Téma: Castle Rock

EvaHanna 2020 jan. 21. - 19:55:58
(8/8)

Valaki megírná, hogy mi lett a vége a 2. évadnak? Sanos nem fogtam fel :(


7/10
ResidentEvil 2018 okt. 12. - 09:53:53 7/10
(7/8)
Csalodtam benne sajnos,jobbat vartam.
7/10.
Jöhetne egy 2.évad ami a Panoráma Szállodában játszódik.
5/10
troy1989 2018 okt. 05. - 20:22:57 5/10
(6/8)
Sajnos nem jött be eddig.. Pedig nagyon vártam.. Hatodik résznél tartok és szeretem ha egy filmet/sorozatot bonyolitanak stb.. De ez sehogy se áll össze. Nem értem mi áll a középpontba. Részről részre bonyolódik egyre zavarosabb számomra.
7/10
tonijani@gmail.hu 2018 okt. 02. - 15:09:37 7/10
(5/8)
nem rossz ez...
7/10
Naphinel 2018 szept. 26. - 16:41:28 Előzmény Majorné Olti Otília
(4/8)
Spoiler...

Két idősíkok játszódik, az egyikben Henry fehér, Ruth és a tiszteletes gyereke, aki megmenti a ketrecbe zárt névtelen fekete kisfiút, majd mágia és átkerülnek a másik dimenzióba (ahol a sztori eredetileg játszódik), a kissrác elveszti az emlékeit, Henryt pedig elrabolja Lacy és bezárja.

A kisfiú közben elmegy a tisztelesékhez, elmondja, hogy árva?, Henrynek hívják,. Örökbe fogadják felnő és ügyvéd lesz belőle.
Néha hallja a csengést - ami a "másik dimenzióban" a képessége volt -, de ennyi, meg az megvan neki, hogy elrabolták.

Amúgy nem nagy cucc, láttam már sokkal jobban felvezetett és érthetőbb időjátékot is, mint ez.







Naphinel 2018 szept. 26. - 16:15:40
(3/8)
Jónak beharangozott, de igencsak értelmetlen sorozat lett, teljesen felesleges időhúzásokkal.

Spoiler:
- oké, két idősík, teljesen jó alapötlet LENNE, ha nem az utolsó előtti részben derülne ki a dolog, és addig csak homályos, semmitmondó célozgatásokkal tűzdelnék teli a részeket.
- Henry - értem, hogy mindenhová "kell" egy feka manapság (mert ha nincs, az rasszozmus, blablabla). Jó, legyen, de könyörgöm, nem lehetett volna olyasvalakit, aki ÉRDEKES, tud játszani, és nem csak szenved 10? részen keresztül. Ennek a csávónak színészi tehetsége nulla.
- Henry - Bill Skasgard sem kapott húdenagy szerepet, de mikor végre jjátszhatott is bambulás helyett, azt egészen jól tette. Bár tény, hogy a creepy-nézés nagyon megy neki.

Amennyire szerettem Pangbornt (Cujo, Hasznos holmik, The Dark Half), itt annyira unszimpatikus figura volt, kivált az elején. Bár a fekete Henry ne pattogjon, mert ő aztán lesz. az anyját meg mellesleg a fiát is.

Amúgy a történet zagyvaság, jó LEHETNE, nagyon is, de így egymás után dobált részek, és a főszereplőről semmit! nem tudunk meg, csak Ruth Alzheimerje meg a bolond tiszteletes körül forog minden.

Igazából egyszer épp megnézhető, a hangulata nagyon tetszett, nyomasztó, félelmetes, de egyébként nagyon könnyen felejthető. Két rész tetszett, mikor Ruth folyamatosan a múltba révedt (bár lelőni Alant... oké amolyan "legalább ezzel sem kell foglalkozni többet"), és mikor Bill-Henry elkalauzolt minket a SAJÁT világába.
5/10
Majorné Olti Otília 2018 szept. 10. - 21:36:15 5/10
(2/8)
Lehet én vagyok hülye de nagyon nem áll össze a vége... Hogy is van ez?
game4d@gmail.com 2018 szept. 06. - 11:09:33
(1/8)
Mi ez? "Felkészülés az alzheimerre" oktató videó?