árvácskácska 2014 dec. 20. - 22:09:08 Előzmény olahmiki1959
(4387/4427)
te sem vagy túl sziporkázó figura. nem sok humort hámoztam ki a mondandódból.
szürkemiki,
andinak olyan sportmúltja van(amirõl úgy tûnik nem tucc), h hanyatt esnél a felétõl
9/10
Towner 2014 nov. 13. - 19:29:21 9/10
(4386/4427)
KI ne hagyjam: Gratulálunk Andi!
9/10
Towner 2014 nov. 13. - 19:26:34 9/10
(4385/4427)
Minden idõk legnagyobb arányú gyözelmét (oly 85% körûl nyert Andi) Balázs már a mûsor elején is kihirdetthette volna, hiszen ilyen fölénynél nyugodtan mehettek biztosra: (emlékezetbõl próbálom, pontos számokért nézd vissza a Fókuszt
Andi:850000 körüli szavazat
Éva: 100000 fölött valamivel
Aleska:49000 körül

Manipulációra ilyen emberi-minõség különbségnél nem volt szükség. (minden szavazós müsornál a vesztesek elõjönnek vele, most se vot másképp)

Erdei gyözelménél mennyi szavazat érkezett? Csak anyit sejtek sokkal kevesebb.
olahmiki1959 2014 nov. 13. - 18:43:11
(4384/4427)
Janics Natasát annak idején mutatták, - persze csak olyan szögbõl, hogy leadható legyen a tv-ben, - amint a folyóban guggolva borotválta magát "odalent". Lehet, hogy most is így oldották meg a dolgot a lányok.
4/10
nikato 2014 nov. 13. - 16:24:28 4/10
(4383/4427)
Kaptak borotvát, a folyóban elintézhették a mûveletet. Meg a gyantázás az gondolom 1 hónapig kitart. :D
4/10
nikato 2014 nov. 13. - 16:21:25 4/10
(4382/4427)
Mi történt, hogy már nem sms-t kell küldeni? Jobb amúgy az online, így én is tudtam szavazni. :D Én Évának adtam volna. Andi engem nem szórakoztatott.
charles58 2014 nov. 13. - 11:47:07
(4381/4427)
Én a döntõben láttam egy NÕt, egy alkoholizálástól elhülyült, nagyhangú, rosszindulatú lényt és egy lepedõakrobatát. A nézõk szerencsére jól döntöttek. Éva ott bukott el, ahol az a legjobban fáj. Eljutni a döntõig és ott kikapni, ez az igazi pofon.
olahmiki1959 2014 nov. 13. - 01:15:05
(4380/4427)
Ez igaz, el is felejtettem, de a lényegen szerintem nem változtat...
Endy88 2014 nov. 13. - 00:02:18
(4379/4427)
Lehet, hogy igazad van, de tudtommal neten lehetett szavazni, nem sms-ben...
olahmiki1959 2014 nov. 12. - 23:33:00
(4378/4427)
Az elõzõ hsz. egy mondatába sikerült annyi helyesírási, jobban mondva, gépelési hibát belezsúfolnom, amennyit az egész netes itt tartózkodásom alatt összesen.
Az ominózus mondat tehát így hangzik helyesen:

"Viszont én ennél egy sokkal komolyabb dolgot vettem észre, ami már megint felveti - legalábbis bennem - a manipuláció gyanúját."
olahmiki1959 2014 nov. 12. - 23:26:57
(4377/4427)
Bejött a papírforma, Andi nyert. Gratulálok hozzá...
Viszoit én ennél ehgy sokkal komolyabb dolgot vettem észre, ami már megint felveti - legalánnbis bbenem a manipuláció gyanúját.

