Téma: Cennet

malvinkicska 2018 dec. 17. - 13:58:07
(58/478)
Igen az a főszereplő Tuba nekem nem jön be sok sorozatot nézek most már ráérek, de őszinte leszek, most már nekem sok unalmas mivel szinte mindenütt egy a téma gazdag fiú szegény lány pár fertelmes szereplővel nem annyira szórakoztat most már, aTégla Gödör, Karadayi azok igen nem nyál mócok. A Cennet azért lesz egy kicsit más mivel fel van szabdalva nem hagynak ki belőle,mert megnéztem az eredetit, ez is egy feldolgozás, Dél -koreai, csak gondolom ők feldúsították, és nem kizárt rontottak rajta.
malvinkicska 2018 dec. 17. - 11:04:03 Előzmény mihenike
(57/478)
Igen azt végig szenvedtem ,mivel ott is Tuba a főszereplő.
mihenike 2018 dec. 16. - 20:01:35 Előzmény malvinkicska
(56/478)
Most olvasom hogy pàr napja kezdett megint a tv2 egy török sorozatot?!? azt ismered?!? Piszkos pénz...?
mihenike 2018 dec. 16. - 19:59:38 Előzmény malvinkicska
(55/478)
szerencsétlen kis Cennet nem érti, hogy miért ilyen ellenséges vele mindenki!
mihenike 2018 dec. 16. - 19:58:23 Előzmény malvinkicska
(54/478)
Nem tudom a szereplök valódi nevét!
De a rövid fekete hajù föszereplö csajra gondolsz? nekem a történet, illetve a szereplök jellemfejlödése, és az, hogy egy percre sem unatkoztam, ez így összességében tetszett nagyon!
A Duna tv-n ment a Végtelen szerelem, ami szintén nagyon jó volt, de nagyon lassù volt... ùgy látom Cennet is ilyen lassù lesz...
Mindenesetre az összes török sorozatra igaz (szerintem), hogyha nem lennének megvágva 45 perces részekre, akkor sokkal élvezhetöbbek lennének!!!!
malvinkicska 2018 dec. 16. - 15:50:19 Előzmény mihenike
(53/478)
Tubát én nem szeretem nekem egy hideg szépség semmi olyan nagy tehetséget nem látok benne , mint ahogy sokan Istenitik, én nem hiszem el neki amiket alakít, az Asit is Murat véget nézem meg a többi színészekért.
mihenike 2018 dec. 16. - 15:04:52 Előzmény malvinkicska
(52/478)
Esetleg láttam a Bosszù vagy szerelmet? szintén török és a tv2 adta! az fantasztikus sorozat volt!
malvinkicska 2018 dec. 15. - 16:17:19
(51/478)
Megnéztem a tegnapi részt de most már kezdi nálam kiverni a biztosítékot amit követnek ezzel a szegény lánnyal, ez a két féreg nő egyiknek sincs esze az biztos, de annak sem sok aki írta rendezte, ezt a sorozatot nem tudom meddig bírom idegekkel, meg annyira eltér a valóságtól egy beteg agy tud így gondolkodni.
malvinkicska 2018 dec. 15. - 11:11:50 Előzmény mihenike
(50/478)
A tegnapi részt én sem láttam, mert Templomba voltam kispapok koncertet adtak , meg lelki gyakorlat volt hiszen jön a szent Karácsony , ma sem tudom mikor tudom nézni egy falumbeli temetésére megyek aki 100 éves volt, szóval most idő hiányos vagyok sorban pótolom, amit a csoportokban is nézek.
mihenike 2018 dec. 14. - 23:05:49 Előzmény malvinkicska
(49/478)
Egy résszel mindig le vagyok maradva, mert olnine nézem! Szegény Mahír, tehát gyerekkora óta Özlemet szereti! de vajon Özlem meddig fogja szeretni most, hogy nincs vagyona?! az a férfi hova tünt, aki megverte?!
Arzu olyan mint egy porcelánbaba! elöadja, hogy Ö a makulátlan nagyságos asszony...! Persze most félti az örökséget, máris nem olyan nagy gond neki a férje hütlensége!
Cennet és Selim közötti huza-vona kicsit szappanoperàs màr... de azért jó sorozat!!!!
mihenike 2018 dec. 14. - 16:20:43
(48/478)
Selim nevelöanyja tényleg nem normális! megölette Ali igazi szüleit?!?
malvinkicska 2018 dec. 13. - 18:01:34
(47/478)
Azt hiszem most már jól kuszálódnak a szállak, ami Selimet illeti, a mostani anyja hibás és fél, kitudódik, és képes lenne megöletni szegény lányt ez borzalom. Aztán Mahir szerelmi dolga nekem még most sem tiszta, szerintem az apja a kókler benne, azért vette el Arzut, de most Arzu be van rezelve minden vagyon az Orhánné lesz akkor ő , hogy fog nagyzolni, mert az apja rá akarja íratni, erre már köpenyt fordított, majd ő megoldja Mahirral a dolgot. Melisa egy jellemtelen senki, annyira fut Selim után.Cennet össze van zavarodva, most olyan hírt is kapott Ali felől másik meg a viperák is tömik a fejét mindennel csak maradjon távol S-től.
mihenike 2018 dec. 13. - 17:57:22 Előzmény malvinkicska
(46/478)
Cennet különben miért is ment vissza a véghez? amíg Selim könyörgött neki, addig nem ment...
Melissa nagyon idegesítö, elkényeztetett, buta, liba.
Mahír apja nagyon kegyetlen!
malvinkicska 2018 dec. 13. - 16:25:02 Előzmény mihenike
(45/478)
Sokszor már nehezen tudok dönteni ki bántja jobban Savas anyja vagy Arzu, mind a kettő borzalom de Savas anyja nem normális, az tuti, mert el akarja tettetni láb alól Cennetet.
mihenike 2018 dec. 13. - 13:34:25 Előzmény malvinkicska
(44/478)
Szegény Cennet egyik oldalról Arzu sértegeti, a másik oldalon Nüilgem szólja le mindennek!
10/10
ccaty 2018 dec. 12. - 19:53:48 10/10
(43/478)
Azért nem Öslem lett a felesége Mahírnek, mert a nő annakidején megpattant Amerikába. Bár ki tudja, hogy ebben is nem az apjának volt-e szerepe, hiszen most is eltávolította jó érzékkel és persze biztos tudatban, hogy a nő nem szereti a fiát és más férfival is kavar, sőt az a jó lovag megpattant a pénzzel, amit Mahírból sajtoltak ki, úgy, hogy az még csak nem is tudott róla. Majd mos kiderül, hogy Öslem szerelme meddig is tart, hogy pénz nélkül maradt a "szerelme".

