10/10
salapapa 2009 aug. 04. - 13:37:20 10/10 Előzmény viti71
(44/144)
Áááá, menj át a kúlra ott van gyõzike, meg senyorita mittoménki, asszem most lesz a 12487. rész amikor... (nem mondom el!)
:DD
Komolyan hiányolod a sorozatokat? Ugye nem mondod komolyan, csak poénkodsz? Sorozatokra ott az arra szakosodott tívíadó a sorozat+.
10/10
salapapa 2009 aug. 04. - 13:34:44 10/10
(43/144)
LOL!:D
10/10
salapapa 2009 aug. 04. - 13:33:36 10/10
(42/144)
Nem tudom hányszor láttam. Nem tudom hány lemezen van meg DivX-ben, 2 DVD (1 másolt és egy eredeti) tutti megvan.
Mégis újra meg fogom nézni, akkora film!
Hasonló helyen van nálam mint Conneryvel A Szikla vagy Travoltával a Kardhal. Egyszerûen megunhatatlan.
Dora8888 2009 aug. 04. - 11:35:42
(41/144)
viti71
Mondhatjuk most az egyszer volt esze az RTL-nek, hogy le ad egy kedd este egy jó filmet, nem pedig egyfolytában a hülye sorozatokat nyomja. Nem tud tõlük az ember egy normális filmet megnézni miattuk. Hétfõn egész nap sorozat, szerdán egész nap sorozat, pénteken egész nap sorozat. Nem elég??? De még kedd is néha ha beraknak keddre egy filmet. Meg csütörtökre...

Amúgy a filmmel kapcsolatban, nagyon várom már Cage az egyik kedvencem ezért is fogom megnézni, lehet régebben láttam belõle valamennyit, de az biztos, hogy nem emlékszem a lényegére.
10/10
denyiro 2009 aug. 03. - 23:52:43 10/10 Előzmény Andris89
(40/144)
Igen, harcnál elengedhetetlen a mozgékonyság, rugalmasság. Hiába tud valaki több száz kilót megmozgatni ha közben körbetáncolja az ellenfele.
viti71 2009 júl. 31. - 21:56:37
(39/144)
Megõrülök!!!! Az RTL is kezdi azt a marhaságot, amit a TV KETTÕ csinál.
Hova lesz a CHUCK??? Na meg a többi jó sorozat?? A tv újságban még benne van, de ma már mûsorváltozással hirdetik a jövõ hetet!!
HIHETETLEN!!!!! FÚJ!!!! Visszakérem kedvenc sorozataimat!! Nem kellenek már 100-szor látott filmek!!!
Andris89 2009 júl. 07. - 23:40:56
(38/144)
Nagyon nagy film, pörög az egész, elejétõl a végéig.
Nemtudom miért nevezték Nicolas Caget-t cingárnak, egyáltalán nem az. Sokan örülnének olyan izomzatnak :)
A film szerintem 10/10
szine 2009 jún. 15. - 04:31:59 Előzmény zenokutya70
(37/144)
Ezek tényleg nagy filmek.
Mondjuk én szinte minden kategoriát szeretek filmeket közül, mondjuk katasztrófafilmeket nem igazán, mivel azoknak semmi közük nincs a valósághoz, egy fantasy-nek, vagy egy sci-fi-nek több van. Persze azért vannak jó katosztrafilmek én kettõt tudok csak mondani: Deep Impact, és Armageddon.
Ez a két film remekmû, és nem a gyilkos méhek elpusztítják a világot 8.
zenokutya70 2009 jún. 10. - 00:57:52
(36/144)
Szerintem is nagy film. A top 10-ben játszik.
Mondok még onnan filmeket: Ál-arc, Két tûz között, Die Hard, Szikla meg még pár jó.
Tetszik, hogy az ellentmondások filmje. Nicolas a cingár, mint szuperképzett harcos. Buscemi a göthös, mint szuperveszélyes gyilkológép. Annyira röhejes, hogy már briliáns.
szine 2009 jún. 09. - 21:38:44 Előzmény blennon
(35/144)
Apukám te roppant szánalmas vagy, ez mindenidõk egyik legnagyobb akciófilmje, látszik, hogy még életedben nem láttál szar akciófilmet.
Egy kis Dacascos, vagy van Dien rád férne.
Akkor nem lenne ilyen nagy pofád.
Con-Air 9,5/10.
blennon 2009 máj. 19. - 07:21:44
(34/144)
najo legyen 10/3 :)
blennon 2009 máj. 19. - 07:21:06
(33/144)
szerintem meg az a felhaborito, hogy ekkora szemet filmet valaki kedvenc akcio filmjekent aposztrofal. elloptak 2 orat az eletembol, egy nevetsegesen gagyi filmmel!! be foglak titeket perelni!! pedig angolul neztem, angol felirattal, de ezt meg az sem mentette meg!klise klise hatan, rohejes akcio jelenetekkel.10/1
aurora89 2009 máj. 14. - 16:01:47
(32/144)
Szerintem meg igenis felhaborito, amit a retekklub csinal a filmekkel. Milyen jogon szabdaljak ossze-vissza, vagjak ki a legjobb jeleneteket? Ha meg csak azt hagynak ki belole, ami nem fontos, az meg csak hagyjan. Az is gaz, de legalabb ertheto, ha bele akarnak ferni a musoridobe (mert isten ments, hogy a reklamok legyenek rovidebbek!). De amikor letfontossagu beszelgetesek maradnak ki, es kesobb utalas van ra (lasd Szikla, meg volt valamelyik tuzes film is, most nem jut eszembe a cime), az mar elfogadhatatlan!!!
Ez egy nagyon jo kis akciofilm, az a kategoria, ami tobbszor nezheto, remek szineszekkel, porgo cselekmennyel. Kar erte...
10/10
RobertDowneyJr 2009 máj. 14. - 15:45:06 10/10
(31/144)
Ez mar hiszterika amit csinaltok.
Ez van, hogy mert vagtak ki a jo leneteket, kitudja.Valamiert ki kelet, nem mind1? a filmet ugyan ugy lehetett nezni, es annak ellenere is tok izgalmas volt, es nagyon jo.Es ha nagyon akarod azokat a jeleneteket, vedd meg DVD-n vagy VHS-n, vagy ahogy akarod.

