fo.ma 2014 nov. 06. - 19:21:51
(4307/4427)
Szerintem sokkal teljesíthetetlenebb volt Éva eszem-iszom bátorságpróbája, mint ez a patkányos. Nekem speciel semmi bajom a patkányokkal, mármint azokkal akik nem a csatornában élnek, mint azzal, h megegyem azokat a válogatott gusztustalanságokat. Kíváncsi lennék mondjuk Kukira, ahogy csótányt, v segglukat eszik. Hót biztos, h nem hozna el egyetlen csillagot sem. Mondjuk én sem!
Meklód fia 2014 nov. 06. - 19:20:49
(4306/4427)
"Puskás Peti az én szememben emberileg totálisan levizsgázott.
Volt képe önzõ módon hazatelefonálni a szerelmének, - ha ennyi távollétet nem bír ki ez a kapcsolat, akkor ott nagy baj van! "

ebben egyetértek. 2 hetes kapcsolat miatt neki telefonálnia kellett, hogy a többiek hagy éhezzenek...
A többiek meg lúzerek voltak, hogy nem a csemegét választották.
olahmiki1959 2014 nov. 06. - 19:16:43
(4305/4427)
Eddig minden alkalommal elõre meg tudtam mondani, hogy ma este ki fog kiesni, - nem azért, mert olyan zseni lennék, hanem mert annyira egyértelmû volt, - Hevesi "Totálisan érdektelen" Krisztina, Pars "Mit keresek én itt?" Krisztián, Nyertes "Megsajnáltam szegényt" Zsuzsa, - innentõl viszont érdekes lesz a játék, mert most már nem lehet megmondani, kit küldenek haza a nézõk.

Puskás Peti az én szememben emberileg totálisan levizsgázott.
Volt képe önzõ módon hazatelefonálni a szerelmének, - ha ennyi távollétet nem bír ki ez a kapcsolat, akkor ott nagy baj van! - és elnézte, hogy a többiek, akik végre, végre! kaptak volna egy kis csemegét a nagy éhezések közepette, némi kis finomságot, õmiatta ne ehessék és ihassák meg azokat!

Egészen hihetetlen emberi minõség! Nem hiszem el!

Egyébként soha nem értem azt a fajta rinyálást, amikor valaki nem bír ki néhány hetet a szerettei, a családja nélkül, és panaszkodik, hogy mennyire hiányoznak neki! (Bea asszony volt ilyen, itt meg Puskás Peti, és mások).

Könyörgöm, NEM EGY DÉL-AMERIKAI BÖRTÖNBEN KELL TÖLTENI 8 ÉVET, EMBERTELEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT, HANEM TÖBB MILLIÓ FORINTOS DÍJAZÁSÉRT KELL NÉHÁNY HÉTIG A MÛDZSUNGELBEN LENNI, MINDENFÉLE VALÓDI VESZÉLYEK NÉLKÜL!!!

Akkor megérteném, hogy valaki, mint a fuldokló a mentõövbe, úgy kapaszkodik egy lehetõségbe, hogy valahogy haza tudjon telefonálni a szeretteinek, de így...:)

Bárdos András - okoskodva, meg kioktatva a többieket - azzal érvelt Éva ellenében, hogy a nézõk majd itthon rossz véleménnyel lesznek róla.
Aha!
Szerintem meg Puskás Petirõl lesz végtelenül lesújtó véleményük, aki 9 emberrel tolt ki egy néhány perces telefonbeszélgetés miatt, ami ráadásul nem volt életbevágóan fontos!
Az önzõség magasiskolája volt!

Lassan véget ér ez a széria is, szinte semmi emlékezetes dolog nem történt a játékosokkal, sõt, igazából felmerült bennem az a gondolat is, hogy tulajdonképpen mi volt az értelme ennek az egész mûsornak...
Gusztustalan dolgokat etettek meg ismert emberekkel, - jó sok pénzért, - volt egy-két összezördülés, és néhány országosan ismert, népszerû embernek sikerült megutáltatnia magát a nézõkkel...

