8/10
Owl 2017 febr. 13. - 19:04:44 8/10
(68/108)
Ebbõl a gyakorlatilag pár szobában játszódó történetbõl ennyit lehetett kihozni. Jól adagolták a bizonytalanságot, kétségeket mindennel kapcsolatban: mi van kint, a dagadt eszelõs, a srác összejátszik vele? SPOILER Jól összerakták, hogy a végére megkapjuk a cseberbõl vederbe érzést. Egyszer érdemes megnézni.
2/10
Sylke76 2017 febr. 06. - 14:45:56 2/10
(67/108)
Ez a film rossz..Ha hozzá vesszük a vége poént,.Így lett,..Nagyon rossz!!
8/10
Sunyesz 2017 febr. 06. - 09:05:34 8/10
(66/108)
10/10. a végével sem volt semmi bajom. esetleg ha azt is sejtetõsre hagyják nagyobbat üt.
9/10
caomilla4 2017 jan. 29. - 13:25:56 9/10
(65/108)
Nagyon tetszett a film, végig feszültek voltunk, nem tudtuk mi sem, hogy mi a valóság! Izgalmas volt. 10/10-et adnék, na de a vége.
Spoiler: Szerintem is borzasztó, hogy belekeverték az ûrlényeket, az minden tönkretett. Nálam a vége a madarak megjelenésével van. Emiatt 10/9, de ha a végén múlt volna, még rosszabbat írtam volna. Sajnálom, hogy elrontották.
esernyo 2017 jan. 20. - 22:52:29
(64/108)
Idõrõl idõre rájövök, hogy hollywood kifogyott az ötletekbõl, már nem tudnak feszültséget kelteni, nem fogok soha izgulni semmin, csak jönnek a látványfilmek, én meg letargikusan végignézem, elmosolyodok a poénokon, és annyi. Aztán, de tényleg ritkán, évente talán kétszer jön egy olyan film, amire azt mondom hogy aztakurva!

10/10, de tényleg, hibátlan.
7/10
Arter 2017 jan. 16. - 11:43:56 7/10
(63/108)
A film nagyon jól indul. Végig feszült, izgalmas és a képernyõhöz szögezi a nézõt. Nem lehet biztosra tudni az igazat. Mi van kint? A három szereplõ nagyon jól alakítja a rájuk bízott karaktert, nagyon jó a színészi munka.

Spoiler
Viszont a végével nekem is voltak gondjaim. Kissé valóban gagyin volt megcsinálva az ûrlényes rész. Ha már így akarták befejezni, akkor megcsinálhatták volna kicsit jobban is, de én jobban örültem volna, ha nem viszik bele ezt az földönkívülis vonalat és, hogy hazugság lett volna az egész. Na de mindegy, mert ez csak az én véleményem. Kár a végéért tényleg, mert maga a film viszont tetszett, de 7 pontnál többet nem tudok rá adni.
Spoiler vége
jerome86 2017 jan. 11. - 11:08:34
(62/108)
Szeretem ezeket a pár szereplés filmeket amik gyakorlatilag egy helyen játszódnak. Nekem ez is bejött.

