paracsiom 2008 ápr. 01. - 20:04:42
(5/25)
jaj az tényleg jó.. legalább a Viasat normális... amúgy általában mindenkitõl azt hallom, hogy a tv-ben csak gagyi filmek vannak és , hogy semmi kultúrát nem sugároznak..
hát sajnálom nem én tehetek arról, hogy a kultúrfilmeket abnormális idõben adják..!!!!
párduckata 2008 ápr. 01. - 19:05:52
(4/25)
Én is így vagyok vele. Csak az vigasztal, hogy most a Viasaton is van Columbo. Vasárnap esténként 7 órakor kezdik.
paracsiom 2008 ápr. 01. - 18:59:00
(3/25)
jó neked.. én meg sehogy.. :S.. eccerüen nem bírok fennmaradni/felkellni, hogy megnézzem.. :(..egyre késõbbre adják.. így jobb lenne ha nem is adnák, mert csak a szívemet fájdítják.. :(:(:(:(
Britniszpirsz 2008 ápr. 01. - 07:37:12 Előzmény paracsiom
(2/25)
Jogos; az egyetlen nézhetõ sorozat mostanában... én is csak úgy tudom megnézni, hogy videora veszem -_-
paracsiom 2008 márc. 29. - 13:59:13
(1/25)
lassan nem tudom eldönteni, hogy túl késõn vagy a másnaphoz viszonyítva túl korán adják e ezt a sorozatot.. szánalmas, hogy ilyenkorra teszik Colombot és napközben meg a nézhetetlen béna mûsorokat adják...és persze, hogy ember nem fog fönnmaradni illetve felkellni, hogy megnézze.. igy majd mondhatják azt, hogy persze egyáltalán nincs nézettsége és ezért leveszik majd a mûsorról...