Balázs és Vadon Jani - a harmadik helyezett Aleskával való beszélgetés után - még egyszer, utoljára visszamentek a táborba, hogy Andi és Éva közül kihirdessék a gyõztest.
A szavazás még tartott, Balázs ki is hangsúlyozta, hogy még lehet szavazni, kedves nézõk, most bejátszások következnek, nézzék meg a két lányt, - Andit és Évát - és döntsék el, ki a szimpatikusabb, ki az, aki önök szerint megérdemli a gyõzelmet.
BALÁZS FÜLÉBEN NEM LÁTTAM FÜLHALLGATÓT, AMIN KERESZTÜL UTASÍTÁSOKAT KAPHATOTT VOLNA A STÚDIÓBÓL! - ez nagyon fontos!
Megtörténtek a bejátszások, jópofán elbeszélgettek a két lánnyal, aztán egyszer csak Balázs ünnepélyesen elkezdte kihirdetni a végeredményt, - felállva, megfelelõ hatásszüneteket tartva, ahogyan azt ilyenkor kell.

ÉS BALÁZS NEM MONDTA, HOGY LEZÁROM A SZAVAZÁST, NEM MONDTA, HOGY MOST ÖSSZESÍTJÜK A SZAVAZATOKAT, ÉS VÉGÜL A FÜLÉHEZ EMELT KÉZZEL, A FEJHALLGATÓBAN ELHANGZÓ SZÖVEGRE FIGYELVE, AZT SEM MONDTA, HOGY MEGVAN A VÉGEREDMÉNY!
CSAK EGYSZERÛEN KIHIRDETTE!
TEHÁT MÁR AKKOR TUDTA, HOGY MELYIK LÁNY NYERT, AMIKOR VISSZAMENTEK A TÁBORBA!!!!!

Akkor - kérdem én tisztelettel - miért is kellett azt mondani, hogy a szavazás még tart?
Csak nem azért, hogy a nézõk ezerrel küldjék még akkor is az SMS-eket, amikor azoknak már régen nem volt jelentõségük, mert már megvolt az eredmény?

Ez nem manipuláció? Nem átverés, nem a nézõk totális hülyének nézése?...:)