Ez is valami.:D

Ja, egyébként szerintem Bunyós Pityu fog nyerni, - vagy legalább is az elsõ 3-ban benne lesz - mert ebben a társaságban meglepõen normális, nyugodt, barátságos, segítõkész, emberileg magasan felette áll a többieknek. (Soha nem gondoltam volna, hogy ilyeneket fogok írni róla...:)
szevacica 2014 nov. 06. - 12:36:14 Előzmény robicsek2
(4304/4427)
Már nem SMS-ben, hanem online (INGYEN!!!), du. 3-tól az esti adás végéig, etc.etc.
Elhaym 2014 nov. 05. - 23:41:20 Előzmény Peti817172M
(4303/4427)
Csak az adás ideje alatt lehet szavazni, pl. az elsõ reklám közben.
robicsek2 2014 nov. 05. - 20:49:48
(4302/4427)
SMS ben :) Mert ugye kell a lóvé.
De persze õk fogják kiválasztani ki esik ki.
Peti817172M 2014 nov. 05. - 19:12:29
(4301/4427)
Én inkább azt kérdezném, hogy milyen szisztéma alapján esnek ki? Mert hogy mióta kiesõkre kell szavazni, akárhányszor mentem föl a honlapra, nem volt aktív szavazás. Jelen pillanatban sem. Akkor hogy is lehet szavazni?
olahmiki1959 2014 nov. 04. - 23:42:38
(4300/4427)
Tegnap a nézõk - végre - hazaküldték Hevesi Krisztinát, ezt a teljesen jelentéktelen egyéniségû, a játékosok között szinte észrevehetetlen, eléggé csúnyácska külsejû pszichológusnõt, aki semmiféle nyomot nem hagyott senkiben, nekem meg az jutott eszembe, hogy KINEK VOLT AZ ÖTLETE EGYÁLTALÁN BEVÁLASZTANI ÕT A JÁTÉKOSOK KÖZÉ?...:)