SPOILER

Többen írták hogy a film végéért kár volt, ha meg akkor lett volna vége amikor kijut akkor meg az lett volna a baj, hogy nem tudtuk meg mi volt :)
Nagy1A 2017 jan. 06. - 22:50:33
(61/108)
Spoiler! Így ez a film, addig nagyon, nagyon jó volt, ameddig kiment! Addig el nem tudtam képzelni, hogy mi lesz a folytatás........................izgatottan vártam, hogy mi van kinn, hazudott -e az öreg kõkorszaki szaki, vagy nem!!!
Logikus volt és tutti voltam abban, hogy nem hazudik, mert a kissrác beverekedte magát, tehát õ hiteles kellett, hogy legyen, hacsak, valamilyen, addig még elõ nem került dolog miatt a két férfi össze nem játszik egymással.... mert.... és itt kitalálgattunk sok mindent, ami miatt kell a lány nekik......... Ugyanis a kissrác is megingott egy kissé a fülbevaló láttán...........megint...hacsak ez is bennne van a megtévesztésben! Akkor, amikor fejbelõtte a kissrácot, megint azt hittem, hogy a kislányra hajt. Azután már csak drukkoltam neki, hogy kimenjen.......kár volt!!! Onnan nekem vége a filmnek!!!
Goodmant, a Kõkorszaki szaki kora óta nagyon kedvelem, általában az a film amiben Õ játszik, az nem szokott rossz lenni. Itt sem múlott rajta semmi!
kevinspéci 2017 jan. 05. - 21:40:06
(60/108)
Nem volt rossz. Az utolsó 10 perc viszont alaposan levon nálam a film értékébõl, annyira gagyin volt megcsinálva - vagyis inkább: hogy meg volt csinálva. Nélküle jobb lett volna.
jucus78 2017 jan. 04. - 21:28:46
(59/108)
10/-20 Soha életemben nem láttam még ilyen rettenetesen sza* filmet.
7/10
Fortress Film 2017 jan. 03. - 08:09:17 7/10
(58/108)
Nálunk 6.5 pont. Kicsit beteg az egész. Ám ezzel együtt is leköti az embert és izgalmas is. Sõt, fordulatos, mi több színészi kvalitásokat is láthatunk benne. Az elsõ fele, afféle kamara filmként is felfogható, három szereplõvel, egybõl színpadra adaptálható formában. Ez az elsõ rész inkább dráma, néhol szürreális elemekkel. A film második felében viszont mûfaj-váltás történik és onnantól egy feszült, látványos akciófilmbe csöppenünk. Összességében az egész produkció vagy 4-5 mûfajt vonultat fel: dráma, akció, thriller, sci-fi egyszerre (sõt, ha nagyon akarjuk, egy kicsit horror is). És ez az egészben az érdekes, ettõl emelkedik egy hangyányival a közepes szint fölé. Mert összekavar, meglep és kiforgat. Ez pedig több, mint ami sok más mai csúcsfilmnek kikiáltott alkotásról elmondható. Bõvebben: http://filmtress.blog.hu/2017/01/03/cloverfield_lane_10_267
2/10
Anett95 2017 jan. 03. - 01:53:08 2/10
(57/108)
Jól indul, a vége tragikus...
Hasadás c. film nagyon gyenge koppincsának mondanám.
10/3
1/10
Trevor Belmont 2017 jan. 02. - 12:50:42 1/10
(56/108)
KIGA Boss 2016 dec. 30. - 08:50:00
(55/108)
Értékelés alapján sokkal többet vártam! Számomra egy kicsit vontatott volt, egyszer nézõs darab. 10/5
8/10
King Diamond 2016 dec. 26. - 20:25:27 8/10
(54/108)
SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Nagy kár, hogy 8 évet kellett várni a következõ Cloverfield részig. Nem tudom, hogy mit csinált Matt Reeves és Abrams ez idõ alatt és miért csak most készült el ez a rész. Akinek nem lenne világos (merthogy az eddigi kommentek egy részébõl ez jön le), ez a 2008-as Cloverfield film NEM folytatása/elõzménye, hanem "következõ filmje", a következõ Cloverfield film. Azt nyilatkozta Abrams és Reeves is, hogy további részek is érkeznek majd és össze fog majd kapcsolódni/érni a történet a 2008-as filmmel. Így, igenis van köze a 2008-as részhez, még ha effektíve nem is sok. De pont a vége (utolsó 15-20 perc) miatt kapcsolható össze azzal, ugyanis itt teszik bele ezt az egészet ugyanabba a történetsíkba/univerzumba, csak ez most máshol játszódott. Gondolom, majd valahogy össze fognak érni a szálak idõvel.
Maga a film hangulata remek, az elejétõl a végéig fenntartja a feszültséget és a kíváncsiságot. A klausztrofób érzés/érzet elég jól kivitelezett, bár nem üti meg mondjuk A dolog mesteri atmoszféráját. A történet akkor válik igazán érdekessé, amikor a lány felébred a föld alatti házban és hall egy történetet, amit nem tudja, hogy elhiggyen-e vagy sem. A hallottakból igaz-e egyáltalán valami vagy sem, vagy csak simán elrabolták. A színészek remekül alakítanak, mindhárom fõszereplõ. John Goodman remekel, Mary Elizabeth Winstead gyönyörû nõ és õt is láttam már több filmben is jól játszani, valamint a harmadik színész, John Gallagher Jr. is elég jó. A magyar szinkronnal nem volt problémám.
A végén pedig örülök, hogy beletették ezeket a szörnyeket és nem zárták le, mert így jobban lehet várni a következõ Cloverfield filmet, amire remélhetõleg nem kell újabb 8 évet várni és talán valami összekötõ rész lesz.
Azért nincs olyan jó, mint a 2008-as rész, de egy 7.5/10-et simán megér.
zezoka 2016 dec. 26. - 12:34:29
(53/108)
Aki izgulni akar, hogy mi lesz, az NE OLVASSA EL az itteni hsz-eket!!! Kb mindenki lelövi a végét! Én szerencsére úgy néztem meg, h csak annyit tudtam, h kevés szereplõs, elrablós, bunkeres, és nem tudni tényleg így van-e. Így jó volt végignézni!

Ha elolvastam volna az itteni véleményeket (amit általában szoktam), akkor valszeg nekem is uncsi lett volna, így viszont én sem tudtam mi lesz. Így jól tettem, és tetszett! :)
10/10
igavlo 2016 dec. 24. - 16:13:49 10/10
(52/108)
Egy kicsit nehezen indul be - majdnem ki is kapcsoltam -, de aztán tényleg hatalmasat szól és óriási az egész filmnek a megvalósítása!
dap 2016 dec. 20. - 10:11:40
(51/108)
Úgy kezdtem nézni, hogy úgyis elalszok rajta, erre hajnali 3-kor még kerek szemmel néztem. Nekem nagyon tetszett úgy ahogy van.
3/10
bundi8 2016 dec. 18. - 10:09:26 3/10
(50/108)
10/5 nem várjatok túl sokat.....
3/10
stupek2 2016 dec. 16. - 17:51:48 3/10
(49/108)
Az elsõ Cloverfield-hez semmi köze. Szinte színdarab. Három szereplõs színdarab egy szobában. A film végéig nem tudni mi az igazság a "támadásról". Nem is mondom meg, nézzd meg a filmet, de egy ilyen volt magyar filmban is , az volt a cime: A BUNKER.
Sõt. Hasonló cselekményû filmet is láttam már, aminek ugyanigy volt vége.
Logikai hibák. Elvileg támadás éri a földet és a föld alá menekülnek, de folyamatosan van villany és víz meg levegõ. A szereplõk nem spórolnak semmivel sem. Esznek isznak, fürdenek, minden izzó be van kapcsolva, mintha az idõk végezetéig lenne elég tartalék.

Nem írom le a végét, végignéztem, de ha Te is végignézed, akkor sem fogod megtudni mi a vége.