Téma: Cennet

mihenike 2019 ápr. 11. - 14:38:26 Előzmény malvinkicska
(418/478)
Hazal Filiz-re rákerestem, látom Ö volt Zeynep a Végtelen szerelemben. a török színészek igazi nevét sosem tudom :).
de akkor Burak felesége nem szerepelt a Szerelemben, háborùban? :) akkor máshol láttam :)
malvinkicska 2019 ápr. 11. - 12:37:55 Előzmény mihenike
(417/478)
Nem kedvesem hanem Hazal Filiz volt a tesója aki szerelmes lett. Kemálban és képzeld az újabb hír együtt vannak , mivel Filiz megcsalta a férjét a forgatás alatt ezzel a színésszel, és elváltak. A többi stimmel .
mihenike 2019 ápr. 11. - 12:19:27 Előzmény malvinkicska
(416/478)
szia:)
A török nevekkel valóban bajban vagyok, de fényképek alapján felismerem öket :) A „zsiràf-nö“ Melisa Pamuk (ö volt, aki ráakaszkodott a katonára, a szerelemben-háborùban, illetve a Kara Sevdában ö volt Emír testvére és halálosan szerelmes volt Kemálba, ugye?!? ezt jót tudom?!?és most játszik az Ütközésben is)
És amikor Sura, a szöke színésznö (Farah Zeynep Abdullah) elhagyta a katonát, Kivancot, akkor a sorozat végén kb 2-3 részben mutatták, hogy elvett feleségül egy egyszerübb lányt és szerintem Ö most a felesége Buraknak :) vagyis Fahriye Evcen :)
malvinkicska 2019 ápr. 11. - 11:02:22 Előzmény mihenike
(415/478)
Éppen most olvastam a Szerelemben H-ban női főszereplő Londonba ment és sikeres lett , mert kapot szerepet, ő pedig Farah Zeynep Abdullah, most már ott fog játszani.
malvinkicska 2019 ápr. 11. - 10:29:57 Előzmény meggy100
(414/478)
A véleményem nem tudom mivel nem szeretem a Burak feleségének a játékát és nem néztem a vélemények meg oszlottak, mert ugye nem vagyunk egyformák, volt aki dicsérte volt aki nem.
Nem tudom olvastad e de írtam miért nem olyat vesznek meg, mint a Tégla, vagy a Meryem, meg sorolhatnám, mert valóban nagyon nem olyanok már a török sorozatok , mint a régebbiek, csak az a gond a FB-on igazi véleményt nem írhatsz, mert rögtön másra terelik, és egyből azt hozzák ki belőle, mintha a fordítót ezzel bántanád , pedig nem csak romlott a minőség. az Asi a Ask ve Ceza, most a Sila aztán Árvácskák, ezek mind ragyogó sztorik, régebbi még Ha felhő Lehetnék, az is Mardinba játszódik
malvinkicska 2019 ápr. 11. - 10:22:51 Előzmény mihenike
(413/478)
Szia Drágám lehet kevered a két színészt, mert Kivanc Tatlitug valóban játszott a Szerelemben H-bn , és ott a társa Melisa Pamuk az a barna nő aki olyan ronda nő volt a sztoriban.
Az Ütközésben megint ezzel a nővel játszik és Elcin Sangu. A Kivo felesége pedig Basak Dizer 2016 -óta, kb 10 évvel idősebb. A másik sorozat a Madárka abba a Végtelen szerelem főszereplője Burak.
mihenike 2019 ápr. 11. - 09:44:53 Előzmény malvinkicska
(412/478)
Szia! Tegnap Cennet örjöngött, csùnyán beszélt Mukkadess mamival. Közben Selim megjelent Kayánál majdnem megölték egymàst, de aztán Kaya lefagyott, hogy Selim mindent tud... A bejárónö most Selimékhez költözött és ott fog kémkedni Kayának... haha :D
A Soyer család ünnepi vacsorát tart Melissa gyógyulása örömére és megjelenik Cennet. közben Melissa tovább zsarolja Arzut, hogy válasszon a két lánya között, mindig ugyanaz a lemez!!!!!!
Cennet anyának szólítja Arzut és sírnak!!!!!!
9/10
meggy100 2019 ápr. 11. - 08:52:56 9/10 Előzmény malvinkicska
(411/478)
sziasztok !! Láttátok ezt a sorozatot Calikusu- Madárka már a neten felirattal ?? Én nem de azt olvastam, hogy nem annyira jó a főszereplőktől függetlenül.....
Annyi jó török sorozat van, miért nem egy tényeg kallsz, jó rorozatot vesznek meg már megint ??
mihenike 2019 ápr. 11. - 07:55:26 Előzmény malvinkicska
(410/478)
Oh nemis tudtam
hogy ez a nö a felesége „Kemálnak“ (nekem ö mindig Kemal lesz...) ezt a lányt láttam
egy másik sorozatban, ahol szintén Kivanc volt a föszereplö. (Szerelemben, háborùban)
mihenike 2019 ápr. 11. - 07:51:08 Előzmény malvinkicska
(409/478)
Szia!!!! jaj de jó! A Carpismára nagyon kíváncsi vagyok!!!! szeretem Kivancot! a játékát is és a kinézezét is :D a többi szörös-fekete hajù török pasi látványa lehangoló :D
malvinkicska 2019 ápr. 10. - 16:15:10 Előzmény mihenike
(408/478)
Köszöntelek
azt lehet olvasni az RTL megveszi a Carpisma - Ütközés, Kivanc a főszereplő, és azok a színésznők akikkel már másba is játszott. A TV2 meg meg akarja venni a Calikusu- Madárka sorozatot a főszereplők most már házaspár, Burak Özcivit, és Fahriye Evcen, ezen a sorozat forgatáson szerettek talán egymásba.
malvinkicska 2019 ápr. 10. - 13:32:27 Előzmény meggy100
(407/478)
Ezt olvastam felosztották 40-pes részekre , és három ment le vasárnap este és most következik az elmaradt, nekem elment a kedvem az egésztől.
9/10
meggy100 2019 ápr. 10. - 11:56:13 9/10 Előzmény malvinkicska
(406/478)
Szia....tényleg lehagyták az utolsó félórát az 1.részből ?? azt a.....és lesz a következő részben az elmaradt félóra ?
malvinkicska 2019 ápr. 10. - 11:27:23 Előzmény mihenike
(405/478)
Szia köszönöm szépen aranyos vagy de engem már annyira hidegen hagy az egész , azt olvastam Melissa gonoszságára nincs jelző nagyon gyűlöli már mindenki aki még nézi de ha hinni lehet az írásokba akkor nagyon sokan abba hagyták, hiszen olyan sorozatokat fordítanak, ez azokhoz képest nulla. Az Izaurán akartam nézni a Sebzett szív de annyi a reklám inkább nem, meg az utolsó félórát lehagyták belőle, én ilyen műsor rendeket nem hallottam amiket csinálnak.
mihenike 2019 ápr. 10. - 09:45:56 Előzmény malvinkicska
(404/478)
folyt.köv.

