Téma: Chowder

robi40 2009 júl. 06. - 10:37:18
(104/184)
Nagyon imádom ezt a rajzfilmet csak az a gond hogy némely részben chowder borzasttóan idegesítõ :D
Naphinel 2009 júl. 06. - 10:27:27
(103/184)
Lehet, hogy vicces némelyek szerint, de engem a halálba idegesít a folytonos visítása.
És De Goeynak nem változott meg a véleménye, bármily furcsa.
A Chowderrõl ugyanúgy vélekedik, mindössze azt mondta, h a bentennél, meg titánoknál jobb.
Már számtalanszotór mondtam, hogy ÉRTÕ OLVASÁS!
1/10
De Goey 2009 júl. 06. - 08:00:30 1/10 Előzmény K.Kari
(102/184)
Hát igen ez még egy nyugisabb bár nem szoktam nézni ezt se, csak mikor a reklám megy :D Jobb vagy mindennél :)
K.Kari 2009 júl. 05. - 18:03:34
(101/184)
Ömmm... igazából ez az egyik legkreatívabb mese amivel mostanság találkoztam. Tényleg ötletes, és akik kitalálták nem piás-drogos állatok, csak egyszerûen kreatívak (ami sajnos a legtöbb emberre egyáltalán nem igaz...) Mondjon valaki valami értelmes sorozatot akármelyik mesecsatornán (na jó a Chowder pont, hogy nem értelmes...xd) Talán Ben10 és hasonló erõszaktól túlfûtött hülyeségek (milyen költõi voltam...) vagy a Hannah Montanás hülye õrület esetleg a Tini titánok (az értelmét még nem tudtam meg) jobb? Hát nem! De sajna manapság csak ilyen totál hülye mesék mennek. A Chowder számomra üdítõ színfolt a többi kretén rajzfilm között, mondjon bárki bármit! :)))
1/10
De Goey 2009 júl. 05. - 08:44:10 1/10
(100/184)
Hatalmas félreértésben vagy, ez egy véleményt írós topic :)

és az nektek vicces,hogy Chowder folyton csak visít? hát nem megy szét a fejetek?

1 nagy pontot adok erre a hülyeségre :) remélem lerontja vmennyire :)
aron10 2009 júl. 02. - 16:58:50 Előzmény true.believer
(99/184)
nekem mindegy ki mit néz...........
true.believer 2009 júl. 01. - 20:30:09 Előzmény Naphinel
(98/184)
amik a végén vannak, azok valóban nem
Naphinel 2009 júl. 01. - 11:05:16
(97/184)
Na, a Pindúr Pandúrok pont nem gyerekmese. XD
10/10
Limcsike 2009 júl. 01. - 10:12:01 10/10
(96/184)
A Chowder az egyik legjobb rajzfilm
true.believer 2009 júl. 01. - 10:08:44
(95/184)
"Aki meg ide ír olyat, hogy mert "gyerekbútitó mese" az biztos nem azért írt ide mert nem szereti, elvégre ha ide írt biztos, hogy foglalkozik vele valamennyit, hogy ide ír.... Tehát szerintem õ is szereti vagy ilyesmi, csak fél bevallani , mert kinõtt ebbõl."
Ez szerintem baromság! Mert most én is ide fogok írni (közben láttam vagy 1-2 részt a Chowder-bõl, ami ha vicces is, elég értelmetlen, el lehet nézni, de azért nem az igazi), de írhatnék bármelyik mostani rajzfilmhez.
Szóval a korábbi generáció teljesen más meséken nõtt fel, de azok kedves, vicces, jó rajzfilmek/mesék voltak, amit majd a gyerekemnek is vetítenék. De attól félek, - mivel a mostani, fiatalabb generáció más, modernebb rajzfilmeket néz - hogy a mostani gyerekek pont ezeket a cartoon-okat szeretik (amiket a tv sugároz), ezért nem fogják õket lekötni a régebbi mesék. DE azt mondom, nevelés kérdése is. A másik meg (lehet kiragadott példa és tisztelet a kivételnek), valóban rengeteg helyen az van, hogy a szülõk dolgoznak, otthon is sok a teendõ és könnyebb a gyereket leültetni a tv, a sz.gép elé, mint kimenni a szabadba (tényleg nem mindenhol van így, de azért van ilyen). Egyébként pedig a mesenézés teljesen természetes és gyerekkorhoz köthetõ (de persze a felnõttek is nézik :D csakhogy vannak olyan felnõttebb mesék is, amiket gyerekeknek nem vetítenék pl.: Courage, the cowardly dog, The Grim Adventures of Billy & Mandy, Samurai Jack, etc.) A CN-ön pedig egyébként is sok baromság megy, már levettek minden jó mûsort, persze sokan nézik azt is, ami most van, meg haladni kell a korral (sablonszövegek), de jobb volt régen.
Kis felsorolás (elõre is elnézést):

