sziasztok!
A "jó kis magyar" filmmel én sem értek egyet, nekem a Valami Amerika és a Csak szex.. volt utoljára jó magyar film, még az agyonpromózott Szabadság, szerelem sem volt túl színvonalas (történelmileg), bár most nem ez a téma. Szerintem a magyar filmek úgy készülnek mostanában, hogy 1. van egy ötlet 2. a producernek tetszik és leforgatják a filmet. Az meg, h teljesen idegen az élettõl a produkció, az már egy másik kérdés. Meg ez a vígjátékos erõlködés már baromi fárasztó.
Szal nem lett volna ez alapjában rossz, csak senki nem mer a pénzzel szemben kritizálni.
1/10
Wanted 2008 jan. 15. - 18:12:45 1/10
(34/211)
Hát én pl.az ilyen számodra talán "limonádé"ként vélt indul a bakterház,zimmer frei,szamba filmekre gondoltam.. A mások élete az nagyon jó film,láttam énis.. sajnos kritizáni midnet olyan iszonyatosan könnyû és szórakoztató,alkotni jót viszont nehéz,filmkritikusból kimagaslóan jók a magyarok;) az is vmi nem?!
Seemann 2008 jan. 15. - 17:08:53 Előzmény Wanted
(33/211)
"azt gondoltam ha jaj itt egy újjab jó kis magyar film"

Mibõl gondoltad? Amikor azt mondod újabb, akkor a Kállai féle 69-es "A tanu"-ra gondolsz? Mert az utóbbi 10 évben itt (ill. 40), jó filmet, biztos nem forgattak. Úgy értem, valóban jót. Nem könnyed szórakoztató üvegtigrises limonádékra gondolok (amik a maguk mûfajában élvezhetõek), hanem példának okáért olyat mint a németeknél "A mások élete".

Helyesebb hozzáállás lenne ha úgy váltanánk magyar filmre jegyet, mint amikor egy fakír eltervezi hogy rás*ggel a szögágyra. Azaz: k.rvasz.r lesz. Tulajdonképpen kiábrándult, fanyar, sztoikus nyugalommal. Ha netán mégsem lesz rossz a film, annál nagyobb a csodálkozás és az öröm.
Fruzzs 2008 jan. 15. - 15:42:18
(32/211)
Hát én úgy tudom, h a film zenéjét kiadták cd-n, bár nem vagyok benne biztos...