A filmrol annyit, hogy szerintem nagyon jo film, Cusack es Cage is remekul jatszik benne, van meg egy masik film Con Train (masolat csak vonaton) de szerintem az pocsek, ez sokkal jobb, es jobb szineszek is vannak benne.
Nekem es nalam 10es, meg ha 16 karikat raktak ki, talan azert mert csunyan beszelnek benne, es a hiradoban meg kivagjak! A kisgyerekek miatt tettek 16osra a filmet, mert sok az eroszak benne, na de aki meg nincs 16 kit erdekel? Megnezi es kesz, es meg panaszkodik utana hogy szar a film? O valasztotta aznap estere o baja.

Nem kell itt az RTL Klubbot szidni, mivel ok a torvenyek, szabalyok utan csinaltak ezt. Meg akik a filmet csinaltak, ok mondtak hogy hol hogyan adjak le, na de mit mondtam van bolt, akit nagyon zavar hogy nincsenek jo jelenetek!!!!!!!!!!!!
TheOriginalP 2009 ápr. 02. - 15:59:19
(30/144)
Hát tényleg rendesen lehúzták ezzel a vágással a filmet. De azért még így is nézhetõ volt. A nézhetõ itt azért szomoró kifejezés, mert az egyik kedvenc akciófilmemrõl beszélek...
ghiggia 2009 ápr. 02. - 14:09:50
(29/144)
jó kis akció. Nagyon szeretem a színészgárdát is: Cage, Malkovich, Trejo, Rhames, Buscemi. Steve Buscemi nagyon félelmetes ebben a filmben, valahogy rá van szabva az elmebeteg szerep...
Laccaa 2009 márc. 05. - 21:24:52
(28/144)
Egyetértek az elõttem szólókkal!
Többek között ezért is veszem meg a filmeket amiket szeretek eredetiben :)
Johnos 2008 dec. 15. - 11:02:33 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(27/144)
Minden filmet megvágnak az utóbbi néhány évben, amiben bármi olyasmi lehet, amire ráfogható, hogy "durva" jelenet. Ez gondolom az ORTT miatt van, de azért eléggé elvetik a súlykot. A Cobra 11 bizonyos részeit is megvágták...
Baromi sokat ront a filmek élvezeti erejébõl, de ez általában csak annak tûnik fel, aki mmár látta az adott mozit. A legdurvább ilyen jellegû "megnyesés" a Lánglovagok-ban volt, ahol sikerült éppen a kulcsjelenetet kinyiszálnia a kedves ertéelnek - azt a jelenetet, amikor a tettest odanyomják egy izzó konnektornak, s késõbb a heg alapján ismerik fel. No most aki nem tudja, hogy került oda a heg a tettes hátára, az éppen arról marad le, hogy mi alapján bukott le...
Amellett, hogy etikátlan ad hoc módon nyiszálni a filmeket, kíváncsi lennék, hogy pl. Ron Howard mit szólna hozzá, hogy egy magyar adó kénye-kedve szerint kiveszeget ezt-azt a mûvébõl. Ez szerintem elsõ hallásra is a szerzõi jogok megsértése, kivéve ha errõl van valamilyen megállapodás (amirõl mi nem tudunk)...