A süni aranyos volt...
olahmiki1959 2014 nov. 12. - 23:04:53
(4376/4427)
Ehhez valószínûleg egy nõ szeme kellett, hogy ezt észrevegye...:) Gratula!:D
1/10
ildikos 2014 nov. 12. - 21:43:13 1/10
(4375/4427)
Hm, csak egy apró észrevétel: Elvileg nomád körülmények között élnek a dzsungelben (muhaha!), de mégis mindegyik lány hónalja és bikinivonala frissen van szõrtelenítve.
asdfg86 2014 nov. 12. - 20:28:36
(4374/4427)
Azért amikor "kiparodizálták" Andit, vagyis inkább porig alázták és sértegették, akkor utána õ is jókat szólt be nekik, az eszükre vonatkozóan. Õ is tud jókat mondani, csak õ nem akkora patkány, hogy úton útfélen mindenféle apróságért kiabáljon, áskálódjon és undorító megjegyzéseket tegyen csak azért mert megöli az irigység.
olahmiki1959 2014 nov. 12. - 18:30:52
(4373/4427)
Természetesen nekem is az a véleményem, hogy - ebbõl a háromból, de csak ebbõl! - Andi érdemli meg a legjobban a gyõzelmet.:D
Ettõl függetlenül az a véleményem, hogy aki egy konfliktust, egy nehéz helyzetet, egy ellene irányuló rosszindulatú megnyilvánulást nem tud elütni egy jó poénnal, akár egy gyilkos humorú visszavágással, az mehet a levesbe.
A humor - ha van - az egyik leghatékonyabb fegyver mindenféle verbális támadás kivédésére, ha pedig valaki egy gunyoros "beszólást" megszeppenve, mimózaként, sírásra görbülõ szájjal vesz tudomásul, és nem tud ugyanolyan stílusban visszavágni, mosolyogva, könnyedén, elegánsan, az ne várjon tõlem elismerést.
Szerintem ebben nagyjából ennyi volt, Andi tekintetében valószínûleg nem tudjuk meggyõzni egymást, nektek szimpatikus Andi, alapjában véve nekem is, csak nem érzem méltónak arra, hogy ezt a szériát a sok játékos közül pont õ nyerje meg.
Persze meg fogja nyerni, bár a magyar szavazók kiszámíthatatlanságát figyelembe véve, az lenne az igazi poén, és a bombameglepetés, ha a várakozásokkal ellentétben Éva nyerne. Ugyanis mindenki elõre elkönyvelte Andi gyõzelmét, a neten már mindenféle szavazásokon toronymagasan õt hozták ki gyõztesnek, ezért lenne egy hatalmas fordulat, ha végül nem õ nyerne. Volt már ilyen a tehetségkutatók és a játékok történetében.
Ennyi.
9/10
Towner 2014 nov. 12. - 11:36:59 9/10
(4372/4427)
Bocs rosszat nyomtam, az alant írtakat szántam válaszul.
9/10
Towner 2014 nov. 12. - 11:35:32 9/10
(4371/4427)
"nézõk többsége számára teljesen ismeretlen volt eddig"
Aleskával téveszted össze, mivel Andi a Szombat Esti Láz címû mûsorfolyam (vagy 10 éve volt az elsõ) állandó szereplõjeként, (annak nyerteseként is Katussal) a milliós nézettség okán is. a fent idézett mondatod nem állja neg a helyét. A tánc sport is, rengeteg verseny van, gondolom éremkollekciója bizonyára gazdag, (errõl nyilván nincs tudomása a nézõnek, Erdei sokkal ismertebb ebbõl a szempontból) A általad említett feddhetetlen sportolói múlt tehát kipipálva."makulátlan magánélet, plusz a játékban mutatott segítõkészség,-emberi tartás" ezeket te is elismered talán..
Viszont Éva eredményeitõl valóban hangos a világsajtó, egyik nagyobb mint a másik. Erényei számosak. (a nulla is szám..na jó ez erõs túlzás)
Az elõzõ szériát nem néztem, utólag tudtam meg hogy a nagyon szimpatikus Erdei nyert. Érdekességként megjegyzem hogy sógornõm Fóton lakik egy diszkoszhajitásnyira Erdeitõl, valamint Dunavarsányban nõt fel, Andival barátnõk is voltak általánosban. Tehát ki fog nyerni? (sógornõm a többieket nem ismeri:) )
whitedoor41 2014 nov. 12. - 09:58:38
(4370/4427)
Mi számít neked paródiának? Ha rádordítanak totál idegbeteg tekintettel, hogy egy SENKI vagy, nem csinálsz itt semmit, nem is hiányoznál senkinek ha hazamennél, stb... ez neked paródia? Jó poén? Éva nem csinált mást mint egy az egyben a saját véleményét a legordenárébb stílusban rázúdította.
Késõbb az intézõasszonyos baromságnál a 2 retardált sz*rkeverõ liba eleve a szívatásra ment rá nem pedig arra amirõl lentebb írtál, szóval a megállapításod, hogy nem veszi a poént ezért egy nagy 0 eléggé következetlen.
Nyilván ki lehetett volna védeni az ellene irányuló offenzívát, elbagatelizálni, stb de nem tudhatod milyen érzéseket váltott ki belõle az egész, amiket nem szándékozott megosztani a nagyérdemûvel. Õ intelligensen nem dobta vissza nekik a labdát ezzel hagyta õket fõni a saját levükben, még több ellenszenvet váltva ki belõlük, még inkább pocskondiázták és egyúttal teljesen lejáratták saját magukat.
Ami Erdeit illeti, elég tutyi-mutyi volt, de az egész társaságban õ volt a legszimpatikusabb és a nézõk HIDD EL szimpátia alapján választották meg nyertesnek nem (csak) azért mert a múltja ezt kívánta. Felteszem ha Éva nem szemelte volna ki magának Andit és nem kezd el Aleskával szövetkezni ellene, akkor valószínûleg teljesen más lenne most a döntõ összetétele, mert abban teljesen igazad van, hogy Andi csendessége és visszafogottsága nem egy olyan dolog amibõl 2 hétnyi mûsort lehetne csinálni. Ellenben Éva kiválasztotta õt "áldozatnak" és a nézõk egybõl vele kezdtek el szimpatizálni.
4/10
nikato 2014 nov. 12. - 09:51:48 4/10
(4369/4427)
Hát ez az!! Pákót én is sajnáltam.. :S
Éva meg lehet, hogy olyan amilyen, de legalább izgalmassá tette az adásokat! Most tényleg, ha nem lett volna ott milyen történések lettek volna a táborban? Szinte semmi! Én nem értem miért hívták meg az a póthajas, traveszti arcú Krisztát például. Ki volt rá kíváncsi??
olahmiki1959 2014 nov. 12. - 07:20:41
(4368/4427)
Több hozzászóló társamnak válasz, ömlesztve, ahogy jönnek a gondolatok...

