Téma: Cennet

március 20. 21:12:16
március 20. 21:12:16
(343/343)
Szia! ezt most olvastam:

„Vadonatúj török sorozat debütál Magyarországon!

Az Izaura TV mutatja be április 6-án, szombat este 19 órakor a Sebzett szív (Vatanim Sensin) című török sorozat első epizódját. A főszerepben a Seherezádé szerelmespárja, a való életben is egy párt alkotó Bergüzar Korel és Halit Ergenc lesz látható.

A sorozat részeit a többi török produkcióval ellentétben nem darabolják fel itthon, így az eredeti hosszukban kerülnek majd képernyőre szombat esténként.

A történetről: Míg Cevdet a Balkáni fronton harcol, Azize és három gyermekük Szalonikiben várja haza a harcoló őrnagyot. A győztes csata után a férfi hazatér családjához, azonban új híreket kap: a háború még nem ért véget, ismét elhagyni kényszerül szeretett otthonát. A Szalonikiben maradt család is készül a görög támadásra, eközben Ali Kemal megtudja, hogy ő vérszerint nem Azize és Cevdet gyermeke.“

Hallottál már róla?!?
március 20. 21:06:31
március 20. 21:06:31
(342/343)
Arzu visszament a házba?! vagy mi?!
Özlem gyerekét miért kellene elvetetni?!
jaaaaj :D Orhân még jobban megkattant?! ezek teljesen kifordultak magukbol
március 20. 21:04:19
március 20. 21:04:19
(341/343)
egyszerüen nincs idöm nézni, de a te elemzéseiddel nagyon jól tudom követni a sztorit!
Szelim mindent tud, arról, amit Kaya tett az apjával?! de gondolom
bizonyítéka nincs?!?
március 20. 21:01:24
március 20. 21:01:24
(340/343)
szia!!!! micsoda?!? Arzu végig nézte, ahogy Kaya végez Cengizzel?!?!?
március 20. 17:59:05
március 20. 17:59:05
(339/343)
Szia a mai részben bevették a vállalkozásba Kayat is és Cengiz felesége tette be, fel vannak háborodva amiért társul velük ez is csak azért van húzzák az időt, mert értelme semmi.Selim nagyon haragszik , mert az át lát Kayan, de ugye az anyja nem hallgat rá. Özlemet oda költöztette, Sema magukhoz gondolod Arzu ezt milyen szemmel nézi, és nem akarja , hogy elvetesse a babát, mert annak meg kell születni.Orhán az bekattant teljesen egy hajón volt, éd mindig az apját látja és annak ordít, mint aki meg őrült, valóban nagyon silány, nem is értem miér nem hagyom abba, mikor olyan sorozatokat nézek ez, még köszönő viszonyba nincs vele annyira semmi, az egész.
március 19. 18:02:58
március 19. 18:02:58
(338/343)
Szia
Selim ezzel a fénykép dologgal nagy bajt hozott magukra, az biztos, mert Orhan az egy elme háborodott valami félelmetes amit követ megütötte Selimet, mert ugye most már kiderült Kaya elcsalta tőle a sok földet de nem fizetett ezért is meg vannak őrülve mert a tervük füstbe ment. Selim az tudja az egész dolgot amit Kaya csinált Cengizzel, el is ment hozzá de ott volt Cennet és így nem tudtak megmérkőzni, mert Selim azért ment. az egész kész kabaré már amit csinálnak. Nilgün és Mahir is azt akarja Özlem vetesse el a babát, , mert ha nem akkor el kell menni Nilgültől mivel már a tesó halott, Mahirnak meg egy gyilkos testvérétől nem kell a baba.Orhan mindenütt követi Selimet, valami borzalom, mindenki figyel mindenkit. Melissa meg az anyját.
március 19. 06:57:20
március 19. 06:57:20
(337/343)
Szia
az este annyira a hatása alatt voltam elfelejtettem, Arzu végig ott volt mikor Cengizzel ez történt , és azt mondta Kaya, minden hozzá tartózóját megöl, a másik oldal meg a Cengizéket akarja káosz az egész.
március 18. 20:16:55
március 18. 20:16:55
(336/343)
Szia :) miiiiii????? Kaya megölte Cengizt????? akkor csak nem hagyta annyiban!
Szelim miért vitte el azokat a képeket? ekkora igazság érzete van, hogy még az apja irànt sincs könyörülete???? uramatyám...
és Arzu? él vagy hal????
március 18. 19:47:27
március 18. 19:47:27
(335/343)
Szia
a mai részt most néztem meg egy kalap kaki az egész, Kaya mintha a nyakát törte volna Cengiznek aztán toló kocsival ledobta a lépcsőn persze meghalt eltemették. Selim is beállt a hülyék sorába, mert elment a képekkel Orhánéknál, hogy az apja ölte meg Rizát, eközben történt Cengiz megölése.Az a szemét Melissa elment Cennetéknél megkereste a levelet amit az anyja írt , és szét tépte, mert félti a vagyont kutyából nem lesz szalonna egy szemét láda nő. Ez nem egy felépített sztori még szappan operának is nagyon gyenge szerintem.
március 17. 20:34:48
március 17. 20:34:48
(334/343)
köszi a választ :D
március 17. 07:27:06
március 17. 07:27:06
(333/343)
Szia a Melissaét megtalálta Sema és abban volt írva, hogy öngyilkos lesz onnan indult a Cennet levelét még nem olvasta senki, vagy elkerülte a figyelmem ebben a nagy káoszban.Ezek szinte megőrültek .
március 16. 22:56:20
március 16. 22:56:20
(332/343)
szia, szia :) amit olvastam már tiszta örület! Arzu azt hiszi végzett Kayával, de az mégsem halt meg. A többiek meg azt hiszik, hogy Arzu halt meg... pszicho-thriller.
És mi lett a levelekkel, amit a két lánynak írt Arzu?!
március 16. 12:38:42
március 16. 12:38:42
(331/343)
Szia
Sokat nem vesztettél, mert volt nap mikor csak bele néztem a tegnap nem volt , mert ünnep.
Szerintem kár volt ennyire elrontani, a kevesebb több lenne de ez így nem sokat ér.
március 16. 11:28:14
március 16. 11:28:14
(330/343)
Szia! öszintén megmondom, hogy a héten nem volt idöm nézni, csak a hétföi részt láttam, de amit itt olvasok böven elég, majd jövö héten ùjra bekapcsolódok.

