Lili28 2008 jan. 15. - 15:20:42
(31/211)
A film rettenetes! Ez az amit még egy esõs, unalmas vasárnap délutáni DVD-zésre sem ajánlok senkinek!! Viszont az a szám amit Ibolya énekel a Fekete lányról, nagyon tetszik!! Tudja valaki, hogy megtalálható e valahol a neten???
1/10
Wanted 2008 jan. 14. - 21:36:19 1/10
(30/211)
Na igen bnõmmel mi is beültünk gondolva h egy kis szórakoztató magyar vígjáték..és tényleg nagyon hosszú fõelg h pár napja alig bírok aludni és a végén már tényleg nem sok kellett volna..
Erinka 2008 jan. 14. - 20:36:01
(29/211)
Helló Mindenkinek,

mi egy könnyû, szpmbat esti mozizás keretében néztük a filmet, azzal a nem titkolt elvvel, hogy a magyar filmgyártást támogatni kell, ne csak az amcsi cuccot vegyük meg- alapon.
Hááááát.... A zene jó, de csak a szuper-régi magyar zenék miatt, amik újra hangszerelve is nagyon jók. A film viszont nem jó. Ibolya tényleg üvöltve énekel, de ez Cininek, meg Kovács Katinak is bejött anno. Iszonyú unalmas, hosszú. Oroszlán Szonja a jól bevált butaszõkenõ karaktert hozta, azt mondjuk legalább jól, és visszaszõkülés elõtt. Kern András minden magyar filmben ott van, Koltaiék miért maradtak ki? :)
Ami tetszett az az, hogy nem volt annyira gusztustalanul tele reklámokkal (támogató tv, mobiltelcsi, rádió, stb...), mint az SOS Szerelemben, ahol valakiért midnenki ugyanazt az autót vezeti, és ugyanazt a márkát viseli, stb... Volt benne promo, de nem ennyi.

Egy szó, mint száz, a sztori uncsi, a vége már az elején biztosra vehetõ, egyszer megnézhetõ, de ha van másik opció, inkább azt válasszátok!
1/10
Wanted 2008 jan. 14. - 18:47:47 1/10
(28/211)
Ma néztem meg,azt gondoltam ha jaj itt egy újjab jó kis magyar film..hát nagyot tévedtem.Iszonyat unalmas oláh ibolya rosszul játszik( tudom h nem színész,de nem érdekel akkors rossz) és maga az egész film kiszámítható és vontatott..a végére majdnem bealdutam.. Bár egy jét rész tetszett,mikor kernt összerugdossák a cigányok..hm na akkor az jutott eszembe "tipikus cigányok 5en mennek 1-re":D de az nem tetzsett mikro bemegy oláh és mindenki cigány kurva vagy ne mtudom már mit modntak..egyáltalán nem volt benne semmi realitás..egy újjabb kis cigány vagyok bánt a sok rasszista fehér jelenet volt..(errõl az a reklám jut eszembe amit nyomatnak a viasaton az a kölykök vagy mi mikor a cigánygyerek ártatlan pofával megkérdezi h mi a za fasiszta,undorító hányok tõle :S) na midnegy a léyneg a léyneg rossz nem érdemes megnézni,pedig kernt szeretem..
5/10
GT 2008 jan. 14. - 18:19:39 5/10
(27/211)
Hiányzott egy jó forgatókönyv (kétszer nem lehet egy "álversenyt" végigizgulni), hiányzott egy jó geg-író, legfõképp pedig a hiányoztak a hihetõ, átélhetõ érzelmek (Vajon mi a francért nem akarta az énektanár(Kern) elõször vállalni a feladatot, ha meg elválalta miért nem csinált semmit az izzadáson kívül?). Hiába fantasztikus Oláh Ibolya hangja és jó - a szar forgatókönyv keretei között - a játéka, hiába a sok jó szám, ha az egész unalomba fullad az egysíkú ugrabugrálás és hangszerelés miatt. És lehetett volna még bátrabban karikírozni ezeknek a vetélkedõknek a bornírt körítését, a "sztárolást", stb