Selim el akarta mondani Cennetnek, amit meghallott, de Cennet letámadta azzal a hírrel, Arzu az anyja.

Melissa eljátszotta Sema elött a csodàlatos gyógyulást! közben érzelmileg zsarolja az anyját. ez a lány olyan gonosz, hogy lassan az is kiderül, hogy Melissa apja Kaya :) haha :)

Cennet pedig csak sír és sír :D
mihenike 2019 ápr. 10. - 09:27:28 Előzmény malvinkicska
(403/478)
Szia!

a hétföi részt átugrottam és most nézem a tegnapit!
Melissa magára zárta az ajtót és fülhallgatóval zenét hallgatott és táncolt és nem hallotta, hogy Arzu kopog az ajtón, majd az ápolónö kinyitotta az ajtót, így lebukott, hogy tud járni :)
De még mindig Melissa sajnáltatja magát, hogy Ö Cennet miatt viselkedik pszichopataként, mert elvette töle Selimet és most az édesanyjàt is...
Közben Arzu már nagyon szereti Cennetet. Arzu is csak sír egész végig. Melissa nem tudja elfogadni Cennetet és azt mondja az anyjának, hogy válasszon a 2 lánya között!

Selim kihallgatta Kaya és az embere beszélgetését, amiböl kiderült, hogy Cennet eröszakból született!

Cennet valami fülbevaló alapján rájött, hogy Arzu az anyja (végre!!!!!) és elindult a piacra Mukkadess után, hogy számon kérje. és el kezdett a piacon ordibálni, mint egy nem normális!!!!! Ez a nö a tökélyre fejlesztette a sírás müvészetét!!!!!

malvinkicska 2019 ápr. 08. - 12:02:37 Előzmény mihenike
(402/478)
Szia köszönöm szépen én le tettem róla az új sorozatot néztem volna de pár perc film több reklám, az úgy nem sokat ér azt gondoltam legalább felosszák normálisan és lesznek reklámok de nem így ez élvezhetetlen nekem, ha felteszik megnézem ha nem üsse kő nem nézem annyit nem olvasok, mert sok.Ezek elme hibásak mind azt olvastam Cennet nem fog színészkedni lehet jobban is teszi, itt sírni megtanult óbégatni rendesen.
mihenike 2019 ápr. 08. - 08:59:33 Előzmény malvinkicska
(401/478)
... azt elfelejtettem, hogy Nilgün elment Cennethet ès elöadta, hogy nem mehet hozzá Szelimhez, mert Kaya egy gyilkos stb...
Kaya pedig elrabolta Pinar kislányát és arra kényszeríti, hogy árulja el Selimet.
mihenike 2019 ápr. 08. - 08:52:10 Előzmény malvinkicska
(400/478)
Szia! a pénteki részben Arzu haza vitte Cennetet, mert az börig ázott az esöben és ott elmélkedtek Mukkadessel, hogy mikor és hogyan vallja be az igazat stb. Cennet nem hallott semmit, de meglátta Arzu anyajegyét, majd 5 percen keresztül csak a két anyajegyet mutatták... :D illetve van egy fülbevaló, ami után nyomoz.
Melissa ücsörög a szobájában :D
Selim haza akarta vinni Özlemet, de ezt a nöt nem lehet onnan kirobbantani!
Kaya és a segítöje rájöttek, hogy Pinar és Selim ellopták a pendrive-ot, amin Cengiz és Arzu is rajt vannak meg Riza bácsi!
Na de a pendrive-ot nem tudja feltörni egy programozó sem... Sema azt hiszi hogy Arzu és Kaya szeretök... jaj de fárasztó :)
mihenike 2019 ápr. 06. - 22:47:34 Előzmény malvinkicska
(399/478)
köszi!!!! nagyon jónak tünik amit mesélsz :)