375H&H 2010 jan. 09. - 09:00:15
(71/211)
az oláhot ki nem állhatom,de Szonja és Kern miatt megnézem!
juing 2010 jan. 09. - 08:05:48
(70/211)
kiváncsi vagyok hogy milyen lesz. bár félek mert nagyon nem vagyok mefelégedve a magyar filmekkel. utoljára ami tetszett az a magyar vándor volt. eléggé kiábrándító hogy nem saját filmeket forgatunk saját kútföbõl, hanem másoljuk a külföldi "trendi" filmeket.
bár olah ibolyát és oroszlán szonját nem igazán birom de hajrá: :)
Music Girl 2010 jan. 08. - 22:49:57
(69/211)
az álom.net nagyon jó film..

en még ezt a filmet nem láttam .deh mindenképpen meg fogom nézni...
Mira87 2010 jan. 08. - 21:51:10
(68/211)
Sziasztok!

Érdemes ezt a filmet megnézni? Most láttam a bemutatóját, még nem hallottam róla. Szerintem az Álom.net-nél csak jobb lehet! :) Véleményt kérek!:)
ChaNel '09 2010 jan. 04. - 15:25:56
(67/211)
Újabb magyar hülyeség, a nagypofájú O. Ibolyával (a többi idióta között)
1/10
UdE 2009 nov. 12. - 12:53:15 1/10
(66/211)
A film értékelése: 4/10 (89 szavazat)

Egy hatalmas rakás szutyok ez a "film"
mulao 2009 aug. 20. - 01:15:58 Előzmény mulao
(65/211)
Kiegészítteném az elsõ hozzászólásomat, (bár emlékbõl). Õket még dícsérném játékra, bár emlékbõl: Oroszlán Szonját azóta csípem mióta láttam színházban, s meggyõzõtt, hogy tehetséges, illetve normális emberileg. Itt is jól játszik, idegesítõ volt, ahogy azt kell.Szacsvay és Igó Éva is tetszett, amennyire emlékszem. Kecskés Karina és Fekete Linda is jól hozta a szerepét, talán ennyi.Szerintem a színszekkel nem volt baj, jól játszottak, bár oké, nem Oscarosan.
mulao 2009 aug. 20. - 00:55:29
(64/211)
Mivel válaszoltál nekem, érezhetõ, hogy elolvastad a hozzászólásomat.Ha figyelmesen olvastad, akkor érted mit írtam.Egyeltalán nem azt mondtam, hogy tiszta Csinibaba, de éreztem néhány hasonlóságot, pl -amit írtam is-, a Megasztárhangulat, modern Ki mit tudként is felfgható lehetne akár.Persze ezt saját nevemben mondtam, attól, hogy én így érzek, még lehet, hogy semmi köze a kettõnek egymáshoz! És egyeltalán nem írtam olyat se, hogy baromira tetszett volna, hanem egyszer elment.

Azért Szente Vajkkot még dícsérném.
4/10
kishonigh 2009 aug. 19. - 23:14:23 4/10 Előzmény mulao
(63/211)
hát a csinibabához hasonlítani (nagy kedvencem) ezt a filmet elég erõs túlzás. én sokat vártam tõle, pont azért mert tímár film, ehhez képest botrányosan rossz volt. kb olyan érzésem volt, hogy megnézek két megasztár adást fûszerezve egy totál vontatott sztorival. egy jelente tetszett az egész filmben, de már azt se tudom mi volt... moziba láttuk és majdnem kijöttünk, annyira untuk... persze lehet valakinek bejön. nálam jóindulattal 4/10
10/10
mildi 2009 aug. 06. - 22:51:16 10/10
(62/211)
Errõl a filmrõl rengeteg negatív, lehúzó kritikát láttam, nekem mégis tetszett. Moziban láttam, aznap épp el voltam kenõdve, kelletlenül ültem be a filmre - biztos egy szokásos vacak magyar film - de nagyon kellemesen csalódtam. Fergeteges jókedvem lett a filmtõl.
Nem mondom, hogy Oscar díjat érdemel, ez a téma már lerágott csont - de igen kellemes, üdítõ alkotás.
Oláh Ibolya viszi a filmet - õt vagy nagyon szeretik, vagy utálják - emitt Ibolya fanok elõnybe vannak!
Önmagát játssza - de azt igen jól, ez a fajta fiús, vagány nõtípus hiányt pótol, kicsit Görbe Nórás (Linda) az alkata.
A történet típikus sikersztori - szegény lányból Megasztár...jók a karakterek, a Kern által játszott lepukkant zenész, az Oroszlán Szonja által játszott liba nagyon muris - tehetségesek a fiatal színésznõk is.
mulao 2009 ápr. 03. - 00:26:47
(61/211)
Nos.Én is láttam a filmet.És azt mondom,hogy jobbat is láttam mostanában.Viszont nagyon jó pont,hogy nem volt egy tipikus magyar film hangulata.Még ez a sok vágásos dolog is jó.Meg a legtöbben szerintem jól is játszottak.Patai Szlivi (vagy hogy hívják,õ szerintem amatõr,de szerintem jól játszott). A Puskás csávót kihagytatták volna,de jó volt valamelyest.Viszont volt egy-két öreg színész,akit jó volt berakni,és jó is volt szerintem.Oláh Ibi helyett jobb lett volna egy ismeretlen,de tehetséges csajszi.Nem rajongok érte,de nincs bajom a bõrszínével!Szerintem nem volt jó,de néhány jelenetében azért jó szerintem.A Kernnel nincs konkrét bajom,a játéka se volt rossz szerintem.De helyette is lehetett volna mást.
Én azt érzem,nem olvastam el most sok hozzászólást,nem tudom írta-e már valaki.Nekem az volt az érzésem,hogy ez egy Csinibabab felújíttás szerûség volt.Csak a Ki mit tud ?helyett Megasztár (Sztárhangár) van,modernbe át rakva.Amit még a saját rendezõje is rendezett.Nekem egyszer nézõs volt,és kicsit máshogy képzeltem,többet is vártam,de szr, semmiképpen nem volt.A zenéjével meg úgyvagyok,hogy volt ami bejött,volt ami nem annyira.És a helyszínek se voltak lespórolva,szerintem azért látszik,hogy nem volt olcsó film.
Pünkösdi Kató 2009 ápr. 02. - 21:56:40
(60/211)
Én is megnéztem. Háát, a legjobb benne Oroszlány Szonja. :)) Alig ismertem meg, illetve csak a hangjáról. Kzedem megkedvelni. :) Nagyon tudja változtatni a frizuráját, a szerepeit, kezd nagyon szimpatikus lenni.