Pákó valóban az átlagfizetésekhez képest horribilis összegeket kap a játékért, - akár csak a többiek - ennek ellenére az én szememben ez nem jelenti azt, hogy bármit meg lehessen vele csinálni.
Persze, mindnyájan jókat röhögtünk rajta, (természetesen én is), a félelmein, a kapkodásain, az átverhetõségén, a hihetetlen naivságán, a csetlõ-botló figuráján, ugyanakkor minden egyes bátorságpróbán egyértelmûen látszott, hogy ki akarnak vele szúrni, és direkt a félelmeire építik a feladatokat.
Ami lehet, hogy titeket nem zavart - azzal a felkiáltással, hogy meg van fizetve, - engem viszont igen.
Magánügy, elfogadom, de ez a véleményem.

Andi.
Õróla írtam, azt, hogy szerintem nincs igazi egyénisége - természetesen tudom, hogy a Föld nevû bolygón minden ember egy külön világ, külön személyiség, külön egyéniség, és mindenkibõl csak egy van, (baromi nagy közhely!), - és én magam is maximálisan pártolom az értékes, szolid, nyugodt embereket, viszont ilyen Andi-féle lányokból annyi van a médiában, hogy Dunát lehet rekeszteni velük.
Ha valaki jelentkezik egy ilyen játékba, egy ilyen jellegû mûsorba, az legyen érdekes, legyen egyéni, legyen izgalmas személyiség, - nem harsányságról, trágárkodásról, magamutogatásról beszélek, - tegyen le valamit az asztalra, hogy érdemes legyen arra, hogy megnyerje a végén a játékot.
Andira talán a legtalálóbb kifejezés, hogy SZÜRKE egyéniség.
Tizenkettõ egy tucat.
A nézõk többsége számára teljesen ismeretlen volt eddig, valószínûleg 2 nap múlva már megint nem fogja tudni senki, hogy kicsoda.
És a végére hagytam a legfõbb érvet, - amivel kis túlzással, teljesen elvágta magát nálam, hogy - NINCS HUMORA!!!
Amikor este a tábortûznél parodizálták, vagy amikor direkt eltúlzott gesztusokkal, színészkedve eléje járultak a lányok, és táborvezetõ asszonynak, vagy minek hívták, látszott, hogy nem nagyon tud mit kezdeni a helyzettel, és végül ahelyett, hogy mosolyogva mondott volna valami frappáns választ, poént, vagy VALAMIT, csak ült közömbös arccal, és végül kinyögte, hogy "köszönöm, nem kérek", vagy valami hasonlót.
Te jó ég!
Ne mondjátok nekem, hogy ez a lány, ezzel a 0 viselkedéssel bármit megérdemel ebben a játékban!...
A legelsõ kiesõk egyikeként már régen haza kellett volna, hogy utazzon, ehelyett bekerült a döntõbe, és valószínûleg megnyeri a játékot!
Egy, - egyetlenegy - pozitívumot fedeztem fel Andiban, mégpedig azt, hogy baromi formás a feneke, de ezenkívül semmit.
Ha ez elegendõ ahhoz, hogy valaki megnyerjen egy ilyen játékot, akkor innen is gratulálok mindenkinek, aki rá szavaz...

Még csak annyit, hogy az elõzõ szériában Erdei Zsolt szintén nem volt harsány, nem volt trágár, és nem volt magamutogató.
Mégis megnyerte a játékot - mondhatja bárki.
Na persze!
Csakhogy Madár mögött van egy olyan életút, egy feddhetetlen sportolói múlt, egy makulátlan magánélet, plusz a játékban mutatott segítõkészség, a problémák elsimításának a képessége, a humorérzék, az emberi tartás, ami miatt egyértelmûen megérdemelte, hogy nyerjen...:)