Téma: Cennet

mihenike 2019 ápr. 02. - 09:45:05 Előzmény malvinkicska
(378/478)
szia :) Most nézem a tegnapi részt... párhuzamosan 3 sorozatot nézek, de ez a leggyengébb. (Sorsok ùtvesztöje a duna tv-n sem tùl színvonalas, de az legalább szórakoztató. A PiszkosPénzt tudom, hogy nem szeretted, de nekem ennél az is jobban tetszik...)
Ez a Pinar nevü beépített szobalány nagyon rosszul játszik.
Arzut pedig mintha kicserélték volna!
Cennet sīrása kiborító!
Kaya egy elmebeteg :D
malvinkicska 2019 ápr. 02. - 09:35:45
(377/478)
Szia hidd el ettől a sztoritól még a Luz Maria is jobb pedig abban is vannak dolgok. A fkönyv írónak biztos elgurult a gyógyszere, mert ritka semmi.
mihenike 2019 ápr. 02. - 08:01:28 Előzmény malvinkicska
(376/478)
szia! igen, mindent elolvastam, amit írtál! :)
Melissa és Kaya a legnagyobb maffiózók itt...
malvinkicska 2019 ápr. 01. - 17:58:35
(375/478)
Szia megnéztem a mai 86-os részt Arzu kiszabadult de a terve füstbe ment mert a kígyó Melissa lés az elmebeteg Kaya meg akadályozták a találkozást, állítom , most már kezdem sajnálni arzut amin keresztül ment eddig, és mikor lenne egy kis öröme akkor is . M azért nem engedi, mert félti a vagyont Kaya meg azért ,mert megmondja mit tett vele, szóval Arzunak is elég. Kaya megmondta Cennetnek M volt aki felbérelte az elrablóját, gondolod C , hogy érzi magát. Selimék jól nyomoznak ez az elmebeteg Kaya után sok minden ki fog derülni még.Kaya az elején nem volt ekkora barom de most már azt kell mondanom egy utolsó féreg valaki. A Sila című sorozatot nézem abban is egy féreg.
malvinkicska 2019 ápr. 01. - 16:45:42 Előzmény mihenike
(374/478)
Szia remélem látod amiket írtam az úgy van, nagyon megromlott eza sorozat sok benne az erőszak sajnos, de valahogy végig nézem.
mihenike 2019 ápr. 01. - 14:04:02 Előzmény malvinkicska
(373/478)
szia, a többi részen átugrottam és nézem a péntekit :) aztán remélhetöleg a héten tudom követni :)
mihenike 2019 ápr. 01. - 12:58:57 Előzmény malvinkicska
(372/478)
Ezt kivételesen jól megcsinálták, ahogy Arzu megmentette Cennetet. de Cennet most sem hallotta, hogy Arzu az anyja?!? :)
mihenike 2019 ápr. 01. - 12:27:34 Előzmény malvinkicska
(371/478)
szia! most nézem a 81-82. részt. Most lesz az elrablás. Mahír szobájába bement Özlem kellemetlenkedni és Arzu rájuk nyított. még ez a hitelteltelen alakítás... Mahír ùjra megszerette Arzut?!? Cennet és a díszes társaság miért nem költözik Kayahoz?! itt sïrdogálnak az albérlet miatt :) katasztrófák :)
Selim nyomoz ezerrel!
malvinkicska 2019 márc. 30. - 07:40:14
(370/478)
Szia
A tegnapi részben kiszabadult volna Arzu, de börtön lázadás tört ki, mivel megaakarták Arzut ölni, de a benti pártfogójánál beállt a szülés így nem tudták megölni kislánya született, és arzu azt a tanácsot adta a nőnek ne adja senkinek, mert úgy fog járni, mint ő, mivel ezt a nőt ütötte verte a gyerek apja és gyilkosságért van bent, tehát az szemléltették , hogy előbb gondolkodjon és utána cselekedjen valaki mikor ilyen sok hatás éri, Arzunak végig a mellén volt Cennet fényképe. A kintiek félnek Kaya és az a kígyó Melissa mert el akarja mondni A az igazat Cennetnek, de az ha lesz csak a jövő héten, biztos egy aljas féreg volt Kaya, mert nagyon fél. A Kaya bejárónője kiszabadította a fogva tartott férfit és az feldobta elesett a nő és beütötte a fejét , vajon azzal is mi lesz ha ez a két Állat megtalálja KAya és a társa. Szép hétvégét kívánok.
mihenike 2019 márc. 29. - 21:39:32 Előzmény malvinkicska
(369/478)
szia! hu nagyon köszönöm a részletes beszámolókat! talán jövö héten tudom megint nézni! az elrablást még nem sikerült megnézni, de azt mindenképp megnézem és utána megírom a véleményemet!
malvinkicska 2019 márc. 28. - 18:55:59 Előzmény mihenike
(368/478)
Szia .