Hupikék Törpikék, Pumukli, Niels Horgerson, Tom és Jerry, Frakk, a macskák réme, Cápali és Cápeti, Kukori és Kotkoda, Süsü, Vízipók csodapók, Balu kapitány, Mézgacsalád, Krisztofóró, Rózsaszín párduc, Tini nindzsa teknõcök, Én kicsi pónim, Repülõbocsok, Dr. Bubó, Frédi és Béni, Kiszifur, Denver dinó, Barbapapa (Barba család), Egyszer volt... az élet/ember/világûr, Szíves bocsok, Õslények országa, Kacsamesék, Csipet Csapat, Gumimacik, Scooby Doo, Beszélõ kutyák csodacsontja, Tesz vesz város, A legkissebb ugrifüles, A kockásfülû nyúl, Mosómacik, Csipp-csupp csodák, Baltazar (professzor), Vuk, Vili a veréb, Macskafogó, Tapsi hapsi, Sebaj Tóbiás, Szellemirtók, Popeye, Pompom, Pampalini, Maja, a méhecske, Magyar népmesék, Kisvakond, Atom Anti, Babar, A Nagy ho ho ho horgász... Kengyelfutó gyalogkakukk, Flugos futam, Animánia, Bolondos dallamok, Szuperdod kalandjai, Hódító hódok, Pluto, Foxi Maxi, Goofy, Top Cat, Moomin/Mumin... Dexter laboratóriuma, Pindúr Pandúrok, Boci és Pipi, Én vagyok Menyus, stb.stb.
Naphinel 2009 jún. 30. - 20:46:04
(94/184)
Nem bántottál meg, dehogyis, csak a kijelentés, hogy biztos szereti, csak fél bevallani - hát kicsit merész volt.
:D
Ja, és bocsi tõled is az ingerült válaszért!
Naphinel 2009 jún. 30. - 20:39:55
(93/184)
Annyit foglalkozok vele, hogy az öcsám ánézi, és ha épp kajálunk, kénytelen vagyok.
Amúgy meg ne beszélj hülyeségeket, jó!?
Naphinel 2009 jún. 27. - 12:26:08 Előzmény manten
(92/184)
Nem tudom, mi bajod a véleméynemmel, szerintem normálisan reagáltam.
Azt pedig ne írd elõ, hogy mit tegyek, és mit ne!
robi40 2009 jún. 26. - 13:39:50
(91/184)
'Nem vagyok a barátod' xDDD amikor chowder ezt mondja azon lehet röhögni.
manten 2009 jún. 25. - 20:18:10 Előzmény Naphinel
(90/184)
Én szeretem ezt a mesét és az hogy a te kistesóddal mi van az senkit nem érdekel.Ha valami nem tetszik akkor fogjad be vagy mond el normálisan de ne így.És szerintem te se örültél amikor az anyád 1 könyvet nyomott a kezedbe.Meg amúgy is.Tudsz mondani egy ojan mesét manapság ami értelmes???Igazad van abba h ez a film nagyon eltérõ a valóságtól de szerintem ezért vicces.És a kistesód ha hisztizik akk vond meg tõle a gépet vagy a csokit azt rögtön befogja.
Naphinel 2009 jún. 25. - 13:08:17
(89/184)
Jaj, miért kell kiforgatni a szavaimat?
Amúgy ez is a szülõk hülyesége, mert a gyerek azt nézi, amit engednek neki, de manapság könnyebb lenyomni a tévé elé, mint a kezébe adni egy könyvet, vagy valami normális mesét nézetni vele.
Arról, meg hogy a Chowder nem gyerekbutító, hát a kilencéves öcsém olyan szinten hisztis... miért??? Mert ezt hallja, a CN szinte minden rajzfilmjébõl. Sajnos.
És irtó szar hallgatni, ahogy hisztizik... mint egy dedós.

Ja, a Minimax még pár éve ezerszer jobb volt, mint a CN, de mostanság átment dedóba.
Sinci005 2009 jún. 24. - 22:38:38
(88/184)
Miért, most jobb lenne, hogyha a gyerek esetleg South Parkot nézne? Tény, hogy ez nem egy oktató mese, de attól még nem feltétlenül hülyít. A Totál Dráma Sziget meg tényleg egy elég nagy ökörség, de attól még jó. A hányástól és a fingástól eltekintve. A Ben 10-et meg azért nézik a 12 év alattiak, mert kb. ugyanaz a korosztály. Tudom, mert az öcsém most 11 és õ ezt imádja. Plusszba azért az sem annyira kegyetlen. Ha eltiltanád a 12 év alattiakat, akkor mit néznének? Minimaxot? Nem hinném, hogy lenne olyan 11 éves, aki ilyenre vetemedne. Különben meg Chowdernek pont úgy jó a hangja, ahogy van. A Mozgó mintákon meg még külön is nekiállok röhögni.
Naphinel 2009 jún. 24. - 19:36:44
(87/184)
Senki nem idióta!
Bizonyos kor felett nem lenne bajom a Cartoon-nal, de mondjuk 12 alatt letiltanám, és nem én lennék az egyetlen.
Gyerekbutító hülyeségek mennek rajta: Sódör, Totál Trágya Inzel, Ben 10, és még sorolhatnám.
Ja, és mivel a film angol, így a soha nem fogják úgy ejteni, hogy Sádör... már bocs. :)))
Mindegy, ez csak egy vélemény volt.
mtichie 2009 jún. 24. - 14:53:11
(86/184)
Egy régi hozzászólásban listázták a legrosszab meséket. Szerintem nincs igaza. A íróknak nem kell a valósághoz kötnie a alakokat, a kinézetüket. Szerintem ez jó mese és nem feltétlenül "agyrohasszó" "ezen nõ fel a új generáció".Chowder karakteréhez illik a magyar hangja (ezt annak mondom aki azt írta, hogy a hangja egy kis pisisre emlékezteti). Nekem tetszik. :) Oh és miért lennének az írók drog hatása alatt, bepiálva? Szánalmas ahogy eggyesek ennyire (már elnézést a szóért) idióták!
Naphinel 2009 jún. 23. - 17:53:39
(85/184)
Ez mekkora sz.r! És ezen nõ fel az új generáció.
Hát szegény szinkronosokat tudom sajnálni, fõled, aki Sódört szinkronizálja. Az egész olyan, mintha egy hiszis kis pisisrõl szólna. Hoppá, hisz arról is szól!
Szánalmas ez az egész mesének kikiáltott borzalom.