Téma: Coffee Shop

5/10
alien1976 2022 okt. 17. - 18:48:34 5/10
(6/6)
Egy egyszer talán nézhető romantikus film, klisékkel, kiszámítható végkifejlettel. A karakterek még jók is voltak, de azt nagyon nem értettem, hogy a főhősnőnk, egyáltalán nem tudta, hogy anyagi baja van? De ha tudta, akkor ennyire nyugiba volt a régi bank tulajdonosánál, hogy nem is érdekelte, s a tartozással nem is foglalkozott? Ezt nem értettem. De, egy összebújós filmecskének elmegy.
bubó 2021 máj. 05. - 10:57:17
(5/6)
A stáblistáról kimaradt: Becky - Rachel Hendrix
3/10
Namegasztán 2020 aug. 23. - 19:11:04 3/10
(4/6)
Az alapötletből ki lehetett volna hozni egy kedves, nem túl pörgős romantikus filmecskét, amiből tizenkettő egy tucat, de azért szórakoztató. Az első fele még ment is úgy-ahogy. De aztán egyre gázosabb lett a dolog, a befejezés már teljesen blőd. De még a végének se a történéseivel van a fő baj, hanem ahogyan tálalják nekünk.
A főszereplő személye is nagy hiba. Ha már egy ostobácska személyt kell alakítani (de miért ne lehetett volna értelmesebb?), akkor ne egy ennyire ellenszenves nőt tegyenek oda. Mert nem mindegy, hogy egy butuska, de kedves lányról van szó, vagy egy nagyon ellenszenves, ostoba nőről, aki nem tudja felfogni, hogy elúszott a boltja.
Az elején a semmire se jó partnerjelölttel az a végső és legfőbb gondja, hogy nem tud énekelni, de azért énekel. Pedig ha nem is volt nagy szám, de azért olyan rossz se. Olyan rossz meg aztán végképp nem, mint ő, a főszereplő nő, csak az ő énekétől láthatóan mindenki odavolt... Legalább egy jó hangú énekesnővel énekeltették volna el...
2/10
Katalin93 2019 nov. 30. - 18:55:03 2/10
(3/6)
Fárasztó. Alváshoz ideális.
7/10
dandelion83 2019 aug. 30. - 13:33:15 7/10
(2/6)
Könnyed, romantikus, szívet melengető mese, hozza azt, ami elvárható tőle. Szerencsére a színészek nem játszották túl a szerepüket.
Az én felhasználónevem 2019 aug. 17. - 05:19:02
(1/6)
Donavan, a fiatal kávéháztulajdonos mindenáron szeretné megtalálni igaz szerelmét, miután barátjával szakítottak. Eközben boltját az árverezés veszélye fenyegeti és még egy New York-ból érkező drámaíró is felkavarja a nő életét.