Egy újabb kihagyott lehetõség.
ZlaDek 2008 jan. 13. - 23:47:05
(26/211)
Megnéztem a bemutatóját, szerintem hülyeség és elég gagyi .....
Ludvik Jahn 2008 jan. 13. - 23:14:02
(25/211)
A mai (hipergiga) sztárvilágra valami miatt tökéletesen illik a klasszikus népi bölcsesség:
-Nagy az isten állatkertje.
-Hja, de ne az a baj, hanem hogy túl alacsonyan van a kerítés....
robinh 2008 jan. 12. - 18:14:45
(24/211)
miért ne bizonyíthatna bárki ebben az országban?
Seemann 2008 jan. 12. - 02:06:11
(23/211)
Nézd esélyt adunk, hiszen szerepelt egy vetélkedõ mûsorban. Bizonyíthatott. (ha üvöltéssel be lehet jutni hát legyen) De a bizonyítási idõszaknak vége. Vagy ha õ színészként bizonyíthat (nem tudom mire fel), úgy hagy bizonyíthasson mindenki ebben az országban. (Akkor is ha nics vasalt haja, kihúzott szeme, és nem hord 4 számmal kisebb rózsaszín toppot /férfi létére)
Fruzzs 2008 jan. 11. - 22:00:04
(22/211)
Az volt a baj Oroszlán Szonjával a filmben, h szimplán egy olyan szerepet osztottak rá, amit nehéz "értelmesen" eljátszani. Nem nagyon láttam még olyan szerepben, amiben a komolyabb színészi oldalát is megmutathatta volna, de ennek ellenére, én õt egy jó színésznõnek tartom, mert amit eddig felmutatott és ilyen fiatalon , az nem kevés.
3/10
zee944 2008 jan. 11. - 18:04:17 3/10
(21/211)
Elkerülte a figyelmedet az 'érdemtelen' szó. Ritkán fikázok médiaszereplõt, de be kell valljam, nálam eddig a srác összes megnyilvánulása pontosan azt a képet támasztja alá, amit Seamann írt. Hogy mit törõdök vele? Nem tudom nem észrevenni és nem tud nem zavarni... ennyi. Seamann olyan gondolatot fogalmazott meg, amit elég sokan gondolunk egyik-másik felkapott sztárocskáról, csak ritkán írjuk le.
robinh 2008 jan. 11. - 03:52:46
(20/211)
én ugyan nem vettem észre,
de rémes és ijesztõ egy paprikajancsi lehet ez a srác annak szemében aki ilyen indulattal viseltetik iránta. :)
Seemann 2008 jan. 11. - 01:30:14
(19/211)
Nem lenne nekem a Puskás Petivel semmi bajom, ha a suszter is a kaptafánál maradna,õ pedig szigorúan mikrofon nélkül a mcdonaldsban a kassza mögött, és legfeljebb az újpalotai játszótér 10 év alatti lányközönsége istenítené. Ami zavar hogy érdemtelenül születnek ebben az országban egyre nagyobb üstökösök. Az üstökösök természetüknél fogva jönnek-mennek, de ezek itt stagnálnak már így is -magukhoz képet- egy örökkévalóságot a nyakunkon, kinek van kedve kivárni míg tovaszállnak a névtelenség és érdektelenség galaxisába.
robinh 2008 jan. 11. - 01:19:41
(18/211)
egyértelmû. mivel Ibi nem színésznõ, így saját magát játssza. ezzel nincs is semmi baj. elég jól nyomja.

a puskással nem volt gond sztem. nagyjából mindenki jó volt

oroszlán szonját nem bírom, amit csinál, az inkább valami abszurd paródia, nem értem, mi helye van a filmben. a többiek természetesen játszanak, a játéka nem illik ide. szóval ezt nem értettem.

de ha valaki érti,akkor szóljon.
blaze86 2008 jan. 10. - 23:28:52
(17/211)
...ha kicsit rosszindulatú akarok lenni: végtére is, a legkönnyebb a saját életedet "eljátszani", nem?? Úgyhogy remélem is, hogy jó benne Ibolya. :))
blaze86 2008 jan. 10. - 23:20:56
(16/211)
Az a bajom, ha tényleg jó a filmben ez a zongorista-szál (Kern), akkor rossz címet választottak. Egyébként meg mindent elárul és nem is tudom, a Gigasztár fanokon kívül kit érdekelne ez alapján?
Puskást meg Szonját unom, Kern meg, öhm.. nekem mindig egy rossz alkoholista jut eszembe róla, nem kellett volna a plakáton ekkora helyet hagyni neki :/
Talán a legjobban most amiatt a legenda miatt érdekel, hogy Oláh I. tehetséges színésznõ, és 'lejátssza' a többieket.
szaximaxi 2008 jan. 10. - 22:48:52
(15/211)
Ehhez a zenés filmhez új dalok kellettek volna, nem a "nagy generáció" rosszul áthangszerelt dalai, lásd-zene: Az elõadókról: gyerekek, kipukkadt a léggömb, ki fog ma értetek telefonálni, hogy a dagadtra tömött zsebû média csaszikáitok újra jól érezzék magukat és egymást?
A 300 milliós költségvetésbõl 80 millió még hiányzik -micsoda sajnálatos hír! - nekünk meg kõkemény, hiteles mai kultfilm kellene, nem vattacukorral bevont mézesmadzag.
Fruzzs 2008 jan. 10. - 17:27:47 Előzmény Seemann
(14/211)
Ennél "egyszerûbben" nehezen lehett volna fogalmazni.

Attól még, hogy nem szívleled a Puskás Petit, nem kéne ennyire hangosan ócsárolni.

Alapvetõen az, hogy egy film nem jó, az nem csak a színészeken múlik.

Robinh-nak pedig igaza van, hogy egy kevert egyveleg, de a rossz szót nem használnám, sem a színészkre, sem a filmre.
robinh 2008 jan. 10. - 16:57:26
(13/211)
alapvetõen nekem is voltak problémáim a filmmel.

de nem mondanám senkire sem hogy 'rossz'- ez egy hülyeség.

inkább úgy mondanám, hogy nagyon jó alapanyagokból fõztek egy zavaros, se ilyen-se olyan, önmaga se tudja milyen levest.

de a szereplõk szerintem alapvetõen jók- csak nem biztos, hogy így jók.

meg rögtön olyan érzésem volt utána, mintha a dramaturg, a forgatókönyvíró, meg a rendezõ összevesztek volna és végig szóba se áltak egymással.
Seemann 2008 jan. 10. - 16:20:18
(12/211)
Oroszlán Szonja is játszik színházban, és?? jelent ez bármit is? Sem nem szép (bár errõl nem tehet) sem nem jó színésznõ. Sõt olyan mint egy rossz ómen. Amibe sikerül õnagyságát beletuszkolni, az már csak ciki lehet. A film üzenetével sem értek egyet. Ez a castingolós divathuzat, megasztáros blõdli, ez a "mi ketermeljük magunknak a sztárjainkat" fíling. Szerintem ezeket csak azért rendezik meg hogy utána a Best és egyéb kvalifikált szennyújságok duplaoldalon beszámolhassanak arról hogy Puskás Peti vagy valamelyik másik jelentéktelen pontosvesszõ mikor fingta el magát.