drakul 2017 okt. 17. - 18:13:20 Előzmény adamnagysweetmovie
(7/7)
Oklahoma állam eldugott szegletében FBI ügynökök vigyáznak egy családra. A házat támadás éri, a családot a gyermek kivételével, és az ügynököt lemészárolják. A két bérgyilkos magával viszi a gyereket. Nem tudni, miért akarja a maffia feje látni a gyermeket. Idõközben drámai konfliktus alakul ki az öregedõ, már-már úriember bérgyilkos, és a fiatal, helyét követelõ, de faragatlan társa között.
Tibag05 2014 dec. 14. - 14:31:34 Előzmény toronylakó
(6/7)
pláne magyarul
trojka 2014 ápr. 22. - 07:28:29 Előzmény adamnagysweetmovie
(5/7)
MGM most adta keresgélj a neten pár oldalon már fentvan
adamnagysweetmovie 2014 ápr. 04. - 09:36:54 Előzmény csajszi951104
(4/7)
csatlakozom a kéréshez.
ne lóhaskodjatok már, gyerekek, a digitális korba léptünk:)
csajszi951104 2012 dec. 30. - 13:44:58 Előzmény katatu
(3/7)
Valaki nem tudja véletlenül, hogy honnan tudnám beszerezni ezt a filmet. Jó lenne már magyarul is megnézni, de sehol sem találom. Elõre is köszi. :)
katatu 2009 jan. 16. - 08:06:09 Előzmény toronylakó
(2/7)
Én megnéztem tegnap, és nekem tetszett. A fõszereplõ amúgy a kisfiú benne, és néha azt mondtam magamban a film alatt, hogy õ is játszik a legjobban :) néha kicsit vontatott volt, de nekem tetszett az, hogy logikailag egy csomó minden jobban volt kidolgozva benne, meg élethûbben, mint sok nagynevû filmben.

itt a tartalma máshonnan:
"Oklahoma állam eldugott szegletében FBI ügynökök vigyáznak egy családra. A házat támadás éri, a családot a gyermek kivételével, és az ügynököt lemészárolják. A két bérgyilkos magával viszi a gyereket, Texasba, Houstonba kell vinni. Nem tudni, miért akarja a maffia feje látni a gyermeket. Idõközben drámai konfliktus alakul ki az öregedõ, már-már úriember bérgyilkos, és a fiatal, helyét követelõ, de faragatlan társa között."
toronylakó 2008 jún. 03. - 20:13:54
(1/7)
ki látta ezt a filmet? Cohen és Tate. ígéretesnek tûnik a két fõszereplõ miatt, de egy rövidke tartalmi leírás nem ártott volna..