Selim pedig azért nem emlékszik semmire, mert átélt egy nagy tűzvészt, aminek az okáról még csak sejtelmünk sincsen. Gondolom majd erre is fény derül.
malvinkicska 2018 dec. 12. - 17:56:30
(42/478)
a mai rész is megért egy misét, amit követnek Cennettel az azért valóban sok de van párja a szenvedésbe, ott van Mahir az apja azt csinálja vele, mint egy gyerekkel, itt most nehéz választani, mert utálatos emberek vannak benne bőven. Selim anyja nem normális, szegény lánynak akar ártani, mint hogy elmondanák az igazat, ez nekem nagyon szappan operás már, szerintem ez csak idő húzás lesz.
malvinkicska 2018 dec. 12. - 14:31:48 Előzmény mihenike
(41/478)
Azt látom ketten kiértékeljük, igen azt látni tele van eza sorozat titkokkal, mindenkinek van valami rejtegetni valója, igen az após nagyon szereti a menyét. Mahir valóban sajnálatra méltó egy ilyen nagyra vágyó nővel kell élnie, de nem szereti. Orhan biztos csak be akar tartani Selimnek akit nagyon nem szeretek az Melissa semmi női méltósága nincs egy törekvő buta liba.
mihenike 2018 dec. 12. - 12:00:36 Előzmény malvinkicska
(40/478)
Arzu ösztönei mégsem engedték, hogy a lánya leessen a tetöröl!

Orhan nagyon visszataszító ember!
mihenike 2018 dec. 12. - 11:56:37
(39/478)
Nagyon bírom, ahogy tüsarkùban vonulnak az építkezésen!