Milyen szisztéma alapján történik a beválogatás, milyen ismeretségek, összefonódások, kapcsolatok kellenek ahhoz, hogy valaki egy ilyen mûsorban szerepelhessen?
Miközben - elméletileg - itt országosan ismert emberek, sztárok, celebek a játékosok, - az, hogy milyen emberi minõséget képviselnek, most másodlagos kérdés, az külön fejezetet érdemelne...
Egy gyakorlatilag ismeretlen ember hogy kerül ide?
Aztán a neten keresgélve kiderült, hogy a hölgy Hevesi Tamás énekes - akit egyébként nagyon bírok - felesége.
Ja, ha csak úgy nem...
fo.ma 2014 nov. 04. - 23:10:18
(4299/4427)
Teljesen egyetértek! Mit tudott mondani a barátnõjének, ami annyira fontos volt, h emiatt 9 éhezõ ember ne ehessen? Szerintem ez volt a legönzõbb húzás eddig. Mondjuk akik lemondtak a csokiról, meg is érdemelték volna!
árvácskácska 2014 nov. 04. - 21:40:17
(4298/4427)
puskásnak üzenem: 1 ember érdeke 9 ellen! neked kellett volna azt mondani egyetek, nem telefonálok!
szevacica 2014 nov. 04. - 10:39:26
(4297/4427)
A pákóság egy foglalkozás. Õt azért foglalkoztatják, hogy Pákó legyen. Mert hiába irritáló, idegensítõ, már-már elviselhetetlen, mégis kíváncsiak rá a népek. Ennyi
fo.ma 2014 nov. 03. - 21:06:36 Előzmény nerine2014
(4296/4427)
Na az tényleg kemény volt! Ebbõl látszik mekkora törtetõ ez a nõ, még a strucc-segget is megeszi a cél érdekében. Lehet, h embert is ölne? Totál pszichopata. És én még védtem a VV szereplése idején!!!
4/10
nikato 2014 nov. 03. - 20:59:48 4/10
(4295/4427)
A Kincsvadászatért miért csak Pákót hibáztatták? Aleska nem volt jelen talán? A Bátorságpróba az tényleg az õ hibája volt, szerintem erre szerzõdött, hogy mû rettegjen, és játssza túl a szerepét.
Hogy-hogy kapnak cigit? Hogy-hogy sminkelnek? Hogy-hogy nem kopik a körömlakk? Úristen, a dzsungelbe kifestett körmökkel menni!!! :///
10/10
idõjós1010 2014 nov. 02. - 22:43:19 10/10
(4294/4427)
Igaz, én le vagyok maradva 1-2 résszel, de számomra egyértelmûen Aleska a pozitív csalódás Évával szemben. Elég keményen osztja õt Éva. Szinte már-már alázza, és parancsolgat neki, mégsem vág vissza Aleska. Eszébe sem jut. Az a nõ maga a megtestesült nyugalom, és abszolút ki van békülve saját múltjával.
Meklód fia 2014 nov. 02. - 16:58:26
(4293/4427)
megnéztem az ismétlést. Szóval, ha én kerültem volna be 11. embernek a csapatba, akkor egyáltalán nem örültem volna, ha úgy fogadnak, mint ahogy Fekete Pákót a Bárdos meg a Puskás Peti, azzal a lenézõ tekintettel. Megint Éva volt a pozitív csalódás. Azonnal a pártfogásába vette Pákót.
Pákónak tényleg igaza van, Bárdos nagyon elvan szállva magától!!
menorca 2014 nov. 02. - 14:11:00
(4292/4427)
Mondjuk Aleska és Tünde számomra kevésbé zavaróak, egyik se volt rosszindulatú, és többé-kevésbé természetesek is. Ellenben a pszichológusnõ Krisztába nem lelek se kívül természetes vonást, ennyire "mûanyag" embert még nem láttam. Az õ korában ez már nem áll jól, sõt riasztó. Csodálkozom, hogy ezzel nem szembesül nap mint nap, illetve tetszik neki az általa kiváltott hatás.
offtopic
menorca 2014 nov. 02. - 12:06:46
(4291/4427)
Ha nem látsz különbséget, az a te dolgod. Csak fogadd el azt is, hogy sokan látnak különbséget. Ilyen alapon mindenre mondhatnánk hogy mindegy, ha a szükség visz rá, erkölcs és önbecsülés sincs. .. Szerintem pont itt mutatkoznak meg a valódi emberi különbségek. Félre ne értsd, nem a pénzért vállalt szexszel van bajom, hanem azzal, ha ezt nem a saját döntésének tudja be (azaz saját felelõsségének), hanem a "körülményeknek".
Amúgy szerintem dimenziós különbség van élvezetbõl, saját magad által választott személlyel szexelni, szemben a pénzért-aki jön verzióval.
10/10
idõjós1010 2014 nov. 02. - 11:59:17 10/10
(4290/4427)
Nem vállalták volna a szereplést.
10/10
idõjós1010 2014 nov. 02. - 11:58:07 10/10
(4289/4427)
Én még nem néztem meg azt a részt, viszont õt maga az egója kényszerítette arra, hogy lenyelje az egészet. Ezzel is fölényességét igyekszik hangsúlyozni, kitûnni szeretne, és nem a csapatért teszi, vagy saját gátlásainak leküzdése érdekében. Nem kétlem, hogy jó nõ, bár van rajta háj úgy látom bõven, szóval inkább vinném az ágyamba Aleskát mint õt. Bár ha választani lehetne, Andreát még inkább :-)
Meklód fia 2014 nov. 02. - 11:37:52
(4288/4427)
azt javaslom ne keressünk összefüggést a pénzt akarni keresõ nõk és az élvezetbõl ribanckodó nõk között.
Nem lehet elítélni az olyat aki megélhetési kényszerbõl csinálja és nem pedig szórakozásból. Ez is csak egy munkafolyamat, mint a takarítás meg a többi. Nem látok különbséget.