A zenék is tetszettek, de a törtnet nem volt egy nagy. Kissé lassan haladt a sztori, annak örültem,hogy Ibolya és Kern csak nézték egymást, tovább nem jutottak...
5/10
kazsagx 2009 márc. 21. - 12:42:55 5/10
(59/211)
Olvasgattam a véleményeket ,nos picit fel is idegesítettem magam rajtuk !!! Ebbõl is egyesek a rasszizmust hozzák ki ,kicsit unom már hogy a cigány nem vállalja fel hogy cigány ! Szerintem a film nem bántóan mutatja be a dolgokat Ibolyáról ! Nem kellene egybõl már rasszistázni ,kicsi már unalmas ... a film tényleg nem egy nagy szám ,de mondjuk tényleg jobb mint egy öldöklõs faszság ...Ibolya ahhoz képest elég jól játszotta a szerepét....
babalujza 2009 márc. 06. - 20:21:22
(58/211)
Hol lehet itt szavazni? Nem találom.
A film amúgy kitünõ szórakozást nyújt, remek MAGYAR zenékkel. A sztori nem nagy durranás valóban, de ennek a filmnek nem is az a célja, hogy elgondolkodtasson.
"Csak" szórakoztat. Aki nem szereti a Megasztár mûsorokat, annak nem ajánlatos. Oláh Ibolya ellentmondásos személyiség.
Egyszerre tud kiábrándítani, és lenyûgözni. A Megasztár során is megmutatta erejét a hazám c. dalt úgy énekelte, hogy libabõrös lettem tõle. Ebben a filmben is sikerült egy Koncz nótát úgy megfogalmaznia, már csak ez miatt érdemes volt megnézni.
10/10
akác41 2009 márc. 05. - 00:32:25 10/10
(57/211)
Oláh Ibolya életében , személyiségében meglévõ keserú ellentmondások megérintettek a film nézése közben is. A hangját különlegesnek, egyedinek, mély érzelmeket hordozónak tartom és a filmet is többre tartom, mint egy erõszakra, borzalmakra, bosszuállásra,vagy eröltetett poénokra alapozó történetet. Természtesen nem ódákat akarok zengeni róla, de a megvetõ, utálkozó eleve elutasitó vélenényeket rossz olvasni.
1/10
localhero 2009 márc. 04. - 14:56:05 1/10
(56/211)
Megasztár film? +ócska magyar Woody, inkább kihagyom asszem...
buenas noches 2009 márc. 02. - 08:58:47
(55/211)
Oláh Ibolyával semmi gond nincs a filmben, a film maga az, ami egy kalap virágot sem ér.
10/10
trebics 2009 márc. 01. - 22:08:54 10/10
(54/211)
Örülük, hogy elhangzik a filmben Janis Joplin neve. Amikor a párommal elõször hallottuk Oláh Ibolyát énekelni, nekünk is egybõl õ jutott az eszünkbe. (Ja, bocs: vajon azok közül, akik Puskás Petirõl vitatkoznak, hányan tudják, ki az a Janis Joplin?!) Minden hibája ellenére: soha rosszabb filmet! Valamelyik okostojás írta, hogy az elmúlt negyven évben nem készült "valóban jó" magyar film. Ez most komoly? És az, hogy Oláh Ibolya "tehetségtelen"? Az a baj, hogy mindenfelé hemzsegnek a bunkók, és veszik maguknak a bátorságot, hogy világgá kürtöljék a véleményüket. Egyébként az eszem szerint 7/10-est adnék, de kivételesen jöjjön a 10-es. Próbálom kicsit ellensúlyozni a sok butaságot és aljasságot.
10/10
borda 2009 jan. 11. - 10:21:46 10/10 Előzmény ultio
(53/211)
De miért pont Oláh Ibolyát bántod?Jobb lett volna Benkõ Dániel,vagy Fekete Pákó?Ibolya tehetséges énekesnõ.A film,ha nem tettszik ne egy személyre fogd!Amúgy nektek csak az USA filmek tettszenek gondolom.Mit vártatok,nem értem.Szerintem jó kis film!Tímár Péter pedig a legjobb magyar rendezõ!
2/10
ultio 2008 dec. 02. - 15:18:09 2/10
(52/211)
nagyon-nagyon gyenge
de hát szarból nem lehet aranyat csinálni
lásd. pl. oláh ibolya no comment
de hogy pl. a kern hogy adta magát ehhez a filmhez.....
2