msasha 2019 nov. 09. - 20:03:30 Előzmény wanker74
(9/9)
Szia! Hol tudok hozzájutni a szinkronos sorozathoz? Mindenhol keresem,nem lelem :-( :-( :-(
ezraa 2007 nov. 02. - 13:00:27 Előzmény kovicsbt
(8/9)
hát ilyet.. én meg azt nem hittem volna rajtam kívül van még aki rajongó:D szóval egyre többen vagyunk:) jelenleg is épp õt hallgatom
Riker 2007 márc. 03. - 13:30:49
(7/9)
én is nézem!!!!!!
nekem van tv2 de nem vettem észre hogy megint adják!!
gomboc 2007 márc. 03. - 10:36:19 Előzmény wanker74
(6/9)
Nahát, megint adják?! Most vettem észre! Tudja valaki, hogy mióta vetítik újfent? Persze ez csak egy költõi kérdés, hisz csak én nézem az országban.:-)esetleg még két másik emberke.
A gond csak az, hogy nincs már TV2 nálunk.:-(
wanker74 2006 júl. 17. - 19:48:30 Előzmény gomboc
(5/9)
Szia gomboc!

Kálmán beszélt rólad. Örülünk neked. Legalább javítasz a nemek arányán. A Show pedig fõleg azért szörnyû, mert itthon random adják a részeket, fel sem tudom fogni, hogy miért. Így tényleg semmi értelme. Nem is nézem már hónapok óta. 3 évad ment le az államokban 2001-tõl 2004-ig és a Showtime még folytatni akarta, mert elég jó volt a nézettsége, viszont Chris nemet mondott. Szerintem idõben akart kiszállni, ráadásul közben forgatta a Dirty Shame-et + az Always Got Tonight-tal is turnézni akart meg készítette a Christmas albumot.
gomboc 2006 júl. 11. - 17:57:38 Előzmény kovicsbt
(4/9)
Kedves wanker74 és kovicsbt! Sajnálom, de ki kell ábrándítanom titeket: nemcsak 2-en vagytok Chris rajongók kis hazánkban. De sokkal többen már biztos nem lehetünk :). A TV-show sok tekintetben elég borzasztó, de amiatt a kevés zenés rész miatt persze megéri megnézni. Ajánlom mindenkinek!!!
kovicsbt 2006 febr. 14. - 10:28:06
(3/9)
szia wanker74!
Tájékoztatásul közlöm veled, hogy ketten vagyunk az országban Isaak rajongók ne sajátítsd ki magadnak :-)) szívesen felvenném veled a kapcsolatot ez ügybõl kifolyólag kovicsbt@freemail.hu
üdv KK
x-tro 2006 febr. 12. - 16:55:30
(2/9)
ez az a belött hajú csávó, aki vagy 10 évvel ezelõtt a helen christensen nevû topmodellel hempergõzött a tengerparton egy klippben, amit az emtivi naponta 20x játszott?
wanker74 2006 febr. 12. - 10:41:12
(1/9)
Örök hála a TV2-nek, hogy mûsorra tûzte a Showt. Már ismerek 15 epizódot; ennyit sikerült eddig az Államokból megszereznem VHS-en vagy DVD-n, ill. még további 6-ot várok egy belga gyûjtõtõl. Azt hiszem az egyetlen magyarországi Chris Isaak rajongó/gyûjtõ vagyok - igaz világszínvonalú gyûjteménnyel, - tehát nem gondolom, hogy ez egy irtó sikeres széria lesz majd itthon. De kit érdekel!? Amíg megy, addig is élvezem, hogy magyarul nézhetem. Aztán mikor majd az alacsony nézettségre hivatkozva leveszik a mûsorról - mert efelõl nincs kétségem, -folytatom a gyûjtést külföldön. Egyébként mindenkinek, aki rajtam kívül nézi: jó szórakozást hozzá! Ha pedig még a zenéje is megtetszik valakinek, az nagyon klafa lesz. Mégegyszer: hálás köszönetem, TV2!!!