A mai részben Selim és a segítője Yaser elindultak megkeresni annak a stricinek a párját akivel l elrabolták Cennetet, Selim olyan dühbe gurult, kis híján megölte, az elszaladt és prsze Kaya is őt kereste és pont neki szaladt, az elvitte magánál bezárta egy külön szobába tördelte a z újait nem kímélte a lánya miatt.Arzut bántották a böribe elvették a ruháit, a másik adott neki, szóval elég sokat szenved Arzu. Selim elment Cennethez nagyon aranyosak voltak, mert vigasztalta S, és ott volt vele. Arzut meglátogatta Melissa és Sema, de az kiment mert nem tudott bent maradni és beszélgetni kezdtek anya lánya és bevallotta M ő okozta ezt az egészet, és mondta az anyja mikor hagy fel ezzel a sok mocsokkal amiket tesz, és azt is közölte vvele mihelyt szabadul rögtön elmondja Cennetnek a teljes igazságot, és kéri hagyjon fel ezzel a sok szemétséggel, most először azt látom ebben a sztoriban a leggonoszabb Melissa egy kígyó tele méreggel és köpködi mindenkire. Kaya is volt bent Arzuhoz annak is kisorolt, hogy milyen állat volt mikor megerőszakolta , és elmondja a lányának tudja meg mekkora egy féreg az apja, Kaya nem köpte nem nyelte az egészet, Most később láttam mivel nagybőjt van és hetente egyszer megyünk a templomba mondjuk a fájdalmas rózsa füzért és utána dolgom volt etettem a jószágokat, ezt csak egy kis kitérő remélem nem haragszol érte.
malvinkicska 2019 márc. 28. - 07:04:42 Előzmény mihenike
(367/478)
Szia Azt feltétlen nézd meg érdekes, igaz vontatott, mikor Arzu ment, az ügyeletes sírót elírtam nem M hanem Cennet állandóan bőg, mindenért.Kaya feltűnően csendben van.
mihenike 2019 márc. 27. - 21:31:09 Előzmény malvinkicska
(366/478)
szia! köszi, azt a részt, amikor Cennetet elrabolják és Arzu megmenti mindenképpen vissza akarom nézni, mert arra kíváncsi vagyok :) akkor ma sem történt semmi izgalmas :)
malvinkicska 2019 márc. 27. - 17:56:29 Előzmény mihenike
(365/478)
A mai rész sem sokat ér most az ügyeletes síró Melissa , valami borzalmas a felépítése a sztorinak az biztos. Arzu börtönbe van, egy terhes nő a pártfogója oda bent, a többi nő gunyolódik mivel tudják gazdag nő. Muk és Cennet voltak meglátogatni ezért nem mehetett be Melissa és a férje. szóval nem sok minden történt illetve szinte semmi.
malvinkicska 2019 márc. 27. - 13:28:38 Előzmény mihenike
(364/478)
Szia
A tegnap elfelejtettem Kayanak bejárónője van és Selimnek fog kémkedni.
mihenike 2019 márc. 27. - 06:38:45 Előzmény malvinkicska
(363/478)
Szia! oh na végre :) Hoppá, Özlem
àtvert mindenkit?! ez nem
várt fordulat.
malvinkicska 2019 márc. 26. - 18:11:37 Előzmény mihenike
(362/478)
Szia
A mai részben ugye el volt rabolva Cennet ami az a szemét Melissa miatt történt, az az állat megakarta erőszakolni, mire oda ért Arzu és egy kővel fejbe ütötte az az állatot, de amig ez törtnt, voltak vissza emlékezések amikor arzut Kaya megerőszakolta, valami borzalom lehetett, szerintem úgy találtak most egymásra anya és lánya , ami 22 évvel ezelőtt Arzuval történt, majdnem megtörtént Cennettel és ő ettől védte meg, voltak a rendőrségen, és mondta arzu nem volt más választása le kellet ütni azt a férget, Cennet teljesen sokkos állapotot játszik senkivel nem beszél pedig ott volt Mukkades, Kaya Selim, az a mocsok M igaz Selim megkérdezte tőle van e köze az elrabláshoz, és még azt mondta megjavult ha valaki jól fejbe ütné őt de úgy többet ne szólna,,Sama és A két fia állandóan veszekednek, és Özlem kihallgatta mikor mondta csak addig marad náluk amíg a babát megszüli és utána mehet amerre lát erre Özi felhívott valakit és mondta nem jött be a tervük ezek szerint , nem Mahir a gyerek apja, majd kiderül. Amúgy a mai résznek volt tanulsága majd ha látod akkor megírod mi a véleményed, mert Kiderült Arzu Cennet anyja.
malvinkicska 2019 márc. 26. - 16:34:20 Előzmény mihenike
(361/478)
Örülök neki Te is ezt látod, mennyire semmi ez az egész, amit követnek benne az valami borzalom, azt is írtam Kaya nagyon meghülyült, ezt sorozatba bele tenni nevetséges.
mihenike 2019 márc. 26. - 16:08:34 Előzmény malvinkicska
(360/478)
Jaj ez egyre rosszabb! A két fivér a sárban hentergözik. Sema bezárta Özlemet a szobába! mostmár látom hogy Selimet hol mütötték és hogy emlékszik hogy miket magyarázott Kaya. Ez a két marha fiu, Mahir es Orhan mindig az anyjuk szoknyája mögé bùjnak.Melissa és Kaya szövetkeztek?!?
offtopic
Robzombi 2019 márc. 26. - 15:39:30
(359/478)
Ilyeneket adnak, bezzeg valami jó animét nem :( Mielőtt megkapom ,hogy oo anime az szar, stb, nézzétek meg pl a Monster animét (モンスター 2004 ). és utána szóljatok.