Ide írd a spoileres tartalmat

a youtubeon láttam, hogy a fináléban Arzu ölelgeti (Cennetet és Selim esküvöjén) a két lányát..., tehát nem kapja meg a büntetését, mert mindkét lány megbocsát neki...

Ide írd a spoileres tartalmat

március 14. 18:56:05
március 14. 18:56:05
(329/343)
Szia
A mai részt most futottam át ezek nem normálisak, halál híre volt Arzunak , és még is él megszúrta Kayat, valami borzalom amennyi hülyeség van benne, azzal mi lett kitudja mert itt divat a feltámadás.
ahogy van egy kalap kaki az egész.
március 14. 07:27:09
március 14. 07:27:09
(328/343)
Szia nekem is tetszett az a sorozat a Végtelen szerelem csak a befejezése brutál kár volt úgy elrontani, nagy visszhangja volt annak akkor.A Seherezádét nézem estenként mivel nagyon jó színészek Bergüzer és Halit, szerintem ők felül múlhatatlanok, igaz nem is akár milyen szerepeket kapnak. Azt nem értem ezt annyira elrontották, miért mert én rengeteget láttam de hozzá hasonló gyengét alig, igaz a mostani forgató könyv írók, sokszor eltérnek a megkezdett témától, nem tudom biztosan kifogytak ötlet szegények, mert sorra buknak a sorozatok, 6 rész után, de legalább nem nyűglődnek. A szív Útjai is gyönyörű, a Fatmagül is megy megint.
március 13. 22:35:09
március 13. 22:35:09
(327/343)
szia! jaj nem volt idöm nézni, eddig csak a hétföi részt láttam... de most Kemál házára nagyon kíváncsi lettem :D a Végtelen szerelem nagy kedvencem :D 2x végig néztem, most ismétli a duna, de már harmadjára nem nézem, pedig lehet jobban járnék vele, mint Cennetel :D
március 13. 19:52:57
március 13. 19:52:57
(326/343)
Megtréfált a port neked szántam nem magamnak elnézést.
március 13. 18:04:45
március 13. 18:04:45
(325/343)
Szia
A mai részben azért megsajnáltam Arzut, nagyon sokat kell neki szenvedni ebben a sorozatban és szerintem nem lehet könnyű ezt hozni neki. a másik Sema találta meg a Melissanak írt levelet és abban leírta az életét , hogy sajnos hazugságra épül az élete , és búcsúzik, mert az is benne volt mikor olvasod akkor már nem élek, mert nem látott más kiutat a nagy erős Arzu, össze tört. Selim és Cennet kicsit össze szólalkoztak az Apák miatt, de aztán csak jobb belátásra bírták egymást. Cengiz megszólalt , de az elme beteg felesége terrorba tartja. A ház valóban a Kemal háza, olvastam bérelnek, és lehet megfelel a stábnak árban is, ez a lakás.Kaya vacsorát készített de törés zúzás lett a vége mivel Arzu nem evet vele.
március 13. 17:04:57
március 13. 17:04:57
(324/343)
Nézitek a mai részt?
Az a ház, ahová Kaya cipelte Arzut, a Végtelen szerelemben volt Kemal háza.
Ennyire nincs helyszín a törököknél? Elég spéci ház, könnyű ráismerni.