örZSEH 2015 máj. 03. - 21:21:29
(6/6)
Szegény olyan csúnyácska, egy volt kolléganõmre emlékeztet, akit mindenki rühellt. De.. nagyon jól ki tudja magát csípni és akkor igazi dög. Jó színésznõ is, a John Malkovich-ban hatalmasat alakított. Bírtam a Tolmácsban is.
mulao 2010 júl. 13. - 08:33:35
(5/6)
Mondjuk lehet én meg azért, mert a 40 éves szûzben egy visszafogott anya és nagymama szerepben tûnt fel nekem, és ezt kötöm hozzá, de a jó színészben tényleg egyetértünk. :)
agyaggalamb 2010 júl. 12. - 20:50:28 Előzmény mulao
(4/6)
talán a hangja és az általa játszott karakterek miatt képzelem erõsnek... mindegy, abban egyetértünk, hogy jó színész :)
mulao 2010 júl. 12. - 10:25:07
(3/6)
Nekem inkább tûnik egy szerényebb, visszahúzódó és persze tehetséges színésznõnek, én is kíváncsi vagyok más alakításaira is.
agyaggalamb 2010 júl. 12. - 08:33:07 Előzmény mulao
(2/6)
nekem egy nagyon erõs és határozott nõnek tûnik, a játéka mégis visszafogott (ezt írtad is). az An american crime olyan témát boncolgat, amit joggal szégyelnek az amerikaik, de min. egy oscar jelölést kellett volna kapnia, mert Gertrude Baniszewski-ként eszméletlen jó benne (golden globe-ra jelölték).
a Capote-ban Harper Lee-ként több figyelem járt volna neki, bár Hoffman mellett nem volt sok esélye... nagyobb szerepeket érdemelne. bár akkor mi lenne a kisebb, de annál fontosabb szerepekkel :)
mulao 2010 ápr. 22. - 07:22:33
(1/6)
Hát, én nem sok filmjét láttam eddig, de azért egész szimpatikus és tehetséges színésznõnek érzem. Út a vadonba, Jack és Rose balladája, 40 éves szûz, meg nagyon régen a Mint a kámfort.Asszem a 40 éves szûzben tûnt fel nekem, jól játszott.Két Oscar jelölést tudhat már magának Catherine. Talán szolid, visszafogott színésznõ érzetét kelti.