Szerintem is bõséggel elég lenne a karikázás. A híradókban annyi a figyelmeztetés a durva jelenetek elõtt, hogy közlik - megrázó, sokkoló, stb. felvételek következnek. Erre megfelel a filmek elõtti felirat, szóbeli figyelmeztetés és sárga-piros karika.
10/10
vadmacskusz 2008 szept. 15. - 17:45:57 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(26/144)
Helló!
Egyet értek veled AvatáR Gil Maerth!
Nem vagyok még túl a 20-on se de egy ilyen jó filmet, mint a fegyencjárat miért vágnak meg? Egyáltalán miért vágják meg a filmeket?
Ne tegyenek bele olyan sok reklámot és már is belefér a mûsor idõbe!!!
Haragszok az RTL KLUB-ra!
AvatáR Gil Maerth 2008 szept. 14. - 10:35:36
(25/144)
Hát én is felháborodtam:
MINWEK VÁGJÁK KI A LEGJOBB, LEGFRANKÓBB JELENETEKET?????
brutális? Igen!
De a Hiradóban sokkal mocskosabb, szemetebb és gonoszabb jelenetek TÖMKELEGE VAN !!!!

ODA MIÉRT NEM RAKNAK KI 18-AS KARIKÁT
(AKKKORÁT HOGY A NEGYED KÉPERNYÕ ARRA MENJEN EL !)

Viszonylag békés alak vagyok de most aztán FELMENT A PUMPA !!!!!!
HA ENNYIRE VÉRES A RÓZSASZÍN LELKIVILÁGUKNAK LE SE ADJÁK!

E minden akció -thriller õsapja -ez a film - s erre a legnagyobb jeleneteket kihagyják.
így a nézhetõség egyenlõ nulla.

pedig a szinészek, a hangulat,a sztori majdnem végig jó, még azenék és a mondatok többsége is !

Bár van egy pár dolog amit nem értek.
1, miként maradt nyitva a hátsó ajtó a fegyenceket szálító repülõgépen?
2, hogy lehet hogy a Sziklás hegységbeli kanyonok után las Vegasban kötnek ki?
EGYÁLTALÁN: MINEK REPÜLTEK ARRA (Las Vegas felé?)?

Olyan mintha a Lerner reptéri incidens után minden tervszerûséget elvesztettek volna.
Pedig addig Cyrus legvadabb ötlete is zseniálisnak tûnt.
És tervei is voöltak.

3,legalább 10-en életben maradtak a lezuhanást követõen is, ennek ellenére a kamera szerint csak 3 tetkós fazont fogtak el.

4, hogy került öltöny a végén Garland Green-re?
5, miért olyan banálisak néha a párbeszédek?
"Poe haverja (miután Poe beszélt Garland-al):
-Ennek mi baja?
Cameron Poe: -Ha engem kérdezel: sok minden"

Hát ez olyan mint mikor 2 karnis beszél egymással, hogy a másikon milyen szinû a függöny.

Boáá !

ilyen filmeket miért nem készitenek manapság?
a képi világ felé mennek el, a történeti helyett, holott ideális középóút kéne.
Lásd: a Föld középpontjába teendõ utrazás legújabb feldolgozása.

Na ennyit errõl a Filmrõl. beperelem az ERTÉEL KLUB-BOT.
"Nézhetõség tudatos megrontása miatt"